Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπαρχει επιλογη. Βαζεις την ταινια να παιζει στον υπολογιστη και στο κινητο πας computer>desktop control και βλεπεις οτι φενεται και στην οθονη του υπολογιστη. Αν θες και full screen πας settings και στο dexktop image size επιλεγεις full screen rotated

 

Το Full Screen δεν παίζει σωστά, και φυσικά δεν ακούς και ήχο - εκτός και αν τον ακούς από τον Η/Υ. Με την νορμάλ εικόνα, ναι, μπορείς να δεις κάτι...

 

Καλά θα ήταν να μπορούσες να ακούσεις και να δεις στο κινητό σου, κάτι που είναι αποθηκευμένο στο Η/Υ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

την εφαρμογη painter studio 1.0 την εχει εγκαταστησει κανενας?

εμενα μου αποθηκευεται μονο στη μνημη του τηλεφωνου,την εσβησα την ξανα εγκατεστησα και δεν κανει ερωτηση για να την εγκαταστησω στη καρτα μνημης.

υπαρχει καποια αλλη παρομοια εφαρμογη? δηλαδη οπως ειναι η ζωγραφικη στον υπολογιστη. :)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την νέα έκδοση του PowerMp3. Αρχικά για να δει τα mp3 θα πρέπει να τα μετονομάσω αλλά και να γράψω την κατάληξη ogg με μικρά...

 

Το πρόβλημα είναι πως όταν χρησιμοποιώ τον EQ, τότε ακούω κατι σαν... -πως να το πω διαφορετικά- "κάψιμο". Αν κάποιος έχει γράψει με Cubase και έχει χρησιμοποιήσει βαριά plugins θα με καταλάβει. Είναι σαν να "σκοτώνεις" εντελώς κάποιες αρμονικές του τελικού στερεοφωνικού ήχου. Μπορείς να πεις ότι είμαι παράξενος αλλά αυτό ΔΕΝ το αντιλαμβάνομαι με τον EQ του Alon MP3...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

analoga to preset pou xrhsimopoieis file dinei varuthta kai se allaes suxnothtes.px sto dance preset dinei sta basa.tora an kaneis edit ston equalizer kai auxhseis polu to volume xaneis fusika se poiothta opote to auxaneis mexri na se ikanopoiei.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

mono sth mnhmh tilefwnou apothhkeuetai to paintstudio.de prepei na iparxei allh toso kalh efarmogh zwgrafikhs.

 

to control freak kai to puppetmaster mou douleuoun kanonika enw me to teleutaio driver widcomm pou evala akouw ton hxo tou kinhtou sta hxeia tu pc.apsogo.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

pedia psaxno to Mobileways Remote S60 Professional v2.64 ala oxi to programa gia to kinito ala gia ton ipologisti den mporo na to bro pou8ena spasmeno gia to n70 mipos to exi kanis? h gnorizi tipota?

Efxaristo

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ουπς οντως! για το total i-remote χρειαζονται υπερυθρες, πραγμα που δεν διαθετει το N70!!

 

και αν μπορει καποιος να με βοηθησει στο προβλημα που εχω με το smartmovie.

 

το προβλημα ειναι οτι εχω εγκαταστησει τους xvid codecs στο κινητο!

Link to comment
Share on other sites

Τελειο το προγραμματακι.

Εχω βαλει και την full εκδοση και τωρα βλεπω ταινιες απο το κινητο :D

Καλησπερα και απο μενα!

Μια ερωτηση ρε παιδια σχετικα με το ControlFreak 2.5:

Εχω εγκαταστησει το sis. προγραμμα στο τηλ. αλλα δεν μπορω να εγκαταστησω το αντιστοιχο software στο pc!

Mε ρωταει αν θελω να το εγκαταστησω στο C:\Program Files\Winamp\Plugins,αλλα δεν μου δινει τη δυνατοτητα να πατησω το Ο.Κ.

Κανω καμια μ*****α?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!

Μια ερωτηση ρε παιδια σχετικα με το ControlFreak 2.5:

Εχω εγκαταστησει το sis. προγραμμα στο τηλ. αλλα δεν μπορω να εγκαταστησω το αντιστοιχο software στο pc!

Mε ρωταει αν θελω να το εγκαταστησω στο C:\Program Files\Winamp\Plugins,αλλα δεν μου δινει τη δυνατοτητα να πατησω το Ο.Κ.

Κανω καμια μ*****α?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Eisai sigouros oti exeis thn version 2 'h thn version 5 tou Winamp?

Giati mono m'autes tis ekdoseis grafei sto site oti douleyei ;)

 

Epishs elegkse oti exeis kleisto to Winamp otan kaneis thn egatastash!

 

Το Full Screen δεν παίζει σωστά, και φυσικά δεν ακούς και ήχο - εκτός και αν τον ακούς από τον Η/Υ. Με την νορμάλ εικόνα, ναι, μπορείς να δεις κάτι...

 

Καλά θα ήταν να μπορούσες να ακούσεις και να δεις στο κινητό σου, κάτι που είναι αποθηκευμένο στο Η/Υ...

Nomizw oti exeis ypervolikes apaithseis ap'to BT... :p

 

Padws to Full Screen se mena paizei apsoga!!

Arkei vevaia na paizetai to video sto Winamp!! ;) :O

 

Kapoia bugs exw edopisei kai gw, alla mexri stigmhs de nomizw na yparxei kati to kalytero :rolleyes:

 

PS. Exw padws WIDCOMM Bluetooth Software 5.0.1.801

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για 2 προγράμματα που δεν ξέρω αν υπάρχουν. Έχω το ΝΟΚΙΑ Ν70 .

 

1) Χρονόμετρο

2) Καλύτερο ημερολόγιο

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για 2 προγράμματα που δεν ξέρω αν υπάρχουν. Έχω το ΝΟΚΙΑ Ν70 .

 

1) Χρονόμετρο

2) Καλύτερο ημερολόγιο

 

Ευχαριστώ πολύ.

Βρήκα ένα χρονόμετρο στο iphone:http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=79947&highlight=mstopwatch

 

Γίνε μέλος και θα μπορέσεις να το κατεβάσεις εντελώς δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα χρονόμετρο στο iphone:http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=79947&highlight=mstopwatch

 

Γίνε μέλος και θα μπορέσεις να το κατεβάσεις εντελώς δωρεάν.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ. :)

Link to comment
Share on other sites

τελικα το WMAplus δεν δουλευει στο N70, ετσι;

Στα τυφλα παιζει. Δηλαδη οταν πας να το ανοιξεις σου διχνει παντα την αρχικη οθονη που λεει 'WMA PLUS' αλλα αν πατησεις το joystick για να παιξει το τραγουδι, παιζει κανονικα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

οντως, δειχνει παντα την αρχικη οθονη, μονο που σε εμενα δεν παιζει τα τραγουδια. δοκιμασα κατι ogg και mp3, αλλα δεν τα επαιξε.. τωρα δεν ξερω τι κανει με τα wma!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα για να μπορω να βλεπω το ποσοστο ενος αρχειο που δεχομαι απο καποιο αλλο κινητο μεσω bluetooth; παρατηρω οτι στα SE υπαρχει κατι τετοιο, ενω στα nokia οχι! δλδ δεν σου δειχνει καμμια μπαρα με το ποσα δεδομενα εχουν μεταφερθει!

 

επισης καποια βοηθεια με το smartmovie εδω;

 

επισης καπου λεει για το smartmovie :

 

First mobile player which supports subtitles - allowing you to watch movies in different languages.
εννοει οτι μπορω να βαζω σε μια ταινια υποτιτλους απο αρχειο srt ή sub;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα για να μπορω να βλεπω το ποσοστο ενος αρχειο που δεχομαι απο καποιο αλλο κινητο μεσω bluetooth; παρατηρω οτι στα SE υπαρχει κατι τετοιο, ενω στα nokia οχι! δλδ δεν σου δειχνει καμμια μπαρα με το ποσα δεδομενα εχουν μεταφερθει!

 

επισης καποια βοηθεια με το smartmovie εδω;

Μπα όχι δε νομίζω να υπάρχει κάτι τετοιο...

Link to comment
Share on other sites

οσο για το προβλημα που ειχα με τα codecs νομιζω οτι βρηκα την λυση. επαιρνα τα avi κατευθειαν ετσι οπως ηταν και τα εβαζα στο κινητο, χωρις να τα μετατρεψω με το smartmovie converter..
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε μου αλλα με το που κανεις συνδεση με internet που σου ζηταει στην αρχη και μετα που μπαινει στο μενου σου εμφανιζει ολο τον χαρτη της ευρωπης και η ελλαδα μεσα κανονικα κανε ενα τεστ να το δεις οσο για καλυψη στην αθηνα ειναι πληρης στενα παραστενα τα παντα κεντρικες οδους και οτι αλλο θες!!!

 

 

file giogio opote deis auto to minima stile mou ena pm, i svise kana pm sou na sou eleftherothei horos giati thelw tin voithia sou se kati!:)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάτι καλύτερο για την έκθεση(έχω 6680) είναι δύσκολο να βρίσκεις μία photo στις 1000...Αχ 6600 με τους φακέλους σου...:O
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάτι καλύτερο για την έκθεση(έχω 6680) είναι δύσκολο να βρίσκεις μία photo στις 1000...Αχ 6600 με τους φακέλους σου...:O

 

To'xoume anaferei kai prosfata :O

 

Resco Photo Viewer ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...