Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3660


gregorisvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγω χρηστης του 3650 εδω κι 11 μηνες ειμαι. Ειμαι σχετικα ευχαριστημένος εκτος από το παντοφλε σχήμα και την λιγη μνήμη αφού το εχω πήξει στις εφαρμογες + 128mb mmc .

Aρχες μαρτιου κλεινω χρόνο telestet και δικαιούμαι επιδότηση (μέση χρηση 45€/μηνα). Λέω να το πουλησω και με την επιδότηση + ότι παρω απο 3650 πάρω κατι νέο. Το 6600 είναι πολύ καλό αλλά σχετικά ακριβό. Βλεπω πολυ καλές κριτικές όμως για το siemens sx1 θα το προτιμούσατε εσεις ;

Η να βολεφτώ με το 3660 που θα μου ερθει φτηνότερα;

Από την άλλη, ψαχνομαι για 3G και μπορει να αποχαιρετισω την πλατφορμα series 60 για series 45 nokia 7600.

Μηπως να περιμενω για series 60 με 3G. Τι ξέρετε;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την joniko

Κι εγω χρηστης του 3650 εδω κι 11 μηνες ειμαι. Ειμαι σχετικα ευχαριστημένος εκτος από το παντοφλε σχήμα και την λιγη μνήμη αφού το εχω πήξει στις εφαρμογες + 128mb mmc .

Aρχες μαρτιου κλεινω χρόνο telestet και δικαιούμαι επιδότηση (μέση χρηση 45€/μηνα). Λέω να το πουλησω και με την επιδότηση + ότι παρω απο 3650 πάρω κατι νέο. Το 6600 είναι πολύ καλό αλλά σχετικά ακριβό. Βλεπω πολυ καλές κριτικές όμως για το siemens sx1 θα το προτιμούσατε εσεις ;

Η να βολεφτώ με το 3660 που θα μου ερθει φτηνότερα;

Από την άλλη, ψαχνομαι για 3G και μπορει να αποχαιρετισω την πλατφορμα series 60 για series 45 nokia 7600.

Μηπως να περιμενω για series 60 με 3G. Τι ξέρετε;

 

Series 60 me 3G den exoume dei akomh!To sx1 exei panw katw tin idia timh me to 6600!Twra gia to 7600,tha sou fanei poly aplo kai tha to varetheis grigora;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Kseroyme posi mnimi ram 8a exei?An einai idia me to 3650 papala.Den aksizei kata tin gnomi moy na min dosei kapoios 150β¬ parapano gia to 6600.Giati logika arxiki timi 8a exei giro sta 400.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (25 Ιαν. 2004 , 11:50)

 

γιατι το 6600 δεν ειναι 3G και series 60???

 

 

Noooppp.....

ΕΙναι 2,5G

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (25 Ιαν. 2004 , 11:50)

 

γιατι το 6600 δεν ειναι 3G και series 60???

 

Αμα ηταν 3G δεν θα το συγκριναμε με το sx1 :whistle: ... Δεν θα συγκρινοταν με τιποτα ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ξεφύγαμε να πω κι εγώ πως στην Κύπρο απώ το SmartShopper.com.cy κάνει 300 ευρώ(εδώ φρικάρουμε)!Μ.ηπως να ξεκινήσετε παραγγελίες από Κύπρο!Να πω ότι τελικά 'εχει TFT οθόνη για να συμπληρωθεί το παζλ της τελιότητας!ΜΟΝΟ 300 ΕΥΡΩ!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (26 Ιαν. 2004 , 19:19)

 

Επειδή ξεφύγαμε να πω κι εγώ πως στην Κύπρο απώ το SmartShopper.com.cy κάνει 300 ευρώ(εδώ φρικάρουμε)!Μ.ηπως να ξεκινήσετε παραγγελίες από Κύπρο!Να πω ότι τελικά 'εχει TFT οθόνη για να συμπληρωθεί το παζλ της τελιότητας !ΜΟΝΟ 300 ΕΥΡΩ!

 

Καλα σιγα την κινηταρα.... :cool:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (26 Ιαν. 2004 , 19:47)

 

Καλα σιγα την κινηταρα.... :cool:

 

 

Για τα λεφτα του καλο ειναι :cool: :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει καλο ειναι αλλα δεν του παει και η εκφραση ''συμπληρωνει το παζλ της τελειοτητας''. Ενταξει να το πεις για κανενα p900, 6600, sx1 αλλα οχι και για το 3660...
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (26 Ιαν. 2004 , 19:19)

 

Επειδή ξεφύγαμε να πω κι εγώ πως στην Κύπρο απώ το SmartShopper.com.cy κάνει 300 ευρώ(εδώ φρικάρουμε)!Μ.ηπως να ξεκινήσετε παραγγελίες από Κύπρο!Να πω ότι τελικά 'εχει TFT οθόνη για να συμπληρωθεί το παζλ της τελιότητας!ΜΟΝΟ 300 ΕΥΡΩ!

 

Εξαιρετική τιμή για ένα πολύ καλό κινητό. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν θα έχει εγγύηση από την Alpha Copy ως παραεισαγωγή. Αν κάνω λάθος διορθώστε με... :( :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Βρείτε μου άλλο smartphone σε τέτοια χρήματα με οθόνη 65000 χρώματα και όλα τα καλά!Σε αυτά τα λεφτά υπάρχει το 3650 που όμως δεν έχει τέτοια οθονάρα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πότε κυκλοφορεί Ελλάδα?Μέχρι και το νησί(Κύπρος) το πήρε!!!Καταντήσαμε εμείς εδώ στην Κύπρο να τα πέρνουμε πιο γρήγορα από εσάς!Ας είναι που έχω επιδότηση αλλιώς...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την JustMe!

Παιδιά πότε κυκλοφορεί Ελλάδα?Μέχρι και το νησί(Κύπρος) το πήρε!!!Καταντήσαμε εμείς εδώ στην Κύπρο να τα πέρνουμε πιο γρήγορα από εσάς!Ας είναι που έχω επιδότηση αλλιώς...

 

File Justme,mporeis na mas peis tin timh ekei stin Kupro?

Link to comment
Share on other sites

afu ipame 300 e!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (27 Ιαν. 2004 , 14:39)

 

Παιδιά πότε κυκλοφορεί Ελλάδα?Μέχρι και το νησί(Κύπρος) το πήρε!!!Καταντήσαμε εμείς εδώ στην Κύπρο να τα πέρνουμε πιο γρήγορα από εσάς!Ας είναι που έχω επιδότηση αλλιώς...

 

Μην νομιζεις.... Καποιες φορες ειμαστε οι τελευταιοι... :o
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πότε θα έρθει έχουμε επίσημη πληροφόρηση από τη nokia; Πάντως έχω την εντύπωση πως η ram θα είναι αρκετά μεγαλύτερη από 4mb. Για να δουμε... :)
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ!Να μπορώ να τρέξω Opera γιατί είναι ένας από τους βασικούς λόγους που το θέλω!!!!!!!!!Πάντως η Νόκια άρχισε να μπαίνει στην πολιτική της Siemens(από άποψη κοστολόγησης κινητών πάντα εε,μην το πάρει πάνω της:p:p:p:p:p)και κατεβάζει τις τιμές(τις κάνει απλά φυσιολογικές όχι τίποτα σπουδαίο)!Ειδικά τα smartphone τις σκίζουν!Από τιμές πάντα γιατί αυτό το ενσωματωμένο mp3player θα κάνουμε μαύρα μάτια να το δούμε!Θα το δουν οι Αμερικάνοι πριν από μας!!!!claps :'( :'(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (27 Ιαν. 2004 , 19:49)

 

ΜΑΚΑΡΙ!Να μπορώ να τρέξω Opera γιατί είναι ένας από τους βασικούς λόγους που το θέλω!!!!!!!!!Πάντως η Νόκια άρχισε να μπαίνει στην πολιτική της Siemens(από άποψη κοστολόγησης κινητών πάντα εε,μην το πάρει πάνω της:p:p:p:p:p)και κατεβάζει τις τιμές(τις κάνει απλά φυσιολογικές όχι τίποτα σπουδαίο)!Ειδικά τα smartphone τις σκίζουν!Από τιμές πάντα γιατί αυτό το ενσωματωμένο mp3player θα κάνουμε μαύρα μάτια να το δούμε!Θα το δουν οι Αμερικάνοι πριν από μας!!!!claps :'( :'(

 

Αν εννοείς mp3 player γενικά στα μοντέλα της νόκια έχει το n-gage. :)
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Woca

Δεν εχει αλλα πολυ ποιο σημαντικα οπως καμερα για παραδειγμα

 

Gia mp3 leme. Pliroforiaka uparxoun kai oi psifiakes!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ποσο μου την σπαει αυτη η καραμελα με τις ψηφιακες....

Ο νωον νοειτο... :angry:

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...