Jump to content

Πλυντήρια αυτοκινήτων


Γιάννης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α ωραια αφου υπαρχει ηδη thread ας μην ανοιξω καινουργιο ελπιζω ομως να το δειτε!!!

 

Ψαχνω καλο Car Wash στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και συγκεκριμενα Πυλαια,Τουμπα,Χαριλαου,Τριανδρια!!!Οσοι γνωριζουν ας το πουνε!!!

 

Ευχαριστω...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 93
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α ωραια αφου υπαρχει ηδη thread ας μην ανοιξω καινουργιο ελπιζω ομως να το δειτε!!!

 

Ψαχνω καλο Car Wash στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και συγκεκριμενα Πυλαια,Τουμπα,Χαριλαου,Τριανδρια!!!Οσοι γνωριζουν ας το πουνε!!!

 

Ευχαριστω...

 

Στο ''παλατακι'' στο γηπεδο του ΠΑΟΚ εχει 2 car wash.. Ενα πανω στο δρομο που ειναι το γηπεδο κ ενα στον κατω κεντρικο δρομο(δεν θυμαμαι οδο) που παει για αεροδρομιο..

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια αφου υπαρχει ηδη thread ας μην ανοιξω καινουργιο ελπιζω ομως να το δειτε!!!

 

Ψαχνω καλο Car Wash στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και συγκεκριμενα Πυλαια,Τουμπα,Χαριλαου,Τριανδρια!!!Οσοι γνωριζουν ας το πουνε!!!

 

Ευχαριστω...

οταν λες καλο τι εννοεις;;

θελεις πλυσιμο στο χερι ή με βουρτσα;;μεσα-εξω ή μονο εξω;

αν ψαχνεις μονο εξωτερικο με βουρτσα(στα γρηγορα δλδ) μπορεις να πας στα aegean στην παπαναστασιου(υψος κλεανθους-ιπποκρατειο)οπου αν βαλεις καυσιμα 15ε και ανω σου το πλενουν δωρεαν

επισης Bp χαριλαου,στην παπαναστασιου,λιγο πριν το δασος της νεας ελβετιας.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κανενα καλο πληντυριο δυτικα γνωριζει κανεις?
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Στο βενζιναδικο που ειναι απεναντι απο το Cosmos κανουν πολυ καλη δουλεια και ειναι πολυ εξυπηρετικοι. Οσο περιμενεις, αν θες, σε πηγαινουν με αυτοκινητο στο Κοσμος :)
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πόσο κοστίζει ένας εσωτερικός βιολογικός"?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κανένα ανοιχτό πλυντήριο στην Αθήνα και απόγευμα (αργά), βράδυ? Δηλαδή μέχρι τις 9-10?
Link to comment
Share on other sites

οταν λες καλο τι εννοεις;;

θελεις πλυσιμο στο χερι ή με βουρτσα;;μεσα-εξω ή μονο εξω;

αν ψαχνεις μονο εξωτερικο με βουρτσα(στα γρηγορα δλδ) μπορεις να πας στα aegean στην παπαναστασιου(υψος κλεανθους-ιπποκρατειο)οπου αν βαλεις καυσιμα 15ε και ανω σου το πλενουν δωρεαν

επισης Bp χαριλαου,στην παπαναστασιου,λιγο πριν το δασος της νεας ελβετιας.

 

Εννοω μεσα-εξω και οχι σε βενζιναδικο!!!Θα προτιμουσα σε καποιον ιδιωτη...!!!Πλυσιμο στο χερι,ε τωρα ενταξει αν ειναι και βουρτσα δεν πειραζει ουτως η αλλιως εμενα με καιει το εσωτερικο καθαρισμα,το εξωτερικο το κανω και μονος μ!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα ανοιχτό πλυντήριο στην Αθήνα και απόγευμα (αργά), βράδυ? Δηλαδή μέχρι τις 9-10?

peiraios ..to proto benzinadiko me to pou peraseis tin gefira tou mosxatou.sto reuma pros athina..plenei sinexeia.eixa paei tin alli fora 2 ora kai eplene kanonika.kai kali douleia.an den kano lathos einai eko

Link to comment
Share on other sites

Εννοω μεσα-εξω και οχι σε βενζιναδικο!!!Θα προτιμουσα σε καποιον ιδιωτη...!!!Πλυσιμο στο χερι,ε τωρα ενταξει αν ειναι και βουρτσα δεν πειραζει ουτως η αλλιως εμενα με καιει το εσωτερικο καθαρισμα,το εξωτερικο το κανω και μονος μ!!!

 

Εισαι στην εγνατια επανω και πηγαινεις για τον δρομο της χαλκιδικης.λιγο πριν φτασεις για να κανεις δεξια στην βουλγαρη υπαρχει ενα μικρο μετα την μαρτιου (αναμεσα μαρτιου και βουλγαρη επανω στην εγνατια) το οποιο πρεπει να κανει καλη δουλεια γιατι το βλεπω συνεχεια να καθαριζει αμαξια μεσα εξω.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πόσο κοστίζει ένας εσωτερικός βιολογικός"?

 

Εχω δει τιμες απο 80 μεχρι και 250 ευρω.(Autoglym)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

poli kalo katharisma kanei kai to aqua park stin peraia. Opos episis kai ola ta sxetika keromata gialismata biologikous ktl

 

Εχω ακουσει παραπονα για το συγκεκριμενο πλυντηριο συναδελφε ροταρακτορ οπως επισης και για υψηλες τιμες :X

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν για ενα στην σταυρουπολη στο αστ.τμημα της τερψιθεας κοντα γνωριζετε που ακριβως ειναι και αν ειναι οντως καλο?
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

http://www.google.gr/search?hl=el&q=%CE%B2%CE%B9%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82+%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82+%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%89%CE%BD&meta=

<<ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ:

 

Επαναστατική μέθοδος καθαρισμού σαλονιών και ουρανών αυτοκινήτου με ειδικό μηχάνημα.

Δεν χρησιμοποιούμε νερό, χημικά, απορρυπαντικά, η ατμό.

Καθαρίζουμε κάθε είδους βρομιάς και αποκαθιστούμε το χρώμα (επαναφορά στην αρχική του μορφή) με τελείως ουδέτερο τρόπο, δεν χαλάει ούτε καταστρέφει το δέρμα και τα υφάσματα της ταπετσαρίας.

Διάφορα είδη καθαρισμού δημιουργούν προβλήματα μακροπρόθεσμα (κρέμασμα ουρανού, σακουλιάσματα ταπετσαρίας κ.λ.π)

>>Η διαφορά είναι ότι στο "βιολογικό" ουσιαστικά πλένουν όλο το εσωτερικό ενώ στο "απλό" το καθαρίζουν από τη σκόνη.>>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ξερετε κανενα τετοιο πλυντηριο στην Αττικη ????Αν ειναι και κινητο ακομα καλυτερα...

 

Βρηκα αυτο αλλα μαλον ειναι μονο για Θεσσαλονικη

 

http://www.steamjet.gr/solutions-parking.html

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις στο link θα δεις οτι είναι και Αθήνα (Αργυρούπολη).

http://www.steamjet.gr/contact.html

 

 

 

Ευχαριστω.Δεν το ειχα προσεξει...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις στο link θα δεις οτι είναι και Αθήνα (Αργυρούπολη).

http://www.steamjet.gr/contact.html

 

Πηρα τηλ στο

 

ΑΘΗΝΑ

Αγ. Βαρβάρας 4, Αργυρούπολη

Τηλ: 210 9637 227 -228 -229

 

Αυτοι εχουν τα μηχανηματα ατμου και μου εδωσαν ενα τηλ απο συνεργατη τους που εχει κινητο πλυντηριο και για απλο πλυσιμο και για μηχανη με ατμο.

 

Το κοστος ειναι προσιτοτατο.

 

15 ευρω για μηχανη κια 17 ευρω για το κλασικο μεσα - εξω.

 

Ρωτησα για τυχον κινδυνους απο την θερμοκρασια του ατμου και μου ειπε δεν υπαρχει κανενας κινδυνος.

 

Οποιος θελει το τηλ με pm.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει τιμες απο 80 μεχρι και 250 ευρω.(Autoglym)

 

egw pantos gia ena viologiko pou eixa kanei prin kana 8mhno eixa dwsh peripou 90 eurw!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egw pantos gia ena viologiko pou eixa kanei prin kana 8mhno eixa dwsh peripou 90 eurw!;)

 

Συνηθως τοσο παιρνουν για σαλονι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ ΕΝΕΡΓΟ ΑΦΡΟ ΧΩΡΙΣ ΒΟΥΡΤΣΕΣ, ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΑ, ΠΕΤΣΙΑ. ΣΤΕΓΝΩΜΑ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟ ΑΕΡΑ... ΚΑΙ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΥΑΛΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΡΩΣΕΙΣ ΚΕΡΙΩΝ!!

http://www.odigos-agoras.gr/result.php?category_id=0&subcategory_id=193

ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΒΑΣΙΛΗ, ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (AUTOMOTO ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ). 210-8953218

ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ, ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ "ΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...".

ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΑΓΝΩΡΙΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΘΑΡΕΣ ΖΑΝΤΕΣ (ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥΣ)!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΛΥΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΤΟΥ.. ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΕΓΙΝΕ ΣΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ, ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΠΟ ΝΕΡΑ ΛΑΔΙΑ ΛΑΣΠΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ στο

 

ΑΘΗΝΑ

Αγ. Βαρβάρας 4, Αργυρούπολη

Τηλ: 210 9637 227 -228 -229

 

Αυτοι εχουν τα μηχανηματα ατμου και μου εδωσαν ενα τηλ απο συνεργατη τους που εχει κινητο πλυντηριο και για απλο πλυσιμο και για μηχανη με ατμο.

 

Το κοστος ειναι προσιτοτατο.

 

15 ευρω για μηχανη κια 17 ευρω για το κλασικο μεσα - εξω.

 

Ρωτησα για τυχον κινδυνους απο την θερμοκρασια του ατμου και μου ειπε δεν υπαρχει κανενας κινδυνος.

 

Οποιος θελει το τηλ με pm.

αποδιδει ο ατμος στο καθαρισμα μεσα?αυτο το καθαρισμα τελικα λεγεται βιολογικος καθαρισμος?

 

http://gr.percenta.com/nanotechnology-carpaint-coating.php

πετυχα σε πρωιναδικο μια παρουσιαση προιοντων τους...εχει δοκιμασει κανεις?

100ε τα μπουκαλια για 2 χρονια μου παν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...