Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Δεν πρέπει να ναι δικό του.

Φαίνεται σαν γυναικείος ποπός. :p

Επίσης φαίνεται και σημάδι από string. ο_Ο

Αυτό ήθελα κι εγώ να πω τώρα και σκεφτόμουν καλά κανείς δεν πρόσεξε το σημάδι από το string; :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ειπα οτι ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου. Ειπα οτι το εχω εγω? ;) Της γυναικας μου ειναι cool it down :p
Link to comment
Share on other sites

Ενα απο τα αγαπημενα μου tattoo

 

Auto einai diko sou??? Sti photo eisai esei??? Giati den exw katalavei, ti ennoeis ena apo ta agapimena sou, dld pou tha itheles na kaneis sto idio meros kai to idio sxedio me tin photo??? i pou idi exeis???

 

Me ena lepto diafora sto post den to prolava!

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Auto einai diko sou??? Sti photo eisai esei??? Giati den exw katalavei, ti ennoeis ena apo ta agapimena sou, dld pou tha itheles na kaneis sto idio meros kai to idio sxedio me tin photo??? i pou idi exeis???

 

su apantise hdh pio pano....pantos super meros gia gynaika k poly oraiao sxedio...dosths ta congratulations k apo mena sthn gynaika su! :)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειπα οτι ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου. Ειπα οτι το εχω εγω? ;) Της γυναικας μου ειναι cool it down :p

Ωραίος τότε. :up: Να την χαίρεσαι και τη γυναίκα σου και το tatoo της. :D

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο σχεδιο αλλα του βγαλε το στομα του αλογου η κοπελα δεν της εμαθε κανεις να ιππευει σωστα? :rolleyes: :cool:

:O

Τι να κάνω βρε συ, ούτε εγώ σκαμπάζω από ιππασία, ούτε ο Παύλος προφανώς :p

 

 

Για την ιστορία, είναι απλώς τμήμα ενός μεγαλύτερου σχεδίου. Φαντάσου ότι ακριβώς μπροστά από τα πόδια του αλόγου χτυπάει ένας κεραυνός, γι αυτό είναι σηκωμένο στα πίσω πόδια. Ίσως το προσθέσω αυτό το κομμάτι κάποια στιγμή... :rolleyes:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό είναι το δικό μου. :rolleyes: :)

Astal Projection?...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Astal Projection?...

Yeap. ;)

Δεν είναι τελείως ίδιο το σχήμα βέβαια αλλά για να γινόταν ακριβώς το ίδιο με όλες τις λεπτομέρειες κτλ θα έπρεπε να το κάνω διπλάσιο και πιο κάτω. :D

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

πανω στον (_|_) ειναι?

 

Yeap. ;)

Δεν είναι τελείως ίδιο το σχήμα βέβαια αλλά για να γινόταν ακριβώς το ίδιο με όλες τις λεπτομέρειες κτλ θα έπρεπε να το κάνω διπλάσιο και πιο κάτω. :D

 

Αρα δεν ειναι στο (_l_)... :D Για ωμο το κοβω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ειναι στο (_l_)... :D Για ωμο το κοβω.
Η σκιά που κάνει αριστερά σε παραπλανεί λιγάκι :p ,αλλά αν προσέξει κανείς καλύτερα φαίνεται ότι δεν είναι κ...λος και είναι ωμοπλάτη ;)
Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι θέλω να χτυπήσω άλλο ένα tatoo...Και θέλω να φτιάξω δικό μου σχέδιο....Επειδή δεν έχω καλλιτεχνικές τάσεις ώστε να ζωγραφίσω κάτι από μόνη μου και θέλω να φτιάξω ένα τιγράκι που έχω δει σε μία φωτογραφία,αλλά θέλω αυτό όχι άλλο που θα μου δείξουν εκεί,μπορώ να το φτιάξω μέσα σε πρόγραμμα να φαίνεται ζωγραφιστό;Ή πρέπει να το δώσω σε αυτόν που θα μου το κάνει να το ζωγραφίσει αυτός πρώτα και μετά να μου το χτυπήσει;Θα προτιμούσα βέβαια την πρώτη λύση γιατί προφανώς θα έχει πιο πιστό αποτέλεσμα :) Ξέφυγα λιγάκι,αλλά επειδή μιλάμε για tatoo είπα να ρωτήσω εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι θέλω να χτυπήσω άλλο ένα tatoo...Και θέλω να φτιάξω δικό μου σχέδιο....Επειδή δεν έχω καλλιτεχνικές τάσεις ώστε να ζωγραφίσω κάτι από μόνη μου και θέλω να φτιάξω ένα τιγράκι που έχω δει σε μία φωτογραφία,αλλά θέλω αυτό όχι άλλο που θα μου δείξουν εκεί,μπορώ να το φτιάξω μέσα σε πρόγραμμα να φαίνεται ζωγραφιστό;Ή πρέπει να το δώσω σε αυτόν που θα μου το κάνει να το ζωγραφίσει αυτός πρώτα και μετά να μου το χτυπήσει;Θα προτιμούσα βέβαια την πρώτη λύση γιατί προφανώς θα έχει πιο πιστό αποτέλεσμα :) Ξέφυγα λιγάκι,αλλά επειδή μιλάμε για tatoo είπα να ρωτήσω εδώ.

εννοειται οτι μπορεις να φτιαξεις ενα δικο σου σχεδιο!

παρε την φωτογραφια και πηγαινε την.ξερω πολλους φιλους που εχουν φτιαξει κατι δικο τους :)

Link to comment
Share on other sites

πανω στον (_|_) ειναι?

:lol: :lol: :lol: :D :p

Όπως είπαν και τα παιδιά είναι στην δεξιά ωμοπλάτη. ;)

Άντε να πηγαίνουμε για το 2ο!! :shifty: :D

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :D :p

Όπως είπαν και τα παιδιά είναι στην δεξιά ωμοπλάτη. ;)

Άντε να πηγαίνουμε για το 2ο!! :shifty: :D

τι? τωρα πας για το 2ο εσυ? εγω το καθυστερησα γμτ εχω 2 χρονια να κανω τατου.και εχω να φτιαξω ενα στο ποδι πιο μεγαλο και ενα πισω στην μεση :O

Link to comment
Share on other sites

τι? τωρα πας για το 2ο εσυ? εγω το καθυστερησα γμτ εχω 2 χρονια να κανω τατου.και εχω να φτιαξω ενα στο ποδι πιο μεγαλο και ενα πισω στην μεση :O

Καλά εντάξει είπαμε...

Μη το μαμήσουμε το θέμα... :shifty: :lol: :lol: :p

2 είναι αρκετά καλά.

Η φάση είναι ότι όσο πιο πολύ διαβάζω το thread τόσο πιο πολύ πριζώνομαι αν και το σκέφτομαι εδώ και αρκετό καιρό(μη σου πω χρόνια). Όπως και την πρώτη φορά που χτύπησα το tattoo. Όσο πιο πολύ έβλεπα το σχεδιάκι τόσο πιο πολύ γούσταρα. Και τελικά πήγα και το χτύπησα. :D :shifty:

 

Επόμενο θα είναι το σηματάκι της Blue Room Released. Όσοι γνωρίζουν ξέρουν... :) :cool:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :D :p

Όπως είπαν και τα παιδιά είναι στην δεξιά ωμοπλάτη. ;)

Άντε να πηγαίνουμε για το 2ο!! :shifty: :D

 

και μετα για το 3ο,4ο,5ο και επεται συνεχεια... :)

 

Υ.Γ. κανεις δεν μπορει να χτυπησει μονο ενα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και μετα για το 3ο,4ο,5ο και επεται συνεχεια... :)

 

Υ.Γ. κανεις δεν μπορει να χτυπησει μονο ενα ;)

Συμφωνώ με το υστερόγραφο αλλά διαφωνώ με την πρώτη σου πρόταση. Οριζοντίως και καθέτως. :shifty: :D :lol: :p

Επιμένω πως 2 για μένα είναι μια χαρά! :) ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το υστερόγραφο αλλά διαφωνώ με την πρώτη σου πρόταση. Οριζοντίως και καθέτως. :shifty: :D :lol: :p

Επιμένω πως 2 για μένα είναι μια χαρά! :) ;)

 

μολις με το καλο χτυπησεις και το δευτερο tattoo ελα να μειλησουμε παλι ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ελεγα οτι θελω ενα.εκανα το ενα.μετα δεν κανω και ενα δευτερο? εκανα και ενα δευτερο.τωρα θελω τριτο..

ειναι κολημα χτυπα και ενα δευτερο και θα μας θυμηθεις..

Link to comment
Share on other sites

εγω ελεγα οτι θελω ενα.εκανα το ενα.μετα δεν κανω και ενα δευτερο? εκανα και ενα δευτερο.τωρα θελω τριτο..

ειναι κολημα χτυπα και ενα δευτερο και θα μας θυμηθεις..

Συμφωνώ. Αυτός είναι και ο λόγος που αποφεύγω να κάνω το 2ο... θα θέλω και 3ο μετά :O

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...