Jump to content

Τι περίεργο ή αστείο σας έτυχε σήμερα;


genia_81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα δυο διπλανα διαμερισματα μενουν παντρεμενοι και σημερα καποιος εβαλε την ηλεκρικη σκουπα 8 το πρωι,βγαινει η μια στο μπαλκονι και φωναζει ,(ο κοσμος δεν βαζει σκουπα το πρωι)εντονα 2-3 φορες ,βγαινει απο το αλλο μπαλκονι η αλλη και τη βριζει γιατι φωναζει, και το κουφο εκεινη που φωναζε στην αρχη ζητησε συγνωμη γιατι νομιζε οτι εγω ειχα βαλει την σκουπα και φωναζε να την κλεισω.Σκεφτομουν να βγω εξω να τις βρισω και τις 2 ,ως και εδω διακρισεις

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 680
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και που θες να ξέρω τι δουλειά κάνεις;

Anyway, αν είναι όπως τα λες, πάσο.

 

 

Ερμ... Ξεκαβάλα :p

 

Μήνυμα ελήφθη...

 

αναλογα τα υλικα που ψωνιζει κανεις.αν παρω κι εγω τα πιο φτηνα που κυκλοφορουν,οχι 30,15 θα στο χρεωνω.αλλα εχω πει οτι προτιμω να μην βγαλω τοσο κερδος,παρα να εχω μετα δυσαρεστημενους ασθενεις.

οσο για το κοστος των υλικων που ανεφερε καποιος,μπορει απλα το να τσεκαρει και μετα ας μιλησει :p

τεσπα το ποσο χρεωνει ο καθενας ειναι δικο του θεμα και εξαρταται απο πολλα.δεν νομιζω πψ η ξαδερφη σου μια ανασυσταση να την χρεωνει και παλι 30ε.εκτος αν γεμιζει τα σφραγισματα με λασπη.

 

 

οχι μονο δεν χρειαζεται,αλλα απαγορευεται κιολας

δεν ξερω σε αλλους συλλογους της χωρας τι ισχυει και τι οχι-και δεν με ενδιαφερει-

κοιταω να ειμαι εγω σωστη συμφωνα με το τι οριζει ο δικος μας βαση κανονισμου-τοσο σε δεοντολογια οσο και σε τιμες,οι οποιες σχολιαστηκαν- και ολα τα αλλα δεν με αφορουν :)

 

Άρα καλά έχω παρατηρήσει πως ούτε οι δικοί μας οδοντίατροι έχουν τέτοια πινακάκια....

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

μια άλλη φορά πάλι, στο 12 αυτή τη φορά, καθόμουνα στις τελευταίες καρέκλες στη πίσω πόρτα. Κάποια στιγμή ανεβαίνει ένας νεαρός και στάθηκε απέναντί μου και με κοιτούσε επίμονα...μετά από λίγες στάσεις στάθηκε στη πόρτα και κρατάει τη χειρολαβή πάνω από το κεφάλι μου....και στην επόμενη στάση κατεβαίνει. Εκείνη τη στιγμή νιώθω κάτι να πέφτει στο κεφάλι μου και βλέπω ένα χαρτάκι να προσγειώνεται στη διπλανή καρέκλα...το κοιτάω περίεργα και μετά από κανένα 2λεπτο το ανοίγω και είχε γραμμένο ένα κινητό....φυσικά εγώ δε πήρα τηλέφωνο, το είπα όμως σε κάτι φίλες μου και η μια από αυτές πήρε...κανόνισαν και συνάντηση και φυσικά αποδείχθηκε ανώμαλος ο άνθρωπος....αυτό συνέβει πριν από κανα δυο χρόνια...τις προάλλες τον είδα πάλι στο λεωφορείο να με κοιτάει αλλά δεν ήθελα να την ξαναπάθω και του γύρισα την πλάτη!

 

[sorry for the greeklish]autos o arrwstos den exei douleia na kanei. kykloforei me tis tsepes gemates xartakia olh mera kai petaei xartakia. auto pou den aneferes einai oti me to pou petaei to xartaki kai katebainei, karfwnetai kai koitaei to "8yma" epimona mexri na fygei to bus!

 

mia fora karfw8hka ki egw kai ton koitousa otan ton eida na ka8etai mesa se mia kafeteria ..kai me phre apo pisw! me fwnazei, me stamataei kai me rwtaei an gnwrizomaste o arrwstos! tou lew de kserw gia 'sena egw se kserw, exeis petaksei polla xartakia se files mou. kai tote kanei sboura kai apo 'kei pou 'r8e.

 

h tainia to psycho einai komwdia mprosta sto blemma tou![/sorry for the greeklish]

Link to comment
Share on other sites

[sorry for the greeklish]autos o arrwstos den exei douleia na kanei. kykloforei me tis tsepes gemates xartakia olh mera kai petaei xartakia. auto pou den aneferes einai oti me to pou petaei to xartaki kai katebainei, karfwnetai kai koitaei to "8yma" epimona mexri na fygei to bus!

 

mia fora karfw8hka ki egw kai ton koitousa otan ton eida na ka8etai mesa se mia kafeteria ..kai me phre apo pisw! me fwnazei, me stamataei kai me rwtaei an gnwrizomaste o arrwstos! tou lew de kserw gia 'sena egw se kserw, exeis petaksei polla xartakia se files mou. kai tote kanei sboura kai apo 'kei pou 'r8e.

 

h tainia to psycho einai komwdia mprosta sto blemma tou![/sorry for the greeklish]

 

ναι πράγματι, όταν κατέβηκε με κοιτούσε απ'έξω. Πολύ άρρωστος ο άνθρωπος....

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ήταν που ήταν "ανάλαφρο" το θέμα, φροντίσατε στις τελευταίες σελίδες να το κάνετε και εντελώς γελοίο.Και επειδή ορισμένοι μυαλό δεν βάζουν (=μετατρέπουν το forum σε ανελέητο chat) κλειδώνει και αυτό οριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...