Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών ΙΙ


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μουσικουλα απο την διαφημηση της motorola (RAZR3) με το σπιτι που

 

αναδιπλωνεται μεσα σε ενα κινητο...γνωριζει κανεις κατι...?

'In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.'
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως λέγεται το τραγούδι που έχει η διαφήμιση του Ant1 για τα καλλιστεία star hellas ??

 

Prepei na einai to Digital Offspring-Believeing, an thimamai kala to tragoudi.

Isws kanw kai lathos...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγούδι που ακούγεται στην διαφήμιση του alpha για την Formula 1 ?

DJ Visage - Formula 1 (club mix)

Link to comment
Share on other sites

Proton to tragoudi pou eixa ksanarotisei, ena pou elege strange color the color blue, mipos to vrike kaneis?

Akoma, to tragoudi ekeino tis swatch pou elege one touch ktl ktl kserouem poio einai?

 

To kainourgio tragoudi sti diafimisi tis nissan???????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εν τω μεταξύ βρήκατε όσοι ψάχνατε το τραγούδι απο την διαφήμηση Golf GTI.Aν εννοείτε αυτό πού λέει " outside me outside the Devil" Κάπως έτσι, το βρήκα με τον τίτλο The Devil In Me -22-20'S (Golf 5 GTI) στο emule
Link to comment
Share on other sites

jakatta - american dream (afto nomizw einai se afti tin diafimisi..genika afto akouga se mia diafimisi me sampouan den thimamai an einai to pantene lol)

:w00t: Thanks man αυτό είναι το song και είχα κολλήσει :wacko: .

Link to comment
Share on other sites

Σε πια ελληνικη σειρα το intro του eye of the tiger των scorpions ητανε στους τιτλους. βασανιζομαι αρκετο καιρο τορα αλλα τπτ. μπας και δεν ητανε σε σειρα αλλα τπτ αλλο και ψαχνομαι αδικα;;
Link to comment
Share on other sites

παιδια help!μηπως ξερει κανεις πιο ειναι το τραγουδι που λεγεται στη διαφημιση της αμιτας (την καινουρια λεω) και λεει "love me, love me..." κατι τετοιο κ οχι μονο τελοσπαντων!

θα σας ειμαι υποχρεη αν μου ανοιξετε τα στραβα μου γιατι δεν μπορω να το βρω με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια help!μηπως ξερει κανεις πιο ειναι το τραγουδι που λεγεται στη διαφημιση της αμιτας (την καινουρια λεω) και λεει "love me, love me..." κατι τετοιο κ οχι μονο τελοσπαντων!

θα σας ειμαι υποχρεη αν μου ανοιξετε τα στραβα μου γιατι δεν μπορω να το βρω με τιποτα!

Raining Pleasure - Love Me, Love Me, Love Me :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σε πια ελληνικη σειρα το intro του eye of the tiger των scorpions ητανε στους τιτλους. βασανιζομαι αρκετο καιρο τορα αλλα τπτ. μπας και δεν ητανε σε σειρα αλλα τπτ αλλο και ψαχνομαι αδικα;;

 

Εννοείς τους Survivor,όχι Scorpions.

Link to comment
Share on other sites

Mόνο την μουσική (Seems Fine-The Concretes) χωρίς τα λόγια από την διαφήμιση της ΤΙΜ, εάν γνωρίζει κανείς ας δώσει ένα link να την κατεβάσουμε για ringtone σε .wav ή .midi.

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε το τραγούδι που παίζει στους τίτλους τέλους των singles...;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

paidia mipos kserei kaneis to kommati pou paizei stin kainouria diafimisi tou octavia? antras to tragoudaei kai exei katapliktiki fwni o typos!

akougetai sa na faltsarei sto refrainaki tou

thanx!

ουδείς ήξερε πρίν μάθει...
Link to comment
Share on other sites

Η μουσικουλα απο την διαφημηση της motorola (RAZR3) με το σπιτι που

 

αναδιπλωνεται μεσα σε ενα κινητο...γνωριζει κανεις κατι...?

Kasabian - Reason Is Treason. Λαθος Διαφημιση!Αυτο ακουγεται στο Vodafone Live

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τη προηγούμενη βδομάδα στους Απαράδεκτους (Το επεισόδιο με το Γάλλο), ακουγόταν ένα γαλλικό τραγούδι από τη τηλεόραση την ώρα που η Δήμητρα παραπονιόταν και άλλαξε το κανάλι! (το μόνο που κατάλαβα με τα λιγοστά γαλλικά μου ήταν η λέξη γκαρσόν!)

 

Μήπως ξέρει κανείς πιό είναι;

Μιλάμε για πολύ παλιό

:alien:

--

 

benjamin linus

 

--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τη προηγούμενη βδομάδα στους Απαράδεκτους (Το επεισόδιο με το Γάλλο), ακουγόταν ένα γαλλικό τραγούδι από τη τηλεόραση την ώρα που η Δήμητρα παραπονιόταν και άλλαξε το κανάλι! (το μόνο που κατάλαβα με τα λιγοστά γαλλικά μου ήταν η λέξη γκαρσόν!)

 

Μήπως ξέρει κανείς πιό είναι;

Μιλάμε για πολύ παλιό

:alien:

Μήπως το Yu Yu - Mon Petit Garçon;

Αν και νομίζω οτι κυκλοφόρησε μετά τους Απαράδεκτους :worry:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν είναι αυτό, αυτό όντως πρέπει να είναι μετά-Απαράδεκτων.

 

Αυτό που λέω εγώ είναι πιό beat, και σίγουρα πιό παλιό ...

Ίσως μπορώ να το "γραψω" σε ένα αρχειάκι για να το ακούσεις, αλλά αναλογικά, και επίσης θα ακούγονται και οι Απαράδεκτοι μέσα :)

--

 

benjamin linus

 

--

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν είναι αυτό, αυτό όντως πρέπει να είναι μετά-Απαράδεκτων.

 

Αυτό που λέω εγώ είναι πιό beat, και σίγουρα πιό παλιό ...

Ίσως μπορώ να το "γραψω" σε ένα αρχειάκι για να το ακούσεις, αλλά αναλογικά, και επίσης θα ακούγονται και οι Απαράδεκτοι μέσα :)

 

 

 

Βρέθηκε :w00t: :w00t:

Mylene Farmer - Je suis un garcon

:cool:

--

 

benjamin linus

 

--

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε ποιο τραγουδι τραγουδαει ο Μακεδονας ΜΕΣΑ στην σειρα στον ΑΝΤ1 ''μη μου λες αντιο''??

(Το τραγουδι αυτο το τραγουδουσε νομιζω οταν Η χριστινα και ο Πετρος πηγαν σε ενα club σε ενα λιγο παλιο επεισοδιο)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...