Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Exo logariasmo gia rapid kai thelo na katevazo aeras ta arxeia ena ena xoris fusika na patao kathe fora download gia kathe arxeio. Mporo na to kano me to flashget?

 

φυσικα.. το φορτωνεις με οτι θες κ τα κατεβαζει μονο του.. αν ψαξεις εδω μαλιστα κ τα πιο παλια ποστ θα βρεις κ ολη την διαδικασια για το πως γινετε:)

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω βάλει το plugin flashgot στον firefox που συνεργάζεται με το flashget και απλά κάνω select με το Mouse τα links, δεκξί κλικ και τα φορτώνει όλα αυτόματα. Νομίζω είναι ο πιο γρήγορος τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιος τρόπος στο rapidshare να σου βγάζει τα links τα οποία έχεις ανεβάσει μαζί με τα delete links..Ευχαριστώ πολύ...
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά, θες να βλέπεις όλα σου τα uploads. Τότε πρέπει να πας να φτιάξεις μια link list και ότι ανεβάζεις να το "πετάς" εκεί μέσα. Αν είσαι free user πας free zone >Create LinkList, βάζεις τα στοιχέια σου, και κάθε φορά που θες να αναβάσεις κάτι κάνεις login και το ανεβάζεις στην LinkList. Για τα delete links δεν ξέρω να γίνεται τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Ok, ευχαριστώ αλλά έχω ακόμα μια απορία. Τι γίνετε ακριβώς με τα rapidpoints; Αυτή τη στιγμή έχω 10000. Παίρνω πόντους εάν κάποιος κατεβάσει ένα link το οποίο έχω ανεβάσει; Ρωτάω γιατί έχω ένα link το οποίο πρέπει να το έχουνε κατεβάσει πάνω από 600 άτομα αλλά οι πόντοι μου παραμένουν οι ίδιοι. Πρέπει μήπως να κατεβάζουνε σαν free και όχι σαν premium; Ευχαριστώ πολύ...
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Ok, ευχαριστώ αλλά έχω ακόμα μια απορία. Τι γίνετε ακριβώς με τα rapidpoints; Αυτή τη στιγμή έχω 10000. Παίρνω πόντους εάν κάποιος κατεβάσει ένα link το οποίο έχω ανεβάσει; Ρωτάω γιατί έχω ένα link το οποίο πρέπει να το έχουνε κατεβάσει πάνω από 600 άτομα αλλά οι πόντοι μου παραμένουν οι ίδιοι. Πρέπει μήπως να κατεβάζουνε σαν free και όχι σαν premium; Ευχαριστώ πολύ...

πρεπει να το κατεβαζουν σαν free χρηστες.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια αλλαξα μια μητρικη εβαλα μια καρτα γραφικων και ενα τροφοδοτικο καινουρια!εκανα φορματ και απο τοτε εχω το εξης προβλημα.με οποιο download manager και να προσπαθησω να κατεβασω απο το rapidshare(ειμαι premium user flashget imd cryptload reget) ενω κατεβαζει κανονικα μετα απο λιγο η ταχυτητα απο 800-900 κατεβαινει στο 40-30.εαν ομως κουνησω το ποντικι ξανακατεβαζει κανονικα!!δεν μπορω να βγαλω ακρη.δεν καταλαβαινω τι μπορει να φταιει!!!εχει κανεις καμμια ιδεα??ευχαριστω.(βοηθηστε γιατι τα'χω παιξει)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

μηπως ξερετε κανενα site για να κατεβαζεις ταινιες απο rapidshare?

stizoula.com

greekzlive

αυτα ξερω. ξερετε αλλα?

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε κανενα site για να κατεβαζεις ταινιες απο rapidshare?

stizoula.com

greekzlive

αυτα ξερω. ξερετε αλλα?

 

:worry: Δές εδώ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασχημα νεα...

 

"It is not just "RAPID" that is important to us, "EASY" is of the same significance for us. For weeks have been contemplating and discussing, how we can balance pricing for our frequent- and less regular users, without getting into a profuse and complex pricing structure. At the same time we want to avoid that our less regular users are financing our frequent users, which would be the case with a general price increase. Though it is us that has to compensate for hardware and internet access. For this reason we have chosen a solution that is fair for all: In the future, the download volumes included in a Premium Account is going to be reduced from 10 Gigabyte a day to 80 Gigabyte a month, at continuous exact daily pro rata billing. The sum of accumulated download-traffic is going to be reduced from 50 Gigabyte to 10 Gigabyte. Personal web storage space is going to continue to be set to 500 Gigabyte. The changes only apply to new Premium Account and extension. Running Accounts are not affected. "

 

Δλδ εκαναν το οριο ~2.5giga per day...ΕΛΕΟΣ!

link

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε φιλε..Μπαινω και εγω σημερα στο λογαρισμο μου και βλέπω Traffic left:3 207 MB .εμεινα.μα@#$%ας δηλ πρεπει να περιμενω μια εβδομαδα να μηδενισει το κοντερ και να γαψει 80 Giga?Μεσα σε μια εβδομαδα τι να πρωτοκατεβασω δηλ με τα 3 γιγα που μου εμειναν?ελεος λεμε ,απο το καλοκαιρι ολο αλλαγές προς το χειροτερο γινανται.Χαρηκαμε για λιγες μερες που αυξησανε τοτε το οριο απο τα 25 στα 50 giga μαζεψανε premium χρηστες και απο τοτε αρχισαν τα παρατραγουδα.τεσπα
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

αλλαζει μονο για οσους κανουν παραταση η νεα εγραφη. για οσους ειχαν κανει εγραφη η παραταση για 3 μηνες+ δεν αλλαζει τιποτα μεχρι να τελειωσει ο χρονος αυτος. αρα επρεπε να γραφτουμε απ οτην προηγουμενη εβδομαδα για κανα χρονο...

επισης αν σου τελειωσουν τα GB πολυ απλα αγοραζεις αλλα η αλλαζεις τους ποντους με εχτρα GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια..στην περιπτωση μου ποσα`μπορω να κατεβασω,γιατι εχω μπερδευτει,:confused:

 

Expiration date: Sun, 12. Apr 2009 Traffic left: 9 686 MB 
RapidPoints: 15259 Server time: 24.10.2008 11:07:40 Used storage: 838 MB 
TrafficShare left: 60.00 GB 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια..στην περιπτωση μου ποσα`μπορω να κατεβασω,γιατι εχω μπερδευτει,:confused:

 

Expiration date: Sun, 12. Apr 2009 [b][i]Traffic left: 9 686 MB[/i][/b] 
RapidPoints: 15259 Server time: 24.10.2008 11:07:40 Used storage: 838 MB 
TrafficShare left: 60.00 GB 

 

Καλησπερα...

Traffic left: 9 686 MB :p

 

*εχεςι και 1 μηνα ηδη δωρεαν

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...

Traffic left: 9 686 MB :p

 

*εχεςι και 1 μηνα ηδη δωρεαν

και εφοσον τα`κανω download μετα τι γινετε?? ποσο θα περιμενω??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εφοσον τα`κανω download μετα τι γινετε?? ποσο θα περιμενω??

 

Αν και δεν πολυχρησιμοποιω για download το rapidshare(το εχω για τον αδερφο μου και την μικρη μας :rolleyes:) απ οτι τσεκαρα μολις τωρα σε λιγοτερο απο 12ωρες μου εδωσε αλλα 500ΜΒ περιπου....:confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

και εφοσον τα`κανω download μετα τι γινετε?? ποσο θα περιμενω??

 

Αν τα τελειωσεις κ αυτα τοτε θα αρχισεις να τραβας bandwith απο το trafficshare (δλδ τα 60 giga). Οταν εξαντληθει κ το trafficshare μετα ή θα πρεπει να αγοραζεις bandwith(=Trafficshare) ή θα πρεπει να περιμενεις να ανανεωθει το κλασσικο traffic.

Αυτο εχω καταλαβει κ απο αλλα fora που τους κραζουν τρελα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου δωσει καποιος μια επεξηγηση γιατι εγω μπερδευτει λιγο.Ειδικα εκεινο (+55) στο Τraffic left

 

edit:Τωρα μου τα βγαζει στα Γερμανικα..ενω εχω λογαρισμο στο .com Αν πατησω σε οποιαδηποτε επιλογη μου τα βγαζει Αγγλικα .στο κεντρικο μενου Γερμανικα..ελεος ρε π@#$$$η μου

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου δωσει καποιος μια επεξηγηση γιατι εγω μπερδευτει λιγο.Ειδικα εκεινο (+55) στο Τraffic left

 

edit:Τωρα μου τα βγαζει στα Γερμανικα..ενω εχω λογαρισμο στο .com Αν πατησω σε οποιαδηποτε επιλογη μου τα βγαζει Αγγλικα .στο κεντρικο μενου Γερμανικα..ελεος ρε π@#$$$η μου

 

Καλησπερα...

 

Την απαντηση σου θα την παρεις στο ακριβως απο πανω σου ποστ(746) του s1.1 :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το ειδαμε και αυτο..μαζευουν υπογραφες για να επανλεθει το Rapid στη παλια κατασταση

 

http://www.petitiononline.com/RSchange/petition-sign.html

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη ειμαι νεος στο rapidshare μπορειτε να μου λυσετε την εξης απορια?? πρεπει παντα να κατεβαζουμε σρ τμηματα των 100mb τα αρχεια ακομα και με premium λογαριασμο??για μια ταινια HD ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ COPY PASTE 50ΦΟΡΕΣ?? δεν υπαρχει αλλος τροπος?????
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...