Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι γίνεται με το rapid; Πάλι πρόβλημα έχει;

 

Δεν μπορώ ούτε στη σελίδα του να μπω.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με το rapid; Πάλι πρόβλημα έχει;

 

Δεν μπορώ ούτε στη σελίδα του να μπω.

 

Λειτουργει αψογα εμενα παντως... :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις τώρα μου έγραψε:

 

Error

 

You have requested ---------- | ----- KB. The server 603.rapidshare.com is momentarily not available. We are aware of this and are working to get this resolved.

 

 

Η κεντρική σελίδα του rapidshare ανοίγει κανονικά.

Στο premium account μου μπαίνω πολύ αργά.

Αλλά παρατήρησα ότι ενώ το πρωί είχα ~4GB ελεύθερα στο Trafficshare, τώρα μου δείχνει το μέγιστο, δηλαδή 12GB. :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις τώρα μου έγραψε:

 

Error

 

You have requested ---------- | ----- KB. The server 603.rapidshare.com is momentarily not available. We are aware of this and are working to get this resolved.

 

 

Η κεντρική σελίδα του rapidshare ανοίγει κανονικά.

Στο premium account μου μπαίνω πολύ αργά.

Αλλά παρατήρησα ότι ενώ το πρωί είχα ~4GB ελεύθερα στο Trafficshare, τώρα μου δείχνει το μέγιστο, δηλαδή 12GB. :confused:

 

Το ίδιο και σε μένα. κάποιο πρόβλημα έχουν σίγουρα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι εγινε αλλά ..πριν 2 ωρες ειναι traffic left κοντα στα 1,6 γιγα....Προσπαθουσα να κατεβασω κάτι αλλά δεν μπορουσα ουτε φυσικά και στην κεντρική σελίδα.Τωρα μπηκα και μου βγαζει traffic left 11 814 MB!!!!!....ελεος δηλ....
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ανανεώθηκε το Trafficshare. Έχω λίγο κάτω από τα 12GB.

Και γενικά φαίνεται ότι το πρόβλημα αποκαταστάθηκε.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

χτες ειχε προβλημα αρκετες ωρες δεν δουλευε ουτε η κεντρικη ουτε φυσικα το κατεβασμα. Φαινεται οτι το προβλημα αποκαταστάθηκε.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια βδομάδα μου δίνει μέγιστες ταχύτητες κατεβάσματος,μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

pedia kalimera 8elo na rotiso kati mipos kai mporite na me boi8isete mou emenan 16 meres prin liksi o logariasmos mou kano x8es ananeosi gia alous 6 mines x8es to mesimeri mou estilan email oti egine i epektasi kai oti me efxaristous ala akoma mou grafi oti apomenoun ales 16 meres gia na liksi o logariasmos tin pliromi tin ekana meso paypal kserete ti simbeni?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

pedia kalimera 8elo na rotiso kati mipos kai mporite na me boi8isete mou emenan 16 meres prin liksi o logariasmos mou kano x8es ananeosi gia alous 6 mines x8es to mesimeri mou estilan email oti egine i epektasi kai oti me efxaristous ala akoma mou grafi oti apomenoun ales 16 meres gia na liksi o logariasmos tin pliromi tin ekana meso paypal kserete ti simbeni?

 

Συνηθως οταν στελνουν μαιλ επιβεβαιωσης γινεται αμεσα η ανανεωση οταν κανεις Login.

 

Δες τι γραφει οταν κανεις login Και ξαναεπικοινωνησε μαζι τους με μαιλ αν χρειαστει.

Link to comment
Share on other sites

HappyHours for Premium customers

 

March 19, 2009

We will now implement HappyHours for our Premium customers, so you can use our infrastructure in the best possible way. Currently, the HappyHours will be active from 2 a.m. until 10 a.m. Central European Time since that is the only time during which there is unused bandwidth left. During that time, only 10% of the data volume you download will be charged to your traffic balance. So if you download 300 Megabytes during HappyHours, only 30 Megabytes will be accounted. This applies also if you use RapidPoints or TrafficShare for your downloads.

The amount of unused traffic that can be accumulated has been raised from 12 Gigabytes to 15 Gigabytes.

Please note that this has to be regarded as a test, and we can reverse the modifications or change the time and percentage rate of the HappyHours at any time if neccessary

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Καταπληκτικά νέα! :D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

Μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε με απλα λογια και αναλυτικα τα βηματα για να ανοιξω λογαριασμο στο rapidshare ωστε να κατεβαζω σαν premioum? Eιμαι ασχετος γι αυτο παρακαλω με απλα λογια κ αναλυτικα,

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

Μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε με απλα λογια και αναλυτικα τα βηματα για να ανοιξω λογαριασμο στο rapidshare ωστε να κατεβαζω σαν premioum? Eιμαι ασχετος γι αυτο παρακαλω με απλα λογια κ αναλυτικα,

ευχαριστω εκ των προτερων

 

 

Καλημερα...

 

Πολυ απλο :) .

Δημιουργεις ενα λογαριασμο στο Paypal και εν συνεχεια "μπαινεις" στην σελιδα -> http://rapidshare.com/premium.html , επιλεγεις τι πακετο θες (δηλ. για ποσο χρονικο διαστημα) , κανεις την αγορα με το paypal και εισαι ok :) (τους κωδικους για το login τους λαμβανεις στο Email που εχεις δηλωσει)

δεν σου συνιστω των 3ημερων -> ασυμφορο :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

 

Πολυ απλο :) .

Δημιουργεις ενα λογαριασμο στο Paypal και εν συνεχεια "μπαινεις" στην σελιδα -> http://rapidshare.com/premium.html , επιλεγεις τι πακετο θες (δηλ. για ποσο χρονικο διαστημα) , κανεις την αγορα με το paypal και εισαι ok :) (τους κωδικους για το login τους λαμβανεις στο Email που εχεις δηλωσει)

δεν σου συνιστω των 3ημερων -> ασυμφορο :rolleyes:

thanks για την απαντηση, αλλα μηπως θα μπορουσες να με οδηγησεις βημα βημα? κ ποσο ασφαλες ειναι να δωσεις στοιχεια στο paypal? ή μηπως να δωσω ψευτικα?

Link to comment
Share on other sites

thanks για την απαντηση, αλλα μηπως θα μπορουσες να με οδηγησεις βημα βημα? κ ποσο ασφαλες ειναι να δωσεις στοιχεια στο paypal? ή μηπως να δωσω ψευτικα?

Δωσε τα στοιχεια σου κανονικα.

εγω ετσι εχω κανει χωρις κανενα απολυτως προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks για την απαντηση, αλλα μηπως θα μπορουσες να με οδηγησεις βημα βημα? κ ποσο ασφαλες ειναι να δωσεις στοιχεια στο paypal? ή μηπως να δωσω ψευτικα?

 

Θα σου προτεινα , να δωσεις κανονικα τα στοιχεια σου και αν θες να εισαι λιγο ποιο "μαζεμενος" σε μια τραπεζα φτιαχνεις αμεσα μια προπληρωμενη και εισαι οκ :)

 

πχ τραπεζα κυπρου με 5€ εφαπαξ για την ενεργοποιηση της καρτας , την "φορτιζεις" με οσα € θες σε 10 λεπτα (αναλογα το κεφι του υπαλληλου :p) την παραλαμβανεις και φευγεις για τις αγορες σου...:D

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα , να δωσεις κανονικα τα στοιχεια σου και αν θες να εισαι λιγο ποιο "μαζεμενος" σε μια τραπεζα φτιαχνεις αμεσα μια προπληρωμενη και εισαι οκ :)

 

πχ τραπεζα κυπρου με 5€ εφαπαξ για την ενεργοποιηση της καρτας , την "φορτιζεις" με οσα € θες σε 10 λεπτα (αναλογα το κεφι του υπαλληλου :p) την παραλαμβανεις και φευγεις για τις αγορες σου...:D

επειδη εχω ειδη λογαριασμο στην Πειραιως λεω να βγαλω εκει κωδικους κ να ανοιξω εκει μια προλπηρωμενη, η διαδικασια γινεται απ ευθειας απο το σπιτι , την κανεις δηλαδη μονος σου, τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω ειδη λογαριασμο στην Πειραιως λεω να βγαλω εκει κωδικους κ να ανοιξω εκει μια προλπηρωμενη, η διαδικασια γινεται απ ευθειας απο το σπιτι , την κανεις δηλαδη μονος σου, τι λετε?

 

Χμμμ... μην μπερδευεσαι. Γιατι αυτη την εντυπωση εχω :worry:

 

Η προποληρωμενη καρτα αναφερθηκε γιατι χρειαζεται να κανεις αγορα απο την εταιρια και οχι απο την τραπεζα. (απλα για να μην δωσεις καποια πιστωτικη / χρεωστικη καρτα που μπορει να εχεις ηδη).

 

Απο εκει και επειτα ειναι πολυ απλο...τα βηματα κατατοπιστικα :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν παει στα 15 γίγα αλλά δεν ειναι κατι το μονιμο.Είναι σε δοκιμαστική περιοδο και εξετάζουν και καποιες αλλες αλλαγές
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...