Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, τα Free acounts δεν λειτουργούν πια???Μπορεί κάποιος να μου στείλει το πρόγραμμα που ελέγχει για free accounts??? Α, και κάτι ακόμα, έβγαλα μια Gift Card με 80 ευρώ, και δεν κάνει για το rapidshare. Το rapidshare δέχεται μόνο πληρωμές με Paypal, οπότε τζίφος η υπόθεση...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι...:(

 

Α, τελικά μπορείς. Απλά εγώ είχα μπει πριν εκεί που διαλέγεις τρόπο πληρωμής, και δεν με άφηνε να πατήσω το κουμπί για πιστωτική. Μπορεί κάποιος να μου στείλει το πρόγραμμα που σου λέει πότε υπάρχουν διαθέσιμα free accounts??? Το διαγράψανε από το rapidshare.

 

Παιδιά, για διάφορα rapidshare links, όπως μουσική, προγράμματα, παιχνίδια, σειρές, ταινίες και άλλα, θα τα βρείτε στο Forum στο http://www.greekwarez.com και http://www.ellinadiko.com και σε άλλα τέτοια site. Προτείνω το greekwarez γιατί έχει περισσότερα links ενώ το ellinadiko έχει μόνο για μουσική.

Link to comment
Share on other sites

binix όταν θέλεις να προσθέσεις ή να διορθώσεις κάτι σε κάποιο post σου, μπορείς να χρησιμοποιείς το http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif ώστε να αποφεύγεις τα συνεχόμενα posts.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, το rapidshare είναι down αυτή τη στιγμη? Ας ελέγξει κάποιος

 

 

Ούτε εγώ μπορώ να κατεβάσω. Όταν φτάνω στο σημείο όπου πληκτρολογείς τον κωδικό, δεν με αφήνει να κατεβάσω...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μπορώ να κατεβάσω. Όταν φτάνω στο σημείο όπου πληκτρολογείς τον κωδικό, δεν με αφήνει να κατεβάσω...

Κατεβάζω αυτή την στιγμή.

...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας, εχω καποιο προβλημα με το rapidshare στα μεγαλα αρχεια (πανω απο 20 mb) στο 99% σταματαει και δεν κατεβαινει το αρχειο στα μικροτερα ομως το αρχειο κατεβαινει κανονικα. Καμια ιδεα στο γιατι το κανει αυτο!!!!!

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα! Μηπως ξερει κανεις πως γινεται πληρωμη στο rapidshare εκτος paypal γιατι εχω προβλημα με αυτο; Εχω πιστωτικη αλλα δεν εχω paypal. Κατι ειδα για καταθεση σε λογαριασμο αλλα ηταν μια γερμανικη τραπεζα! Μηπως το εχει δοκιμασει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Oπως φαινεται εδω

 

μπορεις για 2 μερες μεσω τηλεφωνου (9011), μεσω paypal και μεσω inet cash δηλαδη μεσαζοντα οπως το paypal οποτε λογικα θα χρειαστεις πιστωτικη. :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβες, πιστωτικη εχω paypal δεν εχω! Ρωτησα αν γινεται να δημιουργησω λογαριασμο στο rapidshare χωρις να μπει στη μεση το paypal γιατι προβλημα με αυτο. Εχει δοκιμασει κανεις να δημιουργησει λογαριασμο στο rapidshare χωρις χρηση paypal;
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι εκανες; Για εξηγησε μου την διαδικασια.. Και ποσο καιρο απο τη στιγμη που εβαλες τα χρηματα ενεργοποιειτε;
Link to comment
Share on other sites

Oπως φαινεται εδω

 

μπορεις για 2 μερες μεσω τηλεφωνου (9011) :O

 

το διάβασα αυτο αλλα δεν κατάλαβα την διαδικασία,

δεν ξέρω και γερμανικά:lol: :lol: ,αν μπορεί κάποιος να μου την εξηγήσει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι εκανες; Για εξηγησε μου την διαδικασια.. Και ποσο καιρο απο τη στιγμη που εβαλες τα χρηματα ενεργοποιειτε;

 

Λοιπον, απ'οτι βλεπω μεσω inet cash σου δινουν τα στοιχεια του λογαριασμου τους και εσυ με ενα εμβασμα (ή πας στην τραπεζα ή μπαινεις στο e-banking) τους στελνεις τα λεφτα.

Απ'οσο γνωριζω γενικα οι τραπεζες εδω κρατανε αρκετη προμηθεια στα εμβασματα (π.χ. εμενα για ενα εμβασμα απο Eurobank σε Πειραιως μου κρατησαν 3,30€)

Αν θυμαμαι καλα τη μικροτερη προμηθεια παιρνει η Εθνικη και ειναι 1,5 €...καλυτερα ομως να ρωτησεις στο αναλογο θρεντ (Πιστωτικες καρτες/Τραπεζες).

 

Αυτο που θα χρειαστεις εσυ ειναι τα στοιχεια για foreign customers δηλαδη αριθμο ΙΒΑΝ και BIC και οτι αλλο γραφουν.

 

Μολις ολοκληρωθει η μεταφορα των χρηματων θα σου στειλουν τους κωδικους μεσω e-mail.

 

Προσωπικα δεν εχω χρησιμοποιησει premium account οποτε δεν γνωριζω ποσες μερες θα κανουν τα λεφτα να πανε με εμβασμα.

Ισως μας διαφωτισει ο sculper αν και παιζει ρολο και η τραπεζα. :)

Link to comment
Share on other sites

το διάβασα αυτο αλλα δεν κατάλαβα την διαδικασία,

δεν ξέρω και γερμανικά:lol: :lol: ,αν μπορεί κάποιος να μου την εξηγήσει.

Ευχαριστώ.

 

Ουτε κι εγω καταλαβα πως λειτουργει.

 

Απ'οτι ειδα παιρνεις τηλ. το οποιο μολις σου 'ρουφηξει' 3€ κλεινει η γραμμη και μετα η σελιδα κανει refresh και (μαλλον) εισαγεις τον αριθμο απο τον οποιο καλεσες.

 

Εγω παντως που δοκιμασα με Firefox και ΙΕ η σελιδα απλα κανει refresh συνεχεια και δεν ανοιγει καποια αλλη.

 

Ισως ειναι καλυτερα να τους στειλεις mail να σου πουνε πως γινεται. :O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα...

Αυτό το είδα και εγώ χθές...Πατάς free και δεν περιμένεις να μετρήσει ο χρόνος αλλά αντιγράφεις τον κωδικό και κατεβάζεις όσα θες και αμέσως:p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

mporeis na katevaseis kai arxeia tou rapidshare.de apo ekei san premium?

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

οσοι ειστε στο ΝΥΜΑ/ΑΡΗΣ αγνοειστε το μηνυμα αλλιως ο ΟΤΕ θα σας κοψει τη γραμμη adsl!

 

 

για ριχτε μια ματια και στο rapidscare-ντι-ι

:whistle: :whistle:

 

...αντε να παρουν φωτια οι συνδεσεις :p

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

οσοι ειστε στο ΝΥΜΑ/ΑΡΗΣ αγνοειστε το μηνυμα αλλιως ο ΟΤΕ θα σας κοψει τη γραμμη adsl!

 

 

για ριχτε μια ματια και στο rapidscare-ντι-ι

:whistle: :whistle:

 

...αντε να παρουν φωτια οι συνδεσεις :p

Δεν κατάλαβα τίποτα απ'όσα λές..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

borei kapoios na mou pei an kserei pos boro na apofigo to time delay kai to limit sta downloads?peite an kserete parakalo

 

Ανοίγεις νέο thread, σου απαντάει ο moderator, σου δίνει την απάντηση έτοιμη, και κάνεις νέο post ρωτώντας το ίδιο...:worry:

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα account στο .de μεσω τηλεφωνου..πολυ απλο απλα επιλεγετε την ελληνικη σημαια,περνετε τηλ απο το σπιτι και λεει στο site ποσο ακομα να κρατησετε το ακουστικο ανοιχτο..μολις τελειωσει η αντιστροφη μετρηση,κλεινει το τηλ..

 

ΥΣ:κατεβαζω αβερτα,απο χτες,για αυτο και δεν μπηκα καθολου My Phone :p

@fabo ουτε εγω καταλαβα τι λες..

:what:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...