Jump to content

Τα πάντα για το πρόγραμμα "ΔΙΟΔΟΣ"


 Κοινοποίηση

Είστε ικανοποιημένοι από την μέχρι τώρα εξέλιξη του "Δίοδος" ;  

142 members have voted

  1. 1. Είστε ικανοποιημένοι από την μέχρι τώρα εξέλιξη του "Δίοδος" ;

    • Πολύ,αργά αλλά σταθερά και με εμφανή προσπάθεια.
      27
    • Λίγο,δυστυχώς ή ευτυχώς καθυστερούν αδικαιολόγητα.
      27
    • Καθόλου,μαύρα χάλια και αδιαφορία από τους αρμόδιους.
      44
    • Δεν είμαι φοιτητής αλλά είναι ζωτικής σημασίας για όσους είναι.
      13
    • Είμαι φοιτητής αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έχω ενημερωθεί καθόλου.
      31


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

μια ερώτηση θα ήθελα να κανω...

ενδιαφέρομαι για να συνδεθώ στο φοιτιτικο DSL της HOL

με 120 ευρω το χρόνο

 

Έχω ήδη εξοπλισμό και είμαι μέσω οτενετ χρήστης μιας 384 σύνδεσης..

Η ερώτηση μου είναι η εξής,

1) πρέπει να κάνω αίτηση στον οτε να μου απενεργοποιήσει τη γραμμή dsl και

αν ναι πόσο θα μου κοστίσει αυτό,

και

2) περίπου πόσο καιρό θα κάνει η HOL από τη στιγμή που της αποστείλω τα δικαιολογητικά απο το διοδος και απο τη σχολή ώστε να μου ανοίξει καινούργια DSL σύνδεση στο σπίτι μου

 

 

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και το ενδιαφέρον σας

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 413
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα έκανα αίτηση στην Altec.Aκούω συνέχεια οτι η σύνδεση θα ενεργοποιηθεί όταν υπάρχουν στην περιοχή μου διαθέσιμα ports. Τι ακριβώς είναι αυτό και που μπορώ να ελέγξω τη διαθεσιμότητα τους;
there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

καινούργια προσφορά ADSL512 από το ΤΕΕ με 15 ευρώ το μήνα

φαίνεται καλή!

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

μια ερώτηση θα ήθελα να κανω...

ενδιαφέρομαι για να συνδεθώ στο φοιτιτικο DSL της HOL

με 120 ευρω το χρόνο

 

Έχω ήδη εξοπλισμό και είμαι μέσω οτενετ χρήστης μιας 384 σύνδεσης..

Η ερώτηση μου είναι η εξής,

1) πρέπει να κάνω αίτηση στον οτε να μου απενεργοποιήσει τη γραμμή dsl και

αν ναι πόσο θα μου κοστίσει αυτό,

και

2) περίπου πόσο καιρό θα κάνει η HOL από τη στιγμή που της αποστείλω τα δικαιολογητικά απο το διοδος και απο τη σχολή ώστε να μου ανοίξει καινούργια DSL σύνδεση στο σπίτι μου

 

 

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και το ενδιαφέρον σας

1)Ναι.Θα πρέπει ο ΟΤΕ να κάνει πρώτα απενεργοποίηση του ήδη ενεργοποιημένου κυκλώματος.Δεν θα σου κοστίσει τίποτα.

 

2)Αυτό σχετικό είναι, και δεν μπορεί να σου απαντήσει κανένας με βεβαιότητα.Ο ΟΤΕ θα κάνει και πάλι την ενεργοποίηση του νέου κυκλώματος, καθώς η HOL δεν έχει δικό της δίκτυο.Χονδρικά να υποθέσω 20 μέρες με 1 μήνα.Οπως σου είπα, όμως, κανείς δεν μπορεί να σου πεί με βεβαιότητα.

 

Πρίν προχωρήσεις στην απενεργοποίηση του κυκλώματος και την αγορά του πακέτου, βεβαιώσου οτι υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες στην περιοχή σου.Σε διαφορετική περίπτωση ο χρόνος αναμονής μπορεί να είναι και μήνες, μέχρι να βάλει ο ΟΤΕ νέες πόρτες.

.
Link to comment
Share on other sites

Στην προσφορα της Otenet αναφερει οτι η τιμη συμπεριλαμβανει τον εξοπλισμο (ADSL USB Modem, φίλτρο/splitter, καλώδια, CD εγκατάστασης, οδηγίες). Αν θελω router αντι μοντεμ τι γινεται? Το αγοραζω ξεχωριστα και παιζει κανονικα ή θελει κολπα?

 

Επισης αναφερει: Προσοχή στον τύπο κάθε προσφοράς!

Οι προσφορές τύπου Shared LLU και Full LLU απαιτούν εξειδικευμένο έλεγχο της διαθεσιμότητας, που εξαρτάται από τον κάθε πάροχο. Σε κάθε περίπτωση, επισκεφθείτε τις σελίδες του παρόχου για τον έλεγχο της διαθεσιμότητας κάθε προσφοράς.

 

Τι ακριβως ειναι οι τυποι Shared LLU και Full LLU ?

Ποιον να προτημισουμε?

 

 

 

 

SHARED einai to klasiko pou exoun oloi...

sto FULL den lambaneis kanena logariasmo apo OTE :p , Kai ta tilefona akomi ta plironeis stin vivodi!

 

AS epibebaiosei kapoios!

 

 

 

 

 

EDIT:

BRIKA TIN APANTISI KAI PISTYEYO APANTA STO EROTIMA MOU....http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1294190#post1294190

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε 10 μέρες λήγει η σύνδεσή μου με forthnet και έλεγα να ανανεώσω με 384 3+3 μήνες. Πάει κάπου στα 120 ευρώ. Έχει βγάλει η forthnet φοιτητικό? Υπάρχει πιο οικονομική λύση?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

SHARED einai to klasiko pou exoun oloi...

sto FULL den lambaneis kanena logariasmo apo OTE :p , Kai ta tilefona akomi ta plironeis stin vivodi!

 

AS epibebaiosei kapoios!

Δεν είναι καθόλου έτσι... :wacko:

Shared και full είναι όταν δεν είναι μέσω ΟΤΕ.

Αυτή τη στιγμή full προσφορά για φοιτητικό δεν υπάρχει.

Shared υπάρχει, της Βιβόντι, και για αυτό για την προσφορά της ελέγχουμε διαθεσιμότητα μόνο από το δικό της site.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε 10 μέρες λήγει η σύνδεσή μου με forthnet και έλεγα να ανανεώσω με 384 3+3 μήνες. Πάει κάπου στα 120 ευρώ. Έχει βγάλει η forthnet φοιτητικό? Υπάρχει πιο οικονομική λύση?

Δεν έχει φοιτητικό η Forthnet, δυστυχώς.

Θα πρέπει ή να κάνεις αυτό που λες, ή διακοπή και εκ νέου ενεργοποίηση σε φοιτητικό.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει φοιτητικό η Forthnet, δυστυχώς.

Θα πρέπει ή να κάνεις αυτό που λες, ή διακοπή και εκ νέου ενεργοποίηση σε φοιτητικό.

 

Οπότε θα πρέπει να μείνω χωρίς internet για 20 μέρες περίπου... και να αλλάξω isp. Αξίζει? Ή να κάνω μία αορίστου και να πληρώνω κάθε μήνα μέχρι να βάλει και η forthnet?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Οπότε θα πρέπει να μείνω χωρίς internet για 20 μέρες περίπου... και να αλλάξω isp. Αξίζει? Ή να κάνω μία αορίστου και να πληρώνω κάθε μήνα μέχρι να βάλει και η forthnet?

Αν θες τη γνώμη μου, αν ήταν να βγάλει η Forthnet θα είχε ήδη βγάλει.

Μου μοιάζει περισσότερο με συνειδητή τους επιλογή το να μη δώσουν φοιτητικό. Ωστόσο αυτό είναι καθαρά δική μου γνώμη, μη με κυνηγάς μετά αν τελικά δώσουν φοιτητικό.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν θες τη γνώμη μου, αν ήταν να βγάλει η Forthnet θα είχε ήδη βγάλει.

Μου μοιάζει περισσότερο με συνειδητή τους επιλογή το να μη δώσουν φοιτητικό. Ωστόσο αυτό είναι καθαρά δική μου γνώμη, μη με κυνηγάς μετά αν τελικά δώσουν φοιτητικό.

 

Όχι ρε σιγά. Απόψεις λέμε όλοι. :)

 

Μια 6μηνη 384 πόσο είναι με όλα πληρωμένα?

 

Η forthnet το 3+3 το έχει 119 ευρώ. Είναι και το πάγιο του ΟΤΕ μέσα έτσι?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Εσύ τώρα από τη Forthnet έχεις μόνο το ΑDSL ή έχεις το 1 bill (ΟΤΕ+σύνδεση);

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τώρα από τη Forthnet έχεις μόνο το ΑDSL ή έχεις το 1 bill (ΟΤΕ+σύνδεση);

 

 

Είχα adsl in a box plus 1 bill. Στον οτε δεν έδινα τίποτα. Το 119 ευρώ λέει FORTHnet ADSL 1Bill Dynamic Flat Rate ADSL 384. Είναι μαζί με του οτε? Στην περιγραφή κάτω δεν αναφέρει τίποτα τέτοιο.

 

Στην τιμή έχει μεγάλη διαφορά με τα φοιτητικά?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Είχα adsl in a box plus 1 bill. Στον οτε δεν έδινα τίποτα. Το 119 ευρώ λέει FORTHnet ADSL 1Bill Dynamic Flat Rate ADSL 384. Είναι μαζί με του οτε? Στην περιγραφή κάτω δεν αναφέρει τίποτα τέτοιο.

 

Στην τιμή έχει μεγάλη διαφορά με τα φοιτητικά?

Ναι, ότι λέει 1 bill είναι μαζί με ΟΤΕ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

SHARED einai to klasiko pou exoun oloi...

sto FULL den lambaneis kanena logariasmo apo OTE , Kai ta tilefona akomi ta plironeis stin vivodi!

 

AS epibebaiosei kapoios!

 

Δεν είναι καθόλου έτσι... :wacko:

Shared και full είναι όταν δεν είναι μέσω ΟΤΕ.

Αυτή τη στιγμή full προσφορά για φοιτητικό δεν υπάρχει.

Shared υπάρχει, της Βιβόντι, και για αυτό για την προσφορά της ελέγχουμε διαθεσιμότητα μόνο από το δικό της site.

 

 

 

sto full pantws simfoneis....

sto shared to oti den einai mesw ote egw to metafrazw oti i vivodi exei dikes tis grammes kai den noikiazei apo ton ote(perithorio kerdous)....

diladi to kostos prosbasis(isp) paei eksolokrirou stin vivodi dixws pososta-apodoseis , --->alla kiriws kai to pagio dsl paei sti vivodi???!!!:confused: ..........

Link to comment
Share on other sites

Είχα adsl in a box plus 1 bill. Στον οτε δεν έδινα τίποτα. Το 119 ευρώ λέει FORTHnet ADSL 1Bill Dynamic Flat Rate ADSL 384. Είναι μαζί με του οτε? Στην περιγραφή κάτω δεν αναφέρει τίποτα τέτοιο.

 

Στην τιμή έχει μεγάλη διαφορά με τα φοιτητικά?

 

kala den exeis dei to site diodos?:p

px..

vivodi 129 euro -12 mines- 512!....

kai ayto pou les... 120 euro - 6 mines - 384....

50% katw.. kai an analogisteis kai tin taxitita....

Link to comment
Share on other sites

Οπότε θα πρέπει να μείνω χωρίς internet για 20 μέρες περίπου... και να αλλάξω isp. Αξίζει? Ή να κάνω μία αορίστου και να πληρώνω κάθε μήνα μέχρι να βάλει και η forthnet?

Στο φοιτητικό, όποιον isp και να επιλέξεις είναι το ίδιο πράγμα. Ο isp ελέγχει μόνο αν είναι σωστά το username και το password και η κίνηση για το internet περνάει μέσω του ΕΔΕΤ. Οπότε είτε βάλεις φοιτητικό HOL, είτε Altec, είτε OTENET θα είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Εγώ θα παραμείνω όπως είμαι τώρα, γραμμή από τον ΟΤΕ και μετά μηνιαία συνδρομή στην Altec. Και αν μου την δώσει αλλάζω όποτε θέλω provider χωρίς τις ηλίθιες δεσμεύσεις των πακέτων τύπου Forthnet ADSL IN A BOX κ.λ.π. Όταν λέει φοιτητικό Altec εγώ θέλω να έχω παρτίδες μόνο με την Altec και όχι με ΕΔΕΤ και μ...κίες . Και επίσης στα περισσότερα φοιτητικά προπληρώνεις κάποιους μήνες. Εγώ π.χ. όλο το καλοκαίρι δεν είμαι στην Ηγουμενίτσα, στην Αθήνα είμαι. Οπότε για ποιον λόγο να προπληρώσω κάτι που για 3 μήνες δεν θα χρησιμοποιώ; Έτσι όπως είμαι τώρα πληρώνω στον ΟΤΕ την γραμμή, φεύγω για Αθήνα, η συνδρομή της Altec λήγει και όταν γυρνάω τον Σεπτέμβριο κάνω απλά συνδρομή. Για φανταστείτε όσους έχουν πακέτο σαν της Forthnet τι τραβάνε. Αν ξεχάσεις και δεν ανανεώσεις χάθηκες. Χάνεις και γραμμή adsl. Ενώ εγώ (όπως και πολλοί άλλοι) έχω την γραμμή στο όνομά μου και κάνω ότι γουστάρω!

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους απο ενα πολυ φρεσκο μελος στη παρεα σας.:)

Πριν απο καποιες μερες πληροφορηθηκα οτι μεσω FORTHNET και OTENET μπορεις να αλλαξεις αριθμο τηλεφωνου στη συνδεση ADSL ή να μεταφερεις σε αλλο αριθμο τη συνδεση, σε περιπτωση μετακομισης για παραδειγμα, καθως επισης και να την διακοψεις οσο διαστημα δεν την χρειαζεσαι και να την συνεχισεις αργοτερα. Βεβαια, αυτο μου το ειπαν για απλη συνδεση και οχι για το προγραμμα ΔΙΟΔΟΣ, και δεν ξερω αν αυτο ισχυει και για το ΔΙΟΔΟΣ. Τις πληροφοριες μου τις εδωσε εργαζομενος σε καταστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Εχει διαβασει κανεις σας τους ορους που πρεπει να αποδεχτεις για να παρεις το πακετο "internet" που προσφερει η otenet?Αν οχι να σας αναφερω για το "internet" που προσφερει οτι δεν εχετε δικαιωμα να παραπονεθειτε για την ποιοτητα της γραμμης σας,δεν θα μπορειτε να δειτε ιστιοσελιδες που θεωρουνται κακοβουλες απο την εκαστοτε σχολη σας,για την δυνατοτητα p2p κρινοντας απο τα ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ που τα εχουν μπλοκαρει ΥΠΟΘΕΤΩ πως δεν θα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα χρησης και το γελοιο των ορων που μας βαζουν να υπογραψουμε ειναι το οτι για καθε κακοβουλη χρηση του "internet" που μας παρεχει το φοιτητικο πακετο της otenet θα ενημερωνεται η γραμματεια της σχολης που ειστε εγγεγραμμενοι!!!

Αν αυτο ειναι το "internet" που θελετε να πασαρετε στους φοιτητες με αποκλεισμους και αφαιρεση των προνομιων μας ως καταναλωτες τι να πουν και οι αλλοι που εχουν internet.Τελικα καλη και η ISDN 64k...

Παιδια προσεχετε την υπογραφη και τα λεφτα σας.

Link to comment
Share on other sites

To λέμε από όταν ξεκίνησε το Δίοδος, ότι καλό θα είναι πριν τρέξουμε να γραφτούμε να δούμε λίγο αν υπάρχουν προβλήματα όπως κόψιμο των p2p.

Περίμενε να ενεργοποιηθεί σε κάποιους για να μας πουν τις εντυπώσεις τους.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

file mou asteras84 den symfwnw apolyta mazi sou... Gia thn poiothta ths grammhs ti parapona na kanei kaneis kai se poion kai mallon kalytera poios tha se akousei 'h tha sou dwsei kai eggyhsh gia thn epilysh tous... Oi periorismoi einai gia to kalo twn perissoterwn...allwste an kapoia istoselida den thn thewreis esy kakovoulh anafere to kai mporei na thn afairesoun... H magia einai na vreis tropo na serfareis kapws anwnyma.(an kai ola katagrafontai -milaw epeidh kserw... o,ti kai na leei o ote 'h oi etairies kai malista gia arketo kairo...) :P an thes na eisai hacker 'h na vlepeis tsontes vres ton tropo an eisai kai magkas na to kaneis...egw ksegelousa to programma prostasias tou sxoleiou...gia ta p2p psakse kala opws eipe k o lewton :) oso gia thn grammateia...nomizw ligo poly skasila tous edw tosa kai tosa ginontai sta idrymata anwtaths ekpaidefshs.oso gia ta dikaiwmata sou ws katanalwths mhn to psaxneis... edw gala agorazeis k den ksereis ti exei mesa :P ------ola ta parapanw einai apopseis mou kai den thelw na se thiksw 'h na se prosvalw genika me opoiondhpote tropo :)------
TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κανει αιτηση στην OTENET την προηγουμενη Τεταρτη και απο χθες (16 Μαιου) ειμαι μεσα. Κανονικα κατεβαζω απο eMule και τα συναφη, τιποτα μπλοκαριισμενο.
Link to comment
Share on other sites

file mou asteras84 den symfwnw apolyta mazi sou... Gia thn poiothta ths grammhs ti parapona na kanei kaneis kai se poion kai mallon kalytera poios tha se akousei 'h tha sou dwsei kai eggyhsh gia thn epilysh tous... Oi periorismoi einai gia to kalo twn perissoterwn...allwste an kapoia istoselida den thn thewreis esy kakovoulh anafere to kai mporei na thn afairesoun... H magia einai na vreis tropo na serfareis kapws anwnyma.(an kai ola katagrafontai -milaw epeidh kserw... o,ti kai na leei o ote 'h oi etairies kai malista gia arketo kairo...) :P an thes na eisai hacker 'h na vlepeis tsontes vres ton tropo an eisai kai magkas na to kaneis...egw ksegelousa to programma prostasias tou sxoleiou...gia ta p2p psakse kala opws eipe k o lewton :) oso gia thn grammateia...nomizw ligo poly skasila tous edw tosa kai tosa ginontai sta idrymata anwtaths ekpaidefshs.oso gia ta dikaiwmata sou ws katanalwths mhn to psaxneis... edw gala agorazeis k den ksereis ti exei mesa :P ------ola ta parapanw einai apopseis mou kai den thelw na se thiksw 'h na se prosvalw genika me opoiondhpote tropo :)------

 

Συμφωνω απολυτα οτι ζουμε στο E-LADA (αν και τα LADA με την κινηση πισω ηταν κολαση) και δεν σε ακουει κανεις.Διαφωνω ομως στους περιορισμους,δεν μπορει καποιος να σου κοβει με το ετσι θελω την ελευθερια του internet επειδη αυτος το θεωρει κακο!Μαζι σου για να βρεις παραθυρο να μπαινεις απο πισω "πορτες" αλλα υπαρχουν και φοιτητες που δεν θελουν να ταλαιπωρουνται.Οσο για το θεμα της γραμματειας απλα το θεωρω τραγικα γελοιο!Μην ανησυχεις και οι δικες μου αποψεις ειναι και ενδοιασμοι:wacko: που θα απαντηθουν απο το forum:D

Δεν υπαρχει θεμα προσβολης απο καμια μερια

 

@lewton : Συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι πρεπει να μας απαντησουν οι χρηστες γι'αυτο..

Πες μας artolis τι συμβαινει?(Τους ορους που αναφερω τους ειδες εκει που υπεγραψες?)

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Στους ορους της αιτησης-συμβασης ελεγε για "κακη χρηση και παραβιαση πνευματικης ιδιοκτησιας" κτλ και οτι η οτενετ εχει το δικαιωμα να διακοψει αμεσα τη συνδεση σου, προσωρινα 'η οριστικα. Το θεμα ειναι οτι η αιτηση αυτη δε λεει καπου οτι ειναι μονο για το προγραμμα ΔΙΟΔΟΣ. Οποτε δεν ειναι κατι καινουργιο. Σας ειπα, εγω μπαινω μια χαρα σε τετοιου ειδους προγραμματα, που εσεις λετε οτι ειναι μπλοκαρισμενα. Απο την αλλη βεβαια ειναι γελοιο αυτο το πραγμα, στη συσκευασια της ΟΤΕΝΕΤ γραφει για "fast mp3 downloading" και στη συμβαση για παραβιαση πνευματικων δικαιωματων. Πως το ειπατε πριν? Στην Ελλδα ζουμε? Ε, κατι τετοιο συμβαινει. Βεβαια, θεωρω πως τους συγκεκριμενους ορους ειναι αναγκασμενη απο διαφορες μεριες να τους γραφει, οι αλλοι παροχοι δεν ξερω αν γραφουν κατι παρομοιο αλλα θα το θερουσα απολυτα φυσιολογικο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...