Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

SpeedCameras Update 23 Δεκεμβρίου 2006

 

 

Change Log :

Προστέθηκαν 30 νέα σημεία: 7 CTV - 20 R – 3 WR

και έγιναν και 14 διορθώσεις σε υπάρχοντα σημεία.

Download links για Destinator 6, PN και 3 εδώ: GPSPocketPC

 

 

Φιλικά GriMak - MinOtaVrS

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κατέβασα και το πέρασα στο Ν560 μου και λειτουργεί μια χαρά. Αν και με ξενίζουν λίγο τα τεράστια γράμματα και το interface, πιστεύω οτι θα το συνηθίσω! Λίγο που το δούλεψα πάντως λειτουργεί μια χαρά και έχω την εντύπωση πως βρίσκει και γρηγορότερα τους δορυφόρους....

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Πρίν πετάξετε την παλιά σας εγκατάσταση βρείτε το αρχείο MYFAVORITES.DAT φυλάξτε το και βάλτε το αφού εγκαταστήσετε το 6 στην θέση: DestinatorAps/Destinator/UserDataFavorites.:)

------------------------------------------------

Σε όποιον φαίνονται χαμηλής έντασης οι ήχοι χωρίς να τον απασχολούν 3mb παραπάνω χώρου στη ROM πάρτε αυτούς http://rapidshare.com/files/8447767/Voice_panosha_101db.rar.html και ρίχτε τους χύμα μέσα στην θέση: DestinatorApps/Destinator/Voice/Greek. Οπου ζητάει αντικατάσταση λέμε ναι.:D

 

φιλε panosha ευχαριστω!

 

καλα χριστουγεννα

www.katametritis.gr
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ανaφερω οτι εγω με το που μπαινω στο 6,1 μου λεει οτι δεν βρισκει δορυφορους και πρεπει πρωτα να παω στις ρυθμισεις να κανει αναζητηση για το gps και μετα να μπω στον χαρτη.

απο εκει και περα δεν εχω κανενα προβλημα.

ευτυχως που εχω εξωτερικη κεραια στο αυτοκινητο!

με το pn ποτε δεν αντιμετωπισα προβλημα που να εχει σχεση με το gps.

 

εχω το Ν560.

 

κι αυτο το προβλημα λυθηκε, της ευρεσης δορυφορων, απλως το αφησα να κανει μονο του τις ρυθμισεις.

 

εχω την εντυπωση οτι κανει πιο γρηγορη ευρεση των δορυφορων, αλλα παραμενει το προβλημα του στιγματος που καθυστερει.

 

καλα χριστουγεννα!

www.katametritis.gr
Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και το πέρασα στο Ν560 μου και λειτουργεί μια χαρά. Αν και με ξενίζουν λίγο τα τεράστια γράμματα και το interface, πιστεύω οτι θα το συνηθίσω! Λίγο που το δούλεψα πάντως λειτουργεί μια χαρά και έχω την εντύπωση πως βρίσκει και γρηγορότερα τους δορυφόρους....

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Den exei sxesi to dat me tous doriforous :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ FORUM!ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ DESTINATOR 6.1 ΣΤΟ ΜΙΟ Α701 KAI ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΗΜΑ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ 6.1!ΕΧΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ PN ΚΑΙ ΤΟ 6.1 ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ!
:lol: FREE SMS :lol:
Link to comment
Share on other sites

SpeedCameras Update 23 Δεκεμβρίου 2006. Φιλικά GriMak - MinOtaVrS

 

 

Μπράβο παιδιά! Ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά! Καλές γιορτές και ότι επιθυμείτε για το νέο έτος! :) :up:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ,

έχω το 3300 και πέρασα το destinator 6. Δυστυχώς παίρνω μήνυμα NO GPS VALID SIGNAL. Τι μπορώ να κάνω;

 

Ευχαριστώ

 

Δωστο πισω παρε ενα κινεζακι mio (265e) και με τα υπόλοιπα κερασέ μας ενα special σε σκυλάδικο :lol:

( ΜΗΝ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΤΕΙς ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΕΕΕΕΕ ,ειναι αρκετα ..τα λεφτα που μένουν...)

 

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΥΝΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ.....:)

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΗ ευχαριστουμε και καλά χριστουγεννα !!
Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ FORUM!ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ DESTINATOR 6.1 ΣΤΟ ΜΙΟ Α701 KAI ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΗΜΑ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ 6.1!ΕΧΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ PN ΚΑΙ ΤΟ 6.1 ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ!

 

Με το pn έχει διαφορά ,με το d_6.1.0 39xxx ( beta version ),όμως δεν βρισκω καμμία :p

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

καποιος?ρε παιδια πως επιλεγουμε το gps να ειναι απενεργοποιημενο οταν ξεκινουμε το destinator?δεν θελω καθε φορα που ανοιγω το destinator να χρειαζεται να βαζω στο off το gps.επισης που μπορω να βρω τον τελευταιο χαρτη uk_ireland?
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/8984483/Panosha_skin.rar.html

Παιδιά το skin μου γιά το 6 έτοιμο. Εχουν αφαιρεθεί τα δύο κουμπάκια προσανατολισμού και GPS-μπαταρίας και έχουν γίνει αχνά τα κουμπιά Home, Mute, Zoom in & Zoom out. Σκοπός είναι να βλέπουμε περισότερο χάρτη. Δουλεύει σε Portrait & Landscape mode. Κρατήστε ένα αντίγραφο πρώτα και κατόπιν κάντε αντικατάσταση τον φάκελο All στην θέση \DestinatorApps\Destinator\Skin.:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα με υγεια και πολλα γκατζετακια για το 2007:lol: :p :happy:

εγκατεστησα το dest 6 original και αφου πεταξα τους 2 φακελους (2577 νομιζω και destapps) εβγαλα και ξαναεβαλα την καρτα και αρχισε την εγκατασταση.αφου ολα εγκατασταθηκαν το dest ξεκιναει κανονικα αλλα δεν βλεπει το χΑΡΤΗ (NO MAP FOUND)

τι σκατα γινεται?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα με υγεια και πολλα γκατζετακια για το 2007:lol: :p :happy:

εγκατεστησα το dest 6 original και αφου πεταξα τους 2 φακελους (2577 νομιζω και destapps) εβγαλα και ξαναεβαλα την καρτα και αρχισε την εγκατασταση.αφου ολα εγκατασταθηκαν το dest ξεκιναει κανονικα αλλα δεν βλεπει το χΑΡΤΗ (NO MAP FOUND)

τι σκατα γινεται?

pou ton exeis apothikeusei ton xarth?kai me ti onoma?

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

pou ton exeis apothikeusei ton xarth?kai me ti onoma?

o χαρτης ειναι στην sd σε φακελο destinatorapps

Link to comment
Share on other sites

o χαρτης ειναι στην sd σε φακελο destinatorapps[

kane copy paste to destinator.ini ston ypologisth sou kai anoikse to me to simiomatario kai des ti grafei sthn trith gramh(map_name)kai vale to onoma pou exei o xarths sou π.χ greeceU.kai ksanavale to destinator.ini ekei pou htan kai antikatestise to.pistevw na se vohthisa

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

o χαρτης ειναι στην sd σε φακελο destinatorapps[

kane copy paste to destinator.ini ston ypologisth sou kai anoikse to me to simiomatario kai des ti grafei sthn trith gramh(map_name)kai vale to onoma pou exei o xarths sou π.χ greeceU.kai ksanavale to destinator.ini ekei pou htan kai antikatestise to.pistevw na se vohthisa

οκ θα το κανω αργοτερα οταν παω στο μαγαζι που εχω το dest

ελπιζω να πιασει

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά :)

Αν και ίσως είμαι εκτός θέματος (λόγω συσκευής...) θα ήθελα να ρωτήσω ποιά είναι η γνώμη σας για το Compasseo 600 .

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=5069

Συγκεκριμένα , αυτό που θέλω να μάθω είναι για το Destinator v6 αν μπορεί να αναβαθμιστεί μετά την αγορά της συσκευής. Εγώ ήξερα ότι κάτι τέτοιο ήταν δυνατό μόνο για PDA και όχι για PNA.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά :)

Αν και ίσως είμαι εκτός θέματος (λόγω συσκευής...) θα ήθελα να ρωτήσω ποιά είναι η γνώμη σας για το Compasseo 600 .

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=5069

Συγκεκριμένα , αυτό που θέλω να μάθω είναι για το Destinator v6 αν μπορεί να αναβαθμιστεί μετά την αγορά της συσκευής. Εγώ ήξερα ότι κάτι τέτοιο ήταν δυνατό μόνο για PDA και όχι για PNA.

 

Ευχαριστώ

Καποια PNA αναβαθμιζονται οπως τα μοντελα ΤΙΒΟ.Τωρα για το συγκεκριμενο δεν ξερω οποτε καλα ειναι να ρωτησεις πρωτα την αντιπροσωπεια

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και χρόνια πολλά :)

 

Καλό μηχανηματάκι, το είχα για μια εβδομάδα στην κατοχή μου. Καταρχήν δεν είναι destinator με έκδοση V6, είναι λάθος και είναι V5.5! Υπάρχει επίσης και η έκδοση compasseo 500 η οποία ρίχνει κατα πολύ την τιμή της συσκευής αλλα δεν έχει το dvd με τους χάρτες ευρώπης. Ο χάρτης ελλάδος είναι της navteq, όποτε καταλαβαινείς περιορισμένη χαρτογράφηση.... Για το χάρτη ελλάδος θα απευθυνθείς σε ngi για αγορά στα € 149 νομίζω. Εκτός και αν έχεις destinator και κάνεις μεταφορά άδειας χρήσης... Κατα τα άλλα πολύ καλό μηχάνημα, με δυνατό μεγάφωνο αλλα με v5.5 έκδοση απο την μάνα του.. Αν γίνοταν να παραμετροποιηθεί σε V6 θα ήταν super...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και χρόνια πολλά :)

 

Καλό μηχανηματάκι, το είχα για μια εβδομάδα στην κατοχή μου. Καταρχήν δεν είναι destinator με έκδοση V6, είναι λάθος και είναι V5.5! Υπάρχει επίσης και η έκδοση compasseo 500 η οποία ρίχνει κατα πολύ την τιμή της συσκευής αλλα δεν έχει το dvd με τους χάρτες ευρώπης. Ο χάρτης ελλάδος είναι της navteq, όποτε καταλαβαινείς περιορισμένη χαρτογράφηση.... Για το χάρτη ελλάδος θα απευθυνθείς σε ngi για αγορά στα € 149 νομίζω. Εκτός και αν έχεις destinator και κάνεις μεταφορά άδειας χρήσης... Κατα τα άλλα πολύ καλό μηχάνημα, με δυνατό μεγάφωνο αλλα με v5.5 έκδοση απο την μάνα του.. Αν γίνοταν να παραμετροποιηθεί σε V6 θα ήταν super...

Η version 6 δεν εχει βγει για PNA.Το θεμε ειναι να μπορει να αναβαθμιστει.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και χρόνια πολλά :)

 

Καλό μηχανηματάκι, το είχα για μια εβδομάδα στην κατοχή μου. Καταρχήν δεν είναι destinator με έκδοση V6, είναι λάθος και είναι V5.5! Υπάρχει επίσης και η έκδοση compasseo 500 η οποία ρίχνει κατα πολύ την τιμή της συσκευής αλλα δεν έχει το dvd με τους χάρτες ευρώπης. Ο χάρτης ελλάδος είναι της navteq, όποτε καταλαβαινείς περιορισμένη χαρτογράφηση.... Για το χάρτη ελλάδος θα απευθυνθείς σε ngi για αγορά στα € 149 νομίζω. Εκτός και αν έχεις destinator και κάνεις μεταφορά άδειας χρήσης... Κατα τα άλλα πολύ καλό μηχάνημα, με δυνατό μεγάφωνο αλλα με v5.5 έκδοση απο την μάνα του.. Αν γίνοταν να παραμετροποιηθεί σε V6 θα ήταν super...

 

Ανάμεσα στο compasseo 600 και στο mio 550 ποιο μου προτείνεις ? (για χρήση gps εννοείται)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...