Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σε ολους. να ρωτήσω κάτι σα νέος και άπειρος χρήστης. έχω το 6.1.1 με το νέο χάρτη της ελλάδας. βρίσκω χρήσιμα που έχουν φτιαχτεί από κάποιους στο ιντερνετ. όταν τα περνάω μου τα πάει στα αγαπημένα (π.χ. παραλίες). μπορώ να τα πηγαίνω στα χρήσιμα αντικαθιστώντας κάποια παρόμοια που υπάρχουν ήδη και όχι στα αγαπημένα; ή μπορώ να επεξεργάζομαι με κάποιο τρόπο το αρχείο που υπάρχει στα χρήσιμα (π.χ. για τα φαρμακεία) προσθέτοντας δικά μου που ξέρω ότι υπάρχουν; ευχαριστώ.

α, μια και πάω και εγώ Γαλλία, μήπως κάποιος με pm θα μπορούσε να μου πει που να ψάξω για το χάρτη;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου μηπως εχεις το 7??γιατι αυτο ειναι ενα απο τα bugs (μαζι με το σβησιμο της οθονης κατα την πλοηγηση) της εκδοσης 7 του destinator ;)

 

 

Δυστυχώς εμφανίζεται και στο Dest 6 και μάλλον είναι κουσούρι του νέου χάρτη. Με τον προηγούμενο χάρτη δεν εμφανιζόταν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια.ειμαι κατοχος του htc 3300.εχω το pn dest το οποιο τρεχει μια χαρα .προχθες κατεβασα απο την ngi το 6.1.1 dest με τον τελευταιο χαρτη του μαιου το εγκατεστησα στο ppc ομως κολαει σβηνει κ πηγαινει πολυ αργα.επειτα εγκατεστησα κ παλι το pn dest κ τρεχει πολυ καλα.γνωριζετε γιατι συμβαινει αυτο:::::
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί αν υπάρχει κάποιος τρόπος να δω τις συντεταγμένες που βρίσκομαι..δηλαδή ....Γεωγραφικό πλάτος και μήκος.

Χρησιμοποιώ το Dest 7.

 

Ευχαριστώ όλους και ιδιαιτέρως τον Ibiza που πάντα είναι εδώ και βοηθάει

 

messenger

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια.ειμαι κατοχος του htc 3300.εχω το pn dest το οποιο τρεχει μια χαρα .προχθες κατεβασα απο την ngi το 6.1.1 dest με τον τελευταιο χαρτη του μαιου το εγκατεστησα στο ppc ομως κολαει σβηνει κ πηγαινει πολυ αργα.επειτα εγκατεστησα κ παλι το pn dest κ τρεχει πολυ καλα.γνωριζετε γιατι συμβαινει αυτο:::::

 

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2795

Link to comment
Share on other sites

Στο thread αναφερεται το γνωστο προβλημα, αν ο φιλος με κολλημα εννοει αυτο. Στο δικο μου να επισημανω οτι μαλλον λογω GPS gate εχει βαρυνει και καποιες φορες κατα την χρηση του destinator κολαει, ενω παλιοτερα οχι. Μαλλον ημουν οριακα λογω κυριως του photocontacts. Μια και κανω post να πω αλλη μια φορα οτι ειναι τοσο απαραδεκτο που κατανταει αστειο να μην δινεται λυση για το HTC, ενω αποδεδειγμενα υπαρχει μεσω άλλου λογισμικού.
Link to comment
Share on other sites

exw to destinator 6...douleuei kanonika..mono pou otan bazw onoma polis mo leei den tin briskei..otan to girnw se pliktrologio siskeueis to qtek mou s200 mou bgazei mono to aggliko pliktrologia parolo pou einai eliniki i siskeui... ( exw elliniko pliktrologio apo tin mama)....help someone?

 

euxaristw ek ton isteron

Link to comment
Share on other sites

exw to destinator 6...douleuei kanonika..mono pou otan bazw onoma polis mo leei den tin briskei..otan to girnw se pliktrologio siskeueis to qtek mou s200 mou bgazei mono to aggliko pliktrologia parolo pou einai eliniki i siskeui... ( exw elliniko pliktrologio apo tin mama)....help someone?

 

euxaristw ek ton isteron

 

to exeis spasmeno to 6?an nai apo ekei pou to vrikes exei exei ena arxeio pou legete keyboard.ini kai prepei na to valeis sto fakelo destinatorapps/language/greek kai na to antikatastiseis me ayto pou exei

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν! Ελληνική εφαρμογή διαχείρισης αγαπημένων By GPSPocketPC Team

 

[/url]MyPOI

 

καλό φαίνεται! thnx :)

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

καλό φαίνεται! thnx :)

 

Το δοκιμασα ειναι απλα ικανοποιητικο-ελλειψη αλλων-θελει αρκετη βελτιωση στο κοματι διαχειρηση...

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ηθελα λιγο βοηθεια αν μπορει καποιος!!

εχω το P350 με destinator 6.0.0 ! δουλευε αξογα μεχρι που δοκιμασα και ετρεξα το memorymap-pocket navigator!!! απο τοτε και μετα δεν ξανα ετρεξε το destinator!!!:mad: :mad: :mad: δοκιμασα τα εξεις :

απεγκατασταση και εγκατασταση του destinator:( τιποτα

απεγκατασταση του memorymap-pocket navigator :( τιποτα

ξανα

απεγκατασταση και εγκατασταση του destinator:( τιποτα

τα εσβησα ολα απο το μηχανακι με την διαδικασια που εχει να το φερεισ στισ εργαστηριακεσ ρυθμησεις

εγκατασταση του destinator:(

παω στισ ρυθμησεισ gps παταω ευρεση το βρισκει στα

com2 4800 sirf

παταω ληξη ή πισω με παει στην σελιδα με τουσ δοριφορους και γραφει δεν βρεθηκε gps

:( :confused: :cry

καμια ιδεα κανεις;

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας ηθελα λιγο βοηθεια αν μπορει καποιος!!

εχω το P350 με destinator 6.0.0 ! δουλευε αξογα μεχρι που δοκιμασα και ετρεξα το memorymap-pocket navigator!!! απο τοτε και μετα δεν ξανα ετρεξε το destinator!!!:mad: :mad: :mad: δοκιμασα τα εξεις :

απεγκατασταση και εγκατασταση του destinator:( τιποτα

απεγκατασταση του memorymap-pocket navigator :( τιποτα

ξανα

απεγκατασταση και εγκατασταση του destinator:( τιποτα

τα εσβησα ολα απο το μηχανακι με την διαδικασια που εχει να το φερεισ στισ εργαστηριακεσ ρυθμησεις

εγκατασταση του destinator:(

παω στισ ρυθμησεισ gps παταω ευρεση το βρισκει στα

com2 4800 sirf

παταω ληξη ή πισω με παει στην σελιδα με τουσ δοριφορους και γραφει δεν βρεθηκε gps

:( :confused: :cry

καμια ιδεα κανεις;

 

kapou exw diavasei oti prepei na vgaleis thn mpataria gia mia mera wste na kseruthmistei to gps kai meta na to ksanarythmiseis,alla den eimai sigouros file.as sou apantisei kai kanenas allos

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

:worry: Καλημέρα παίδες.Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει πως θα βάλω κάποιους χάρτες στο destinator 6 :cry: Βρήκα κάποιους και δεν ξέρω πως να τους βάλω!!Τι διαδικασία πρέπει να κάνω???
Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα να μην ζητάτε παράνομα διαθέσιμο, εμπορικό, λογισμικό. Δεν χρειάζεται να ανακοινώνετε επίσης την αποστολή PM προς άλλους χρήστες καθώς είναι βέβαιο ότι αυτοί θα έχουν ήδη ενημερωθεί, τόσο με email, όσο και με αναδυόμενο παράθυρο.

 

Αν πέσει στην αντίληψή σας μήνυμα αυτής της μορφής θα σας παρακαλούσα να χρησιμοποιήσετε το http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/report.gif ώστε να αφαιρεθεί το συντομότερο δυνατό. Σας ευχαριστώ όλους για τη συνεργασία και την κατανόηση.

 

υ.γ. το ίδιο ισχύει και για τα υπόλοιπα threads του forum.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δε τον ανοίγει τι εννοεις?
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει paste στο φακελο destinatorApps τον χαρτη u-2 2007 αλλα δεν τον ανοιγει.Μηπως θελει κατι ακομα να κανω???

 

file mou ton fakelo pou tha periexei ton xarth tha ton onomaseis greeceu kai ton valeis sto fakelo destinator apps

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Ο χαρτης ειναι ο GreeceU-2 (Destinator 6 Map GreeceU-2007Q2).Στην επιλογη χαρτη εμφανιζεται αυτος και ο Greek_NGi_Map_Destinator_2006.Q3 αλλα τον ενα τον ανοιγει ενω τον αλλο οχι.(Μηπως πρεπει να τον κατεβασω παλι???)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι σίγουρος πως έχει ξανάερωτηθεί και απαντηθεί αλλά τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε κάθε φορά που βάζω την Storage Card στο PPC να μην τρέχει αυτόματα το Main.cab??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι σίγουρος πως έχει ξανάερωτηθεί και απαντηθεί αλλά τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε κάθε φορά που βάζω την Storage Card στο PPC να μην τρέχει αυτόματα το Main.cab??

 

Σβήνεις ή αλλάζεις όνομα στο folder 2577...

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Ο χαρτης ειναι ο GreeceU-2 (Destinator 6 Map GreeceU-2007Q2).Στην επιλογη χαρτη εμφανιζεται αυτος και ο Greek_NGi_Map_Destinator_2006.Q3 αλλα τον ενα τον ανοιγει ενω τον αλλο οχι.(Μηπως πρεπει να τον κατεβασω παλι???)

 

Τους έχεις και τους 2 στο φάκελο DestinatorApps? Έχεις το Destinator 6.1? Γιατί αν έχεις το 6.0 δεν παίζει ο τελευταίος χάρτης...

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...