Jump to content

Κινηματογράφοι: Τιμές εισιτηρίων, Παράπονα, Εμπειρίες, Νέα


Bayern4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο έχουν πάει οι τιμές στα εισητήρια του village;

Νομίζω για 3D αίθουσα: 12

για Vmax:9.5

έχουν αλλάξει οι τιμές σε αυτά;

σε απλή αίθουσα πόσο είναι;

Υπάρχουν φοιτητικές τιμές;Επίσης διαφέρουν οι τιμές από καθημερινές σε σαββατοκύριακα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα Village του Βόλου που πηγαίνω αρκετά συχνά το εισητήριο έχει 8 € και για 3D ταινίες που είναι και της μόδας τελευταία, στα 10 €...

Εντάξει, όπως και να το κάνουμε, είναι λιγάκι τσιμπημένες οι τιμές και συνεχώς αυξάνονται...

Στα Odeon που έχει και τις προσφορούλες είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα, αλλά δεν έχει πολλές και τόσο καλές ταινίες όσο έχει το Village... Είναι και θέμα καλύτερης παροχής υπηρεσιών, πως να το κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Στα Village του Βόλου που πηγαίνω αρκετά συχνά το εισητήριο έχει 8 € και για 3D ταινίες που είναι και της μόδας τελευταία, στα 10 €...

Εντάξει, όπως και να το κάνουμε, είναι λιγάκι τσιμπημένες οι τιμές και συνεχώς αυξάνονται...

Στα Odeon που έχει και τις προσφορούλες είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα, αλλά δεν έχει πολλές και τόσο καλές ταινίες όσο έχει το Village... Είναι και θέμα καλύτερης παροχής υπηρεσιών, πως να το κάνουμε...

 

Τι εννοείς ότι δεν έχει τόσο καλές ταινίες??Εγώ ΟΛΕΣ τις ταινίες που παίχτηκαν τα τελευταία χρόνια μια χαρά τις έβρισκα στα ODEON.Την Τιτανομαχία ενώ τα Village διαφήμιζαν την πρεμιέρα στις 4/4 τα ODEON είχαν ξεκινήσει την προβολή τους από τις 1/4!!!

 

Το μόνο μείον (αν το πει κανείς μείον) είναι ότι αλλάζουν πολύ γρήγορα τις ταινίες.Μόνο τα blockbuster κρατάνε περισσότερο.

 

Για τις παροχές.....μια χαρά είναι!Το βασικότερο για μένα είναι ότι ΠΟΤΕ δεν περίμενα παραπάνω από 10λεπτά(στην χειρότερη περίπτωση) για να πάρω ένα εισιτήριο και ούτε ποτέ χρειάστηκα να πάω 2 ώρες πιο πριν για να βρω νορμάλ εισιτήρια.Επίσης όπου και να κάτσεις μια χαρά βλέπεις.Ακόμα και τελείως πλάγια!Στα village αν καθόμουν πλάγια μου την βάραγε που στραβολαίμιαζα συνεχώς!Συν ότι έχω σιχαθεί όλα τα βλ@μμέν@ που πηγαίνουν και γελάνε και κάνουν κρύα αστεία σε κάθε ταινία για να τα παίξουν κάπως.

 

Για αυτό ODEON και πάλι ODEON.Εκεί που θα ήθελα να πάω είναι στα STER αλλά είναι μακριά μου ενώ το ODEON STARCITY είναι δίπλα μου!! :)

Edited by runner

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

To Odeon Cinema στο Βόλο έχει μόνο 2 αίθουσες και από τότε που άνοιξε ο κολοσσός που λέγεται Village, το Odeon φέρνει συνήθως δευτεροκλασάτες ταινίες...το βλέπεις και τις προτιμήσεις του κόσμου αυτό...

Να τονίσω ότι μιλάω για την κατάσταση στο Βόλο, όχι γενικά...Όταν ήμουν στο Ηράκλειο, τα Odeon ήταν ότι καλύτερο είχε να προσφέρει η πόλη από θέμα κινηματογραφικού θεάματος...όλα τα κάνει ο ανταγωνισμός, στο Βόλο μάλλον δεν έχει επενδύσει όσο θα έπρεπε η Odeon...

Link to comment
Share on other sites

To Odeon Cinema στο Βόλο έχει μόνο 2 αίθουσες και από τότε που άνοιξε ο κολοσσός που λέγεται Village, το Odeon φέρνει συνήθως δευτεροκλασάτες ταινίες...το βλέπεις και τις προτιμήσεις του κόσμου αυτό...

Να τονίσω ότι μιλάω για την κατάσταση στο Βόλο, όχι γενικά...Όταν ήμουν στο Ηράκλειο, τα Odeon ήταν ότι καλύτερο είχε να προσφέρει η πόλη από θέμα κινηματογραφικού θεάματος...όλα τα κάνει ο ανταγωνισμός, στο Βόλο μάλλον δεν έχει επενδύσει όσο θα έπρεπε η Odeon...

 

Σίγουρα παίζει ρόλο και πότε φτιάχτηκε το οτιδήποτε.

 

Εγώ στο ODEON STARCITY είμαι υπερευχαριστημένος!Σκέψου ότι μαζί με την κοπέλα μου πάμε 1 φορά την εβδομάδα στάνταρ εκτός να πέσουμε σε εποχή που δεν έχει τίποτα γενικώς από ταινίες!

 

Τα Village εδώ στην Αθήνα τα έχω σιχαθεί.Ότι συν είχαν απλά ΔΕΝ με συγκινούν!Να φανταστείς δίπλα μου έχω και του Φαλήρου και έχω πατήσει λιγότερο από.....5 φορές γιατί κάθε φορά ξενερώνω!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

στο οντεον καποια μερα της εβδομαδας, αν πληρωσεις το εισιτηριο με πιστωτικη καρτα μπονους παιρνεις ενα ακομα δωρο. πολυ καλη προσφορα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο οντεον καποια μερα της εβδομαδας, αν πληρωσεις το εισιτηριο με πιστωτικη καρτα μπονους παιρνεις ενα ακομα δωρο. πολυ καλη προσφορα

 

Κάθε Τετάρτη γίνεται με μία κάρτα bonus(πιστωτική).Αλλά δεν θυμάμαι ποια είναι ακριβώς!

 

Επίσης αντιγράφω τις προσφορές με την κάρτα cineφίλοι που βγάζεις δωρεάν:

 

Με κάθε σου επίσκεψη στους κινηματογράφους ODEON, κερδίζεις €1 έκπτωση στην τιμή του εισιτηρίου. Και αυτό είναι μόνο η αρχή.

Με κάθε ταινία που απολαμβάνεις στους κινηματογράφους ODEON, μαζεύεις αστέρια!

 

15 αστέρια για προβολές από Δευτέρα έως και Παρασκευή (εκτός αργιών) και 5 αστέρια το Σαββατοκύριακο και τις αργίες.

 

Ανάλογα με τα αστέρια που έχεις συγκεντρώσει, κερδίζεις:

 

* 20 αστέρια = δικαίωμα συμμετοχής στην κλήρωση 3 αυτοκινήτων Smart και 4 ταξιδιών στα μεγαλύτερα κινηματογραφικά φεστιβάλ (όσο περισσότερα αστέρια, τόσο περισσότερες πιθανότητες να κερδίσεις).

* 40 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

* 60 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

* 80 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

* 100 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

 

Επίσης τις καθημερινές τα combo (pepsi+pop corn/hot dog/doritos) τα δίνουν μισή τιμή.

 

Εγώ με την κοπέλα μου στην συντριπτική πλειοψηφία πάμε τις καθημερινές.Άρα καταλαβαίνετε ότι καρασυμφέρει! :) ;)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

πόσο έχει το εισητήριο στις αίθουσες gold class;

Επίσης, ξέρει κανείς αν ειναι υποχρεωτικό να πάρεις φαγητό κατά τη διάρκεια της ταινίας;

Link to comment
Share on other sites

Εχω το παραπονο οτι στη Λαρισα δεν υπαρχει 3d αιθουσα.

 

Επισης εχω το παραπονο οτι γενικα τα εισητηρια ειναι ακομα ακριβα παρολο που λογω της κρισεως του κινηματογραφου απο αλλα μεσα (ιντερνετ), θα περιμενε κανεις το αντιθετο. Κ το οτι το Αβαταρ βγηκε 1η σε εσοδα ταινια ολων των εποχων επιβεβαιωνει την επιλογη αυξημενων τιμων στις αιθουσες κ διαψευσει την κριση που λενε οι εταιρειες εκμεταλλευσης ταινιων οτι εχουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Προτείνετέ μου κάποιο θερινό σινεμά στην Αθήνα με όσο γίνεται πιο φτηνό εισιτήτιο για καθημερινή.

Το 2 for 1 ισχύει για το Village Cool του Ρέντη?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

όσοι ειναι μέλοι στο club cineφιλοι της odeon έχουν τίποτα προνόμια,να κερδίζουν εισητήρια/προσκλήσεις για πρεμιέρες ταινιών που γίνονται απο την odeon;
Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει χρονια που σταματησαν τα προνομια των μελων του odeon club?

αληθεια, υπαρχουν ακομη odeon κινηματογραφοι? :p

Link to comment
Share on other sites

όσοι ειναι μέλοι στο club cineφιλοι της odeon έχουν τίποτα προνόμια,να κερδίζουν εισητήρια/προσκλήσεις για πρεμιέρες ταινιών που γίνονται απο την odeon;

 

Να σου πω την αλήθεια για πρεμιέρες κ.α. δεν το έχω ψάξει!Αλλά εισιτήρια στην μισή τιμή,combo στην μισή τιμή κ.α. συνεχίζουν κανονικά!!!!

 

μηπως εχει χρονια που σταματησαν τα προνομια των μελων του odeon club?

αληθεια, υπαρχουν ακομη odeon κινηματογραφοι? :p

 

Κανονικότατα υπάρχουν και τους προτιμώ 1000 φορές περισότερο από τα Village για λόγους που έχω αναλύσει παλιότερα!!!!Και έχουν και προσφορές που δεν ισχύουν για....μια μέρα την εβδομάδα(βλέπε Τετάρτη στα village το 1+1 το οποίο υπάρχει ΚΑΙ αυτό στα odeon αν έχεις πιστωτική σε μια συγκεκριμένη τράπεζα!!!)!

 

Μακάρι να είχα και Ster κοντά μου!Odeon και Ster τα καλύτερα απλά!Τα village....ας μείνουν με το όνομα και την παλιότερη φήμη τους και θα πάνε πολύ καλά....! :p

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις οτι ισχυουν ολα αυτα που λες... εχω να παω χροοοονια σε odeon κινηματογραφο.

 

Καθόλου πλάκα δεν κάνω!Από τότε που έχει ανοίξει το ODEON STARCITY στην Συγγρού εγώ με την κοπέλα μου πάμε σχεδοόν 1 φορά την εβδομάδα σταθερά(3-4 φορές τον μήνα!)!Σου γράφω πιο κάτω (στο odeon.gr υπάρχει) πώς και τι και επίσης εκεί που λέει εκπτώσει για το μπαρ ισχύει ότι pepsi+pop corn/hot dog/doritos αντί για 5€ στο δίνει 2.50€ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ τις καθημερινές!!!Έχει και μια προσφορά τις Τετάρτες σαν των Village για 1+1 αλλά πρέπει να έχει μια συγκεκριμένη πιστωτική!Δεν θυμάμαι τώρα ποια ακριβώς!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Με κάθε σου επίσκεψη στους κινηματογράφους ODEON, κερδίζεις €1 έκπτωση στην τιμή του εισιτηρίου. Και αυτό είναι μόνο η αρχή.

Με κάθε ταινία που απολαμβάνεις στους κινηματογράφους ODEON, μαζεύεις αστέρια!

 

15 αστέρια για προβολές από Δευτέρα έως και Παρασκευή (εκτός αργιών) και 5 αστέρια το Σαββατοκύριακο και τις αργίες.

 

Ανάλογα με τα αστέρια που έχεις συγκεντρώσει, κερδίζεις:

 

* 20 αστέρια = δικαίωμα συμμετοχής στην κλήρωση 3 αυτοκινήτων Smart και 4 ταξιδιών στα μεγαλύτερα κινηματογραφικά φεστιβάλ (όσο περισσότερα αστέρια, τόσο περισσότερες πιθανότητες να κερδίσεις).

* 40 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

* 60 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

* 80 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

* 100 αστέρια = ένα εισιτήριο στην τιμή των €4,5 για την επόμενή σου επίσκεψη*

 

*Για την επόμενη επίσκεψη σου τις καθημερινές (δεν ισχύει για τις ταινίες 3D). Καθημερινές είναι οι μέρες από Δευτέρα έως Παρασκευή, εκτός αργιών. Τα παραπάνω πρόνομια επαναλαμβάνονται σε κάθε εκατοντάδα.

 

Αλλά τα προνόμια του Club Cineφίλοι δεν τελειώνουν εδώ.

Ως μέλος, από Δευτέρα έως και Παρασκευή (εκτός αργιών) έχεις μεγάλες εκπτώσεις σε επιλεγμένα προϊόντα του μπαρ!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Κάτι ακόμα....λέει ότι η έκπτωση στα εισιτήρια με τα αστέρια δεν ισχύει για τις 3D!Η πλάκα όμως είναι ότι όσες φορές είδαμε 3D και έτυχε εκείνη την μέρα η προσφορά την είδαμε με 4.5€ (χωρίς τα γυαλιά βέβαια!)

 

Σε όλα αυτά που έγραψα βάλε ότι ακόμα και Σαβ/κα δεν περιμένεις τουλάχιστον 50μ ουρά (βλέπε Village)!Δηλαδή το περισσότερο που περίμενα ήταν 10-15 λεπτά μια φορά!!!Οι αίθουσες όσο άκρη κι αν κάτσεις ΔΕΝ στραβολαιμιάζεις γιατί η αίθουσα τελειώνει στην προέκταση της οθόνης,δεν υπάρχουν τα ηλίθι@ ανώριμα που φωνάζουν κοροϊδεύουν κ.α. (πιο πολλά ζευγάρια και οικογένειες πηγαίνουν) και δεν χρειάζεται να πηγαίνω 2 ώρες πριν για να βρω μια ταινία μια συγκεκριμένη ώρα και να είναι σε καλή θέση!Και όσον αφορά το πάρκινγκ........ΠΟΤΕ δεν χρειάστηκε να το βάλω στο ιδιωτικό πάρκινγκ!ΠΑΝΤΑ έβρισκα κάπου απέξω!Για υπολόγισε με τις προσφορές που σου λέω τα λεφτά με πάρκινγκ και με όλα (γιατί στα Village σχεδόν πάντα πληρώνεις για πάρκινγκ)!Έρχεται πολύ πιο φθηνά,με λιγότερη ταλαιπωρία και πιο....απολαυστικά!!! :) :p

 

Θα ήθελα όμως να μου πει κάποιος περισσότερες λεπτομέρειες για τα Ster γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα!

Edited by runner

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα....λέει ότι η έκπτωση στα εισιτήρια με τα αστέρια δεν ισχύει για τις 3D!Η πλάκα όμως είναι ότι όσες φορές είδαμε 3D και έτυχε εκείνη την μέρα η προσφορά την είδαμε με 4.5€ (χωρίς τα γυαλιά βέβαια!)

 

Θα ήθελα όμως να μου πει κάποιος περισσότερες λεπτομέρειες για τα Ster γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα!

Κοίτα 3D ταινλια χωρίς γυαλιά δεν γίνεται, οπότε μάλλον δεν είδες 3D και για αυτό πλήρωσες κανονικό εισητήριο.

Όσι για τα STER τα τιμούσα μέχρι πριν 2-3 χρόνια που είχαν και αυτοί τα προνόμια και καθημερινή έβλεπες ταινία με μισό εισητήριο.Το καλό ήταν ότι έκλεινες εισητήριο τσαμπέ μέσω τηλεφώνου και πήγαινες 30 λεπτά νωρίτερα και ήσουν μια χαρά.

Από την στιγμή που έκοψαν τα προνόμια, το έκοψα και εγώ και γύρισα στα Village όσο και αν δεν τα γουστάρω.Αλλά αφού έχουν το 2for1 της Cosmote, είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση.Άσε που μπορώ να φέρω και παρέα έτσι.Ενώ για το Odeon, πρέπει να είναι όλοι μέλη και αυτό σε περιορίζει κάπως.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα 3D ταινλια χωρίς γυαλιά δεν γίνεται, οπότε μάλλον δεν είδες 3D και για αυτό πλήρωσες κανονικό εισητήριο.

Όσι για τα STER τα τιμούσα μέχρι πριν 2-3 χρόνια που είχαν και αυτοί τα προνόμια και καθημερινή έβλεπες ταινία με μισό εισητήριο.Το καλό ήταν ότι έκλεινες εισητήριο τσαμπέ μέσω τηλεφώνου και πήγαινες 30 λεπτά νωρίτερα και ήσουν μια χαρά.

Από την στιγμή που έκοψαν τα προνόμια, το έκοψα και εγώ και γύρισα στα Village όσο και αν δεν τα γουστάρω.Αλλά αφού έχουν το 2for1 της Cosmote, είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση.Άσε που μπορώ να φέρω και παρέα έτσι.Ενώ για το Odeon, πρέπει να είναι όλοι μέλη και αυτό σε περιορίζει κάπως.

 

1.Όταν έγραψα "χωρίς 3D Γυαλιά" εννοούσα ότι η τιμή ήταν 4.5€ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ!!!Τα γυαλιά έκαναν ΑΝ θυμάμαι καλά 1.50€!Άρα πρόσθεσε και αυτά τα λεφτά και έχεις την τιμή του εισιτηρίου!

 

2.Αυτό με τα μέλη είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ καιμια φορά που πας εκεί συμπληρώνει μια αίτηση και σε λίγες μέρες έχει ενεργοποιηθεί η κάρτα!

 

3.Επίσης το 1+1 που έχουν τα ODEON δεν χρειάζεται να είσαι στο club αλλά απλώς να έχεις μια συγκεκριμένη πιστωτική!

 

4.Ότι και να λέμε τα ODEON είναι 1000000.... φορές καλύτερα από τα Village!Όσοι γνωστοί μου πήγαν προς ODEON δεν το μετάνιωσαν καθόλου μετά από απίστευτα σιχτιρίσματα στα Village!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

1.Όταν έγραψα "χωρίς 3D Γυαλιά" εννοούσα ότι η τιμή ήταν 4.5€ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ!!!Τα γυαλιά έκαναν ΑΝ θυμάμαι καλά 1.50€!Άρα πρόσθεσε και αυτά τα λεφτά και έχεις την τιμή του εισιτηρίου!

Kαι σου ξαναλέω:

ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να δεις ταινία 3D χωρίς τα γυαλιά.

Σαν να λες ότι οδήγησες αμάξι χωρίς τιμόνι.Απλά δεν γίνεται.

Άρα δεν ήταν 3D η ταινία που είδες.

 

Πάντως δεν είναι τυχαίο που είναι φίσκα τα Village κάθε Τετάρτη.

Με 2 sms kαθάρισες για 4 άτομα στην τιμή των 2.

Ενώ τώρα για το Odeon που θέλει την αίτηση, είναι κάποια διαδικασία παραπάνω όπως και να έχει..

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Kαι σου ξαναλέω:

ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να δεις ταινία 3D χωρίς τα γυαλιά.

Σαν να λες ότι οδήγησες αμάξι χωρίς τιμόνι.Απλά δεν γίνεται.

Άρα δεν ήταν 3D η ταινία που είδες.

 

Πάντως δεν είναι τυχαίο που είναι φίσκα τα Village κάθε Τετάρτη.

Με 2 sms kαθάρισες για 4 άτομα στην τιμή των 2.

Ενώ τώρα για το Odeon που θέλει την αίτηση, είναι κάποια διαδικασία παραπάνω όπως και να έχει..

 

Ρε αδερφε διαβασε τι σου γραφει ο ανθρωπος....σου λεει οτι πληρωσε extra τα γυαλια για την ταινια.

Link to comment
Share on other sites

Kαι σου ξαναλέω:

ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να δεις ταινία 3D χωρίς τα γυαλιά.

Σαν να λες ότι οδήγησες αμάξι χωρίς τιμόνι.Απλά δεν γίνεται.

Άρα δεν ήταν 3D η ταινία που είδες.

 

Πάντως δεν είναι τυχαίο που είναι φίσκα τα Village κάθε Τετάρτη.

Με 2 sms kαθάρισες για 4 άτομα στην τιμή των 2.

Ενώ τώρα για το Odeon που θέλει την αίτηση, είναι κάποια διαδικασία παραπάνω όπως και να έχει..

 

1.ΑΝΤΕ πάλι!!!Διάβαζε τι γράφω λίγο καλύτερα!!!Έλα Χριστέ και Παναγιά!ΕΙΠΑ να προσθέσεις στα 4.5€ το περίπου 1.5-2€ των γυαλιών που ΠΛΗΡΩΣΑ!!!!ΑΡΑ 6€-6.5€ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 12.5€-13€!!!!

 

2.ΤΟ ΙΔΙΟ (1+1) το έχει στα odeon με την κάρτα bonus της Alpha Bank!!!!Ούτε sms ούτε τίποτα!ΕΠΙΣΗΣ μου λες ότι η αίτηση είναι μια διαδικασία παραπάνω.........μα καλά τα σκέφτεσαι αυτά που γράφεις?????1 ΦΟΡΑ θα συμπληρώσεις μια αίτηση σε 1 λεπτό και θα την παραδώσεις στο ταμείο και θα ενεργοποιηθεί σε 3 εργάσιμες ΑΥΤΟΜΑΤΑ η κάρτα σου και θα ισχύει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!Αν το πας έτσι ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ πρέπει να στέλνεις 1 sms άρα ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!Δηλαδή λογική είναι αυτή??? :wacko: :blink:

ΟΛΕΣ οι εκπτώσεις/προσφορές που είπα ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΘΕ SEASON!!!!Απλώς κάθε χρόνο τις διαφοροποιούν!!!!

 

3.Με το να μου λες ότι είναι φίσκα κάθε Τετάρτη δεν σημαίνει ότι αυτός είναι λόγος προτίμησης!!!Αυτό είναι επιχείρημα τώρα??? :confused: :wacko: :blink:

Ίσα ίσα επειδή είναι φίσκα να μου λείπει το βύσσινο!Προτιμώ τότε τις πιο...."ιδιωτικές προβολές" :p

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Τελικά ποιος είναι ο πιο φθηνός κινηματογράφος; Τα ODEON ή τα Village; Στα Village πηγαίνω κάθε Τετάρτη και δίνω 8.50€ + 1.00€ το sms.
Link to comment
Share on other sites

Κάθε Τετάρτη στα Village δίνει κάποιος όπως είπες 8.50€+1€ sms άρα 9.50 για 2 άτομα!Αν πάρεις και κάνα απλό combo για τον καθένα βγαίνει σχεδόν 21-22€ και οι 2(μπορεί και λίγο παραπάνω ανάλογα τι θα πάρετε)!Για τις υπόλοιπες μέρες ο αριθμός ανεβαίνει κοντά στα 30€!!!

 

Στα ODEON όλες τις καθημερινές με 5€ παίρνεις 2 combo και πληρώνεις 8€ το άτομο (16€+5€=21€) ΑΛΛΑ ανά 2 ταινίες (ταινία παράταινία δηλαδή) σου δίνει εισιτήριο για τον καθένα στα 4.50€ άρα 9€+5€=14€ και ισχύει για 5 μέρες την εβδομάδα στην ουσία!!!

 

Συνολικά βγαίνουν πολύ φθηνότερα τα ODEON συν ότι γλυτώνεις την υπερβολική βαβούρα και συν ότι δεν χρειάζεται να πηγαίνεις 1 ώρα νωρίτερα για να βρεις καλά εισιτήρια!Στα ODEON έχω πάει και 15' πριν ξεκινήσει και βρήκα μια χαρά εισιτήρια!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά που παρεμβαίνω, αλλά τι θα πει "+1€ sms";

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Κάθε Τετάρτη στα Village δίνει κάποιος όπως είπες 8.50€+1€ sms άρα 9.50 για 2 άτομα!Αν πάρεις και κάνα απλό combo για τον καθένα βγαίνει σχεδόν 21-22€ και οι 2(μπορεί και λίγο παραπάνω ανάλογα τι θα πάρετε)!Για τις υπόλοιπες μέρες ο αριθμός ανεβαίνει κοντά στα 30€!!!

 

Στα ODEON όλες τις καθημερινές με 5€ παίρνεις 2 combo και πληρώνεις 8€ το άτομο (16€+5€=21€) ΑΛΛΑ ανά 2 ταινίες (ταινία παράταινία δηλαδή) σου δίνει εισιτήριο για τον καθένα στα 4.50€ άρα 9€+5€=14€ και ισχύει για 5 μέρες την εβδομάδα στην ουσία!!!

 

Συνολικά βγαίνουν πολύ φθηνότερα τα ODEON συν ότι γλυτώνεις την υπερβολική βαβούρα και συν ότι δεν χρειάζεται να πηγαίνεις 1 ώρα νωρίτερα για να βρεις καλά εισιτήρια!Στα ODEON έχω πάει και 15' πριν ξεκινήσει και βρήκα μια χαρά εισιτήρια!

 

Εγώ στα Village κλείνω από το Internet, συν ότι είναι 10' από το σπίτι μου με τα πόδια. Για pop-corn και ένα αναψυκτικό δίνωο 5.30€, σύνολο 10€.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...