Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδες, ψαχνωντας το net για λευκο p3600 και αφου βεβαιωθηκα οτι δεν υπαρχει στην ελληνικη αγορα βρηκα τα παρακατω sites:

 

http://www.smartdevicesdirect.co.uk

http://www.smartphonesdirect.co.uk

http://www.superetrader.co.uk

 

Ξερεται τιποτα για την αξιοπιστια τους?

 

Και επισης αν το παραγγειλω απο Αγγλια υπαρχουν ασυμβατοτητες που δεν μπορουν να διορθωθουν π.χ. ελληνικοι χαρατηρες ελληνικα wm κτλ.?

 

για τα site αν ειναι αξιοπιστα δεν εχω ιδεα...

για ασυμβατοτητες μην ανησυχεις...

υπαρχουν ρομ που μονο καφε δεν κανουν...

(χαρη στην δουλεια που εχει ριξει καποιο μελος του myphone)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια χαρά, Ψάχνω να βρω BT ακουστικό που να παίχει με το destinator κια όχι μόνο, να περνάει δηλ. όλους τους ήχους στο ακουστικό όπως γίνεται όταν βάζουμε τα ενσύρματα ακουστικά. Εχει κανείς κάτι να προτείνει ?

 

Υπάρχουν προγράμματα που μεταφέρουν όλους τους ήχους στο ΒΤ ακουστικό όπως τα

bluetooth audio router

bluetooth audio today

όμως εγώ δεν έχω καταφέρει να δουλέψουν στο Ρ3600 με 2 ΒΤ ακουστικά που έχω (motorolla και jabra)

Yπ` όψιν οτι τουλάχιστον το bluetooth audio today δουλεύει κανονικά στο S200 μεταφέροντας ακόμη και το ήχο του ταπ της οθόνης.

Αν κάποιος φίλος ξέρει κάτι ας βοηθήσει.

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκολο να μου στειλει καποιος τον ηχο για τα SMS (You ve got message)που εχουν τα wm6 στο p3600?ευχαριστω
iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

ειμαι κ εγω καινουργιος κατοχος του 3600. ειχα το ν73 με dual sim απο τη cosmote.στο νοκια υπηρχε επιλογη να γυρισεις απο τη μια καρτα στην αλλη,στο 3600???

στη cosmote λενε οτι το τηλ δεν ειναι μεσα στα τηλ που το υποστηριζουν κ οτι θα πρεπει να μιλησω με την htc. ξερει κανεις αν το υποστηριζει καποια rom?? :cry:

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai sygnomi gia ta greeklish alla den exw elliniko pliktrologio.. mipos exei kataferei kaneis na doulepsei to kainourio browser opera mini 4 beta 2 sto 3600 mesa apo to midlet manager twn wm5 me tis rythmiseis gia internet tou wind plus.kathe for a pou to trexw den katafernw na syndethw sto net apo tin wind (exw epileksei tis rythmiseis tis wind sto midlet manager) para mono vlepw ena sfalma meta apo ligi wra. mesw wifi paizei mia xara. ti kanw lathos..
Link to comment
Share on other sites

htc bh s100.paizei ta panta!!!

 

Φίλε γίνε λίγο πιό σαφής.

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Φίλε γίνε λίγο πιό σαφής.

http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=160&action1=details&prod=611

το ειχα παρει οταν ειχα ακομα το νοκια.στο 3600 περναει ολους τους ηχους,ακομα κ το tap των πληκτρων που χρειαζεσαι,

Link to comment
Share on other sites

http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=160&action1=details&prod=611

το ειχα παρει οταν ειχα ακομα το νοκια.στο 3600 περναει ολους τους ηχους,ακομα κ το tap των πληκτρων που χρειαζεσαι,

 

Σ` ευχαριστώ για την απάντησή σου.

Όμως η απορία μου είναι αν υπάρχει κάποιο software που να μεταφέρει τους ήχους σε οποιοδήποτε ΒΤ ακουστικό όπως τα προγάμματα που ανέφερα (bt audio today bt audio router ) τα οποία όμως δεν μου δουλεύουν στο P3600 με 2 bt ακουστικα της motorolla και της jabra που έχω.

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, ερωτηση, εχω στα χερια μου ενα 3600 το οποιο εχει ημερομηνια ελληνικα τα υπολοιπα ειναι στα αγγλικα του περασα το λογισμικο για ενεργοποιηση gps τι πρεπει να κανω για να ειναι ολα ελληνικα? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδες την απαντηση πρεπει να την βρηκα, δεν εχω περασει την P3600_3.3.0_GR.exe πιστευω με αυτο να το λυσω το προβλημα ευχαριστω οπως και να εχει
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν προλαβα να βρω τη μια λυση και προσπαθησα να παρω τηλ και ακουω μεσα κατι σαν ρολοι που λειτουργει κατι σαν τικ τακ καμια ιδεα τι ειναι και πως το βγαζω?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=160&action1=details&prod=611

το ειχα παρει οταν ειχα ακομα το νοκια.στο 3600 περναει ολους τους ηχους,ακομα κ το tap των πληκτρων που χρειαζεσαι,

 

mipos gnorizeis poio protokolo akrivos prepei na psaxnoume gia ta BT oste na metaferontai oloi oi ixoi san afto to BT pou mas proteineis?

efxaristo!

 

PS. iparxei kai arketa fthinotera stin agora pantos to parapano: http://www.pda4u.gr/view_product.php?product=HTCS100

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα με ποια σειρά πρέπει να περάσω τις αναβαθμίσεις?Πρώτα το radio και μετα την Indigo-2-gr ή το αντίθετο ή δεν υπάρχει πρόβλημα.Κατι που πρέπει να προσέξουμε κατά την εγκατάσταση , για να μην σας πρήζουμε μετά?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα με ποια σειρά πρέπει να περάσω τις αναβαθμίσεις?Πρώτα το radio και μετα την Indigo-2-gr ή το αντίθετο ή δεν υπάρχει πρόβλημα.Κατι που πρέπει να προσέξουμε κατά την εγκατάσταση , για να μην σας πρήζουμε μετά?

 

Δεν εχει σημασια τι θα περάσεις πρώτα...:)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ άπαντες , είμαι νέος :) κατοχος του 3600 και γενικότερα ενός pda και θα ήθελα λίγη βοήθεια...

1) Έχω περάσει στην sd το destinator 7 το οποίο δουλεύει απ ευθειας απο την κάρτα, υπάρχει τρόπος να εχω μια συντόμευση στα προγράμματα ή στο spb menu?

2) Πριν 2 μέρες είχα συνδέσει το pda στο pc και κατέβασα τον χάρτη της Αθήνας για το ΤΟΜ ΤΟΜ καθώς επίσης και 1-2 σελίδες στο ιντερνετ για να δω πως ειναι.. σήμερα όμως δεν γίνεται βγάζει "Αδύνατη σύνδεση" .

Παίζει ρόλο αν το pc ειναι συνδεδεμένο με usb ή ethernet στο router?

3) Όταν βρω κάποιο wi-fi spot θα γίνει αυτόματα η σύνδεση? Χρειάζονται κάποιες ρυθμίσεις? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ριξτε μια ματια εδω: http://www.gpspassion.com/fr/articles.asp?id=175&page=6 (click στην δευτερη εικονα)

 

Με λιγα λογια αποδεικνύει οτι το gps του 3600 ειναι χαλια μαυρα, απο τη δικη σας εμπειρια ειναι οντως ετσι ή τα πραγματα διορθωνονται με μια καινουρια radio?:blink:

 

β)Διαβαζω οτι αν περασεις τα wm6 στο 3600 αναγνωριζεται πλεον σαν 3600i ειναι ετσι;

 

γ)Επισης διαβαζω στα forums xda για το αυθεντικο 3600i οτι μεχρι τωρα δεν εχουν βρει τροπο να φλασαρουν αλλες ROM και οτι δεν υπαρχει σελιδα για ανανεωση της θεσης των δορυφορων με αποτελεσμα να αργει να τους πιασει... Αν ξερει καποιος κατι διαφορετικο ας απαντησει γιατι το εχω βρει σε πολυ καλη τιμη αλλα αρχιζω να εχω αμφιβολιες.:(

 

Με εκτιμηση, Στελιος.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ άπαντες , είμαι νέος :) κατοχος του 3600 και γενικότερα ενός pda και θα ήθελα λίγη βοήθεια...

1) Έχω περάσει στην sd το destinator 7 το οποίο δουλεύει απ ευθειας απο την κάρτα, υπάρχει τρόπος να εχω μια συντόμευση στα προγράμματα ή στο spb menu?

2) Πριν 2 μέρες είχα συνδέσει το pda στο pc και κατέβασα τον χάρτη της Αθήνας για το ΤΟΜ ΤΟΜ καθώς επίσης και 1-2 σελίδες στο ιντερνετ για να δω πως ειναι.. σήμερα όμως δεν γίνεται βγάζει "Αδύνατη σύνδεση" .

Παίζει ρόλο αν το pc ειναι συνδεδεμένο με usb ή ethernet στο router?

3) Όταν βρω κάποιο wi-fi spot θα γίνει αυτόματα η σύνδεση? Χρειάζονται κάποιες ρυθμίσεις? Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα και καλορίζικο!!:)

 

1) Πας στο φάκελο του Destinator στην κάρτα, βρίσκεις το Destinator.exe κάνεις αντιγραφή και πας και το κάνεις επικόλησση συντόμευσης στο Windows -> Start_Menu -> Προγράμματα. Μετά σου το εμφανίζει κανονικά στα προγράμματα.

 

2) Δοκίμασε να πας Ρυθμίσεις -> Συνδέσεις -> Usb σε pc και να ξετσεκάρεις τη "Χρήση προχωρημένης λειτουργίας".

 

3) Εγώ έχω μπει σε wi-fi κατευθείαν χωρίς καμιά ρύθμιση! Τώρα κάποιος που έχει εντρυφήσει στο θέμα μπορεί να μας πει με μεγαλύτερη σιγουριά!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για το wi-fi οντως δεν θελεις καμμια ρυθμιση,απλα το ανοιγεις,ψαχνει και με το που θα βρει σου βγαζει παραθυρο,αν ειναι ελευθερο πατας συνδεση και εισαι οκ,τα βελακια πανω θα σταματησουν να γυριζουν,αν ειναι με ασφαλεια πρεπει να ξερεις το pass για να μπεις
Link to comment
Share on other sites

Ριξτε μια ματια εδω: http://www.gpspassion.com/fr/articles.asp?id=175&page=6 (click στην δευτερη εικονα)

 

Με λιγα λογια αποδεικνύει οτι το gps του 3600 ειναι χαλια μαυρα, απο τη δικη σας εμπειρια ειναι οντως ετσι ή τα πραγματα διορθωνονται με μια καινουρια radio?:blink:

 

β)Διαβαζω οτι αν περασεις τα wm6 στο 3600 αναγνωριζεται πλεον σαν 3600i ειναι ετσι;

 

γ)Επισης διαβαζω στα forums xda για το αυθεντικο 3600i οτι μεχρι τωρα δεν εχουν βρει τροπο να φλασαρουν αλλες ROM και οτι δεν υπαρχει σελιδα για ανανεωση της θεσης των δορυφορων με αποτελεσμα να αργει να τους πιασει... Αν ξερει καποιος κατι διαφορετικο ας απαντησει γιατι το εχω βρει σε πολυ καλη τιμη αλλα αρχιζω να εχω αμφιβολιες.:(

 

Με εκτιμηση, Στελιος.

 

 

α. Εμένα το gps μου παίζει τέλεια. Με μια ρύθμιση που κυκλοφορεί εδώ γύρω, κλειδώνει σε ελάχιστο χρόνο και δεν το χάνει με τίποτα.

 

Συγκρινόμενο με το Fortuna slim που είχα, που λεγόταν ότι έχει πολύ καλό δέκτη, είναι λίγο καλύτερο!

 

β. Απ'ότι διάβασα και καταλαβαίνω, δεν είναι ότι αναγνωρίζεται σαν 3600i, αλλά ότι για εκείνο ήταν η rom... Δεν είμαι σίγουρος, ας διαφωτίσει κανένας ειδικός..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...