Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε συμφερει το απλο καρτοκινητο γιατι με ανανεωση 15€ θα σου δωσει 300' σε ολα τα δικτυα και ενεργοποιεις μετα με 3€ πακετο για 60 sms (5*60=300sms). Αν θες cu ενεργοποιεις 2 φορες το combo 600 (500'cu 100' σε ολους, 500sms cu, 100sms Ολους + 60 MB.)

Σταθη το πακέτο μηνυμάτων ειναι απεριόριστο κάθε μήνα;;δεν έχει όριο ενεργοποιησης;

Link to comment
Share on other sites

Για το πακετο των 60 sms δεν το γνωριζω. Αν θες μπορεις να ρωτησεις στο 13830, η στο twitter @vodafone_gr.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Γνωριζει κανεις αν μπορουμε να μεταφερουμε χρονο ομιλιας απο ενα καρτοκινητο σε αλλο οπως εχει η Cosmote?
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Γνωριζει κανεις αν μπορουμε να μεταφερουμε χρονο ομιλιας απο ενα καρτοκινητο σε αλλο οπως εχει η Cosmote?

 

Αίτηση μεταφοράς χρόνου ομιλίας σε άλλο χρήστη καρτοκινητής Vodafone:

 

Με κλήση στο 1330 μέσω της υπηρεσίας Επέκτασης Υπολοίπου, επιλέγοντας την υπηρεσία Vodafone Sharing.

Mε γραπτό μήνυμα στο 1331, επιλέγοντας το ποσό (από 5€ έως και 30€, χωρίς δεκαδικά), τη λέξη ‘ΣΤΟ’ και τον αριθμό του χρήστη καρτοκινητής Vodafone στον οποίο θα ήθελες να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας, π.χ. 12 ΣΤΟ 69xxxxxxxx.

Η υπηρεσία διατίθεται με χρέωση 0,30€ ανά συναλλαγή.

Το ημερήσιο όριο μεταφοράς χρόνου ομιλίας έχει διαμορφωθεί στα 30€, ενώ το μηνιαίο όριο στα 150€.

Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας απαιτείται ελάχιστο όριο ανανεώσεων 25€ τους τρεις τελευταίους μήνες.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11420

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αίτηση μεταφοράς χρόνου ομιλίας σε άλλο χρήστη καρτοκινητής Vodafone:

 

Με κλήση στο 1330 μέσω της υπηρεσίας Επέκτασης Υπολοίπου, επιλέγοντας την υπηρεσία Vodafone Sharing.

Mε γραπτό μήνυμα στο 1331, επιλέγοντας το ποσό (από 5€ έως και 30€, χωρίς δεκαδικά), τη λέξη ‘ΣΤΟ’ και τον αριθμό του χρήστη καρτοκινητής Vodafone στον οποίο θα ήθελες να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας, π.χ. 12 ΣΤΟ 69xxxxxxxx.

Η υπηρεσία διατίθεται με χρέωση 0,30€ ανά συναλλαγή.

Το ημερήσιο όριο μεταφοράς χρόνου ομιλίας έχει διαμορφωθεί στα 30€, ενώ το μηνιαίο όριο στα 150€.

Προκειμένου να γίνει χρήση της υπηρεσίας απαιτείται ελάχιστο όριο ανανεώσεων 25€ τους τρεις τελευταίους μήνες.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11420

 

Σε ευχαριστω πολυ :)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!Ξέρω οτι αν κανεις αλλαγή δωρεάν πχ από καρτοκινητο Vodafone προς CU κ.α. οτι Bonus υπάρχει διαγράφεται!!Ισχύει το ίδιο και για τα χρήματα;;Θελω να το αλλάξω σε CU και έχω 2-3€ μέσα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!Ξέρω οτι αν κανεις αλλαγή δωρεάν πχ από καρτοκινητο Vodafone προς CU κ.α. οτι Bonus υπάρχει διαγράφεται!!Ισχύει το ίδιο και για τα χρήματα;;Θελω να το αλλάξω σε CU και έχω 2-3€ μέσα...

 

Απ οσο ξερω τα χρηματα παραμενουν κανονικα. Εγω που ειχα κανει αλλαγη μονο το πακετα bonus μου διεγραψε. Το υπολοιπο δεν ειχε πειραχτει.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

ο πατερας μου εκανε πατατα........αντι να αγορασει καρτα wind αγορασε καρτα vodafone

τι την κανω τωρα?την εχει ξυσει κιολας.....

Link to comment
Share on other sites

ο πατερας μου εκανε πατατα........αντι να αγορασει καρτα wind αγορασε καρτα vodafone

τι την κανω τωρα?την εχει ξυσει κιολας.....

 

Βρες κάποιον συγγενή/φίλο να την χαρίσεις! Αν στην πληρώσει κιόλας έχει καλώς!

Κανείς άγνωστος δεν θα αγόραζε ξυσμένη κάρτα...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

εγώ έχω συμβόλαιο vodafone και η γυναίκα μου κάρτα vodafone. Αντί να πηγαίνω σε κατάστημα voda μπορώ να καλώ κάποιον αριθμό και να της αγοράζω 10 ευρώ χρόνο ομιλίας με τα 300λεπτά/μήνα και να χρεώνεται ο λογαριασμός μου? Εάν ναι, σε ποιόν αριθμό καλώ?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε εδώ "από vodafone συνδρομητή".

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Thank you!:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

Εχω το bonus all. Σημερα ληγουν τα 300 λεπτα ομιλιας και θα μου μεινουν στην καρτα 40 ευρω. Μπορω αυριο να ενεργοποιησω πακετο ομιλιας (80 λεπτα με 7 ευρω) ωστε να "φαω" απο την καρτα ή χανω το bonus all ? Ειναι ασχετο το ενα με το αλλο?
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ασχετο το ενα με το αλλο το bonus all θα χαθει και θα εχεις το πακετο που ενεργοποιησες. Για να μην χασεις τα λεπτα απο το bonus βαλε καρτα 10€ σημερα και θα παραταθει η διαρκεια των παλαιων.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ασχετο το ενα με το αλλο το bonus all θα χαθει και θα εχεις το πακετο που ενεργοποιησες. Για να μην χασεις τα λεπτα απο το bonus βαλε καρτα 10€ σημερα και θα παραταθει η διαρκεια των παλαιων.

 

Οταν λεω θα χαθει...εννοω αν σε ενα μηνα κανω ανανεωση θα τα εχω παλι τα 300? δεν θα υπαρχει προβλημα επειδη ειχα ενεργοποιησει το πακετο?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει πρόβλημα .

ΤΙΡ: Κάλεσε το 1266 , κάνε αλλαγή σε CU , και αγόρασε 100 προς όλους + 200 Vodafone με 5 ευρώ.

31 ημέρες μετά μπορείς να ξαναγίνεις νέο καρτοκινητό .

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: με το καρτοκινητό που κερδίζεις ανάλογα με τα γκολ τι παίζει τους καλοκαιρινούς μήνες που ΔΕΝ ΕΧΕΙ μπάλα, άρα ούτε και γκολ ??
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: με το καρτοκινητό που κερδίζεις ανάλογα με τα γκολ τι παίζει τους καλοκαιρινούς μήνες που ΔΕΝ ΕΧΕΙ μπάλα, άρα ούτε και γκολ ??

 

σωστά πολύ απλα δεν έχει γκολ.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση σε φοιτητικό cu έχω ενεργοποιημένο το πακέτο exclusive με τα 5ευρω τώρα έχω αρκετό υπόλοιπο λήγει 19 ισχύει ότι αν ανανεώσω ως τις 19 που λήγει ανανεώνεται μαζί με το καινούργιο για άλλο ένα μήνα; Γιατί στη wind δε γίνεται κατι τέτοιο και κάποιος ανέφερε εκεί ότι στη Vodafone γίνεται. Απλά μου κάνει εντύπωση γιατί θα ανανεωθεί για ένα μήνα και θα έχω πχ 1000 λεπτά και 400mb μέχρι 19 Μαΐου; Και αυτό πόσους μήνες μαζεύει η εγώ λάθος έχω καταλάβει;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις το ιδο πακετο πριν ληξει ανανεωνεται για 1 μηνα ακομα.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις το ιδο πακετο πριν ληξει ανανεωνεται για 1 μηνα ακομα.

Kαλή φάση αυτό και δηλαδή μπορεί να μαζευτούν σε 5 μήνες 1500 πχ λεπτα προς και 2GB μαζευονται συνεχώς και ξανά ξανά;; περιεργο μου φαινεται γι αυτο ρωτάω

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

μπορουν κανονικα.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...