Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10881

Super προσφορά από το νέο πακέτο Surf & Email 100. Ενεργοποίησε τώρα και μέχρι τις 31/08/2012 το Surf & Email 100 και θα έχεις 500MB με 5€ για 30 ημέρες για να σερφαρεις ασταμάτητα από το κινητό σου!!

 

ΚΑλα δεν ειναι και Η προσφορα η wind με 5€ δινη 500+100=600 τοσους μηνες τωρα , μονο η cote ειναι χαλια σε ολα απωρο με τα wup πως τα κρατανε ακομη .

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλα δεν ειναι και Η προσφορα η wind με 5€ δινη 500+100=600 τοσους μηνες τωρα , μονο η cote ειναι χαλια σε ολα απωρο με τα wup πως τα κρατανε ακομη .

κι η vodafone στο CU δίνει online 600ΜΒ με 5€. το παραπάνω πακέτο που ανέφερε ο Vasileios είναι με μηνιαία αυτόματη ανανέωση,με πρώτο μήνα δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Μπαινουν αυτοματα με βαση τα οσα λεει η ανακοινωση!

 

μενει να αποδειχθει και στην πραξη. δεν το αμφισβητω, αλλα εχουν δει πολλα τα ματια μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μενει να αποδειχθει και στην πραξη. δεν το αμφισβητω, αλλα εχουν δει πολλα τα ματια μου
κανονικά θα μπουν 1.5GB επιπλέον αύριο,εφόσον έχεις ενεργό πακέτο ίντερνετ
Link to comment
Share on other sites

κι η vodafone στο CU δίνει online 600ΜΒ με 5€. το παραπάνω πακέτο που ανέφερε ο Vasileios είναι με μηνιαία αυτόματη ανανέωση,με πρώτο μήνα δωρεάν

 

ΑΥΤΟ που λες δεν το αναφερη στο sait τις voda cu αλλα να σου πω και το καλυτερο βγαζης την sim απο το τηλ την βαζης στο στικακι και εχης ιντερνετ στο laptop απο την wind μια χαρα ενω η voda δεν σαφηνη να το χρισιμοποιησης το ιντερνετ παρα μονο μεσα απο το τηλ , λες και δεν το πληρωσες αλλα το εκλεψες ( το πληρωσα δικαιωμα μου να το κανω οτι θελω να το χρησιμοποιησω απο οπου θελω ) μονο στα εταιρικα συμβολαια επιτρεπη την κοινη χρηση γιατι εκεινη εχουνε διαφορετικα € !!!!!! :p

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ που λες δεν το αναφερη στο sait τις voda cu αλλα να σου πω και το καλυτερο βγαζης την sim απο το τηλ την βαζης στο στικακι και εχης ιντερνετ στο laptop απο την wind μια χαρα ενω η voda δεν σαφηνη να το χρισιμοποιησης το ιντερνετ παρα μονο μεσα απο το τηλ , λες και δεν το πληρωσες αλλα το εκλεψες ( το πληρωσα δικαιωμα μου να το κανω οτι θελω να το χρησιμοποιησω απο οπου θελω ) μονο στα εταιρικα συμβολαια επιτρεπη την κοινη χρηση γιατι εκεινη εχουνε διαφορετικα € !!!!!! :p
αυτό που λεω είναι πακέτο του CU απ το vodafonecu.gr. και μια χαρα μπορείς το χρησιμοποιήσεις στο laptop ΚΑΙ συνδεοντας το κινητό στο laptop,ΚΑΙ με 3G modem (στικάκι). μην λέμε ότι θέλουμε. Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

αυτό που λεω είναι πακέτο του CU απ το vodafonecu.gr. και μια χαρα μπορείς το χρησιμοποιήσεις στο laptop ΚΑΙ συνδεοντας το κινητό στο laptop,ΚΑΙ με 3G modem (στικάκι). μην λέμε ότι θέλουμε

 

οντως ισχυει αυτο που λες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτό που λεω είναι πακέτο του CU απ το vodafonecu.gr. και μια χαρα μπορείς το χρησιμοποιήσεις στο laptop ΚΑΙ συνδεοντας το κινητό στο laptop,ΚΑΙ με 3G modem (στικάκι). μην λέμε ότι θέλουμε.

 

οντως ισχυει αυτο που λες

 

H Vodafone, με σκοπό την προστασία της ποιότητας των υπηρεσιών της και την ελαχιστοποίηση του κινδύνου υπερχρέωσης των συνδρομητών της, προέβη στο σχεδιασμό προγραμμάτων που αφορά διακίνηση δεδομένων αποκλειστικά και μόνο μέσω συσκευών Smartphone του συνδρομητή, ενώ στην περίπτωση που η συσκευή χρησιμοποιείται ως modem κατά την σύνδεσή της με υπολογιστή/laptop , θα δίνεται η δυνατότητα στον συνδρομητή να αγοράζει χρόνο πρόσβασης βάσει των χρεώσεων της υπηρεσίας Vodafone KαρτοInternet.

Απο αυτη την σελιδα μετα την 12 σημειωση ( http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=5661 )

Και στο τελος της σελιδας λεη

H Vodafone, με σκοπό την προστασία της ποιότητας των υπηρεσιών της και την ελαχιστοποίηση του κινδύνου υπερχρέωσης των συνδρομητών της, προέβη στο σχεδιασμό προγραμμάτων για διακίνηση δεδομένων αποκλειστικά και μόνο μέσω συσκευών Smartphone. Στην περίπτωση που η συσκευή χρησιμοποιείται ως modem κατά την σύνδεσή της με υπολογιστή/laptop, οι συνδρομητές για το χρόνο πρόσβασής τους θα χρεώνονται βάσει των εκάστοτε χρεώσεων της υπηρεσίας KartoInternet όπως αυτές δημοσιεύονται στον ισχύοντα τιμοκατάλογο και στην ιστοσελίδα της εταιρίας.

τι λες τωρα ? αλλα λεη και αλλα κανη ?

Edited by powerser
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

H Vodafone, με σκοπό την προστασία της ποιότητας των υπηρεσιών της και την ελαχιστοποίηση του κινδύνου υπερχρέωσης των συνδρομητών της, προέβη στο σχεδιασμό προγραμμάτων που αφορά διακίνηση δεδομένων αποκλειστικά και μόνο μέσω συσκευών Smartphone του συνδρομητή, ενώ στην περίπτωση που η συσκευή χρησιμοποιείται ως modem κατά την σύνδεσή της με υπολογιστή/laptop , θα δίνεται η δυνατότητα στον συνδρομητή να αγοράζει χρόνο πρόσβασης βάσει των χρεώσεων της υπηρεσίας Vodafone KαρτοInternet.

Απο αυτη την σελιδα μετα την 12 σημειωση ( http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=5661 )

Και στο τελος της σελιδας λεη

H Vodafone, με σκοπό την προστασία της ποιότητας των υπηρεσιών της και την ελαχιστοποίηση του κινδύνου υπερχρέωσης των συνδρομητών της, προέβη στο σχεδιασμό προγραμμάτων για διακίνηση δεδομένων αποκλειστικά και μόνο μέσω συσκευών Smartphone. Στην περίπτωση που η συσκευή χρησιμοποιείται ως modem κατά την σύνδεσή της με υπολογιστή/laptop, οι συνδρομητές για το χρόνο πρόσβασής τους θα χρεώνονται βάσει των εκάστοτε χρεώσεων της υπηρεσίας KartoInternet όπως αυτές δημοσιεύονται στον ισχύοντα τιμοκατάλογο και στην ιστοσελίδα της εταιρίας.

τι λες τωρα ? αλλα λεη και αλλα κανη ?

κανείς δεν μπορεί να ελέγξει αν εσύ εχεις συνδέσει το κινητό στο λαπτοπ ή έχεις βάλει τη SIM σε modem. εγώ έχω την CU κατα μου σε modem και μπαίνω κανονικά απ τα MB του πακέτου μου

Link to comment
Share on other sites

Στο ξεχασμενο μου cu, με εχουν τρελανει στα μνματα καθε μερα με προσφορες, μεχρι προχτες εστελναν βλακειες, χτες κ σημερα εστειλαν δυο καλες.. "Δωρο μονο για εσενα! Κανε μια ανανεωση μεχρι 05/08/2012 κ το cu θα σου κανει δωρο 10ευρω για να τα χρησιμοποιησεις μεσα σε 7μερες" Σημερα εστειλαν κατι καλυτερο: "Μιναδικη προσφορα ιντερνετ! Στειλε τωρα 'se100' στο 19109 για να εχεις καθε μηνα αυτοματα 500mb με 5ευρω! Ο πρωτος μηνας δωρεαν & ειδικα για τον Αυγουστο 1,5gb δωρο!"
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

κανείς δεν μπορεί να ελέγξει αν εσύ εχεις συνδέσει το κινητό στο λαπτοπ ή έχεις βάλει τη SIM σε modem. εγώ έχω την CU κατα μου σε modem και μπαίνω κανονικά απ τα MB του πακέτου μου

 

συγνωμη εαν το κινητο το εχουμε βαλει να εκπεμπει ως wifi hotspot τι προβλημα υπαρχει; απο το κινητο μπαινει θα δειχνει κανονικα αλλα θα εχουμε μπει με wifi απο υπολογιστη τοσο απλα . οποτε μια χαρα!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη εαν το κινητο το εχουμε βαλει να εκπεμπει ως wifi hotspot τι προβλημα υπαρχει; απο το κινητο μπαινει θα δειχνει κανονικα αλλα θα εχουμε μπει με wifi απο υπολογιστη τοσο απλα . οποτε μια χαρα!
ακριβως, και με usb να κανεις tethering,ΚΑΙ σε montem να βαλεις τη sim, μια χαρα δουλεύει,με το πακετο σου
Link to comment
Share on other sites

ακριβως, και με usb να κανεις tethering,ΚΑΙ σε montem να βαλεις τη sim, μια χαρα δουλεύει,με το πακετο σου

 

ακριβως ετσι. Οσο και αν δεν το πιστευουν καποιοι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μπήκαν σε μένα με ενεργοποιημένο πακέτο το surf and mail 100....
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μπήκαν σε μένα με ενεργοποιημένο πακέτο το surf and mail 100....

Τιποτα ουτε ψιχουλο!!

Στην Cosmote εχουν τρελλαθει κ μοιραζουν 3GB για πλακα!!!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ρθε μήνυμα ότι τα πήρα, αλλά δεν τα βλέπω στο vodafonecu.gr
Link to comment
Share on other sites

το εδωσε και η κοσμοτε το ιδιο προγραμμα οπως παντα αντιγραφη απο την βονταφον επειδη δεν την επαιρνε αλλο που θα χασει τους συνδρομητες της εστρωσε και αυτη! http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Personal__articleadvanced__articleadvanced_MB_unlimited/section/Personal με την μονη διαφορα που πρεπει να αγορασεις το πακετο ιντερνετ με 3ευρω ενω στην βονταφον μια εβδομαδα μπορεις να μπαινεις δωρεαν κατι που στην κοσμοτε δεν το εχει και επισης μπορεις να ενεργοποιησεις το πακετο τσατ με ολους και να εχεις το 1.5gb ενω στην κοσμοτε οχι. περιμενουμε και την γουιντ εαν θα απαντησει. αν και πιστευω οτι θα απαντησει και θα δινει περισσοτερο ογκο απλα για να σπασει την μονοτονια.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγω το ενεργοποιησα το πακετο με τα 500 στις 30/7 και λογικα τα παιρνω κ τα 1,5 ετσι; ακομα παντως ουτε εμενα μου λεει οτι εχω +1,5 γιγα
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ρώτησα τα 1,5gb δεν αναφέρονται πουθενά, ούτε στο 1286 ουτε 1252 αλλά τα έχουν πάρει όλοι οσοι εχουν καποιο πακετο με data ενεργοποιημενο. Οπότε δε χρειαζεται να ανησυχειτε. Οταν πηρα μου ειπαν οτι εχουν μπει κανονικα και μετα απο κανα 2ωρο μου ηρθε και το σχετικο μηνυμα οποτε ολα καλα. Φανταζομαι οτι δεν εχουν λαβει ολοι το μηνυμα ακομα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καμια πληροφορηση αν η βονταφον θα βγαλει καποια στιγμη bis στα καρτοκινητα της ;

 

Sent from my BlackBerry 9780 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω οτι εχουν προστεθει τα mb

Αναφέρονται πλέον και στο ενημερωτικό μήνυμα του 1286.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...