Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν ρωτήσεις έναν λογιστή θα σου πει ότι αυτή τη στιγμή ο βασικός μικτός είναι 780 και λένε ότι από 1 Απρ θα παει 820-830

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, aektzhs 1 said:

Φίλε είμαι στον οικονομικό τομέα. Όλοι ξέρουμε ότι μιλάμε για χαμηλούς μισθούς όχι όμως τόσο όσο το προωθούν μερικοί για δικές τους σκοπιμότητες. Ο κατώτατος λοιπόν(χωρίς τριετίες)είναι γύρω στα 860-900 ευρώ. Είτε αρέσει είτε όχι 

Δυστυχώς 

κακά μαθηματικά ξέρεις ,οι περισσότεροι πληρώνονται με τον κατώτατο βασικό βασικό δηλαδή 667€ που αν βάλεις επί 14 βγαίνει 778€ μόνο όμως για κάποιον που δουλεύει όλο το χρόνο,άσε που πολλοί δεν δουλεύουν λοιπόν όλο τον χρόνο αλλά και πολλοί σε τουριστικές περιοχές δουλεύουν το πολύ 6 μήνες,άσε που πολλοί δεν θα παίρνουν ούτε αυτά  γιατί τα λαμόγια δεν τους πληρώνουν κτλ

https://ypergasias.gov.gr/ergasiakes-scheseis/syllogikes-ergasiakes-sxeseis/katotatos-misthos/

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bizbiki said:

εισαι ασχετος. νο γουοντερ γτ η οικονομια παει κατα διαολου αν εχουμε τετοιους να δουλεουν στα οικονομικα. ο κατωτατος μισθος στην ελλαδα ειναι 780 μικτα. ντου δε μαθ 671 καθαρα

Τον χαρακτηρισμό στον επιστρέφω πίσω ακέραιο. Δεν μπαίνω σε διαδικασία να γράψω σε άσχετους με το θέμα. Φίλτατε το αγκάθι της χώρας είναι οι χαμηλοί μισθοί,αλλά τα 780€ πρακτικά κανένας δεν τα παίρνει. Όσον αφορά το ότι η οικονομία πάει κατά διαβόλου,απλά δεν το σχολιάζω

2 minutes ago, akalos said:

κακά μαθηματικά ξέρεις ,οι περισσότεροι πληρώνονται με τον κατώτατο βασικό βασικό δηλαδή 667€ που αν βάλεις επί 14 βγαίνει 778€ μόνο όμως για κάποιον που δουλεύει όλο το χρόνο,άσε που πολλοί δεν δουλεύουν λοιπόν όλο τον χρόνο αλλά και πολλοί σε τουριστικές περιοχές δουλεύουν το πολύ 6 μήνες,άσε που πολλοί δεν θα παίρνουν ούτε αυτά 

https://ypergasias.gov.gr/ergasiakes-scheseis/syllogikes-ergasiakes-sxeseis/katotatos-misthos/

Τα 780€ είναι κατώτατος πρακτικά για αυτόν που μπαίνει στην αγορά εργασίας. Μήνα με τον μήνα που θα πληρεί κάποιες προϋποθέσεις ανεβαίνει. Αυτά που λέει η ΕΕ είναι τα πραγματικά νούμερα(άντε ελαφρώς φουσκωμένα):

24242.thumb.jpg.a155cdbc65c35cd8652e1a01037fb298.jpg

off topic τελος απο εμένα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aektzhs 1 said:

Τον χαρακτηρισμό στον επιστρέφω πίσω ακέραιο. Δεν μπαίνω σε διαδικασία να γράψω σε άσχετους με το θέμα. Φίλτατε το αγκάθι της χώρας είναι οι χαμηλοί μισθοί,αλλά τα 780€ πρακτικά κανένας δεν τα παίρνει. Όσον αφορά το ότι η οικονομία πάει κατά διαβόλου,απλά δεν το σχολιάζω

τον χαρακτηρισμό τον κέρδισες επάξια. δεν ξερεις καν ποσο ειναι ο βασικός μισθός (οικονομικά γαρ), αλλά ξερεις οτι πρακτικά δεν τον παίρνει κανείς. συνέχισε την καλή δουλειά.

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bizbiki said:

τον χαρακτηρισμό τον κέρδισες επάξια. δεν ξερεις καν ποσο ειναι ο βασικός μισθός (οικονομικά γαρ), αλλά ξερεις οτι πρακτικά δεν τον παίρνει κανείς. συνέχισε την καλή δουλειά.

Φυσικά μιλάμε για 14 πληρωμές. Για να μην παρεξηγηθώ 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VIPdriver said:

Εάν ρωτήσεις έναν λογιστή θα σου πει ότι αυτή τη στιγμή ο βασικός μικτός είναι 780 και λένε ότι από 1 Απρ θα παει 820-830

από 1/4 θα πάρει μια αύξηση περίπου 6% και θα πάει 826€ ΜΙΚΤΑ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, akalos said:

από 1/4 θα πάρει μια αύξηση περίπου 6% και θα πάει 826€ ΜΙΚΤΑ 

Για 12 πλήρωνες. Για 14 πληρωμές μέχρι 31/03 είναι 910€ μεικτά 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, aektzhs 1 said:

Για 12 πλήρωνες. Για 14 πληρωμές μέχρι 31/03 είναι 910€ μεικτά 

και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ δουλεύω 12 μήνες,κρίμα τα μαθηματικά που ξέρεις και ανεβάζεις και πίνακες με τους μέσους μισθούς,τόσα ξέρεις τόσα λες ,πάντως τα μαθηματικά σου ουτε του νηπιαγωγείου δεν ειναι αν μη τι άλλο ,τέλος από εμένα ο κόσμος ξέρει πόσα παίρνει και πόσο αγώνα κάνει να πληρωθεί και να του περάσουν τα ένσημα,άλλος Γολγοθάς αυτός 

1 minute ago, akalos said:

και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ δουλεύω 12 μήνες,κρίμα τα μαθηματικά που ξέρεις και ανεβάζεις και πίνακες με τους μέσους μισθούς,τόσα ξέρεις τόσα λες ,πάντως τα μαθηματικά σου ουτε του νηπιαγωγείου δεν αν μη τι άλλο ,τέλος από εμένα ο κόσμος ξέρει πόσα παίρνει και πόσο αγώνα κάνει να πληρωθεί και να του περάσουν τα ένσημα,άλλος Γολγοθάς αυτός ,ποιες τριετίες είπες?άλλο παραμύθι αυτό 

 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aektzhs 1 said:

Για 12 πλήρωνες. Για 14 πληρωμές μέχρι 31/03 είναι 910€ μεικτά 

για 17 πληρωμες βγαινει στα 1500 παντως

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, akalos said:

τέλος από εμένα ο κόσμος ξέρει πόσα παίρνει και πόσο αγώνα κάνει να πληρωθεί 

Φυσικά δεν αντιλέγω

1 minute ago, bizbiki said:

για 17 πληρωμες βγαινει στα 1500 παντως

Τώρα το παράκανες. Όλοι 12 πληρωμές  ή 14 πληρωμές παίρνουν 

5 minutes ago, akalos said:

και ποιος σου είπε εσένα ότι εγώ δουλεύω 12 μήνες,κρίμα τα μαθηματικά που ξέρεις και ανεβάζεις και πίνακες με τους μέσους μισθούς,τόσα ξέρεις τόσα λες ,πάντως τα μαθηματικά σου ουτε του νηπιαγωγείου δεν ειναι αν μη τι άλλο ,τέλος από εμένα ο κόσμος ξέρει πόσα παίρνει και πόσο αγώνα κάνει να πληρωθεί και να του περάσουν τα ένσημα,άλλος Γολγοθάς αυτός 

 

Το ήξερες καλέ μου φίλε ότι πίσω από την ακρίβεια υπάρχει εξήγηση πλην των συμφερόντων;;;;Το κράτος το συμφέρει η τιμή να είναι αυξημένη γιατί εισπράττει περισσότερο ΦΠΑ

Edited by aektzhs 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, paanos said:

Παρακαλώ να μείνουμε στο θεμα 

να μείνουμε στο θέμα,ευχαρίστως  αλλά δεν γινεται  από εκεί που πληρώναμε 5€ για μια κάρτα τώρα θέλουμε 13€ λογικό είναι αν  μου λένε ότι αυξήθηκαν μισθοί ,Ε κάπου αρχίζεις και πνιγεσαι στο τέλος,τέλος πάντως τέλος και από εμένα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bizbiki said:

δεν υπάρχει επιλογή στο αππ

Κάνε ενα clean storage και cashe και unistall - update μπας έχει κολλήσει τίποτα  και πάτα  κατω δεξιά ... δες αν ειναι ετσι η version 566 απο το μενου του cu app

liq.thumb.png.a57eb85aa6e0bf4a174c3d5dcb889ee1.png

3 ώρες πριν, hercoulis said:

Αυτά τα ποσά δυστυχώς  είναι μικτά. 
Η αγοραστική δύναμη της χώρας μας είναι η χαμηλότερη της ΕΕ. 

Στο θέμα μας, το λιγκουιτ έχει καλές τιμές. 
Αν το είχε ανά sec θα ήταν άπιαστο.  

Δεν εχουμε κακή αγοραστική δύναμη γιατι έχουμε πολλες δωρεαν η φτηνές κρατικές παροχές που οι αλλοι πληρώνουν ... επίσης εδω δεν μπορουν να σε απολύσουν κυρίως στο δημόσιο οποτε τα 914 είναι για παντα και ανεβαίνουν ενω αλλού μπορει να είσαι ανεργος και ολα απο την αρχη. 
Στο χέρι μας είναι να κάνουμε τις απολύσεις πανευκολες παντου και αυτο ανεβάζει πααααρα πολύ το μισθό

Η χρέωση ανα δευτερόλεπτο δεν εχει μεγάλη σημασία , γιατι αν κάνεις 150 κλήσεις των 30 sec θα πληρωσεις μισο ευρω αντι 1 .. .σιγά το κέρδος
Σε πραγματικές συνθήκες για 700-800 λεπτα ομιλίας θα πληρώσεις 5 ευρω και κατι  αντι  4 ισως, που μαλιστα το κανεις απεριόριστο και τερμα

 

3 ώρες πριν, bizbiki said:

ειμαι σιγουρος. αλλά πες πες όλο κ κάτι θα μείνει. γνωστη τακτική

Απο το 1913 όλο λεμε για καταστροφή μας εχει μείνει οτι και να γίνεται ...
Στην πράξη έχει σημασία και η περιπτωαη , πχ περσι όσοι δεν είχαν liquid θα πουν ανεβηκαν όλα 5% , αν έχεις liquid και το συνδιάσεις με άλλες αγορές που έκανες θα πεις έπεσαν όλα 5%

3 ώρες πριν, FrV said:

Δηλαδή για να μην χάσω το sake θα πρέπει να βγω να κάνω ανανέωση και να ξαναμπώ. Αν και με την τιμή ανά mb που δίνει το liquid το sake γίνεται λιγότερο χρήσιμο και μένει μόνο σαν ρεζέρβα εάν ξεμείνω.

Μιλάω περίπου 30 λεπτά την ημέρα μέσο όρο και θέλω 4 με 5 γιγα ανά μήνα. 
Έτσι όπως τα υπολογίζω με τα 13 ευρώ θα καλύπτομαι.

Χάνω όμως την μπάλα για το πως δεν θα κάνω ανανέωση κάθε μήνα και θα μου μένουν όσα χρήματα δεν κατανάλωσω μέσα σε αυτόν.

Καταλαβες την χρέωση που ειναι σημαντικό ,  και ο τρόπος που δεν θα χρεώνεσαι κάθε μήνα είναι απλός θα τον καταλαβεις .. δες εδω τι θα μπορουσες να κανεις στις 17 Ιανουαριου πχ που είχα δώσει το παράδειγμα ... αλλάζεις την μέρα στην μπαρα χρέωσης και πάει στον επομενο μηνα .... θα συνεχίσεις να μιλάς με οτι λεφτα εχεις στο υπόλοιπο σου μεχρι να τελειωσει 

 20m.thumb.png.79eff8f799809117485b9e7f1fd272ad.png15m.thumb.png.e5983dab7a005440b8c61db0d16946b9.png

 

Λαθος είναι πως γράφεις οτι το shake  ειναι σαν ρεζέρβα όταν ξεμείνεις ...  μάλλον το βλέπεις  αναποδα  δεν είναι πακέτο το liquid να σου δινει data και λεπτα για να χαλασεις αρα το shake ειναι επιπλέον. Η ουσία είναι τα λεφτα γιατι εχει ογκοχρέωση - χρονοχρέωση και ΜΟΝΟ αν έχεις λεφτά που περίσεψαν  μπορείς να κουνήσεις την μπαρα και να μην βάλεις ξανα λεφτα

Δλδ  μπορεις να κάνεις οικονομία καταναλώνοντας λιγότερα από οσα σου προσφέρουν τα 13 ευρω του liquid με το 0.0065 0.0012 και ετσι  να μην βαζεις 13 ευρω το μηνα,
Αλλα η ουσία  ειναι οτι μπορεις να γλυτώνεις λεφτα και με αλλους τροπους ... πχ αντι να δίνεις 6 ευρω το μηνα για 900 λεπτα ... να πάρεις τα απεριοριστα με 15 ευρω καρτα και τα γλυτώνεις. Τα ίδια και με το shake, γλυτώνεις καποια απο τα 6 ευρω που θα δίνεις για data ... αν πάρεις 3 gb απο shake δωρεαν , η 4 gb αν βάλεις 15 ευρω + 8gb με 2 ευρω (απο 8 του μηνα θα ισχυει αυτο) ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ λεφτά . 
Το τι θα τα κάνεις αυτά τα λεφτα ειναι αλλο θέμα .. πχ αν θες e-food μια μέρα ΔΕΝ θα πληρώσεις με κάρτα η μετρητα εννοείτε αλλα τζαμπα με τα λεφτα του υπολοίπου (πανευκολο αυτο με ενα κουπόνι εκπτωσης - δες η ρωτα στο τιποκ του smart poket).

Οταν φτάσει η μέρα της πρώτης χρέωσης με την αυτόματη κάρτα του liquid, ρωτα στο συγκεκριμένο τόπικ και θα στα πούμε ακριβώς γιατι έχει πολλά δώρα η 1η φορα και ειναι μπερδεμα κιολας (εγω δεν καταφερα να το εκμεταλευτώ 100% σωστα ακομα 😉 )...  να ξέρουμε και τι θα γίνει ακριβώς στις 8 του μηνα 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, thanos678 said:

Αραγε με cashback γινεται?

Screenshot_2024-01-30-21-53-29-464_com.google.android.apps.messagingmmmmmmmm.jpg

Επειδή δεν το προσδιορίζει το ποσό πιθανότατα να παίξει η προσφορά και με cashback

Link to comment
Share on other sites

@blizzard σε ευχαριστώ πολύ, είσαι κατατοπιστικότατος. Απ ότι κατάλαβα το όνομα liquid εκφράζει πραγματικά  αυτό που είναι αυτό το πρόγραμμα.

Θα το δοκιμάσω σε λίγες ημέρες κι αν δεν μου βγει (φοβάμαι μην κολλήσει στο το μπες βγες για το sake) στην χειρότερη θα επιστρέψω στο απλό cu. Αν δεν κάνω λάθος ότι υπάρχει σε υπόλοιπο χρόνου, δεδομένων κ.λ.π. δεν το χάνω μέχρι την ημερομηνία που λήγουν.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, FrV said:

@blizzard σε ευχαριστώ πολύ, είσαι κατατοπιστικότατος. Απ ότι κατάλαβα το όνομα liquid εκφράζει πραγματικά  αυτό που είναι αυτό το πρόγραμμα.

Θα το δοκιμάσω σε λίγες ημέρες κι αν δεν μου βγει (φοβάμαι μην κολλήσει στο το μπες βγες για το sake) στην χειρότερη θα επιστρέψω στο απλό cu. Αν δεν κάνω λάθος ότι υπάρχει σε υπόλοιπο χρόνου, δεδομένων κ.λ.π. δεν το χάνω μέχρι την ημερομηνία που λήγουν.

cu θα γυρίσεις πάμε στοίχημα ? γιατί αυτά που γράφει είναι παραπλανητικά η το ένα η το άλλο ,επομένως για να έχεις τα Γκίκα που γράφει πρέπει να μην μιλάς καθόλου η και το ανάποδο αφού ο χρόνος ανανέωσης μειώνεται συνεχώς όσο τον  καταναλώνεις ,αλλά δεν μειώνεται μόνο για αυτό αλλά για όλα ,επομένως αν τον κατανάλωσης σε ομιλία μηδενίζει στα Γκίκα,το ίδιο ισχύει και για τα sms φυσικά 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, akalos said:

cu θα γυρίσεις πάμε στοίχημα ? γιατί αυτά που γράφει είναι παραπλανητικά η το ένα η το άλλο ,επομένως για να έχεις τα Γκίκα που γράφει πρέπει να μην μιλάς καθόλου η και το ανάποδο αφού ο χρόνος ανανέωσης μειώνεται συνεχώς όσο τον  καταναλώνεις ,αλλά δεν μειώνεται μόνο για αυτό αλλά για όλα ,επομένως αν τον κατανάλωσης σε ομιλία μηδενίζει στα Γκίκα,το ίδιο ισχύει και για τα sms φυσικά 

Ναι αλλά με 13 ευρω έχεις σχεδον 1800 λεπτα ομιλίας που δεν τα χαλαει (900 μόνο) αρα του φτανουν και για data που θέλει
Αν μάλιστα βάλει 15 ευρω (που πρεπει) δεν πληρωνει ομιλία και θα του φτάνουν για παρα πολλά gb ακόμα  ... πχ αν αγοράζει 8gb με 6 ευρω μενουν πανω απο τα μισα λεφτα και μπορείς ακόμα καλυτερα μάλιστα.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, blizard said:

Ναι αλλά με 13 ευρω έχεις σχεδον 1800 λεπτα ομιλίας που δεν τα χαλαει (900 μόνο) αρα του φτανουν και για data που θέλει
Αν μάλιστα βάλει 15 ευρω (που πρεπει) δεν πληρωνει ομιλία και θα του φτάνουν για παρα πολλά gb ακόμα  ...αν αγοράζει 8gb με 6 ευρω του μενουν πανω απο τα μισα λεφτα και μπορείς ακόμα καλυτερα μάλιστα.

Μάζεψε υπόλοιπο για λίγους μηνες και μετα θα εχεις καταλαβει τι να το κανεις
Σε κάθε περίπτωση το liquid είναι καλυτερο απο όλα και κυρίως σε σύγκριση με τους ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΡΟΧΟΥΣ

εμ αυτό είναι το προβλημα το κυρίως 😜

γιατί εσύ δεν μπορείς να ξέρεις πόσα θέλω εγώ τον μήνα η για το κάθε μήνα χωριστά,ούτε ο ίδιος δεν ξέρω αν είναι δυνατόν άλλωστε ,επομένως όχι και δεν χρειάζεται να μαζέψω τίποτα με το cu ,θέλω βάζω θέλω όχι,αυτό πότε θα το καταλάβεις οεο? μην αρχίσουμε τώρα με τις μπάρες και τα συναφή μπες βγες γιατί τουλάχιστον για μένα είναι αηδιες ,αν πράγματι θέλει να το κάνει ελκυστικό και θέλει να της δώσω την κάρτα μου για χρέωση κάθε μήνα θα πρέπει να γράφει καθαρά και ξαστερα τόσα σου δίνω μηνιαίως cash η με την μορφή έκπτωσης έστω ,λοιπόν μην το παρουσιάζεται σαν σούπερ  ντουπερ πακέτο γιατί απέχει κατά πολύ να χαρακτηριστεί

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, akalos said:

εμ αυτό είναι το προβλημα το κυρίως 😜

γιατί εσύ δεν μπορείς να ξέρεις πόσα θέλω εγώ τον μήνα η για το κάθε μήνα χωριστά,ούτε ο ίδιος δεν ξέρω αν είναι δυνατόν άλλωστε ,επομένως όχι και δεν χρειάζεται να μαζέψω τίποτα με το cu ,θέλω βάζω θέλω όχι,αυτό πότε θα το καταλάβεις οεο? μην αρχίσουμε τώρα με τις μπάρες και τα συναφή μπες βγες γιατί τουλάχιστον για μένα είναι αηδιες ,αν πράγματι θέλει να το κάνει ελκυστικό και θέλει να της δώσω την κάρτα μου για χρέωση κάθε μήνα θα πρέπει να γράφει καθαρά και ξαστερα τόσα σου δίνω μηνιαίως cash η με την μορφή έκπτωσης έστω ,λοιπόν μην το παρουσιάζεται σαν σούπερ  ντουπερ πακέτο γιατί απέχει κατά πολύ να χαρακτηριστεί

Πιστεύω ότι έχεις καταλάβει κάτι λάθος, αλλά ο @kalitexnis_g, είπε να μην αναλύω περισσότερο...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alexandros201285 said:

Παιδιά Ο καθένας με τις ανάγκες του αλλά το liquid συμφέρει πολύ !

όλους συμφέρουν όλα για τις ανάγκες τους,οποίον δεν συμφέρει μερικές φορές όπως εγω τώρα απλά δεν βάζω κάρτα για 2 μήνες,καλύτερη τιμωρία δεν υπάρχει,έχω ανανεώσει με cash back και προχωρώ με ένα νεροζουμι ως το επόμενο ,θα δούμε 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, akalos said:

εμ αυτό είναι το προβλημα το κυρίως 😜

γιατί εσύ δεν μπορείς να ξέρεις πόσα θέλω εγώ τον μήνα η για το κάθε μήνα χωριστά,ούτε ο ίδιος δεν ξέρω αν είναι δυνατόν άλλωστε ,επομένως όχι και δεν χρειάζεται να μαζέψω τίποτα με το cu ,θέλω βάζω θέλω όχι,αυτό πότε θα το καταλάβεις οεο? μην αρχίσουμε τώρα με τις μπάρες και τα συναφή μπες βγες γιατί τουλάχιστον για μένα είναι αηδιες ,αν πράγματι θέλει να το κάνει ελκυστικό και θέλει να της δώσω την κάρτα μου για χρέωση κάθε μήνα θα πρέπει να γράφει καθαρά και ξαστερα τόσα σου δίνω μηνιαίως cash η με την μορφή έκπτωσης έστω ,λοιπόν μην το παρουσιάζεται σαν σούπερ  ντουπερ πακέτο γιατί απέχει κατά πολύ να χαρακτηριστεί

Γιατι να επιστρέψει σε ένα πακετο που θέλει 13 ευρω για απεριοριστα λεπτα και 5gb , ενω το liquid αν βαλεις 15 ευρω σου δίνει απεριοριστα λεπτα δωρο ? δεν θέλει σκέψη εδω στο εκαναν πολυ απλο.
Και με ογκοχρέωση 1.2 ευρω το gb μπορεις να έχεις τα ίδια ή και πολύ περισσότερα πιο φτηνα ? 
(τυπικα η απεριοριστη ομιλία ειναι 33 μέρες οπότε αν κάνεις λιγο κόπο βγαίνει 13.6 το μηνα μεσο ορο σε καρτες ανανεωσης)

Ειναι σουπερ ντουπερ γιατι καταλαβαίνει μόνο του τι θέλεις εσυ  ... Πχ αν χαλασεις μονο 1.6gb δεν θα σου επιστρέψει λέφτά το χαζο πακετο ενω το liquid θα το καταλάβει μόνο του και θα σου πάρει μόνο 2 ευρω απο οσα εβαλες.
Αν μάλιστα πιο μετα αποφασίσεις να πάρεις απεριοριστα καλοκαιρινά το liquid θα το καταλαβει και δεν θα σου ζητήσει λεφτά γιατι εχεις ακομα οσα σου γλύτωσε  .. 

Αν βαλεις το μυαλο σου να συνεργαστεί λίγο με το liquid πας σε αλλο επιπεδο .. δεν ειναι υποχρεωτικό βέβαια γιατι εδω και ενα χρόνο η διαφορα ειναι τεραστια και δεν θα καταφερεις να πληρώσεις περισσότερα 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, blizard said:

Γιατι να επιστρέψει σε ένα πακετο που θέλει 13 ευρω για απεριοριστα λεπτα και 5gb , ενω το liquid αν βαλεις 15 ευρω σου δίνει απεριοριστα λεπτα δωρο ? δεν θέλει σκέψη εδω στο εκαναν πολυ απλο.
Και με ογκοχρέωση 1.2 ευρω το gb μπορεις να έχεις τα ίδια ή και πολύ περισσότερα πιο φτηνα ? 
(τυπικα η απεριοριστη ομιλία ειναι 33 μέρες οπότε αν κάνεις λιγο κόπο βγαίνει 13.6 το μηνα μεσο ορο σε καρτες ανανεωσης)

Ειναι σουπερ ντουπερ γιατι καταλαβαίνει μόνο του τι θέλεις εσυ  ... Πχ αν χαλασεις μονο 1.6gb δεν θα σου επιστρέψει λέφτά το χαζο πακετο ενω το liquid θα το καταλάβει μόνο του και θα σου πάρει μόνο 2 ευρω απο οσα εβαλες.
Αν μάλιστα πιο μετα αποφασίσεις να πάρεις απεριοριστα καλοκαιρινά το liquid θα το καταλαβει και δεν θα σου ζητήσει λεφτά γιατι εχεις ακομα οσα σου γλύτωσε  .. 

Αν βαλεις το μυαλο σου να συνεργαστεί λίγο με το liquid πας σε αλλο επιπεδο .. δεν ειναι υποχρεωτικό βέβαια γιατι εδω και ενα χρόνο η διαφορα ειναι τεραστια και δεν θα καταφερεις να πληρώσεις περισσότερα 

συνεχίζεις την παραπληροφόρηση βλέπω,και κόψε τις προσβολές εδώ μέσα πάμε για μπλοκ χαλαρά 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, paanos said:

Παρακαλώ να μείνουμε στο θέμα..

Μα γιατί το λες αυτό...
Τα έχουν αναλύσει όλα εδώ μέσα, ο μισθός σε πείραξε...
Αυτό έχει και ένα ενδιαφέρον σε σχέση με το Liquid, που έχει δικό του θέμα αλλά... 😉

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...