Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Ψήνεστε να πάρουμε ομαδικά στην εξυπηρέτηση να διαμαρτυρηθούμε ότι δεν μας δίνει την προσφορά του Freeway;;

😂😂😂😆😆😆

Έχουν συμπληρωθεί 24 ώρες?

Link to comment
Share on other sites

Πλέον δεν έχει να κάνει μόνο με τις 24 ώρες προφανώς την κόβουν ως 23.59

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Πλέον δεν έχει να κάνει μόνο με τις 24 ώρες προφανώς την κόβουν ως 23.59
Πρέπει να είσαι έτοιμος 00.00 να τα τσιπμησεος γιατί μετά φεύγουν :)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Εγω σημερα δεν μπορώ να παρω κανενα 1000αρικο...

Τουλάχιστον το 1000 για σπουδές στην Σουηδία, μπορείς να το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Τουλάχιστον το 1000 για σπουδές στην Σουηδία, μπορείς να το πάρεις.

Το πήρα 1 φορά. Τωρα περιμένω μία Σουηδέζα να με συνοδέψει στο campus...

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι 9 κωδικοί cu around ΔΕΝ χρεώνουν για όποιον ενδιαφέρετε και δίνουν και ποντους ... (με δικιά σας ευθύνη πάντα αν και τους δοκίμασα 2 φορές σε 2 σιμ μπορεί ανα πάσα στιγμή να το φτιάξουν και να χρεωθούμε αφου γραφουν 0.2) .  Οπως ειπε καποιος πριν ,τουλάχιστον 2 που δεν γράφουν κάτι για χρέωση εχουν (δεν τους συγκράτησα ομως)

20% εκπτωση στα καταστήματα sugar free  
15% εκπτωση στο spitishop.gr 
10% εκπτωση στο assos.com kai sto asos app  (η 10% off for purchases from 30 and more at assos - γραφει δωρεαν)
30% εκπτωση στα sephora collections  (γραφει δωρεαν) 
15% εκπτωση στξμ anna maria mazaraki 
15 ευρω μετρητά και 2 μηνες revolut premium 
1+1 εισητήριο στα cinemax (γραφει δωρεαν)
1+1  burger at brothers in law 
1+1 mexican fiesta at Tgi fridays
 1+1 blue sta ferries εισιτήριο
Δεν δοκίμασα μερικούς όπως kai δομινος - efood που είχα βγάλει και ενας του sky που νομίζω χρεώνει κιόλας δεν εδωσε πόντους 

Το πιο ενδιαφέρον ειναι οτι δεν χρεώθηκα ουτε στις δοκιμές γιατί πήρε τα λεφτά απο το δώρο !! των 10 ευρω που έδινε η κάρτα προσφοράς του φορου (ποτέ δεν ηταν έτσι ) , δεν ξερω αν το αλλαξαν και πως μπορει να το τσεκάρει κάποιος - αν και ίσως είναι bug με την  συγκεκριμένη σιμ.
Στην αρχή που την πήρα δουλευε κανονικά και το shake και η μεταφορά χρημάτων, μετά εβαλα μια προσφορά δωρεαν 400 gb για 40 μερες και είδα πριν λίγο που ήθελα να πάρω τις 7 μερες απεριόριστα γιατι τελειωνουν οι 40 μερες οτι εβγαζε λαθος (δούλεψε στις 6 μερες δωρεαν απεριοριστα) και επισης λαθος στο shake 30 ημερων (δουλεψε στο shake 7 ημερων) ενω κυρίως στην μεταφορά χρημάτων λεει δεν εχω επαρκές υπόλοιπο ενω έχω (ειχε δουλεψει πριν βαλω τα 400gb).

ΥΓ με την ευκαιρία όποιος θέλει καποιον κωδικό  αφου τους έβγαλα σχεδόν όλους , για όσους έχουν σταθερό κωδικό είναι το 326300 (και για αλλους θα μπορουσα αλλα με πμ στα λαγωνικά πχ γιατι εδω μου τα έκοψαν)
Κυρίως λόγο Greg εφτασα 121.000 πόντους για το διαγωνισμό , στην αρχή φαινόταν και ψιλο δύσκολο 😉

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sofos_k said:

από 7,6 και 5 μέρες δωρεάν δεδομένα τώρα το app βγάζει 10,7 και 5 μέρες

Ακόμα καλύτερα. Να γινόταν και το πενθήμερο εξαήμερο

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, macovet said:

Τρέχει αυτή την περίοδο κάποια ενέργεια με δωρεάν κάρτες vodafone για νέο αριθμό;

Όχι δωρεάν κάρτες. Για νέο νούμερο ή φορητότητα θα δεις στην ιστοσελίδα του Vodafone CU. Εκεί τρέχουν προσφορές

EDIT:Τρέχει αυτήν την στιγμή διπλασιασμός των παροχών στα πακέτα για έναν χρόνο. Πχ το CU Meapola 11.50(ενώ προσφέρει 2.5 GB)θα σου δίνει 5 GB συν το CU Shake 

Edited by aektzhs 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

2η συνεχόμενη ημερα που μου λεει να δοκιμασω παλι αυριο για ταξί...

'Έληξε' η υπόθεση.

Πάμε για άλλα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GREGORYMO said:

'Έληξε' η υπόθεση.

Πάμε για άλλα.

 Υπάρχει το σπίτι πχ, έγραψα παραπάνω για μερικους δωρεάν κωδικούς  .... το πρόβλημα είναι οτι γράφουν χρέωση 0,2 μερικοί ασχετα αν δεν σε χρεώνουν, και αν το φτιάξουν αυτό ξαφνικά δεν ξέρω τι μπορεί να πάθεις  😉

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, blizard said:

 Υπάρχει το σπίτι πχ, έγραψα παραπάνω για μερικους δωρεάν κωδικούς  .... το πρόβλημα είναι οτι γράφουν χρέωση 0,2 μερικοί ασχετα αν δεν σε χρεώνουν, και αν το φτιάξουν αυτό ξαφνικά δεν ξέρω τι μπορεί να πάθεις  😉

Το cinemax γράφει ότι δεν έχει χρεωση 0.2€

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Το cinemax γράφει ότι δεν έχει χρεωση 0.2€

Ναι αλλά δεν είναι τοσο καλό ....  το free now και το σπιτι είναι τα καλυτερα αλλά είπαμε , τέσπα thanks για το τιπ στην αρχη αρκετούς μαζέψαμε , μην ξεχνάμε και το διπλασιασμό στο bb 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, blizard said:

Ναι αλλά δεν είναι τοσο καλό .... 

Εννοείται.

Εμένα το ερώτημα είναι αν αθροίζονται τα data 10 6 5.

Βγάζουν 21 ημέρες?

Μέχρι πότε μπορώ να πάρω τα απεριόριστα για 10 ημέρες?

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Εννοείται.

Εμένα το ερώτημα είναι αν αθροίζονται τα data 10 6 5.

Βγάζουν 21 ημέρες?

Μέχρι πότε μπορώ να πάρω τα απεριόριστα για 10 ημέρες?

Τα ντάτα του διαγωνισμού ενεργοποιούνται μέχρι 11/01

Link to comment
Share on other sites

Λέει ο διαγωνισμός είναι μέχρι 11/1 αλλά αν ενεργοποιήσεις την τελευταία μέρα δεν ξέρω αν θα πάει παραπάνω μεχρι τις 21 του μηνα πχ η θα τελειώσουν τα data τότε ... επίσης δεν ξερω αν συνεχίσουν με διπλή ενεργοποίηση κιόλας όταν λήξει το καθε πακετο .
Τωρα οι μέρες είναι παντα συν αυτή που ενεργοποίησες αρα 11 εκει που λέει 10 κλπ ... 
Μένουν 20 μέρες μέχρι τις 10 Ιανουαρίου ... 

Ειδα μπορείς να ενεργοποιήσεις διαφορετικά πακέτα ταυτόχρονα πχ  ,,,  και είδαμε οτι οταν έληξαν οι 7 πρώτες μέρες τις ξαναπήραμε οπότε καλυτερα ας ενεργοποιήσουμε τις 5 μέρες ή τις 10 να δούμε τι συμπεριφορά έχουμε και κραταμε τις 7 για το τελος

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, blizard said:

Λέει ο διαγωνισμός είναι μέχρι 11/1 αλλά αν ενεργοποιήσεις την τελευταία μέρα δεν ξέρω αν θα πάει παραπάνω μεχρι τις 21 του μηνα πχ η θα τελειώσουν τα data τότε ... επίσης δεν ξερω αν συνεχίσουν με διπλή ενεργοποίηση κιόλας όταν λήξει το καθε πακετο .
Τωρα οι μέρες είναι παντα συν αυτή που ενεργοποίησες αρα 11 εκει που λέει 10 κλπ ... 
Μένουν 20 μέρες μέχρι τις 10 Ιανουαρίου ... 

Έχω και 15 ημέρες απεριόριστο από άλλη εταιρεία με διορία έως 01 Ιανουαρίου και για αυτό προβληματίζομαι.

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω στον προηγούμενο διαγωνισμό δεν μπορούσες να βγάλεις κωδικό για δώρο μετά την λήξη του για τα δωράκια σου ώστε να μπορείς να το κάνεις εδω και πιθανόν να κοπούν και τα data .... Οπότε μπορείς να πάρεις την αλλη προσφορα στην λήξη της που λογικά θα σε πάει 1-2 μέρες παραπάνω στα σίγουρα , της vodafone τώρα αλλά και στις 11 του μηνα βάζεις ξανα μπας.,

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Οχι τότε δεν ειναι 21 μέρες λογικά ...  νομίζω στον προηγούμενο διαγωνισμό δεν μπορούσες να βγάλεις κωδικό για δώρο μετά την λήξη του για τα δωράκια σου ώστε να μπορείς να το κάνεις εδω.

Σήμερα μου ήρθε sms από το cu που λέει: πάρε τα 10 ημέρες απεριόριστο data, ανέβα level και πάρε άλλες 12 συνολικά.

Άρα, μπορώ τα πάρω και τα 3 δώρο αφού έχω 120.000 πόντους.

Αυτό δεν εννοει ?

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι φυσικά μπορείς ... 10 συν 7 συν 5 μέρες ... και απο μια επιπλέον αφου δεν μετράει η μέρα που τις ενεργοποιείς , αρά 25 μέρες συνολο , και είδαμε ότι δούλεψε ξανα η ιδια προσφορά των 7 ημερων όταν έληξε, τα εχουν λίγο χυμα στο cu

Απλα είπαμε θα λήξει μαλλον 12/1 και λογικά θα κοπούν τα data τότε ασχετα πότε ενεργοποίησες 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, blizard said:

Ε ναι φυσικά μπορείς ... 10 συν 7 συν 5 μέρες ... και απο μια επιπλέον αφου δεν μετράει η μέρα που τις ενεργοποιείς , αρά 25 μέρες συνολο , και είδαμε ότι δούλεψε ξανα η ιδια προσφορά των 7 ημερων όταν έληξε, τα εχουν λίγο χυμα στο cu

Απλα είπαμε θα λήξει μαλλον 12/1 και λογικά θα κοπούν τα data τότε ασχετα πότε ενεργοποίησες 

Το 12 Ιανουαρίου πως προκύπτει?

Το γράφει κάπου?

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...