Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, VIPdriver said:

Στον προηγουμενο διαγωνισμό το καταφερα με την βοήθεια του λινκ που έβαλα των 30.000.

Μέχρι πότε είναι ο διαγωνισμός; θέλω περιπου 18.000 ακόμη. Για μένα 2μιση εβδομάδες big bang

Δεν καλύφθηκες από το bug ? Προλαβαίνεις βέβαια και έτσι 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, GREGORYMO said:

Δεν καλύφθηκες από το bug ? Προλαβαίνεις βέβαια και έτσι 

Σήμερα (τουλάχιστον) δεν μου δίνει άλλα. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Θα σε βοηθήσω. 

Λειτουργεί με την 'λογική' των 100ΜΒ

Οκ, θα το δοκιμάσω άυριο. Θενξ

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, GREGORYMO said:

Δεν καλύφθηκες από το bug ? Προλαβαίνεις βέβαια και έτσι 

Το άλλο καλό ήτανε ότι με το bug φορτώναμε τους συγγενείς με κρυστάλλους για το διαγωνισμό απλώς αλλάζοντας account. Ενώ με το BB δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

Οκ, θα το δοκιμάσω άυριο. Θενξ

Τι ώρα πήρες τελευταία φορά?

Χθές η σήμερα?

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Το άλλο καλό ήτανε ότι με το bug φορτώναμε τους συγγενείς με κρυστάλλους για το διαγωνισμό απλώς αλλάζοντας account. Ενώ με το BB δεν γίνεται.

Τι εννοείς?

Δεν καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Τι ώρα πήρες τελευταία φορά?

Χθές η σήμερα?

Σήμερα πρωι. Θα δοκιμάσω 25 ώρες μετά. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kalitexnis_g said:

Το άλλο καλό ήτανε ότι με το bug φορτώναμε τους συγγενείς με κρυστάλλους για το διαγωνισμό απλώς αλλάζοντας account. Ενώ με το BB δεν γίνεται.

Γίνεται να παίζεις για αυτούς με το multy app και αλλα αναλογα . ,

Τους 60000 θα τους πιάναμε λογικά ακόμα και αν δεν μας ενημέρωνε ο gregorymo αλλά θα ηταν αρκετα   δυσκολο. .. βεβαια τωρα ειδα και 10 πλασιαμο στο καθημερνό του bb οποτε οκ .

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, blizard said:

Γίνεται να παίζεις για αυτούς με το multy app και αλλα αναλογα . ,

Τους 60000 θα τους πιάναμε λογικά ακόμα και αν δεν μας ενημέρωνε ο gregorymo αλλά θα ηταν αρκετα   δυσκολο. .. βεβαια τωρα ειδα και 10 πλασιαμο στο καθημερνό του bb οποτε οκ .

Θα έπρεπε να μπει τουλάχιστον για την αρχή η κάρτα σιμ στο κινητό μου. Πράγμα αδύνατο. Άσε που και στα update θα χαλούσε η δουλειά. Τεσπα θα γίνει με τον εύκολο τρόπο!

58 minutes ago, GREGORYMO said:

 

Τι εννοείς?

Δεν καταλαβαίνω.

Στο CU του πατέρα μου που βρίσκεται σε άλλη πόλη για παράδειγμα..

Logάρω στο account μέσω CU app και με το bug του φορτώνω κρυστάλλους. Ενώ με το Big Bang δεν γίνεται, θέλει να βάλω τη σιμ στο κινητό κλπ.. δεν μπαίνει με το account.

Link to comment
Share on other sites

Οχι , μόνο ένα σμσ ειδα απο το κινητό της μητέρας μου πριν κανα 6 μηνο - 9 μηνο και δεν με εχει ενοχλήσει από τότε ...  όλα κανονικά 

Με την ευκαιρία μου ήρθαν και τα πραγματα απο Μασουτης με 16% εκπτωση αντι 8% και όλα καλα 😉

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου στείλει και εμένα κάποιος σε PM το πώς βρίσκουμε το συγκεκριμένο bug.
Έστειλα PM στον GREGORYMO αλλά δεν το έχει δει ακόμα.
Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και ένα αστείο.

Με παίρνει τηλέφωνο πρωί πρωί συγγενής κοντά 80 ετών που διαχειρίζομαι το νούμερό του: "παιδάκι μου από χτες κάτι γίνεται και μου στέλνει ένα σορό μηνύματα η χαμάς"

Δε κατάλαβα γιατί νόμιζε ότι του στέλνει η Χαμάς, λέω πολύ τηλεόραση θα βλέπει, του εξήγησα ότι είναι για ένα διαγωνισμό και αφού κλείσαμε συνειδητοποίησα πως τα μηνύματα ξεκινάνε με το λεκτικό XMAS ALL AROUND!...

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, spiliot said:

Να σας πω και ένα αστείο.

Με παίρνει τηλέφωνο πρωί πρωί συγγενής κοντά 80 ετών που διαχειρίζομαι το νούμερό του: "παιδάκι μου από χτες κάτι γίνεται και μου στέλνει ένα σορό μηνύματα η χαμάς"

Δε κατάλαβα γιατί νόμιζε ότι του στέλνει η Χαμάς, λέω πολύ τηλεόραση θα βλέπει, του εξήγησα ότι είναι για ένα διαγωνισμό και αφού κλείσαμε συνειδητοποίησα πως τα μηνύματα ξεκινάνε με το λεκτικό XMAS ALL AROUND!...

Πάλι καλά δεν ξέρει αγγλικά να νομίζει ότι του έχει περικυκλώσει η Χαμάς το σπίτι!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άλλο θέμα για τους κρυστάλλους...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, seranata said:

Υπάρχει άλλο θέμα για τους κρυστάλλους...

Δε σε υποχρεώνει κανείς να το διαβάσεις βασικά. Εδώ έπεσε βοήθεια σε κάτι πολύ συγκεκριμένο που μας εξυπηρέτησε από το να πατάμε πλανήτες κάθε βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίστε το χαβά σας, ok. Liquid και big bang σε όλα τα θέματα...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, seranata said:

Συνεχίστε το χαβά σας, ok. Liquid και big bang σε όλα τα θέματα...

Να το ξαναγράψω γιατί δεν το κατάλαβες. Δε σε υποχρεώνει κανείς να το διαβάσεις. Πετάχτηκες άκυρος randomάς από το πουθενά να πεις 2 εξυπνάδες και να κάνεις downvotes. Η πόρτα του thread είναι από εκει ============> Αν δε σ αρέσει πήγαινε στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Στα θέματα του big bang και του liquid δεν έχω εγγραφή. Στο παρόν, όμως, έχω.

Edited by seranata

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, seranata said:

Στα θέματα του big bang και του liquid δεν έχω εγγραφή. Στο παρόν, όμως, έχω.

Τι σχέση έχει το big bang με αυτό που συζητάνε οι χρήστες πίσω για τους κρυστάλλους; Διαβάζουμε και κανα post πριν πούμε κάτι. Ούτε από liquid είναι οι κρύσταλλοι ούτε από το big bang. Αυτό είναι καθαρά για το διαγωνισμό από το CU APP.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, seranata said:

Στα θέματα του big bang και του liquid δεν έχω εγγραφή. Στο παρόν, όμως, έχω.

Η συζήτηση αφορά τον διαγωνισμό του CU. Και είναι στο σωστό theead. Μήπως για κάθε διαγωνισμό να ανοίγουμε νέο thread επειδή εσένα δεν σε ενδιαφέρει;

Οι κρύσταλλοι μαζεύονται ΚΑΙ από το app του CU με αγορές πακέτων ομιλίας και cu around.

Τι προτείνεις λοιπόν ώστε να μην ενοχλείσαι;

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ό,τι καταλαβαίνετε. Δεν μπορώ εξάλλου να σταματήσω ο ίδιος το chat και τα off topic. Οπότε συνεχίστε.

Edited by seranata

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έχουμε και τις 7 και τις 6 και τις 5 μέρες unlimited..

Διαλέγουμε; τα παίρνουμε με τη σειρά; Δεν θέλω να δοκιμάσω γιατί τα φυλάω για τις γιορτές..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Τώρα που έχουμε και τις 7 και τις 6 και τις 5 μέρες unlimited..

Διαλέγουμε; τα παίρνουμε με τη σειρά; Δεν θέλω να δοκιμάσω γιατί τα φυλάω για τις γιορτές..

Όπως θέλεις. Πήρα αυτά με τις 5 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...