Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θέλω να αλλάξω εταιρία,και ειδικά να πάω και στην wind!!!To έχω δει το νέο που άλλαξε το ala carte,μμμ έτσι και έτσι..

Παντώς πολύ ακριβή η καρτοκινητή..θα δω και θα πράξω..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να αλλάξω εταιρία,και ειδικά να πάω και στην wind!!!To έχω δει το νέο που άλλαξε το ala carte,μμμ έτσι και έτσι..

Παντώς πολύ ακριβή η καρτοκινητή..θα δω και θα πράξω..

 

πολυ καλο και το free to go 2 . οπωσ και το φρογκ, αλλα εγω θα σου ελεγα να επιλέξεις ανάλογα με του που καλεις περισσοτερα. π.χ. προς cu και σταθερα τηλεφωνα θα σου ελεγα να παρεις cu . διοτι εχει και το προγραμμα cu all day με τα 0,35€ ευρω την ημερα που μιλας 60 λεπτα προς cu και σταθερα τηλέφωνα . εαν καλεις περισσοτερο προς what's up θα σου ελεγα να παρεις what's up και εαν καλεις προς wind free to go να επελεγες free to go . ετσι θα μειωσεις στο ελαχιστο το κοστο των τηλεφωνηματων σου και εχεις και καρτα να την ξοδέψεις προς αλλους προορισμους (εκτος του ιδιου πακετου), εαν δεν κανεις καμια κληση προς αυτούς τους προορισμους θα σε συμβούλευα να παρεις wind free to go και να επιλεξεις το free to go 2 με τις οικονομικές χρεώσεις που σου ειπανε παραπανω και επισης το free to go εχει και το προγραμμα ανταμοιβης wind club που αναλογα με τις καρτες ανανεωσης που βαζεις παίρνεις και τους αντίστοιχους πόντους για περισσότερες πληροφορίες μπες στο παρακατω λινκ http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=906&langID=1 . ελπίζω να σε βοήθησα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να αλλάξω εταιρία,και ειδικά να πάω και στην wind!!!To έχω δει το νέο που άλλαξε το ala carte,μμμ έτσι και έτσι..

Παντώς πολύ ακριβή η καρτοκινητή..θα δω και θα πράξω..

 

Πολύ ακριβό το νέο καρτοκινητό? Αν πάρεις το πακέτο των 12 ευρώ, η μέση σου χρέωση είναι 8 λεπτά το λεπτό, δηλαδή καλύτερα από πρόγραμμα! Και το cu all day με 0.35 δίνει 60 λεπτά προς σταθερά και CU, δηλαδή σχεδόν μισό λεπτό το λεπτό, κι αυτό ακριβό??

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό το νέο καρτοκινητό? Αν πάρεις το πακέτο των 12 ευρώ, η μέση σου χρέωση είναι 8 λεπτά το λεπτό, δηλαδή καλύτερα από πρόγραμμα! Και το cu all day με 0.35 δίνει 60 λεπτά προς σταθερά και CU, δηλαδή σχεδόν μισό λεπτό το λεπτό, κι αυτό ακριβό??

 

ναι αλλα μην ξεχνας οτι το πακετο αυτο των 12€ ειναι σταθερο και δεν εχει ημερομηνια ληξης ενω το free to go 2 με το 0,10€/λεπτο δεν ισχυει για παντα και θα αλλαξει. θα μου πεις οτι στο νεο καρτοκινητο η ελαχιστη χρεωση στο πακετο ειναι τα 3 λεπτα ενω στο free to go 2 και στο φρογκ και στην q ειναι ανα δευτερολεπτο. αλλα οπως βολευεται καποιος αναλογα με την χρήση του..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό το νέο καρτοκινητό? Αν πάρεις το πακέτο των 12 ευρώ, η μέση σου χρέωση είναι 8 λεπτά το λεπτό, δηλαδή καλύτερα από πρόγραμμα! Και το cu all day με 0.35 δίνει 60 λεπτά προς σταθερά και CU, δηλαδή σχεδόν μισό λεπτό το λεπτό, κι αυτό ακριβό??

 

ειναι καλο σαν πακετο αλλα ετσι οπως το παρουσιαζεις το κανεις να φαινεται σαν μαγικο. ανεφερε και το γεγονος οτι η ελαχιστη χρεωση ειναι τα 3 λεπτα, γεγονος που αποτρεπει πολυ κοσμο να το ενεργοποιησει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα για παραδειγμα...

αληθεια, να ρωτησω κατι ;

εγω εχω cu κ λεω να το μετατρεψω σε νεο καρτοκινητο. που πρεπει να καλεσω; μηπως γνωριζετε; και συγνωμη εαν εχει ηδη ρωτησει καποιος και σας βαζω ξανα σε κοπο, αληθεια.

ευχαριστω πολυ και καλες γιορτεεεεεεεεεες!

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

εμενα για παραδειγμα...

αληθεια, να ρωτησω κατι ;

εγω εχω cu κ λεω να το μετατρεψω σε νεο καρτοκινητο. που πρεπει να καλεσω; μηπως γνωριζετε; και συγνωμη εαν εχει ηδη ρωτησει καποιος και σας βαζω ξανα σε κοπο, αληθεια.

ευχαριστω πολυ και καλες γιορτεεεεεεεεεες!

 

με ενα τηλεφωνο στο 1266

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ για την τοσο γρηγορη βοηθεια! να σαι καλα :)
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ψεύτικό, δεν ισχύει. Το ίδιο γίνεται και στο What's Up?: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=260632

 

Χρόνια Πολλά. :)

 

 

 

Το κακό με αυτά τα SMS παράγινε. Έρχονται συνέχεια και είναι όλο και πιο αληθοφανή. Τώρα έχουν και υπογραφή "Υπεύθυνος Vodafon, κ. Νίκος". Η σεβαστή μας Vodafon δεν θα έπρεπε να βγάλει μια ανακοίνωση, όπως έκανε η Cosmote, για να σταματήσει αυτό το κακό; Ή μήπως μας βολεύει αυτή η κατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με αυτά τα SMS παράγινε. Έρχονται συνέχεια και είναι όλο και πιο αληθοφανή. Τώρα έχουν και υπογραφή "Υπεύθυνος Vodafon, κ. Νίκος". Η σεβαστή μας Vodafon δεν θα έπρεπε να βγάλει μια ανακοίνωση, όπως έκανε η Cosmote, για να σταματήσει αυτό το κακό; Ή μήπως μας βολεύει αυτή η κατάσταση;

 

Υπάρχουν σχετικές διευκρινίσεις σε μόνιμη βάση στο site της

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=4401&menuId=4401

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η προσφορά του 2009 με τα 1000 λεπτά και λοιπά θα ισχύει ή θα βγει κάτι ανάλογο;Γιατί στους όρους και προϋποθέσεις της προσφοράς δεν αναφέρει κάτι σχετικά με την ημερομηνία λήξης της ...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η προσφορά του 2009 με τα 1000 λεπτά και λοιπά θα ισχύει ή θα βγει κάτι ανάλογο;Γιατί στους όρους και προϋποθέσεις της προσφοράς δεν αναφέρει κάτι σχετικά με την ημερομηνία λήξης της ...

 

Δεν αναφέρει;;;Λεει οτι ισχυει για ολο το 2009 και για οσους το ενεργοποιησουν μεχρι 31/3/09. Μεχρι στιγμης δεν ισχυει για το 2010 και δε νομιζω να βγαλουν κατι αντιστοιχο για το 2010!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με αυτά τα SMS παράγινε. Έρχονται συνέχεια και είναι όλο και πιο αληθοφανή. Τώρα έχουν και υπογραφή "Υπεύθυνος Vodafon, κ. Νίκος". Η σεβαστή μας Vodafon δεν θα έπρεπε να βγάλει μια ανακοίνωση, όπως έκανε η Cosmote, για να σταματήσει αυτό το κακό; Ή μήπως μας βολεύει αυτή η κατάσταση;

 

για ποιο λογο να βολευει την βονταφον αυτη η παρωδια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κακό με αυτά τα SMS παράγινε. Έρχονται συνέχεια και είναι όλο και πιο αληθοφανή. Τώρα έχουν και υπογραφή "Υπεύθυνος Vodafon, κ. Νίκος". Η σεβαστή μας Vodafon δεν θα έπρεπε να βγάλει μια ανακοίνωση, όπως έκανε η Cosmote, για να σταματήσει αυτό το κακό; Ή μήπως μας βολεύει αυτή η κατάσταση;

 

Εχει βγαλει.

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=36501&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα. Θέλω να ενεργοποιήσω το CU TALK A LOT 1200 + 1200 SMS + 30 MB καλώντας το 1286. Αλλά μολις καλώ το 1286 μου λέει "Δίκτυο Απασχολημένο".. Αυτό το πράγμα γίνεται ασταμάτητα απο χτές το βράδυ. Μήπως ξέρετε τι γίνετε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα. Θέλω να ενεργοποιήσω το CU TALK A LOT 1200 + 1200 SMS + 30 MB καλώντας το 1286. Αλλά μολις καλώ το 1286 μου λέει "Δίκτυο Απασχολημένο".. Αυτό το πράγμα γίνεται ασταμάτητα απο χτές το βράδυ. Μήπως ξέρετε τι γίνετε?

 

ναι υπάρχει καποιο πρόβλημα απ'οτι μου ειπαν και στο customer care

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα. Θέλω να ενεργοποιήσω το CU TALK A LOT 1200 + 1200 SMS + 30 MB καλώντας το 1286. Αλλά μολις καλώ το 1286 μου λέει "Δίκτυο Απασχολημένο".. Αυτό το πράγμα γίνεται ασταμάτητα απο χτές το βράδυ. Μήπως ξέρετε τι γίνετε?

 

καλησπερα και χρόνια σου πολλα, ναι το ξερω ηθελα και εγω να το ενεργοποιησω αλλα τελικα επεφτε η κλήση ή γινοτανε η κληση και δεν ακουγωτανε τιποτα. πηρα το 13830 και μου ειπανε οτι αυτο γινεται λογω υπερφορτωση του δικτύου επειδη πολλοι συνδρομητές θελούνε να το ενεργοποιήσουνε το συγκεκριμένο πακέτο. τελικα μετα απο τις 3 που δοκιμασα δούλευε κανονικα το 1286 ξαναδοκιμασε . και μην παρεξενευτείς αν σου δωσει 600sms +600 λεπτα διοτι ετσι γινεται και μετα απο λιγο καιρο διπλασιαζονται και σου δινει και τα 30mb ιντερνετ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα. Θέλω να ενεργοποιήσω το CU TALK A LOT 1200 + 1200 SMS + 30 MB καλώντας το 1286. Αλλά μολις καλώ το 1286 μου λέει "Δίκτυο Απασχολημένο".. Αυτό το πράγμα γίνεται ασταμάτητα απο χτές το βράδυ. Μήπως ξέρετε τι γίνετε?

 

ποση ειναι η χρεωση του παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

ποση ειναι η χρεωση του παραπανω?

 

7€. κοστιζει το πακετο .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! υπαρχει αλλο πακετο το οποιο να σου δινει mb για πλοηγηση και sms προς cu ή ακομη και προς ολους?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! υπαρχει αλλο πακετο το οποιο να σου δινει mb για πλοηγηση και sms προς cu ή ακομη και προς ολους?

 

συνδυασμος ολων αυτων οχι. μονο ομιλια και sms προς ολους

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το 1 ευρω δυστυχως τελιωσε...... :(:(:(:(:(

τωρα να περιμένουμε να βγάλει πάλι καμια τέτοια προσφορα?η δεν θα ξαναγινει κάτι τέτοιο????:mad:

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το 1 ευρω δυστυχως τελιωσε...... :(:(:(:(:(

τωρα να περιμένουμε να βγάλει πάλι καμια τέτοια προσφορα?η δεν θα ξαναγινει κάτι τέτοιο????:mad:

 

εχει αναφερθει πολλακις οτι δεν προκειται να υπαρξει κατι αντιστοιχο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...