Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα τη διαφήμιση που έβγαλε η frog, μιλάς 0,12€ / λεπτό προς όλους τα Σαββατοκύριακα και τις αργίες έως 11/01/09

 

Λέτε να βγάλει και το cu καμιά Χριστουγεννιάτικη προσφορά?

 

Κάτι άσχετο, γυρνώντας λιγο το χρόνο πίσω, θυμάμαι τον θόρυβο και τις διαφημίσεις για τη Cu Land. Τελικά, (αν εξαιρέσουμε το Talk a lot 600+600 που έπρεπε να το βγάλει γιατι το έδινε ήδη ο ανταγωνισμός) όλη αυτή η φασαρία έγινε για ένα πακέτο! Το cu all day, το οποίο μάλιστα έχει και ημερομηνία λήξης... .

 

Προφανώς το CU Land είναι project για να ανανεωθεί το ενδιαφέρον του κοινού. Το CU all Day θεωρώ ότι είναι η αρχή. Όταν λήξει η προθεσμία, νομίζω ότι θα πάρει τη θέση του κάποιο καινούριο πακέτο κτλ. Ίσως το κάνουν για να μένει συνεχώς ενεργό το CU στην νεολαία, γιατί ο νέος αν δεν δει να αλλάζει κάτι , κάνει φορητότητα γιατί μπορεί ακόμη και απλά να "βαριέται"... :confused:

 

Αν δεν κάνω λάθος η περίοδος εγγραφής έχει ημερομηνία λήξης. Αν κάποιος εγγραφεί μέχρι τέλος Δεκεμβρίου (από όσο θυμάμαι) θα μπορεί να έχει την υπηρεσία για ΠΑΝΤΑ. Να την ενεργοποιεί και να την απενεργοποιεί για ΠΑΝΤΑ!

 

Σωστά, αυτό γίνεται σύμφωνα με το site τους...

Link to comment
Share on other sites

παδια ενα φιασκο ειναι για μενα ολη αυτη διαφημηση του cu land. προσεφερε μονο το cu all day το οποιο ειναι προσφορα κιολας ενω το πακετο τυπου 600 λεπτα και 600 μηνυματα ηταν απλα απαντηση στα αναλογα πακετα των αλλων εταιρειων.

 

τιποτα καινοτομο. τιποτα διαφορετικο. τιποτα ιδιαιτερο.

 

και έχουν και το θρασσος να παιζουν και την καινουργια διαφημηση..:wacko:

Link to comment
Share on other sites

παδια ενα φιασκο ειναι για μενα ολη αυτη διαφημηση του cu land. προσεφερε μονο το cu all day το οποιο ειναι προσφορα κιολας ενω το πακετο τυπου 600 λεπτα και 600 μηνυματα ηταν απλα απαντηση στα αναλογα πακετα των αλλων εταιρειων.

 

τιποτα καινοτομο. τιποτα διαφορετικο. τιποτα ιδιαιτερο.

 

και έχουν και το θρασσος να παιζουν και την καινουργια διαφημηση..:wacko:

 

Αστα. Πολυ θρασος τελευταια.

 

Ηθελα να ξερα, οι διαφημισεις της coca cola σου προσφερουν κατι νεο ή να τους banarume και αυτους που εχουν το θρασος να διαφημιζονται? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

παδια ενα φιασκο ειναι για μενα ολη αυτη διαφημηση του cu land. προσεφερε μονο το cu all day το οποιο ειναι προσφορα κιολας ενω το πακετο τυπου 600 λεπτα και 600 μηνυματα ηταν απλα απαντηση στα αναλογα πακετα των αλλων εταιρειων.

 

τιποτα καινοτομο. τιποτα διαφορετικο. τιποτα ιδιαιτερο.

 

και έχουν και το θρασσος να παιζουν και την καινουργια διαφημηση..:wacko:

 

Και λίγα λες...

Τουλάχιστον της wind οι διαφημίσεις είναι που είναι χαζές, αλλά δείχνουν και κάποιο νέο πακέτο που και που!

Εδώ.. τα ίδια και τα ίδια και πρέπει να χαιρόμαστε κιόλας.

:)

Τίποτα το καινούργιο, τίποτα που να το προσφέρει πρώτη απ' όλες... Ότι δίνει, το δίνει "αναγκαστικά" και τελευταία απο τις 3. Έχει καταντήσει λιγο σαχλαμάρα αυτή η υπόθεση.

Α.. και μην ξεχνιόμαστε... Η cosmote είπαμε δίνει στα συμβόλαια 500' με 5Ε. Η wind 600' με 5Ε αλλά η καημένη Vodafone ακόμα τίποτα γιατι φταίει το κακό το ....."billing"

Εεεεεμμμμμ.... δεν θέλει να είσαι πυρηνικός επιστήμονας να καταλάβεις γιατι το τελευταίο καιρό είναι η τελευταία σε νέες συνδέσεις!

Link to comment
Share on other sites

Και λίγα λες...

Τουλάχιστον της wind οι διαφημίσεις είναι που είναι χαζές, αλλά δείχνουν και κάποιο νέο πακέτο που και που!

Εδώ.. τα ίδια και τα ίδια και πρέπει να χαιρόμαστε κιόλας.

:)

Τίποτα το καινούργιο, τίποτα που να το προσφέρει πρώτη απ' όλες... Ότι δίνει, το δίνει "αναγκαστικά" και τελευταία απο τις 3. Έχει καταντήσει λιγο σαχλαμάρα αυτή η υπόθεση.

Α.. και μην ξεχνιόμαστε... Η cosmote είπαμε δίνει στα συμβόλαια 500' με 5Ε. Η wind 600' με 5Ε αλλά η καημένη Vodafone ακόμα τίποτα γιατι φταίει το κακό το ....."billing"

Εεεεεμμμμμ.... δεν θέλει να είσαι πυρηνικός επιστήμονας να καταλάβεις γιατι το τελευταίο καιρό είναι η τελευταία σε νέες συνδέσεις!

 

Αν η Vodafone εκει κακο billing, αλλαξε πακετο στην cosmote και πχ ενεργοποιησε blackberry. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν η Vodafone εκει κακο billing, αλλαξε πακετο στην cosmote και πχ ενεργοποιησε blackberry. :lol:

 

δεν ξέρω αν δουλεύεις στη βονταφον, ή αν έχεις αλλους προσωπικούς λόγους για να την υποστηρίζεις ή πολλά χρηματα να σπαταλας, είναι δικο σου θέμα και προβλημα, για μενα όμως και για αλλους εδω μεσα, που δεν ειμαστε και σε καποια ιδιατερως καλη οικονομικη κατασταση, μας ενδιαφέρει αυτη η "στασιμοτητα" και η κοροιδια της βονταφον. τα πακετα που εδωσε πιεστηκε να τα δωσει σαν απαντηση στις αλλες 2 εταιρείες.

 

και μη μου πεις να αλλαξω εταιρεια γιατι δεν ειναι τοσο ευκολο αν οι περισσοτεροι γνωστοι σου εχουν βονταφον, ή θα τους αναγκασεις να φυγουν και αυτοι?

 

το ζητούμενο είναι να ξυπνήσει η βονταφον.. γιατι μπορει εγω τη δεδομενη στιγμη να μη μπορω να φυγω αλλα καποιοι αλλοι σιγουρα μπορουν..

(οχι οτι προτιμω τη wind, για μενα ειναι αναξιοπιστη..)

Link to comment
Share on other sites

Αν η Vodafone εκει κακο billing, αλλαξε πακετο στην cosmote και πχ ενεργοποιησε blackberry. :lol:

 

Αναρωτιέμαι... εργάζεσαι επίσημα ως δικηγόρος της Vodafone ή απλά.. αυτοδιορίστηκες?

Ομολογώ πως στην αρχή με ψιλοεκνεύριζαν τα ποστς σου γιατι δείχνουν άνθρωπο κολλημένο/φανατικό με εταιρία... πράγμα το οποίο ποτέ δεν είναι καλό.

Τώρα απλά γελάω! Ελπίζω κάποια στιγμή να ξυπνήσεις. Μέχρι τότε περαστικά σου...

Δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου αλλά ούτε και με άλλα fanboys. (Ούτε της wind ούτε της voda)

Και κατι τελευταίο, θεωρώ πως είσαι το τελευταίο άτομο στον πλανήτη που θα έπρεπε να μας κάνει υποδείξεις σχετικά με το ποιά εταιρία θα διαλέξουμε, και ποιο πακέτο να προτιμήσουμε.

Αν θέλεις, μπορείς να συνεχίσεις να γίνεσαι αντιπαθητικός... απλά τα κατάλαβε πως τα λόγια σου δεν έχουν καμία βαρύτητα, και στερούνται επιχειρημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι... εργάζεσαι επίσημα ως δικηγόρος της Vodafone ή απλά.. αυτοδιορίστηκες?

Ομολογώ πως στην αρχή με ψιλοεκνεύριζαν τα ποστς σου γιατι δείχνουν άνθρωπο κολλημένο/φανατικό με εταιρία... πράγμα το οποίο ποτέ δεν είναι καλό.

Τώρα απλά γελάω! Ελπίζω κάποια στιγμή να ξυπνήσεις. Μέχρι τότε περαστικά σου...

Δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου αλλά ούτε και με άλλα fanboys. (Ούτε της wind ούτε της voda)

Και κατι τελευταίο, θεωρώ πως είσαι το τελευταίο άτομο στον πλανήτη που θα έπρεπε να μας κάνει υποδείξεις σχετικά με το ποιά εταιρία θα διαλέξουμε, και ποιο πακέτο να προτιμήσουμε.

Αν θέλεις, μπορείς να συνεχίσεις να γίνεσαι αντιπαθητικός... απλά τα κατάλαβε πως τα λόγια σου δεν έχουν καμία βαρύτητα, και στερούνται επιχειρημάτων.

 

Δεν καταλαβα. Αν δεν σου αρεσουν τα επιχειρηματα μου γινομαι δικηγορος η εργαζομενος της vodafone?

 

Και ΟΥΤΕ σου υπεδειξα ποια εταιρια να διαλεξεις.

Και ΕΣΥ εισαι αυτος που μιλας ΧΩΡΙΣ επιχειρηματα.

 

Λες ποιο πανω οτι το billing ειναι χαλια.

Σου λεω ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ για το billing της Cosmote το οποιο το αγνοεις.

 

Το να γινομαι αντιπαθητικος στους μισαλοδοξους....καθολου δεν με ενδιαφερει.

Θα ηθελα να σας ανακοινωσω κατι... αλλα μην σοκαριστεις. ΥΠΑΡΧΕΙ και η αντιθετη αποψη.

 

Και κρινοντας απο το γεγονος οτι δεν κανω επιθεσεις σε αυτους που εκφερουν αντιθετη αποψη απο εμενα (παρα μονο στα επιχειρηματα τους) ενω μου επιτηθονται αυτοι που δεν συμφωνουν μαζι μου.... sorry κι ολας αλλα και σωστη να ειναι η αποψη σου, οταν μου θυμιζει φασιστικες πρακτικες (μονο εγω μιλαω) ε τοτε... χανει την αξια της.

 

Και το αν θα επρεπε να ημουν τελευταιο ατομο να κανω υποδειξεις η οχι...

1. Απορω που τολμας και βαζεις τον εαυτο σου πριν απο μενα.

2. Κοιμασαι υπνον βαθυ.... ΑΛΛΑ δεν εχω κανει υποδειξη ποτε (αν και θα μπορουσα ανετοτατα).

 

 

PS: Βοηθησε με να ενεργοποιησω το bb μου που παιδευομαι μια εβδομαδα στην cosmote και δεν μπορω... Και φυσικα ξερω την αιτια, την οποια αυτοι αγνοουν.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και πριν... απλά με κάνεις και γελάω...

Θα έλεγα πως σε λυπάμαι αλλά θα ήταν ψέμμα. Περαστικά σου λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Βαστάτε ρε παιδιά. Εντάξει η διαφήμιση CU Land δεν είναι και ότι καλύτερο. Μπορεί να λένε τα ίδια με άλλα λόγια.Δεν έχουν κάτι καινούργιο να παρουσιάσουν. Αλλά δεν είναι θράσος αν το εμπορικό το αντιλαμβάβεται με τρόπο που εμείς διαφωνούμε. Δεν νομίζω ότι υπάρχει προμελέτη προκειμένου να πλήξουν τον συνδρομητή. Be Cool ;)
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και πριν... απλά με κάνεις και γελάω...

Θα έλεγα πως σε λυπάμαι αλλά θα ήταν ψέμμα. Περαστικά σου λοιπόν

 

Οποιος δεν ξερει, γελαει. Ειναι γνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Βαστάτε ρε παιδιά. Εντάξει η διαφήμιση CU Land δεν είναι και ότι καλύτερο. Μπορεί να λένε τα ίδια με άλλα λόγια.Δεν έχουν κάτι καινούργιο να παρουσιάσουν. Αλλά δεν είναι θράσος αν το εμπορικό το αντιλαμβάβεται με τρόπο που εμείς διαφωνούμε. Δεν νομίζω ότι υπάρχει προμελέτη προκειμένου να πλήξουν τον συνδρομητή. Be Cool ;)

 

Αξιότιμε συμφορουμίτη, αν αγνοήσεις τις τελευταίες παρεμβολές στο thread, θα δείς και μόνος σου οτι το "παράπονό" μας είναι πως με τις τυμπανοκρουσίες και τον αρχικό καταιγισμό διαφημίσεων περιμέναμε κατι παραπάνω απο το cu, γιατι κακά τα ψέμματα, ο,τι προσφορές και πακέτα δίνει η vodafone τα δίνει με το σταγονόμετρο...

Και εκεί συνοψίζεται και η ουσία, το είπε και παραπάνω η blue moon, οτι δηλαδή δεν δίνει κατι καινοτόμο, δεν προσφέρει κάτι πρώτη. Αναγκάζεται να απαντήσει σε προσφορές των άλλων εταιριών, λόγω ανταγωνισμού, και μάλιστα με μεγάλη καθυστέρηση.

Και είναι πρόβλημα αυτό. Γιατι δεν είναι η πρώτη εταιρία και με διαφορά ωστε να μπορεί να καθυσηχάζεται στο θρόνο της. Ναι έχει ένα πολύ καλό δίκτυο, αλλά μέχρι εκεί. Ο ανταγωνισμός κινείται γρήγορα, προσφέρει όλο και περισσότερες επιλογές, και πρέπει επιτέλους να το αντιληφθεί.

Είσαι πολύ λογικός άνθρωπος, και θεωρώ ο πλέον αρμόδιος για τα τεχνικά ζητήματα σε όλο το myphone. Αλλά αυτό το κομμάτι δεν ειναι τεχνικό, πάει με τη λογική.. ελπίζω να κατάλαβες:)

Link to comment
Share on other sites

Αξιότιμε συμφορουμίτη, αν αγνοήσεις τις τελευταίες παρεμβολές στο thread, θα δείς και μόνος σου οτι το "παράπονό" μας είναι πως με τις τυμπανοκρουσίες και τον αρχικό καταιγισμό διαφημίσεων περιμέναμε κατι παραπάνω απο το cu, γιατι κακά τα ψέμματα, ο,τι προσφορές και πακέτα δίνει η vodafone τα δίνει με το σταγονόμετρο...

Και εκεί συνοψίζεται και η ουσία, το είπε και παραπάνω η blue moon, οτι δηλαδή δεν δίνει κατι καινοτόμο, δεν προσφέρει κάτι πρώτη. Αναγκάζεται να απαντήσει σε προσφορές των άλλων εταιριών, λόγω ανταγωνισμού, και μάλιστα με μεγάλη καθυστέρηση.

Και είναι πρόβλημα αυτό. Γιατι δεν είναι η πρώτη εταιρία και με διαφορά ωστε να μπορεί να καθυσηχάζεται στο θρόνο της. Ναι έχει ένα πολύ καλό δίκτυο, αλλά μέχρι εκεί. Ο ανταγωνισμός κινείται γρήγορα, προσφέρει όλο και περισσότερες επιλογές, και πρέπει επιτέλους να το αντιληφθεί.

Είσαι πολύ λογικός άνθρωπος, και θεωρώ ο πλέον αρμόδιος για τα τεχνικά ζητήματα σε όλο το myphone. Αλλά αυτό το κομμάτι δεν ειναι τεχνικό, πάει με τη λογική.. ελπίζω να κατάλαβες:)

 

ακριβώς αυτό ειναι το θέμα και για μενα. οι όλες "τυμπανοκρουσιες" για το τιποτα.

 

το οτι διαφημιζει το "εμπορευμα" είναι λογικο και καλα κανει. κάθε εταιρεια εχει αυτο το δικαιωμα...

αλλα οχι αυτο το πραγμα.. αν θυμαστε στις πρωτες διαφημισεις του cu land ελεγε κατι τυπου ... "ερχεται νεα εποχη με το cu land κτλ κτλ"..

 

...πού είναι?;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ σε καμία περίπτωση τις απόψεις σας απλά πιστεύω ότι είναι άστοχη πολιτική του εμπορικού και όχι θράσος;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ σε καμία περίπτωση τις απόψεις σας απλά πιστεύω ότι είναι άστοχη πολιτική του εμπορικού και όχι θράσος;)

 

Δεν μίλησα εγώ για θράσος, ούτε η blue moon...

Άλλος μίλησε για θράσος, και το είπε ειρωνικά..

Link to comment
Share on other sites

και έχουν και το θρασσος να παιζουν και την καινουργια διαφημηση..:wacko:

 

Αυτό εννοούσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εταιρείες βγάζουν βλαμμένες ή ανούσιες διαφημίσεις. Κάποιες φορές βγάζουν διαφημίσεις ακόμα και για τα αυτονόητα. Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι η τσέπη μας. Η βόνταφον δεν την βοηθά τόσο όσο οι άλλες δύο σύμφωνα με μια πάγια πολιτική που έχει σαν εταιρεία από την εποχή που ήταν πάναφον. Ακόμα και με την πολύ καλή προσφορά των 500 λεπτών/μηνυμάτων δεν απάντησε και δεν μας πολυνοιάζει γιατί. Την κράζουμε αλλά προχωράμε :) Σιγά...!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα ;)

 

Αααα... επειδή το είπε κι άλλος, μπερδεύτηκα! :lol:

Anyway, αυτή η φράση είναι το λιγότερο ... ας φροντίσουν να είναι συνεπείς εκεί στη vodafone απέναντι στους σταθερούς πελάτες τους, που τους τα σκάνε κάθε μήνα και εμείς θα προσέχουμε περισσότερο τις εκφράσεις μας... :)

Αλλά μέχρι τότε... Στο σφυρί! που λέει και ο κακαουνάκης

 

Όλες οι εταιρείες βγάζουν βλαμμένες ή ανούσιες διαφημίσεις. Κάποιες φορές βγάζουν διαφημίσεις ακόμα και για τα αυτονόητα. Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι η τσέπη μας. Η βόνταφον δεν την βοηθά τόσο όσο οι άλλες δύο σύμφωνα με μια πάγια πολιτική που έχει σαν εταιρεία από την εποχή που ήταν πάναφον. Ακόμα και με την πολύ καλή προσφορά των 500 λεπτών/μηνυμάτων δεν απάντησε και δεν μας πολυνοιάζει γιατί. Την κράζουμε αλλά προχωράμε :) Σιγά...!

 

Ακριβώς!

Απλά πρέπει να ακουστεί λίγο το "κράξιμο", έστω και μέσα απο τις σελίδες αυτού του φόρουμ, γιατί όσο θάβοντε οι φωνές μας, τόσο θα βγαίνουν τύποι που θα δικαιολογουν (με ανόητα επιχειρήματα που δεν απασχολούν τον καταλανωτή) τη τσιγγουνιά της vodafone ή της κάθε vodafone;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το κράξιμο. Όμως πιστεύω πως την κράξατε αρκετά για αυτό το θέμα οπότε ας πάμε στο επόμενο βήμα και ας προχωρήσουμε μπροστά :)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά διαβάζω τις παραπάνω συζητήσεις και ως CU αισθάνομαι την αναγκη να ρωτήσω τα εξής

1. εδώ είναι φορουμ για τα κινητά ή για συμβόλαια ? γιατί πολλοι αναφερουν το 5 600 των συμβολαίων

2. TO CU έβγαλε πρώτo το 5 600 ταλκ α λοτ και ακολούθησαν οι άλλοι

3. TO CUέβγαλε πρώτo to CU all day kai oi alloi ti ekanan?

4. TO CU έχει το 3€ 300', Νο limit SMS, 3 - 300 SMS, η cote τι έχει? το 5 600?

4. H διαφήμιση ειναι super μου άρεσε πολύ και κάποιοι μπορει να μη τα ξέρουν τα πακέτα κακό ειναι να τα διαφημισει? έστι και αλλιώς μόνο το CU έχει πακέτα για όλες τις τσέπες πως να το κάνουμε!

 

Αν διαφωνείτε καλώς αλλά εμείς στο CU είμαστε μια χαρά με αυτά που έχουμε μέχρι να έρθουν και τα νέα!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε κάποιο ληγμένο μη ενεργοποιημένο πακέτο καρτοκινητής vodafone μπορείτε να το ανταλλάξετε με νέο και ισχύον σε καταστήμα vodafone.

Δωρεάν.

 

Χρειάζομαι (όπως έχω ξαναγράψει παραπάνω) 2-3 πακετάκια για αλλοδαπούς φίλους που έρχονται για διακοπές στην Ελλάδα. Αντί λοιπόν να πάω να αγοράσω καινούργια, έψαξα σε κάτι συρτάρια μου και βρήκα κάτι ληγμένα από χρόνια CU και A la carte που είχα (σφραγισμένα, μη ενεργοποιημένα), από αυτά που σου δίνουν μαζί με την ανανέωση μετά από επιδότηση συσκευής, και τα πήγα πίσω και μου έδωσαν καινούργια! ;)

Μόνο που με ρώτησαν αν το παλιό και ληγμένο το είχα πάρει από το ίδιο κατάστημα, τους είπα πως δεν θυμάμαι (αλήθεια) αλλά ότι από το 13830 μου είπαν να πάω σε οποιοδήποτε κατάστημα (η πλήρης αλήθεια είναι ότι δεν θυμάμαι τι μου είπαν στο 13830 :) ).

Μανούριασε λίγο ο πωλητής γιατί θα είχε λέει πρόβλημα στο ταμείο ή στην αποθήκη ή στο σύστημα, κάπου που δεν θυμάμαι, αλλά πάντως μου έδωσε :D.

Μου φαίνεται πως τελικά έτσι θα τα ξαναπάρω πίσω τα 15 ευρουλάκια που κατά την άποψη μου θεωρώ ότι μου ψιλο-υπεξαίρεσε η καλή μου η Voda:

με τα ληγμένα μου CU :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα σήμερα το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών, επειδή έχω vodafone 2gether και ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να βάλω welcome tones. Η απάντηση ήταν θετική βέβαια, και μάλιστα η κοπέλα μου είπε και κάτι άλλο.

Τον τελευταίο καιρό γίνεται μια αναβάθμιση στο vodafone 2gether και πλέον δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την υπηρεσία 1λεπτό το λεπτό του a la carte και την παράλληλη χρήση του 2gether

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα η κοπέλα μου είπε και κάτι άλλο.

Τον τελευταίο καιρό γίνεται μια αναβάθμιση στο vodafone 2gether και πλέον δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την υπηρεσία 1λεπτό το λεπτό του a la carte και την παράλληλη χρήση του 2gether

χαχαχα καλό...

Βρε εδώ πρώτα τα μαθαίνεις στο myphone και μετά ενημερώνεται η εξυπηρέτηση πελατών...! λες να το ηξερε η κοπελιά?

 

99% δεν θα παίξει αυτό στο άμεσο μέλλον...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ότι μου είπε έγραψα, για όποιον ενδιαφέρεται. Προσωπικά cu και συμβόλαιο έχω, οχι a la carte
Link to comment
Share on other sites

...και μάλιστα η κοπέλα μου είπε και κάτι άλλο.

Τον τελευταίο καιρό γίνεται μια αναβάθμιση στο vodafone 2gether και πλέον δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την υπηρεσία 1λεπτό το λεπτό του a la carte και την παράλληλη χρήση του 2gether

 

Αδύνατο να το κάνει αυτό η φράγκοφον... Θα μπορείς να καλείς 4 κινητά vodafone (με λίγο κόπο αλλά σημασία έχει ότι θα μπορείς), και πιστεύουν... ότι θα χάσουν...

Βέβαια για να μην την αδικούμε και οι άλλοι 2 την ίδια πολιτική έχουν στο θέμα αυτό. Μας λένε ότι είναι τεχνικά αδύνατο ενώ είναι... πολλά τα λεφτά, Άρη, από όσα θα χάσουν... Το κακό είναι ότι οι άλλοι δίνουν προσφορές τις οποίες δεν ακολουθεί το κόκκινο δίκτυο... Αν συνεχίσει έτσι μπορεί και να την περάσει η άπνοια !!!

 

ΥΓ: Αυτή η... νέα εποχή που ερχόταν, πού είναι; Χάθηκε στο χωροχρόνο;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...