Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν ζεις εξωτερικό, θα πρεπει να στέλνεις κάποιον σουπερμάρκετ και να σου στέλνει την απόδειξη για να την βάλεις στο αππ να παρεις το μπόνους. Αλλιώς πρεπει να βάζεις 10€ καθε 2 μήνες για να μπορείς να δέχεσαι κλήσεις. Το θετικό της κιου είναι ότι 12 μήνες μπορείς να δέχεσαι κλήσεις χωρίς να βάζεις λεφτά.

Ναι, οκ, 10 ευρώ κάθε 2 μήνες είναι οκ νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και γίνεται κουβέντα για το τέλος συνδρομητών κινητής τηλεφωνίας, ξέρει κανείς αν αλλάζει κλίμακα σε περίπτωση ανανέωσης με περισσότερο από €50/μήνα ή ισχύει στα καρτοκινητά σταθερό 12%;

12% στα καρτοκινητά σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήλθαμε στην παρέα (βέβαια ενεργοποιησε στο κατάστημα μόνη της η κοπέλα το combo δίχως να μάς ρωτήσει.... ωραία αρχή)

 

έχει η q πακέτα των 2+4€?

και μη μου πεις τα countdown γιατί με την ίδια λογική έχουν και οι άλλες εταιρείες και μάλιστα πολύ περισσότερα,και ειδικά το cu δεν πιάνεται

1. Για πες, ψήνομαι ;) Ειδικά στο πολύ περισσότερα.

 

2. Κατέβασα και pockee. Πώς συνδέω Vodafone CU? Πάνε κανονικά Σκλαβενίτη οι δικοί μου.

 

3. Panic button?

Edit: το βρήκα για το #3 -> προσφερει για 1 ωρα 500mb internet 2 φορες τον μηνα εντελως δωρεαν

Link to comment
Share on other sites

2. Δεν χρειάζεται το pockee. Κατέβασε το my vodafone app και πήγαινε στο προσφορές-->cashback. Εκει μπορείς να βλέπεις τα προϊόντα και εκει θα καταχωρείς τις αποδείξεις
Link to comment
Share on other sites

Καλό ήταν όσο κράτησε. Τώρα περιμένουμε νέα προσφορά κάποια στιγμή..

 

Μέχρι τότε συνεχίζουμε στους πρασινους με 15gb για 15 μέρες με 4,90€

Link to comment
Share on other sites

2. Δεν χρειάζεται το pockee. Κατέβασε το my vodafone app και πήγαινε στο προσφορές-->cashback. Εκει μπορείς να βλέπεις τα προϊόντα και εκει θα καταχωρείς τις αποδείξεις
το pockee χρειάζεται αν είσαι πρωτάρης για μπεις στο νόημα απαραίτητα,άλλωστε αν δεν θες να ανανεώσεις μόλις συμπληρώσεις 5€ τα βάζεις στον λογαριασμό σου,τώρα έχει και πόντους,επίσης για επικοινωνία η κυρία Σταυρούλα είναι πολύ εξυπηρετική

εγώ τα έχω και τα δύο και ανάλογα περνώ τις αποδείξεις,τις μικρές εδώ οι άλλες μαμαλικα

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τότε συνεχίζουμε στους πρασινους με 15gb για 15 μέρες με 4,90€

Προσωπικά συνεχίζω εδω στα 10€ 100gb

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση στον τελευταίο λογαριασμό κινητής:

ενημέρωση.

Γ. Τροποποίηση υπηρεσίας Αυτομάτου Τηλεφωνητή Από 12/04/2021 για όλους τους συνδρομητές Συμβολαίου, Καρτοκινητής και Καρτοπρογράμματος (Ιδιώτες και Επαγγελματίες) η χρέωση του τηλεφωνητή για την ακρόαση μηνυμάτων ( κλήση στο 121 από την Ελλάδα) αυξάνεται από 0,50€ σε 0,70€/κλήση.

Δυνάμει των ανωτέρω αλλαγών (Α,Β,Γ), οι συνδρομητές που επηρεάζονται έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως (εξαιρούνται τυχόν επιδοτήσεις), εντός δύο μηνών από την ημερομηνία εφαρμογής τους.

Από 12/04 και για 2 μήνες, μπορείτε να φύγετε από τη Vodafone και σύμφωνα με την ΕΕΤΤ να καταγγείλετε τη σύμβασή σας, υποχρεώνοντας την Vodafone να σας επιστρέψει το χρηματικό σας υπόλοιπο.

Χρήσιμο για όσους σκεφτόντουσαν να φύγουν αλλά είχαν μαζεμένα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

2. Δεν χρειάζεται το pockee. Κατέβασε το my vodafone app και πήγαινε στο προσφορές-->cashback. Εκει μπορείς να βλέπεις τα προϊόντα και εκει θα καταχωρείς τις αποδείξεις

Σε ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω ;) Φαίνεται να είναι μόνο εάν αγοράσεις συγκεκριμένα προϊόντα κι όχι απλά εάν κάνεις μια αγορά.

 

το pockee χρειάζεται αν είσαι πρωτάρης για μπεις στο νόημα απαραίτητα,άλλωστε αν δεν θες να ανανεώσεις μόλις συμπληρώσεις 5€ τα βάζεις στον λογαριασμό σου,τώρα έχει και πόντους,επίσης για επικοινωνία η κυρία Σταυρούλα είναι πολύ εξυπηρετική

εγώ τα έχω και τα δύο και ανάλογα περνώ τις αποδείξεις,τις μικρές εδώ οι άλλες μαμαλικα

Ποια είναι η κυρία Σταυρούλα; Σχετικά με μικρά πακέτα που προσφέρουν περισσότερα που είχες πει, πού πάω;

 

Άσχετο, CU Big bang δεν με αφήνει να παίξω στο εξωτερικό για τους δικούς μου ... :(

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

συζητηθηκε πιο πριν αλλα δεν καταλαβα, αν παρουμε cashback απο vodafone app μετραει σαν topup και δεν χανεται το υπολοιπο χρηματων στο διμηνο? ή μονο μετραει σαν κινηση για το 3μηνο να μην γινει φραγη?

 

επισης εχει τυχει σε κανενα να προστεθουν +10ε χωρις κανενα λογο στον λογαριασμο του ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

συζητηθηκε πιο πριν αλλα δεν καταλαβα, αν παρουμε cashback απο vodafone app μετραει σαν topup και δεν χανεται το υπολοιπο χρηματων στο διμηνο? ή μονο μετραει σαν κινηση για το 3μηνο να μην γινει φραγη?

 

 

 

επισης εχει τυχει σε κανενα να προστεθουν +10ε χωρις κανενα λογο στον λογαριασμο του ? :blink:

επεκτείνει την λήξη του χρόνου ομιλίας αλλά φυσικά στο δίμηνο μηδενίζει και αυτό

μήπως έχεις διπλασιασμό του πρώτους τρεις μήνες σαν καινούριος στο δίκτυο?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ναι μεν στο 1252 με sms λέει τα υπόλοιπα του πακέτου αλλά δεν αναφέρει ποιο πακέτο

στο app λέει τα ενεργά πακέτα αλλά δεν λέει το υπόλοιπο των πακέτων αυτών

μπαχαλο λίγο η μπορούμε να τα δύο μαζί κάπου ?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Και στο My Cu App και στο My Vodafone App, παρουσιάζει τα πακέτα μαζί με τα υπόλοιπά τους.

 

https://ibb.co/pfNbbz5

https://ibb.co/cYPNr2Y

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

και.....στις εξυπνάδες πρώτος βλέπω κύριε Πανό

μπράβο σου!!!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, Πάνος.

 

Ρώτησες που μπορείς να δεις τα υπόλοιπα των πακέτων ΚΑΙ από ποιο πακέτο προέρχονται.

Σου απαντώ πως και στις δυο εφαρμογές τα εμφανίζει.

Που η εξυπνάδα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, Πάνος.

 

 

 

Ρώτησες που μπορείς να δεις τα υπόλοιπα των πακέτων ΚΑΙ από ποιο πακέτο προέρχονται.

 

Σου απαντώ πως και στις δυο εφαρμογές τα εμφανίζει.

 

Που η εξυπνάδα;

μόνος σου το είπες τι ρώτησα.... που μπορώ να δω το υπόλοιπο των πακέτων εγώ υπολοιπο δεν βλέπω πουθενά ούτε στο δικό σου cu Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Oύτε εγώ κατάλαβα τι εννοείς ακριβώς. Βλέπω στο screenshot όπως και στο δικό μου cu app να λέει πχ shake it χ mb με ψ λήξη, παρε να έχεις το ίδιο κτλ.
Link to comment
Share on other sites

αυτά τα λέει οκ!! τα άλλα από bigbang και gigaνυχτες με 5000 πόντους και Γκίκα νύχτες με 7€ που είναι όεο?

διότι στο σύνολό μου δείχνει 500mb στην εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο των πακέτων αυτών δεν αναφερόταν ποτέ στις εφαρμογές. Συνεπώς, ο μόνος τρόπος για να ενημερωθείς για αυτά τα πακέτα είναι το μήνυμα/κλήση στο 1252.
Link to comment
Share on other sites

έχμ είδες που έχω δίκιο!!!!

έλα μου ντε που δεν αναφέρει από ποιο πακέτο είναι,αλλα ποσά έχεις και πότε λήγει στο απαντητικο sms από την άλλη

να το φτιάξουν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...