Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε μήνυμα σήμερα στο cu:

 

"ΔΩΡΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! 1000ΛΕΠΤΑ + 1000SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ VODAFONE ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ 20€ ΕΩΣ 29/07/2012"

 

Ευτυχώς που ανέφερα εδώ την προσφορά γιατί δεν είχα δει ότι ήταν για 7 μέρες το "δώρο" :lol::mad::mad:

 

καλα μονο για 7ημερεσ; καλα τι ρεζιλι και αυτο ;

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα σε Ολυμπιακός να Βάλω 10 ευρώ μέχρι 29 και να κερδίσω 500 για 7 ημέρες.... αλλά δεν πρόκειται

Στην πραγματικότητα αν βάλεις φίλε μου 20άρα κάρτα θα έχεις 1000 για μια εβδομάδα , και 240 για τις επόμενες 3 εβδομάδες.

Εγώ ούτε τα 240 προλαβαίνω να φάω , άρα τα 1000 είναι άχρηστα

Link to comment
Share on other sites

υποθέτω ότι πολύς κόσμος δε θα προσέξει το 7ημερο! σε άλλα νέα κέρδισα 2ε στη 10ε ανανέωση...άλλη μια ευκαιρια να βάλω μεγκα στο ταμπλετ αν και φαντάζομαι τα δώρα θα δόθηκαν ήδη!
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε εμενα αυτο με τα 1000 λεπτα αλλα λεει με συνολικη ανανεωση 15 ευρω..

και με 5 ευρω να ηταν παλι δεν τα εβαζα...τι να τα κανω για 7 μερες

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κάρτα 10 ευρώ προχτές (μου έδωσε 2 ευρώ επιπλέον). Χτες γύρω στις 11 το πρωί μου ήρθε το μήνυμα για τα 1000+1000 για 7 μέρες με 15 ευρώ. Το ίδιο βράδυ στις 9 ξαναήρθε το ίδιο μήνυμα για 5 ευρώ χωρίς να μεσολαβήσει κάποια ανανέωση (αφού αυτή έγινε την προηγούμενη μέρα). Με ποια λογική η προσφορά ήταν 10 ευρώ ακριβότερη το πρωί; Μήπως τα 5 ευρώ είναι μούφα και ζητήσει μετά επιπλέον 10 ευρώ; Πάντως για 5 ευρώ μόνο, αξίζει κάπως...

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα ήθελα κάποιο πακέτο που να είναι ΜΌΝΟ για κλήσεις προς όλους κινητα/σταθερά. Όπως έχει πχ η Q. Τώρα το πιο κοντινό που έχει είναι με τα 5 ευρώ, το οποίο σε "φορτώνει" και με άλλα λεπτά προς Vodafone, ενώ εγώ δεν ξοδεύω ούτε αυτά που παίρνω δωρεάν με κάθε ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα ήθελα κάποιο πακέτο που να είναι ΜΌΝΟ για κλήσεις προς όλους κινητα/σταθερά. Όπως έχει πχ η Q. Τώρα το πιο κοντινό που έχει είναι με τα 5 ευρώ, το οποίο σε "φορτώνει" και με άλλα λεπτά προς Vodafone, ενώ εγώ δεν ξοδεύω ούτε αυτά που παίρνω δωρεάν με κάθε ανανέωση.

 

Ε αφού δεν μιλάς συγκεκριμένα με βόνταφον, ποιος ο λόγος να μην πας κιου άμα σε βολεύει; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα ήθελα κάποιο πακέτο που να είναι ΜΌΝΟ για κλήσεις προς όλους κινητα/σταθερά. Όπως έχει πχ η Q. Τώρα το πιο κοντινό που έχει είναι με τα 5 ευρώ, το οποίο σε "φορτώνει" και με άλλα λεπτά προς Vodafone, ενώ εγώ δεν ξοδεύω ούτε αυτά που παίρνω δωρεάν με κάθε ανανέωση.

 

τότε πήγαινε σε καρτοκινητο wind ή κοσμοκάρτα ή νέο καρτοκινητο vodafone που με ανανέωση απο δέκα ευρώ σου δινει εκατό λεπτα προσ όλα τa δίκτυa. Αλλά η κιου σε συμφέρει καλύτερa διότι ελάχιστο χρονο χρέωσης το ένα λεπτο ένω στa μπονους ανανέωσης έχει τa τρία λεπτα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Σκέπτομε να πάρω το Νέο Καρτοκινητο με το πρόγραμμα Bonus All όπου με 10 euro δίνει 100' και τα 10 euro μένουν στην κάρτα.Με αυτα τα 10 euro τον άλλο μήνα μπορώ να πάρω το πακέτο ομιλίας όπου με 8 euro δίνει 80' προς όλους;
Link to comment
Share on other sites

Σκέπτομε να πάρω το Νέο Καρτοκινητο με το πρόγραμμα Bonus All όπου με 10 euro δίνει 100' και τα 10 euro μένουν στην κάρτα.Με αυτα τα 10 euro τον άλλο μήνα μπορώ να πάρω το πακέτο ομιλίας όπου με 8 euro δίνει 80' προς όλους;

 

ακριβως. Αυτο που εδειχνε και στην διαφημιση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά μπορείς

 

ακριβως. Αυτο που εδειχνε και στην διαφημιση

 

Τότε ακούγετε καλή περίπτωση.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σκέπτομε να πάρω το Νέο Καρτοκινητο με το πρόγραμμα Bonus All όπου με 10 euro δίνει 100' και τα 10 euro μένουν στην κάρτα.Με αυτα τα 10 euro τον άλλο μήνα μπορώ να πάρω το πακέτο ομιλίας όπου με 8 euro δίνει 80' προς όλους;

 

 

 

ριξε μια ματιά και στη q, που δινει 60 λεπτα προς ολους με 3 ευρω, και χρεωση ανα 1 λεπτο, οχι 3λεπτα που δινουν ολοι οι υπολοιποι. Και εκτος αυτου, στους υπολοιπους θα πρεπει να βαζεις στανταρ 10ε/μηνα (μπονους+χρεωση πακετου), ενω στη q βαζεις 10ε, παιρνεις μπονους και με 3 3αρια παιρνεις 180 λεπτα προς ολους.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει πωσ παει η χρεωσει στο cu combo 600 (500 λεπτα + 500 sms προς cu, 100 λεπτα +100 sms ,200mb);απο ποιο λεπτο χρεωνεσαι;ποσο χρεωνεσαι;γιατι διαβαζα τα παραπανω κ μπερδευτικα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι 3λεπτες κλήσεις, και στα λεπτά προς CU και στα λεπτά προς όλους. Μετά τα 3 λεπτά η χρέωση πάει ανά δευτερόλεπτο.
Link to comment
Share on other sites

Απο πότε μπήκαν διακόσια mb internet ;στο συγκεκριμένο πακέτο; . Τa σπάει το συγκεκριμένο πακέτο με αυτήν την προσφορά διότι άμα το ενεργοποιήσεις μέσω my account σου δινει επιπλέον 100mb internet!.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

2 ευρώ εγώ, το tablet η αδερφή μου! Άψογα!:D

Το οποίο tablet εστάλη άμεσα, από τη Δευτέρα 23/7!:D

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα θελω να ενεργοποισω μια καρτα Καρτοκινητο Vodafone για να παρω την προσφορα με τα 500ΜΒ.

Ερωτηση: μπορω να εχω λογαριασμο στην καρτοκινητη οπως με το CU και να παρω τα επιπλεον 100MB;;;

Εάν οχι μπορω να μετατρεψω το καρτοκινητο σε CU;;Σε ποιο νουμερο;; Εχει κόστος;;;

Ευχαριστώ

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα θελω να ενεργοποισω μια καρτα Καρτοκινητο Vodafone για να παρω την προσφορα με τα 500ΜΒ.

Ερωτηση: μπορω να εχω λογαριασμο στην καρτοκινητη οπως με το CU και να παρω τα επιπλεον 100MB;;;

Εάν οχι μπορω να μετατρεψω το καρτοκινητο σε CU;;Σε ποιο νουμερο;; Εχει κόστος;;;

Ευχαριστώ

 

Μπορεις να το μετατρεψεις χωρις κοστος καλωντας το 1266. Στο καρτοκινητο vodafone δεν υπαρχουν online bonuses

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα θελω να ενεργοποισω μια καρτα Καρτοκινητο Vodafone για να παρω την προσφορα με τα 500ΜΒ.

Ερωτηση: μπορω να εχω λογαριασμο στην καρτοκινητη οπως με το CU και να παρω τα επιπλεον 100MB;;;

Εάν οχι μπορω να μετατρεψω το καρτοκινητο σε CU;;Σε ποιο νουμερο;; Εχει κόστος;;;

Ευχαριστώ

δηλαδή το δωρεάν ίντερνετ δεν ισχύει για CU ??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα θελω να ενεργοποισω μια καρτα Καρτοκινητο Vodafone για να παρω την προσφορα με τα 500ΜΒ.

Ερωτηση: μπορω να εχω λογαριασμο στην καρτοκινητη οπως με το CU και να παρω τα επιπλεον 100MB;;;

Εάν οχι μπορω να μετατρεψω το καρτοκινητο σε CU;;Σε ποιο νουμερο;; Εχει κόστος;;;

Ευχαριστώ

 

βεβαιως και μπορεις καλεσε το 1266 και κανε αλλαγη σε vodafone cu μετα μπες στο vodafone myaccount και κανε εγραφη στο vodafone cu my account βαλε καρτα στο κινητο σου και μετα κανε εισοδο στο vodafone cu my account και κανε ενεργοποιηση του πακετου http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-internet/surf-email-100/ καντω μεχρι τις 31/7/2012 που ισχυουνε τα 500μβ ιντερνετ διοτι δεν ξερουμε εαν θα παρει παραταση . επισης δινει δωρεαν ιντερνετ η βονταφον για ολο τον αυγουστο δες εδω http://www.vodafone.gr/portal/freedata?utm_source=Homepage-top&utm_medium=Promo-Banner&utm_campaign=FREE-MOBILE-INTERNET-AUGUST Η προσφορά ενεργοποιείται αυτόματα για:

 

ΟΛΟΥΣ τους συνδρομητές (ιδιώτες & επαγγελματίες) Vodafone Συμβολαίου, Καρτοπρογράμματος, Καρτοκινητής, Vodafone Mobile Broadband και Mobile Broadband με χρονοχρέωση με ενεργοποιημένο πακέτο ή πρόγραμμα χρήσης με ενσωματωμένο όγκο δεδομένων και ισχύει από την 01/08/2012 στις 00:00 μέχρι 31/08/2012 στις 23:59.

 

Ειδικότερα για τους συνδρομητές (ιδιώτες & επαγγελματίες) Καρτοπρογράμματος, Καρτοκινητής και Vodafone Mobile Broadband, με ενεργοποιημένο πακέτο ή πρόγραμμα χρήσης με ενσωματωμένο όγκο δεδομένων, ισχύει πολιτική ορθής χρήσης με ανώτατο όριο κατανάλωσης όγκου δεδομένων 500 MB, με σκοπό τη διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας και της υψηλής ποιότητας των υπηρεσιών δεδομένων. Μετά το πέρας του ορίου πολιτικής ορθής χρήσης οι συνδρομητές θα λάβουν ενημερωτικό SMS όταν φτάσουν στο 80% και στο 100% των 500ΜΒ θα λάβουν δωρεάν ενημερωτικό sms και θα αρχίσει η χρέωση τους αναλόγως του προγράμματος χρήσης τους

 

Προσοχη!!!!!! Για συνδρομητές χωρίς ενεργοποιημένο πακέτο δεδομένων η προσφορά ισχύει από 06-13/08. Για το υπόλοιπο διάστημα του Αυγούστου, οι συνδρομητές χρεώνονται σύμφωνα με τα όσα ορίζονται στο πρόγραμμα χρήσης τους. Ειδικότερα για τους συνδρομητές που χρησιμοποιούν το πρόγραμμα «internet ΟΛΗ ΜΕΡΑ» θα χρεωθούν με 1 ανά ημέρα χρήσης.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Κατι δεν καταλαβαινω. Πρεπει να ενεργοποιησω πακετο δεδομενων και θα μπυ δωσουν αλλα 500? Εχω ενα πακετο που ληγει 31/07, πρεπει να βαλω κι αλλο? Με μπερδευει η τελευταια παραγραφος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...