Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχετικα με το 3g : στο vodafone joy στο ιντερνετ ημουν μεσω apn webkarta.vodafone.gr

τωρα στο xperia mini ειμαι με το internet.vodafone.com ή κατι τετοιο

γιατι στο δευτερο σε καταλανωνονται τα mb περισσοτερο;;

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

Eνώ είχα συνεννοηθεί με την Vodafone να μου στείλουν αύριο το Neo V που είχα κερδίσει, σήμερα μου έστειλαν μήνυμα πως θα το φέρουν αύριο
Link to comment
Share on other sites

Eνώ είχα συνεννοηθεί με την Vodafone να μου στείλουν αύριο το Neo V που είχα κερδίσει, σήμερα μου έστειλαν μήνυμα πως θα το φέρουν αύριο

 

Αύριο συνεννοήθηκες, αύριο στο φέρνουν !! Σωστο το βλέπω

Link to comment
Share on other sites

Αύριο συνεννοήθηκες, αύριο στο φέρνουν !! Σωστο το βλέπω

 

χαχαχα!!!!

Βλακεία έγραψα! :lol:

Για την Δευτέρα είχα συνεννοηθεί... :p

Link to comment
Share on other sites

Η μικρότερη κάρτα είναι 3 ευρώ η 5; Γιατί νομίζω πως στην σελίδα τους γράφει 3 ενώ δεν βρήκα κάτω από πέντε
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Η μικρότερη κάρτα είναι 3 ευρώ η 5; Γιατί νομίζω πως στην σελίδα τους γράφει 3 ενώ δεν βρήκα κάτω από πέντε

 

5είναι η μικρότερη καρτα. Η καρτα των 3ευρώ ίσχυε πολύ παλιά πριν μπεί ο φόρος κινητής τηλεφωνίας. Επίσης μού είπανε στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών ότι to chat με ολους με to 1ευρώ απο 1 μαΐου δίνει 15mb ίντερνετ και όχι 30mb που ήδη έδινε !. Άρα τώρα άχρηστευτικε τελείως to πρόγραμμα.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

αύριο 15/5 λήγει στο cu μου το πακέτο combo600.

έχουνε μείνει κάπου 200 λεπτά προς cu.

αν αγοράσω πάλι το ίδιο πακέτο τώρα, τα 200 λεπτά θα προστεθούν στα 500 νέα και μετά θα λήγουν όλα μαζί στις 14-15/6.

σωστά;

Link to comment
Share on other sites

αύριο 15/5 λήγει στο cu μου το πακέτο combo600.

έχουνε μείνει κάπου 200 λεπτά προς cu.

αν αγοράσω πάλι το ίδιο πακέτο τώρα, τα 200 λεπτά θα προστεθούν στα 500 νέα και μετά θα λήγουν όλα μαζί στις 14-15/6.

σωστά;

 

Ναι, πολυ σωστα! Ετσι συμβαινει!

Link to comment
Share on other sites

TO CU ΣOY KANEI ΔΩPO 7.0E! TO MONO ΠOY EXEIΣ NA KANEIΣ ΓIA NA TA KEPΔIΣEIΣ EINAI ANANEΩΣH ΣYNOΛIKHΣ AΞIAΣ 15E EΩΣ 20/05/2012 K TO ΔΩPO ΘA IΣXYEI ΓIA 7 MEPEΣ!

Γεία σάς. Πήρα και εγώ σήμερα αυτό το μήνυμά και θέλω να ρωτήσω, Τι εννοεί ότι θα ισχύει για 7μέρες το ΔΩPO? Αν βάλω 15€ κάρτα +7 =22, θα πρέπει αυτά τα 7ευρώ να τα κατανάλωσω μέσα σε 7μέρες αλλιώς τα χάνω?

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μηνύματα με ποιο κριτήριο τα στέλνουν; γιατι έχω νούμερο cu εδώ και 10 χρόνια και δεν μου ρχεται τίποτα ενώ έρχεται σε φίλους που πήραν cu αριθμό τα τελευταία 3.
Link to comment
Share on other sites

TO CU ΣOY KANEI ΔΩPO 7.0E! TO MONO ΠOY EXEIΣ NA KANEIΣ ΓIA NA TA KEPΔIΣEIΣ EINAI ANANEΩΣH ΣYNOΛIKHΣ AΞIAΣ 15E EΩΣ 20/05/2012 K TO ΔΩPO ΘA IΣXYEI ΓIA 7 MEPEΣ!

Γεία σάς. Πήρα και εγώ σήμερα αυτό το μήνυμά και θέλω να ρωτήσω, Τι εννοεί ότι θα ισχύει για 7μέρες το ΔΩPO? Αν βάλω 15€ κάρτα +7 =22, θα πρέπει αυτά τα 7ευρώ να τα κατανάλωσω μέσα σε 7μέρες αλλιώς τα χάνω?

 

ακριβως. Αυτο που εγω φοβαμαι ειναι οτι θα σου τρωει πρωτα απο το κανονικο υπολοιπο και στο τελος το 7αρι. Το γραφω αυτο, διοτι η εταιρια ετσι λειτουργει με το υπολοιπο χρονο του προηγουμενου μηνα στα συμβολαια, δηλαδη πρωτα σου τρωει τα λεπτα του ιδιου μηνα και μετα το υπολοιπο του προηγουμενου μηνα. Μεγαλη κοροιδία.

 

Παντως εαν εχεις cu και ξοδευεις 1ε/μερα, μαλλον σε λαθος πακετο (ή εταιρια) εισαι.

Link to comment
Share on other sites

TO CU ΣOY KANEI ΔΩPO 7.0E! TO MONO ΠOY EXEIΣ NA KANEIΣ ΓIA NA TA KEPΔIΣEIΣ EINAI ANANEΩΣH ΣYNOΛIKHΣ AΞIAΣ 15E EΩΣ 20/05/2012 K TO ΔΩPO ΘA IΣXYEI ΓIA 7 MEPEΣ!

Γεία σάς. Πήρα και εγώ σήμερα αυτό το μήνυμά και θέλω να ρωτήσω, Τι εννοεί ότι θα ισχύει για 7μέρες το ΔΩPO? Αν βάλω 15€ κάρτα +7 =22, θα πρέπει αυτά τα 7ευρώ να τα κατανάλωσω μέσα σε 7μέρες αλλιώς τα χάνω?

 

Ναι μέσα σε 7 μέρες. Μπορείς να πάρεις ένα πακέτο ομιλίας ή ίντερνετ άμα θες! Θα τραβήξει από το δώρο. Και αν δεν πιστεύεις εμένα ρώτα τον Vassileio που είναι ο πιο ενημερωμένος εδώ μέσα επί παντός επιστητού.

Μην ακούς τον σπέσιαλιστ. Ακου εκεί να χρησιμοποιεί σαν αντιπαράδειγμα το συμβόλαιο(που είναι σαφες το πώς λειτουργεί) για να κάνει κριτική στην καρτοκινητή... ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!

Είναι απλά εμπαθής ιδιαιτέρως προς την Βόνταφον μετά προς μία από τις άλλες 2 εταιρείες και όλο μας πρήζει εμμέσως να προτιμήσουμε την 3η.... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς τον σπέσιαλιστ. Ακου εκεί να χρησιμοποιεί σαν αντιπαράδειγμα το συμβόλαιο(που είναι σαφες το πώς λειτουργεί) για να κάνει κριτική στην καρτοκινητή... ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!

Είναι απλά εμπαθής ιδιαιτέρως προς την Βόνταφον μετά προς μία από τις άλλες 2 εταιρείες και όλο μας πρήζει εμμέσως να προτιμήσουμε την 3η.... :shifty:

Ήδη "κοσμεί" τη λίστα αγνόησης.;)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

@greeksalad: εαν διαβαζες ολα τα σχολια μου για ολες τις εταιριες, θα εβλεπες οτι ολους τους σχολιαζω, ειτε θετικα-ειτε αρνητικα.

 

τωρα εαν εισαι fan της vodafone, αυτο ειναι δικό σου προβλημα. Ο φιλος που ρωτουσε για το 7ευρω, ας ριξει μια ματια στο topic για τη καλυψη της εταιριας, και θα δει ποιοι ξερουν τι λενε και ποιοι δικαιολογουν τα αδικαιολογητα (fans).

 

@serenata: μη μου το κανεις αυτο! Θα εχω αυπνιες αποψε... :(

 

@vasilisx: εαν ολες σου οι επαφες ειναι vodafone, μεινε εκει (χρησιμοποιωντας πακετα δωρεαν χρονου προς ολη τη vodafone), εαν οχι θα σου προτεινα να κανεις φορητοτητα.

 

υ.γ: τελικά οι χειροτεροι fans ειναι της vodafone...

Link to comment
Share on other sites

@greeksalad: εαν διαβαζες ολα τα σχολια μου για ολες τις εταιριες, θα εβλεπες οτι ολους τους σχολιαζω, ειτε θετικα-ειτε αρνητικα.

 

τωρα εαν εισαι fan της vodafone, αυτο ειναι δικό σου προβλημα. Ο φιλος που ρωτουσε για το 7ευρω, ας ριξει μια ματια στο topic για τη καλυψη της εταιριας, και θα δει ποιοι ξερουν τι λενε και ποιοι δικαιολογουν τα αδικαιολογητα (fans).

 

@serenata: μη μου το κανεις αυτο! Θα εχω αυπνιες αποψε... :(

 

@vasilisx: εαν ολες σου οι επαφες ειναι vodafone, μεινε εκει (χρησιμοποιωντας πακετα δωρεαν χρονου προς ολη τη vodafone), εαν οχι θα σου προτεινα να κανεις φορητοτητα.

 

υ.γ: τελικά οι χειροτεροι fans ειναι της vodafone...

 

 

Κλασσική απάντηση του σπέσιαλιστ. Ποιος φαν μωρέ; Έχεις δει κανένα μήνυμά μου να εκθειάζω την εταιρεία; Αντε κοιτα τα δικά σου να δεις τι χρώμα έχουν! :lol: Πού σε χάνω πού σε βρίσκω δεν έχεις αλλάξει συμπεριφορά. Και ας λείπω καιρό από το φόρουμ! Ρώτησε ο άνθρωπος τι να κάνει το δώρο αν το πάρει και το έφερες από εδώ το έφερες από εκεί είπες αρλούμπες για συμβόλαια για να απαντήσεις για την καρτοκινητή(που δεν δικαιολογούνται για μέλος που συχνάζει εδώ και χρόνια εδώ κάθε μέρα, εγώ τα έμαθα τα κατατόπια σε ένα δίμηνο εδώ μέσα), ενώ κατέληξες ότι επειδή του έδωσαν δώρο 7 ευρώ για 7 μέρες χαλάει 1 ευρώ τη μέρα και πρέπει να αλλάξει εταιρεία ή πακέτο! :lol: Δηλαδή αν του χάριζαν 90 ευρώ για 30 μέρες σημαίνει ότι χαλάει 3 ευρώ τη μέρα και πρέπει να αλλάξει πακέτο ή εταιρεία! TRAGIC!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

εαν δε χαλαει 1ε/μερα, γιατι να κατσει να ασχοληθει με τη προσφορα;. Εγω εχω ΚΑΙ τις 3 εταιριες και δε ξοδευω πανω απο 16 ευρω ΤΟ ΜΗΝΑ και εχω δωρεαν λεπτα προς ολη τη voda, ολη τη wind (1ε-300' απο Q), ολους τους wu και 500mb.
Link to comment
Share on other sites

εαν δε χαλαει 1ε/μερα, γιατι να κατσει να ασχοληθει με τη προσφορα;. Εγω εχω ΚΑΙ τις 3 εταιριες και δε ξοδευω πανω απο 16 ευρω ΤΟ ΜΗΝΑ και εχω δωρεαν λεπτα προς ολη τη voda, ολη τη wind (1ε-300' απο Q), ολους τους wu και 500mb.

 

Δεν σου ΞΑΝΑαπαντάω για το 1 ευρώ τη μέρα, γιατί είτε κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι είπα πριν ή δεν καταλαβαίνεις(δεν χαλάω άλλο σάλιο).

Α έτσι ε; Για αυτό προτείνεις στους άλλους να προτιμήσουν 1 εταιρεία με 20 ευρώ το μήνα και μάξιμουμ 2-3 κλήσεις το μήνα, ενώ εσύ ξοδεύεις λιγότερα με συνδυασμό προσφορών? Οκ, το κρατάω αυτό το μήνυμα! :lol:

Προφανώς και αν μπορεί κανείς ο συνδυασμός εταιρειών συμφέρει περισσότερο, αλλά δεν σε βλέπω να προτείνεις ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός, παρά ντουγρού για 1 εταιρεία! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου ΞΑΝΑαπαντάω για το 1 ευρώ τη μέρα, γιατί είτε κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι είπα πριν ή δεν καταλαβαίνεις(δεν χαλάω άλλο σάλιο).

Α έτσι ε; Για αυτό προτείνεις στους άλλους να προτιμήσουν 1 εταιρεία με 20 ευρώ το μήνα και μάξιμουμ 2-3 κλήσεις το μήνα, ενώ εσύ ξοδεύεις λιγότερα με συνδυασμό προσφορών? Οκ, το κρατάω αυτό το μήνυμα! :lol:

Προφανώς και αν μπορεί κανείς ο συνδυασμός εταιρειών συμφέρει περισσότερο, αλλά δεν σε βλέπω να προτείνεις ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός, παρά ντουγρού για 1 εταιρεία! :shifty:

 

καπου εχεις καταλαβει λαθος ;) Και σιγουρα ξεχασες οτι προτεινα στο φιλο (vasilisx) να παραμεινει στη vodafone (εαν οι επαφες του ειναι σε αυτη την εταιρια)...

Link to comment
Share on other sites

καπου εχεις καταλαβει λαθος ;) Και σιγουρα ξεχασες οτι προτεινα στο φιλο (vasilisx) να παραμεινει στη vodafone (εαν οι επαφες του ειναι σε αυτη την εταιρια)...

 

Κατόπιν εορτής... :shifty: Μάλλον θα κάνω ότι και η σερενάτα, γιατί συγχύζομαι όποτε μπαίνω! :) Δυστυχώς δεν δουλεύει όταν είμαι εκτός σύνδεσης αλλά κάτι είναι και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα κάνω ότι και η σερενάτα

Ο seranata.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Το γραφω αυτο, διοτι η εταιρια ετσι λειτουργει με το υπολοιπο χρονο του προηγουμενου μηνα στα συμβολαια, δηλαδη πρωτα σου τρωει τα λεπτα του ιδιου μηνα και μετα το υπολοιπο του προηγουμενου μηνα. Μεγαλη κοροιδία.

 

Αν πρόσεχες λίγο περισσότερο, θα διαπίστωνες πως και οι 3 εταιρίες το ίδιο κάνουν στα συμβόλαια, οπότε άκυρο το μήνυμά σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν πρόσεχες λίγο περισσότερο, θα διαπίστωνες πως και οι 3 εταιρίες το ίδιο κάνουν στα συμβόλαια, οπότε άκυρο το μήνυμά σου.

 

οντως. σωστη παρατηρηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...