Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καρτοκινητό έχω. Το υπόλοιπο της κάρτας που έχω θα χαθεί ε?

Καρτοκινητό Vodafone, Cosmote, Wind, Q;

Αν είναι Vodafone, δεν θα χαθεί, αν είναι άλλης εταιρείας, θα χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καρτοκινητό Vodafone, Cosmote, Wind, Q;

Αν είναι Vodafone, δεν θα χαθεί, αν είναι άλλης εταιρείας, θα χαθεί.

 

Q είναι...

Link to comment
Share on other sites

Q είναι...

 

3 μερες παιρνει η αλλαγη και το υπολοιπο σου θα χαθει (αφου ειναι αλλης εταιριας). Γιατι ομως θελεις να πας σε πολυ ακριβοτερο καρτοκινητο;

Link to comment
Share on other sites

3 μερες παιρνει η αλλαγη και το υπολοιπο σου θα χαθει (αφου ειναι αλλης εταιριας). Γιατι ομως θελεις να πας σε πολυ ακριβοτερο καρτοκινητο;

 

Άμα οι περισσότερες επαφές είναι vodafone τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Άμα οι περισσότερες επαφές είναι vodafone τι να κάνω?

 

αφου λοιπον θα κανεις φορητοτητα (μεταφορα του αριθμου σε αλλο δικτυο), καλυτερα να το κανεις 'vodafone international'. Παλι εχει πακετα ομιλιας και εχει πολυ φτηνοτερη χρεωση ομιλιας και sms προς ολους. Επισης εχει χρεωση ανα δευτερολεπτο

Link to comment
Share on other sites

Άμα οι περισσότερες επαφές είναι vodafone τι να κάνω?

 

Υπόψην όμως: τα πακέτα με 300 και 600 λεπτά προς Vodafone ισχυουν για νέες ενεργοποιήσεις μόνο σε CU...

Για τα υπόλοιπα καρτοκινητά, έχεις μόνο τις 2 ώρες προς VF, με ανανέωση από 10 ευρώ και άνω.

 

Την πάτησα τα Χριστούγεννα μ'αυτό, γι'αυτό στο λέω. Ενεργοποίησα σε συγγενικό πρόσωπο Καρτοκινητό VF και παρατήρησα ότι στο 1286(μενού επιλογής πακέτων) δεν αναφερόταν τα προαναφερθέντα πακέτα. Σε επικοινωνία μου με το 13840 μου ανέφεραν αυτό που σου λέω παραπάνω! Και σαν να έχω την αίσθηση ότι δεν αναφέρεται καθόλου αυτό στο site...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οριστε τα πακετα του vodafone international http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7241 (αμεσως μετά τα πακετα προς εξωτερικο, θα δεις και τα υπολοιπα πακετα που εχει και το International, προς ολη τη vodafone.

 

πολυ καιρο χρησιμοποιω το international (οπως και τα πακετα που εχει προς ολη τη vodafone)...

Link to comment
Share on other sites

Οριστε τα πακετα του vodafone international http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7241 (αμεσως μετά τα πακετα προς εξωτερικο, θα δεις και τα υπολοιπα πακετα που εχει και το International, προς ολη τη vodafone.

 

πολυ καιρο χρησιμοποιω το international (οπως και τα πακετα που εχει προς ολη τη vodafone)...

 

Αυτό κοίταζα... :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κοίταζα... :)

 

Ενώ το International είναι το συμφερότερο γενικά, δεν συμφέρει αν μιλάς πάνω από 25 λεπτά προς άλλα δίκτυα, επειδή με το ίδιο κόστος, μπορείς στο Καρτοκινητό VF να πάρεις το πακέτο με τα 80 λεπτά(με 3λεπτη ελάχιστη χρέωση βέβαια, μην ξεχνιόμαστε...)

Από την άλλη, αν σε συμφέρει αυτό το πακέτο του Καρτοκινητού VF ξεχνάς τα 300 και 600 λεπτά προς VF... Ζύγισε τις ανάγκες σου επομένως σωστά...

Link to comment
Share on other sites

επειδη κι εγω μιας και τελειωνει το δωρο unlimited του καρτοπρογραμματος λεω να παω προς καρτοκινητο. Δε μπορω να βρω ομως πουθενα τις χρεωσεις στο καθε πακετο καρτοκινητου. στο vodafone international υπαρχουν Πακέτα Oμιλίας για όλη τη Vodafone 600 λεπτά προς όλη τη Vodafone (μηνιαίο πάκετο) 7 € 300 λεπτά προς όλη τη Vodafone (μηνιαίο πακέτο) 5 €

,απλα δε συνδυαζονται με bonus. οι περισσοτερεσ επαφες και μενα ειναι vodafone . τα πακετα ιντερνετ ειναι ιδια σε ολα τα προγραμματα

Link to comment
Share on other sites

επειδη κι εγω μιας και τελειωνει το δωρο unlimited του καρτοπρογραμματος λεω να παω προς καρτοκινητο. Δε μπορω να βρω ομως πουθενα τις χρεωσεις στο καθε πακετο καρτοκινητου. στο vodafone international υπαρχουν Πακέτα Oμιλίας για όλη τη Vodafone 600 λεπτά προς όλη τη Vodafone (μηνιαίο πάκετο) 7 € 300 λεπτά προς όλη τη Vodafone (μηνιαίο πακέτο) 5 €

,απλα δε συνδυαζονται με bonus. οι περισσοτερεσ επαφες και μενα ειναι vodafone . τα πακετα ιντερνετ ειναι ιδια σε ολα τα προγραμματα

Και γω το έκανα καρτοκινητό, και τώρα 2πλή φορητότητα για να το πάω σε καρτοκινητό Ολυμπιακός. Αφού έτσι κι αλλιώς αυτό τον αριθμό τον χρησιμοποιώ μόνο προς κλήσεις προς αριθμούς Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Υπόψην όμως: τα πακέτα με 300 και 600 λεπτά προς Vodafone ισχυουν για νέες ενεργοποιήσεις μόνο σε CU...

Για τα υπόλοιπα καρτοκινητά, έχεις μόνο τις 2 ώρες προς VF, με ανανέωση από 10 ευρώ και άνω.

 

Την πάτησα τα Χριστούγεννα μ'αυτό, γι'αυτό στο λέω. Ενεργοποίησα σε συγγενικό πρόσωπο Καρτοκινητό VF και παρατήρησα ότι στο 1286(μενού επιλογής πακέτων) δεν αναφερόταν τα προαναφερθέντα πακέτα. Σε επικοινωνία μου με το 13840 μου ανέφεραν αυτό που σου λέω παραπάνω! Και σαν να έχω την αίσθηση ότι δεν αναφέρεται καθόλου αυτό στο site...:rolleyes:

 

δεν ειναι μονο σε cu αλλα σε ολα τα καρτοκινητα βονταφον παρεχονται τα πακετα 300 και 600' προσ ολη την βοντα . εκτος απο το νεο καρτοκινητο βονταφον και τα καρτοκινητα της carrefour/champion .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, όντως, λάθος μου. Παρέχονται και στον Ολυμπιακό και στο International, τώρα το είδα! Αλλά έπαιξαν που...ά απ'την VF με το Καρτοκινητό VF...;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα δεν ξερω αν ισχυ αλλα αν οχι δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο υπαρχει αυτη η προσφορα http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-omilias/cu-talk-a-lot-1200-1200-sms-30-mb/

 

ειναι με 1200 λεπτα κ 1200 σμσ κ 30 ιντερνετ με 7 ευρω...την βρηκα τυχαια στο google αν θυμαμαι καλα ηταν παλια προσφορα υπαρχει ακομα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα δεν ξερω αν ισχυ αλλα αν οχι δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο υπαρχει αυτη η προσφορα http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-omilias/cu-talk-a-lot-1200-1200-sms-30-mb/

 

ειναι με 1200 λεπτα κ 1200 σμσ κ 30 ιντερνετ με 7 ευρω...την βρηκα τυχαια στο google αν θυμαμαι καλα ηταν παλια προσφορα υπαρχει ακομα?

 

όχι δεν υπάρχει πια. Έχει αντικατασταθεί με 600 λεπτά και 600μυνηματα με 7ευρώ προς cυ .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα δεν ξερω αν ισχυ αλλα αν οχι δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο υπαρχει αυτη η προσφορα http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/paketa-omilias/cu-talk-a-lot-1200-1200-sms-30-mb/

 

ειναι με 1200 λεπτα κ 1200 σμσ κ 30 ιντερνετ με 7 ευρω...την βρηκα τυχαια στο google αν θυμαμαι καλα ηταν παλια προσφορα υπαρχει ακομα?

Δεν υπάρχει πλέον αυτή η προσφορά . Σπασμένο link . δεν μπορείς να βρείς την σελιδα με κανονική περιήγηση στο site , έχουν κόψει το link αλλά την ξεχάσανε ενεργή την σελιδα....

Link to comment
Share on other sites

ειπα και εγω ηρθε ξανα η ανασταση!:p αρα περιοριζομαστε στα 600 λιγα λεπτα:D κατι με πανω απο 600 δεν υπαρχει ε?

ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση παιδια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είχα γράψει παλαιότερα ότι μπορούμε να μεταφέρουμε τα λεπτά ομιλίας στο επόμενο μήνα με μια ανανέωση κάρτας10ευρώ πριν λήξει το μπόνους ανανέωσης αυτό ισχύει κανονικά. Τις προάλλες είχα ενεργοποιήσει στην μάνα μου το πακέτο των τριακόσιων λεπτών προς vοdαfone με 5ευρώ το οποίο εληγε πριν 3μέρες. Λοιπόν βάζει κάρτα και τις ενεργοποιω ξανά το ίδιο πακέτο. Καλώ εχτες να δω τι λεπτά είχε και λέει 340 λεπτά απο το πακέτο που είχα ενεργοποιήσει . Άρα μεταφέρονται. Το είχα γράψει παλιά που μου είχανε πει στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών αλλα πότε δεν είχε τύχει να το δοκιμάσω. Οπότε ισχύει και η τραπα των λεπτών στον επόμενο μήνα. Άρα ισχύει στο ίδιο ακριβώς πακέτο αυτό ο αθροισμος και η μεταφορά τον λεπτών στην μεταγενέστερη ημερομηνία λήξης. Οπότε μια χαρά.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είχα γράψει παλαιότερα ότι μπορούμε να μεταφέρουμε τα λεπτά ομιλίας στο επόμενο μήνα με μια ανανέωση κάρτας10ευρώ πριν λήξει το μπόνους ανανέωσης αυτό ισχύει κανονικά. Τις προάλλες είχα ενεργοποιήσει στην μάνα μου το πακέτο των τριακόσιων λεπτών προς vοdαfone με 5ευρώ το οποίο εληγε πριν 3μέρες. Λοιπόν βάζει κάρτα και τις ενεργοποιω ξανά το ίδιο πακέτο. Καλώ εχτες να δω τι λεπτά είχε και λέει 340 λεπτά απο το πακέτο που είχα ενεργοποιήσει . Άρα μεταφέρονται. Το είχα γράψει παλιά που μου είχανε πει στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών αλλα πότε δεν είχε τύχει να το δοκιμάσω. Οπότε ισχύει και η τραπα των λεπτών στον επόμενο μήνα. Άρα ισχύει στο ίδιο ακριβώς πακέτο αυτό ο αθροισμος και η μεταφορά τον λεπτών στην μεταγενέστερη ημερομηνία λήξης. Οπότε μια χαρά.

 

 

Αυτό ισχύει και στο bonus προς All ή μονο στο bonus ανανέωσης;

Με 5 ευρώ ανανέωση το έχεις δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει μόνο αν ενεργοποιήσης το ίδιο πακέτο .

Και το Bonus ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει και στο bonus προς All ή μονο στο bonus ανανέωσης;

Με 5 ευρώ ανανέωση το έχεις δοκιμάσει;

 

οχι δεν μου προσφερει κατι η καρτα των 5 ευρω για να το δοκιμασω. αρκει πριν την ληξη του πακετου να ενεργοποιησεις και δευτερο .και εαν ειναι το μπονους των 2 ωρων με την καρτα των 10 ευρω να ξανα βαλεις καρτα των 10 ευρω πριν την ληξη του .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και εμε΄να το μήνυμα για 500 ΜΒ μέχρι 15/02 . Ωραία , μια χαρά .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...