Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρεπει ομως να κανεις ανανεωση για να παρεις το μπονους

 

To bonus ισχύει για κάθε γκολ που σημειώνεται εφόσον κατά την διάρκεια των 30 ή 31 προηγούμενων ημερών από την ημέρα διεξαγωγής του συγκεκριμένου αγώνα, ο συνδρομητής έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας ανεξαρτήτου αξίας.

 

Τι ακριβώς εννοεί;

Link to comment
Share on other sites

To bonus ισχύει για κάθε γκολ που σημειώνεται εφόσον κατά την διάρκεια των 30 ή 31 προηγούμενων ημερών από την ημέρα διεξαγωγής του συγκεκριμένου αγώνα, ο συνδρομητής έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας ανεξαρτήτου αξίας.

 

Τι ακριβώς εννοεί;

 

τι ακριβως δεν καταλαβες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To bonus ισχύει για κάθε γκολ που σημειώνεται εφόσον κατά την διάρκεια των 30 ή 31 προηγούμενων ημερών από την ημέρα διεξαγωγής του συγκεκριμένου αγώνα, ο συνδρομητής έχει κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας ανεξαρτήτου αξίας.

 

Τι ακριβώς εννοεί;

Εννοεί αυτό που ακριβώς γράφει. Αν δεν κάνεις ανανέωση μέσα σε 30 μέρες, ξεχνάς το bonus.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Kαλα πως μου ειχε διαφυγει αυτο το προγραμμα:)Δεν τοχω τιποτα να βαζω 5€/μηνα και μετα περιμενω τον θρυλο να σκοραρει:)πλακα εχει.Kαι σοβαρα τωρα,ποσα γκολ βαζει ο θρυλος μες το μηνα περιπου;:)
Link to comment
Share on other sites

Kαλα πως μου ειχε διαφυγει αυτο το προγραμμα:)Δεν τοχω τιποτα να βαζω 5€/μηνα και μετα περιμενω τον θρυλο να σκοραρει:)πλακα εχει.Kαι σοβαρα τωρα,ποσα γκολ βαζει ο θρυλος μες το μηνα περιπου;:)

 

εγω ειχα την προσφορα τοτε με τον μηνα με την werder το 2008...ειχα κερδισει κανενα 15αευρω απο οτι θυμαμαι τοτε βαζαμε 4αρες...φετος αμα το ειχα θα επαιρνα πολλα φιλε soublaki-3 καθε μηνα αμα κανεις ανανεωση θα εχεις το μπονους των ευρω οποτε και να κανεις ανανεωση μετα απο την ανανεωση οποτε βαζει ο ολυμπιακος για εναν μηνα θα παιρνεις λεφτα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Kαλα πως μου ειχε διαφυγει αυτο το προγραμμα:)Δεν τοχω τιποτα να βαζω 5€/μηνα και μετα περιμενω τον θρυλο να σκοραρει:)πλακα εχει.Kαι σοβαρα τωρα,ποσα γκολ βαζει ο θρυλος μες το μηνα περιπου;:)

 

Βάζει μ.ο. 2/αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τουλάχιστον ένα νήμα για το πακέτο Ολυμπιακός αλλά δεν ασχολήθηκε κανείς... από το 2008.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=195321

 

Και τώρα με το λάθος της βόντα, τσίμπησαν όλοι! :rolleyes:

 

[Yπάρχει μια δυσλειτουργία με τα καρτοκινητά της Vodafone. Υπάρχουν 4 νήματα με αποτέλεσμα οι πληροφορίες να είναι διάσπαρτες για τα λιγότερο διαδεδομένα πακέτα (VF ιnternational, VF Carrefour, VF Ολυμπιακός). Μήπως να μεταφερθούν τα ποστ ή μήπως να ήταν όλα τα καρτοκινητά της βόντα σε ένα νήμα;]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τουλάχιστον ένα νήμα για το πακέτο Ολυμπιακός αλλά δεν ασχολήθηκε κανείς... από το 2008.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=195321

 

Και τώρα με το λάθος της βόντα, τσίμπησαν όλοι! :rolleyes:

 

[Yπάρχει μια δυσλειτουργία με τα καρτοκινητά της Vodafone. Υπάρχουν 4 νήματα με αποτέλεσμα οι πληροφορίες να είναι διάσπαρτες για τα λιγότερο διαδεδομένα πακέτα (VF ιnternational, VF Carrefour, VF Ολυμπιακός). Μήπως να μεταφερθούν τα ποστ ή μήπως να ήταν όλα τα καρτοκινητά της βόντα σε ένα νήμα;]

 

από ότι κατάλαβα το νήμα είναι τα ποστ;. Όσο για το λινκ που έχεις δώσει παραπάνω η προϋπόθεση για την απόδοση του μπόνους /γκολ δεν είναι 10€ αλλά οποιασδήποτε αξία.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα το νήμα είναι τα ποστ;. Όσο για το λινκ που έχεις δώσει παραπάνω η προϋπόθεση για την απόδοση του μπόνους /γκολ δεν είναι 10€ αλλά οποιασδήποτε αξία.

 

παιδια σημερα περασαν 4 εβδομαδες απο οταν εκανα αιτηση και μου εδωσαν τη νεα καρτΑ για μεταφορα του αριθμου απο συνδεση σε cu . ποτε θα ολοκληρωθει η μεταφορα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα περασαν 4 εβδομαδες απο οταν εκανα αιτηση και μου εδωσαν τη νεα καρτΑ για μεταφορα του αριθμου απο συνδεση σε cu . ποτε θα ολοκληρωθει η μεταφορα?

 

Φορητοτητα απο αλλη εταιρεια .. περιπου 4-7 μερες...

Αν ειχες συνδεση ... και το εκανες καρτοκινητο απο βονταφον.. επρεπε να σου εχουν δωσει ημερομηνια αποσυνδεσης του συμβολαιου σου και μετατροπη σε καρτοκινητο..(30 μερες απο την ημερα διακοπης συμβολαιου)

Link to comment
Share on other sites

Φορητοτητα απο αλλη εταιρεια .. περιπου 4-7 μερες...

Αν ειχες συνδεση ... και το εκανες καρτοκινητο απο βονταφον.. επρεπε να σου εχουν δωσει ημερομηνια αποσυνδεσης του συμβολαιου σου και μετατροπη σε καρτοκινητο..(30 μερες απο την ημερα διακοπης συμβολαιου)

 

μου ειχαν πει σε 30 μερες αρα το σαββατο σημερα ειναι 4 εβδομαδες αρα 28 μερες? ή 30 εργασιμες?

Link to comment
Share on other sites

μου ειχαν πει σε 30 μερες αρα το σαββατο σημερα ειναι 4 εβδομαδες αρα 28 μερες? ή 30 εργασιμες?

 

Απο διακοπη συμβολαιου και μετατροπη σε καρτοκινητο ... ειναι 30 ημερολογιακες ημερες και οχι εργασιμες.. δηλαδη αν την εκανες διακοπη πχ στις 20 φεβρουαριου στις 20 μαρτιου θα γινει μετατροπη αλλα μπορεις να το μαθεις μεσω του 13830 ποτε ακριβως θα γινει η διακοπη και η μετατροπη.

Αν παρεις τηλεφωνο θα σου πουνε ακριβως ποτε θα γινει

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω εναν αριθμο cu στον οποιο εχω ενεργοποιησει πριν τις 2 φλεβαρη το unlimited,που με καθε ανανεωση εχεις 1500'+1500 sms προς voda.θελω να το αλλαξω και να το κανω νεο καρτοκινητο vodafone αλλα θελω να ξερω αν θα μπορω να ενεργοποιω και το πακετο ομιλιας που εχει με τα 7€ για 80 λεπτα ομιλιας.εδω(http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10491) λεει αυτο:
Το πακέτο ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα (7€ - 80’) δεν είναι διαθέσιμο για όσους συνδρομητές είναι εγγεγραμμένοι στο Vodafone Bonus ή στο Unlimited.
.μπορειτε να μου πειτε αν αλλαξω πακετο απο cu σε νεο καρτοκινητο θα μπορω να ενεργοποιησω και αυτο το πακετο με τα 7€??
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να το χρησιμοποιεις το πακετο αν ξεγραφτεις απο το unlimited.Προσεχε ομως δεν μπορεις να ξαναγραφτεις.
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να το χρησιμοποιεις το πακετο αν ξεγραφτεις απο το unlimited.Προσεχε ομως δεν μπορεις να ξαναγραφτεις.

 

πως μπορω να ξεγραφτω?? πρεπει πρωτα να αλλαξω πακετο? μπορεις να μου πεις ακριβως τι βηματα πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιημένο το unlimited με ανανέωση 10 ευρώ προς όλα τα κινητά Vodafone.Μου πήραν κατά λάθος 2 κάρτες των 5 ευρώ.Αν τις βάλω αμέσως και τις 2 θα μπορώ να έχω το unlimited προς όλους;'Η θα μετρήσουν μόνο τα 5 ευρώ άρα μόνο προς cu?Ξέρει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιημένο το unlimited με ανανέωση 10 ευρώ προς όλα τα κινητά Vodafone.Μου πήραν κατά λάθος 2 κάρτες των 5 ευρώ.Αν τις βάλω αμέσως και τις 2 θα μπορώ να έχω το unlimited προς όλους;'Η θα μετρήσουν μόνο τα 5 ευρώ άρα μόνο προς cu?Ξέρει κανείς;

 

Και με 2 δευτερολεπτα διαφορα να τις βαλεις,θα μετρησουν σαν δυο διαφορετικες ανανεωσεις των 5 ευρω και οχι σαν μια των 10 ευρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους!

Σκεφτομαι απο συμβολαιο wind να παω σε καρτοκινητη vodafone και ηθελα να ρωτησω τα πακετα ομιλιας οπως αυτο των 80' - 7 ευρω εχει χρεωση ανα 3';αν οχι τι ελαχιστη χρεωση εχει;

Το internet στην καρτοκινητη ειναι το ιδιο γρηγορο με αυτο στα συμβολαια ή εχουν κανενα περιορισμο στις καρτες;

Ευχαριστω για τις απαντησεις!

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 80΄ δεν έχει χρέωση ανά 3 λεπτά . Έχει ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά και μετά ανά δευτερόλεπτο.

Το Internet στην καρτοκινητή είναι το ίδιο γρήγορο με το συμβόλαιο

Link to comment
Share on other sites

Το καλο με τη vodafone ειναι ο συνδυασμος τριων πακετων καρτοκινητης,νομιζω ειναι μεγαλο πλεονεκτημα αυτο,αντιθετα η wind εχει δυο,ενω η cosmote κι αυτη με δυο χρεωνει την οποιαδηποτε αλλαγη με 3 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Το καλο με τη vodafone ειναι ο συνδυασμος τριων πακετων καρτοκινητης,νομιζω ειναι μεγαλο πλεονεκτημα αυτο,αντιθετα η wind εχει δυο,ενω η cosmote κι αυτη με δυο χρεωνει την οποιαδηποτε αλλαγη με 3 ευρω.

 

συμφωνω vodafone 4ever!!

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...