Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι και μετα στελνανε και συγνωμη για την αναστατωση και να αγνοησουμε το μηνυμα.. πραγματικα εχω χασει πασα ιδεα με την βονταφον ...

Απο ..... να μην πω αλλο τιποτα... χρεωσεις ακυρες.. τις προαλες τραβουσαν απο τα καρτοκινητα που εχουν την προσφορα 100 ΜΒ με καθε ανανεωση οτι ποσο ειχαμε στην καρτα και την αλλη μερα μας το πιστωνανε.. τωρα με τον ολυμπιακο .. και αλλα χιλια δυο...

ξεφτιλα τελειως εχει καταντησει .. ο καθενας οτι γουσταρει κανει τελος

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια παλι... τρελη γκαφα πρεπει να ακουσανε πολλα καντηλια χτες (+τα δικα μου)

 

Να ακουσανε πολλα καντηλια επιδει αλλο ενα πρωταθλημα ξαναβαφετε κοκκινο???

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι και μετα στελνανε και συγνωμη για την αναστατωση και να αγνοησουμε το μηνυμα.. πραγματικα εχω χασει πασα ιδεα με την βονταφον ...

Απο ..... να μην πω αλλο τιποτα... χρεωσεις ακυρες.. τις προαλες τραβουσαν απο τα καρτοκινητα που εχουν την προσφορα 100 ΜΒ με καθε ανανεωση οτι ποσο ειχαμε στην καρτα και την αλλη μερα μας το πιστωνανε.. τωρα με τον ολυμπιακο .. και αλλα χιλια δυο...

ξεφτιλα τελειως εχει καταντησει .. ο καθενας οτι γουσταρει κανει τελος

 

εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα όλα οκ λειτουργούνε μπορεί να έτυχε σε μερικούς συνδρομητές κατά λάθος από το σύστημα οπότε μην την κατηγορείται.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΑ τα νευράκια και τα καντήλια... Με το μαλακό... Απλώς έκανε ένα λάθος η vodafone και αντί να στείλει το μήνυμα στους συνδρομητές της "καρτοκινητής Olympiacos" το έστειλε σε όλους τους καρτοκινητούς vodafone. Άνθρωποι ελέγχουν τα μηχανήματα και είναι λογικό να συμβαίνουν ενίοτε κάποια λάθη. Προς τι η μεγάλη όχληση από αυτό το λάθος; Τα νευράκια οφείλονται ότι χάσατε (ΠΑΛΙ) το πρωτάθλημα και όχι στο λάθος της vodafone.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΑ τα νευράκια και τα καντήλια... Με το μαλακό... Απλώς έκανε ένα λάθος η vodafone και αντί να στείλει το μήνυμα στους συνδρομητές της "καρτοκινητής Olympiacos" το έστειλε σε όλους τους καρτοκινητούς vodafone. Άνθρωποι ελέγχουν τα μηχανήματα και είναι λογικό να συμβαίνουν ενίοτε κάποια λάθη. Προς τι η μεγάλη όχληση από αυτό το λάθος; Τα νευράκια οφείλονται ότι χάσατε (ΠΑΛΙ) το πρωτάθλημα και όχι στο λάθος της vodafone.

 

:-) :-) :-) Και σα να ειχε δικιο η vodafone που παροτρεινε τους συνδρομιτες του καρτοκινητου Ολυμπιακος να ανανεωσουν πριν το ματσ! 6ευρουλακια δωρο! Δεν ειναι κ λιγο!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Aυτο το καινουριο 1€ 30mb την βδομαδα ενοει ιντερνετ η μονο facebook;(κατι τετοιο ακουσα).Kαι μ'αρεσει που μετα τον μαη το μειωνει στα 15mb..καλα τι κανουν εκει στην vf;:)
Link to comment
Share on other sites

Χτες στις 6:33 μου ήρθε το ακόλουθο μήνυμα:

 

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑΒΑΦΕΤΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ! ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ! ΚΑΝΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ 1€/ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΑΣ! (μπλιαχ)

 

Ωχ!!!! Την πάτησε η Vodafone ... 6€ στον καθένα πρέπει να δώσει τώρα ... Ας προσεχαν !!!! :p

.
Link to comment
Share on other sites

Aυτο το καινουριο 1€ 30mb την βδομαδα ενοει ιντερνετ η μονο facebook;(κατι τετοιο ακουσα).Kαι μ'αρεσει που μετα τον μαη το μειωνει στα 15mb..καλα τι κανουν εκει στην vf;:)

 

Μην ξεχνάς πως τα 30ΜΒ είναι ουσιαστικά απεριόριστα για chatting! Αν όμως θέλεις να βλέπεις και βιντεάκια στο Internet, να ανεβάζεις ή να κατεβάζεις φωτογραφίες, τραγούδια ή άλλα αρχεία, τότε θα χρειαστείς κάποιο πακέτο Internet με περισσότερα ΜΒ.

 

Αν κρινω απο αυτο θα ειναι και για ιντερνετ. Αυτο με τα 15 μβ ουτε εγω το λαταλαβαινω...το μηνα θα θες 4 ευρω για 60μβ. γιατι να μη βαλεις το πακετο με τα 3 ευρω που σου δινει τα ιδια μβ και εχει μηνιαια διαρκεια αντι για εβδομαδιαια?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χτες στις 6:33 μου ήρθε το ακόλουθο μήνυμα:

 

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑΒΑΦΕΤΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ! ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ! ΚΑΝΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ 1€/ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΑΣ! (μπλιαχ)

 

Μετά από 1 ώρα έρχεται το ακόλουθο:

 

VODAFONE: ΑΝ ΛΑΒΑΤΕ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1€/ΓΚΟΛ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟ! ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ!

 

Μεγάλη αστοχία της Vodafone! Ευτυχώς τη μάζεψε...

Edited by elektron
Link to comment
Share on other sites

Να ακουσανε πολλα καντηλια επιδει αλλο ενα πρωταθλημα ξαναβαφετε κοκκινο???

 

Θα ακούσανε πολλά καντύλια γιατί οι περισσότεροι μη ολυμπιακοί, δεν τρέφουν και τα καλύτερα αισθήματα για αυτή την ομάδα! Ως σοβαρή εταιρία η Vodafone θα πρέπει να αποφεύγει τέτοιες γκάφες ολκής!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη Οι φιλοι του ολυμπιακου πηραν και 6 ευρω.... και μεις τιποτα... ΡΕ ΟΥΣΤ φορητοτηταααααααααααα
Link to comment
Share on other sites

Ως σοβαρή εταιρία η Vodafone θα πρέπει να αποφεύγει τέτοιες γκάφες ολκής!

Καλά, όχι και γκάφα ολκής! Μην τρελαθούμε, δεν έπεσε και το δίκτυο!;)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη Οι φιλοι του ολυμπιακου πηραν και 6 ευρω.... και μεις τιποτα... ΡΕ ΟΥΣΤ φορητοτηταααααααααααα

 

για να καταλάβω επειδή δεν ασχολίεμαι με τα αθλητικά ο ολυμπιακός κέρδισε με 6 γκολ και σε όσους και καρτοκινητους βάλανε κάρτα τους έδωσε 6€ . Προϋπόθεση για να σου δώσει €/γκολ είναι να βάλεις κάρτα 10€ τον μήνα εκείνο ; ή έχει αλλαξει; από όσο θυμάμαι ισχύει ακόμα έτσι δεν είναι;.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω επειδή δεν ασχολίεμαι με τα αθλητικά ο ολυμπιακός κέρδισε με 6 γκολ και σε όσους και καρτοκινητους βάλανε κάρτα τους έδωσε 6€ . Προϋπόθεση για να σου δώσει €/γκολ είναι να βάλεις κάρτα 10€ τον μήνα εκείνο ; ή έχει αλλαξει; από όσο θυμάμαι ισχύει ακόμα έτσι δεν είναι;.

Δεν ξερω φιλε δεν ειμαι ολυμπιακος εγω τους εψαλλα για τα ακυρα μηνυματα που στειλανε σε ολους και οχι σε συνδρομητες ολυμπιακους για την προσφορα γκολ=ευρω...

Link to comment
Share on other sites

θελω να μου πειτε ενα οικονομικο και καλο προγραμμα ιντερνετ για καρτοπρογραμμα..και επειδη ειχα καρτοκινητο ολυμπιακος ενημερωνω οτι μολις κανεις ανανεωση μετα για ενα μηνα οσα γκολ τοσα ευρω θα παιρνεις στην καρτα σου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

θελω να μου πειτε ενα οικονομικο και καλο προγραμμα ιντερνετ για καρτοπρογραμμα..και επειδη ειχα καρτοκινητο ολυμπιακος ενημερωνω οτι μολις κανεις ανανεωση μετα για ενα μηνα οσα γκολ τοσα ευρω θα παιρνεις στην καρτα σου

 

για να καταλάβω τι εννοείς θα πρέπει να βάλουμε κάρτα τουλάχιστον έναν μήνα πριν παίξει ποδόσφαιρο η ομάδα του ολυμπιακού για να αποδοθεί το μπόνους; δηλαδή εάν πάρουμε αυτό το πακέτο κάθε πότε θα πρέπει να βάζουμε κάρτα; θα πρέπει να κοιτάμε προφανώς πότε παίζει ο ολυμπιακός και να υποθέτουμε το αν κερδίσει ή όχι για να βάλουμε κάρτα πριν τον αγώνα για να μας αποδοθεί το μπόνους. Γενικά το μπόνους μπαίνει στο τέλος του αγώνα; ή άμεσα μόλις μπει το γκολ;. Σκέφτομαι να πάρω εάν τέτοιο καρτοκινητο αλλά θα πρέπει να τσεκαρω πότε παίζει ο ολυμπιακός για να βάλω κάρτα και ότι υπόλοιπο μπει σαν μπόνους να το μεταφέρω στο κλασικό μου νούμερο.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

βαζεις καρτα οποτε θελεις και απο την μερα που βαζεις την καρτα και για τον επομενο μηνα για καθε γκολ του ολυμπιακου σε επισημη διοργανωση λαμβανεις ενα ευρω σαν μπονους
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαζεις καρτα οποτε θελεις και απο την μερα που βαζεις την καρτα και για τον επομενο μηνα για καθε γκολ του ολυμπιακου σε επισημη διοργανωση λαμβανεις ενα ευρω σαν μπονους

οκ τέλειο και μετά τα μεταφέρεις εάν είναι πάνω από 5€.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

οκ τέλειο και μετά τα μεταφέρεις εάν είναι πάνω από 5€.

 

ακριβως. φανταζομαι ολοι αυτο κανουνε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαζεις καρτα οποτε θελεις και απο την μερα που βαζεις την καρτα και για τον επομενο μηνα για καθε γκολ του ολυμπιακου σε επισημη διοργανωση λαμβανεις ενα ευρω σαν μπονους

 

To 1€ / γκολ ισχυει για παντα ή πρεπει να καταναλωσεις τα € που κερδιζεις σε ορισμενο χρόνο;

.
Link to comment
Share on other sites

To 1€ / γκολ ισχυει για παντα ή πρεπει να καταναλωσεις τα € που κερδιζεις σε ορισμενο χρόνο;

 

τα καταναλωνεις οπως θες και οποτε θες. Ειναι καθαρα ευρωπουλα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη ειμαι τελειως ασχετος με τα αθλητικα,για ποια γκολ δηλαδη ισχυει;τι ενοειται επισημους αγωνες(πχ πρωταθλημα);Mεταφορα στο cu μου μετα μπορω να κανω;Eυχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη ειμαι τελειως ασχετος με τα αθλητικα,για ποια γκολ δηλαδη ισχυει;τι ενοειται επισημους αγωνες(πχ πρωταθλημα);Mεταφορα στο cu μου μετα μπορω να κανω;Eυχαριστω!

 

και εγώ μια από τα ίδια είναι φουλ ασχετος από τα αθλητικά πάντως ρώτησα στο 13840 και μου είπε ότι είναι μόνο για ποδόσφαιρο. Και βέβαια γίνεται μεταφορά . Αλλά θα πρέπει να βάλεις κάρτα οποιασδήποτε αξίας στο καρτοκινητο ολυμπιακός πριν γίνει ο αγώνας. Όπως να έχει μπορείς να βάλεις μια κάρτα 5€ και ότι μπόνους μπει ανάλογα με τα γκολ τα μεταφέρεις με το 1330 και μπορείς να μεταφέρεις από 5€ και πάνω και επιπλέον χρεώνεςαι 30 λεπτά επιπλέον που είναι το πάγιο για την μεταφορά χρόνο ομιλίας από καρτοκινητο σε καρτοκινητο. Οκ; ελπίζω να σε κάλυψα πάντως λέω να τσίμπησω ένα τέτοιο καρτοκινητο μου φαίνεται πολύ συμφέρον και θα τα μεταφέρω στο βασικό cu μου για να κατανάλωσΩ όπως εγώ θέλω.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μπορώ πχ να πάρω ένα καρτοκινητό Ολυμπιακός, να μαζεύω € από κάθε γκολ του Ολυμπιακού και όταν έχω ανάγκη να τα μεταφέρω στο βασικό μου νούμερο;

 

Δεν είμαι Ολυμπιακός.

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω τι εννοείς θα πρέπει να βάλουμε κάρτα τουλάχιστον έναν μήνα πριν παίξει ποδόσφαιρο η ομάδα του ολυμπιακού για να αποδοθεί το μπόνους; δηλαδή εάν πάρουμε αυτό το πακέτο κάθε πότε θα πρέπει να βάζουμε κάρτα; θα πρέπει να κοιτάμε προφανώς πότε παίζει ο ολυμπιακός και να υποθέτουμε το αν κερδίσει ή όχι για να βάλουμε κάρτα πριν τον αγώνα για να μας αποδοθεί το μπόνους. Γενικά το μπόνους μπαίνει στο τέλος του αγώνα; ή άμεσα μόλις μπει το γκολ;. Σκέφτομαι να πάρω εάν τέτοιο καρτοκινητο αλλά θα πρέπει να τσεκαρω πότε παίζει ο ολυμπιακός για να βάλω κάρτα και ότι υπόλοιπο μπει σαν μπόνους να το μεταφέρω στο κλασικό μου νούμερο.

 

βαζεις καρτα οποτε θελεις και για ενα μηνα οποτε παιζει ο ολυμπιακος και βαζει γκολ παιρνεις λεφτα..αυτο δεν χρησημευει το καλοκαιρι...

κανενα καλο προγραμμα για καρτοπρογραμμα για ιντερνετ υπαρχει??

 

Δηλαδή μπορώ πχ να πάρω ένα καρτοκινητό Ολυμπιακός, να μαζεύω € από κάθε γκολ του Ολυμπιακού και όταν έχω ανάγκη να τα μεταφέρω στο βασικό μου νούμερο;

 

Δεν είμαι Ολυμπιακός.

 

πρεπει ομως να κανεις ανανεωση για να παρεις το μπονους

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...