Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ενδιαφέρει κι εμένα ένα τέτοιο πακετάκι, όχι για την κλήρωση φυσικά, αλλά για να έχω δωρεάν το surf & mail 30 για ένα χρόνο. Πώς μπορώ να το προμηθευτώ;

Ισχύει και για τα ΤΕΙ;

(Τυπικά είμαι σπουδάστρια στο ΤΕΙ Αθήνας -λίγο αιώνια βέβαια και δεν έχω πάσο- έχω όμως βεβαίωση σπουδών!!!)

 

μπορεις να το αγορασεις απο καταστημα βονταφον με την επιδειξη της φοιτητικης ταυτοτητας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κοστίζει 5€ το πακετάκι; Ενώ στις σχολές το μοιράζουν δωρεάν;

 

*Και, αυτή η σελίδα που παραθέτετε,

http://www.vodafone.gr/portal/client/competitions/loadCompetition!loadCondition.action?competitionId=987

την είδα μεν, αλλά όταν μπαίνω στο σάιτ της vodafone και περιηγούμαι δεν μπορώ να την ξαναβρω.

Πώς μπορώ να την βρω;

Μπαίνω vodafone.gr, και μετά πού κάνω κλίκ;

Μπάινω στο "Επαγγελματίες Εταιρείες" αλλά δεν το βρίσκω...

Δεν έχει πουθενά "Διαγωνισμοί", πού είναι;

Δεν θέλω το λινκ, το έχω, το πώς θα φτάσω εκεί με βήματα κλικ θα ήθελα να ξέρω, αν γίνεται!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

θα πας πανω δεξια που λεει vodafone ελλαδος και μετα κατω αριστερα στο κοκκινο πλαισιο που λεει διαγωνισμοι..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

γνωριζεται αν υπαρχει διαθεσιμο σε καποιο καταστημα vodafone στην θεσσαλονικη η καρτοκινητη ολυμπιακος vodafone?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γνωριζεται αν υπαρχει διαθεσιμο σε καποιο καταστημα vodafone στην θεσσαλονικη η καρτοκινητη ολυμπιακος vodafone?

 

Καλυτερα να ψαξεις σε περιπτερα για το Ολυμπιακος παρα σε καταστηματα!!! Παντως εδω Πειραια ειχα βρει περιπτερα που ειχαν κρεμασει τετοια πακετα. Τωρα αν εχουν ληξει και αυτα αυτο ειναι αλλο πακετο

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να ψαξεις σε περιπτερα για το Ολυμπιακος παρα σε καταστηματα!!! Παντως εδω Πειραια ειχα βρει περιπτερα που ειχαν κρεμασει τετοια πακετα. Τωρα αν εχουν ληξει και αυτα αυτο ειναι αλλο πακετο

 

αν δεν ειχε και στον πειραια δεν μπορω να φανταστω που αλλου θα ειχε :D:D

στην θεσσαλονικη θα ηθελα να μαθω αν πουλαει κανενα καταστημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειχε και στον πειραια δεν μπορω να φανταστω που αλλου θα ειχε :D:D

στην θεσσαλονικη θα ηθελα να μαθω αν πουλαει κανενα καταστημα

 

Ναι φυσικα .. καταστηματα/περιπτερα που θελουν γρηγορη "Ανακαινιση" κρεμανε η βαζουν στις βιτρινες πακετα καρτοκινητης Ολυμπιακος! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Είμαι φοιτητής στο Πα-Πει (και καινούργιος στο Forum το οποίο by the way είναι τέλειο και πολύ ενημερωτικό!!) και είδα τις προωθήτριες την Παρασκευή! Επειδή όμως δεν ήθελα να αλλάξω τον αριθμό μου (έχω χρόνια What's UP) μου είπαν πως μπορώ να πάω σε ένα κατάστημα Vodafoneλέγοντας τους πως με ενδιαφέρει το φοιτητικό promo και να κάνω αίτηση φορητότητας (+δείχοντας την φοιτητική μου ταυτότητα)! Αν κάνω ανανέωση μέχρι τις 31/11 (αφού γίνει η φορητότητα φυσικά) θα μπω στην κλήρωση για το ενοίκιο!!! Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω!!!! αν κερδίσω την βγάζω τζάμι!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει μια γνώμη επάνω σε αυτό;

Ευχαριστώ! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Είμαι φοιτητής στο Πα-Πει (και καινούργιος στο Forum το οποίο by the way είναι τέλειο και πολύ ενημερωτικό!!) και είδα τις προωθήτριες την Παρασκευή! Επειδή όμως δεν ήθελα να αλλάξω τον αριθμό μου (έχω χρόνια What's UP) μου είπαν πως μπορώ να πάω σε ένα κατάστημα Vodafoneλέγοντας τους πως με ενδιαφέρει το φοιτητικό promo και να κάνω αίτηση φορητότητας (+δείχοντας την φοιτητική μου ταυτότητα)! Αν κάνω ανανέωση μέχρι τις 31/11 (αφού γίνει η φορητότητα φυσικά) θα μπω στην κλήρωση για το ενοίκιο!!! Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω!!!! αν κερδίσω την βγάζω τζάμι!!!

 

Παιδιά επειδή δεν το ξεκαθαρισα παραπάνω, τις προωθήτριες τις βρήκα στην Πάντειο που είχα πάει να βρω την κοπέλα μου (δεν ξέρω αν ήρθαν και Πα-Πει)....

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι καλή επιτυχία

Πήγα σήμερα σε κατάστημα και ζήτησα φορητότητα 2 αριθμούς στο φοιτητικό CU .

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι καλή επιτυχία

Πήγα σήμερα σε κατάστημα και ζήτησα φορητότητα 2 αριθμούς στο φοιτητικό CU .

 

σου ζητησανε φοιτητικη ταυτοτητα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μου ζητήσανε και την έβγαλαν φωτοτυπία , αλλά δεν μου είπαν όχι για 2 φορητότητες.

Επειδή είμαι φοιτητής στην Λαμία φαντάζομαι δεν θα έρθουν εδώ οι προωθήτριες....και είπα να πάρω την προσφορά με φορητότητα

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου ζητήσανε και την έβγαλαν φωτοτυπία , αλλά δεν μου είπαν όχι για 2 φορητότητες.

Επειδή είμαι φοιτητής στην Λαμία φαντάζομαι δεν θα έρθουν εδώ οι προωθήτριες....και είπα να πάρω την προσφορά με φορητότητα

 

και πολυ καλα εκανες. αφου το δικαιουσε.

ρε θηριο εχεις ορεξη για διαβασμα?:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ακούσει που λένε συνταξιούχος φοιτητής?

Δεν έχω πια καθόλου όρεξη για διάβασμα

Απο κεκτημένη ταχύτητα και χρησιμοποιώ τις γνώσεις που ήδη έχω....

Link to comment
Share on other sites

Vasileios, όταν λες "φοιτητική ταυτότητα" εννοείς πάσο, τρίπτυχο ή βεβαίωση σπουδών;

Λες να πιάσει με βεβαίωση σπουδών που την έχω πρόχειρη;

Έχω και τρίπτυχο αλλά έχω 3 χρόνια να το σφραγίσω και θα πρέπει να πάω στη γραμματεία.

Για πάσο, βέβαια, ούτε λόγος στο 24ο εξάμηνο :lol:...

Link to comment
Share on other sites

βοηθηστε με παρακαλω οποιος γνωριζει εχω vodafone cu και αρκετους ποντους στο pointmania. θελω να το αλλαξω κα να το κανω νεο καρτοκινητο vodafone για να κανω χρηση της υπηρεσιας 1 λεπτο το λεπτο προς 2 αριθμους. αν κανω την αλλαγη, θα χαθουνε οι ποντοι μου στο pointmania? επισης αφου γινει η μεταφορα στο νεο καροκινητο, θελω να γραφτω στο προγραμμα cash back?αν κανω εγγραφη χανονται οι ποντοι μου απο το ποιντ μαινια?ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο εμένα....

Προσπαθώ να βάλω VF Live στο 9100 μου... Κατέβασα το cab απο ενα site (brothersoft) κ το εκανα εγκατασταση... Τώρα θέλλω να περάσω τις ρυθμίσεις για WAP mms internet klp klp . Δοκίμασα με την εξυπ. πελατών 5 φορές κ ακομα περιμένω να μου στείλουν με μνμ τις ρυθμίσεις :( .. Απο το άλλο μενού που συμπληρώνεις συσκευή ζητάει To IMSI που το βρίσκουμε ????

Αν περάσω τις ρυθμίσεις κ ενεργοποιήσω το vf live Unlimited τότε η μόνη χρέωση που θα έχω για να μπαίνω στον messenger θα είναι τα 5 ευρώ ???? Κ αν ναι τί άλλες ρυθμίσεις χρειάζεται να κάνω ????

Ευχαριστώ....

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Το vodafone live unlimited είναι για τηλεόραση και όχι για internet. Όι πόντοι Pointmania δεν χάνονται Με την αλλαγή πακέτου. Αν επιλεγή κάποιο άλλο bonus δεν θα προστεθούν άλλοι πόντοι εκτός από τους 10 κάθε χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

Το vodafone live unlimited είναι για τηλεόραση και όχι για internet. Όι πόντοι Pointmania δεν χάνονται Με την αλλαγή πακέτου. Αν επιλεγή κάποιο άλλο bonus δεν θα προστεθούν άλλοι πόντοι εκτός από τους 10 κάθε χρόνο.

 

και κατι ακομα φιλε βασιλειε. τους 2 αριθμους με τους οποιους μιλας ενα λεπτο το λεπτο, πρεπει να τους ανανεωνουμε καθε μηνα?δηλαδη εγω δεν θελω να αλλαξω, θελω να τους εχω συνεχεια τους ιδιους. το αφηνω οπως εχει η τους ανανεωνω καθε 30 μερες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομα φιλε βασιλειε. τους 2 αριθμους με τους οποιους μιλας ενα λεπτο το λεπτο, πρεπει να τους ανανεωνουμε καθε μηνα?δηλαδη εγω δεν θελω να αλλαξω, θελω να τους εχω συνεχεια τους ιδιους. το αφηνω οπως εχει η τους ανανεωνω καθε 30 μερες?

 

Το αφηνεις ως εχει καθως πλεον η υπηρεσια δε ληγει ποτε απο το κινητο σου. Εννοειται βεβαια οτι εχεις το δικαιωμα να τους αλλαξεις καθως επιτρεπονται μεχρι και 2 αλλαγες το μηνα

Link to comment
Share on other sites

Το αφηνεις ως εχει καθως πλεον η υπηρεσια δε ληγει ποτε απο το κινητο σου. Εννοειται βεβαια οτι εχεις το δικαιωμα να τους αλλαξεις καθως επιτρεπονται μεχρι και 2 αλλαγες το μηνα

 

α ωραια, δεν χρειαζεται να εχεις το αγχος της ανανεωσης. μια χαρα λοιπον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρέθηκαν και στο Πανεπιστήμιο Πατρών για τα φοιτητικά πακέτα CU.

Τι είναι αυτά τα φοιτητικά πακέτα CU?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...