Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνε Κλικ στο παρακάτω λινκ

https://eservices1.vodafone.gr/clm/etopup/homePage.do

 

to dokimasa file alla den exw VISA!

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει και με κάρτες ανάληψης μετρητών maestro ή Visa electron
Link to comment
Share on other sites

Αποκλειστικά από τη Vodafone μπορείτε να ανανεώσετε το χρόνο ομιλίας του καρτοκινητού σας στο εξωτερικό αγοράζοντας κάρτες του τοπικού ξένου δικτύου.

 

Η δυνατότητα αυτή ισχύει για κάρτες ανανέωσης χρόνου ομιλίας των δικτύων Vodafone ή συνεργαζόμενων δικτύων στις εξής χώρες:

 

Χώρα Δίκτυο (Vodafone ή συνεργαζόμενο)

Αλβανία Vodafone

Αίγυπτος Vodafone

Αυστραλία Vodafone

Αυστρία A1 Mobilkom

Γαλλία SFR

Γερμανία Vodafone

Ηνωμένο Βασίλειο Vodafone

Ιρλανδία Vodafone

Ισπανία Vodafone

Ιταλία Vodafone

Κροατία Vipnet

Μάλτα Vodafone

Ολλανδία Vodafone

Ουγγαρία Vodafone

Πορτογαλία Vodafone

Σλοβενία Si mobil

Σουηδία Telenor (ex Vodafone)

 

 

 

 

Η διαδικασία είναι απλή:

 

* Εαν βρεθείτε σε κάποια από τις παραπάνω χωρες, αγοράζετε κάρτα ανανέωσης χρόνου ομιλίας του τοπικού δικτύου στην χώρα που επισκέπτεστε (Vodafone ή συνεργαζόμενου) από τοπικό κατάστημα.

* Επιβεβαιώνετε ότι βρίσκεστε στο δίκτυο της Vodafone ή του συνεργαζόμενου δικτύου στην χώρα περιαγωγής σύμφωνα με τον παραπάνω πίνακα.

* Καλείτε απευθείας το 1268 δωρεάν και δίνετε τον κωδικό της κάρτας, σύμφωνα με τις οδηγίες που σας δίνονται τηλεφωνικά.

* Δέχεστε ένα SMS το οποίο σας ενημερώνει για την ολοκλήρωση της ανανέωσης του χρόνου ομιλίας.

 

Το κόστος της υπηρεσίας είναι 1 ευρώ ανεξάρτητα από την αξία της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει και με κάρτες ανάληψης μετρητών maestro ή Visa electron

 

Τώρα η Vodafone σε συνεργασία με την Εμπορική Τράπεζα σας δίνει την δυνατότητα πληρωμής του λογαριασμού σας και με χρεωστικές κάρτες Visa Electron και Maestro που διαθέτουν κωδικό CVV2 στο πίσω μέρος της κάρτας.

 

i dikia mou den exei CVV2 oute einai apo tin emporiki....

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Με κάρτα VODAFONE Γερμανίας λοιπόν πέρνεις το 1268 και ανανεώνεις. Κόστος τηλεφωνήματος δωρεάν. Κόστος Ανανέωσης 1 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

pira prin to 1252 k mporo na anewsw k apo ekei....alla tora me germanikes kartes vodafone i me ellinikes!??!! den kserw!!!?!!?!

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

pira prin to 1252 k mporo na anewsw k apo ekei....alla tora me germanikes kartes vodafone i me ellinikes!??!! den kserw!!!?!!?!

 

Η κληση στο 1252 ειναι δωρεαν απο το εξωτερικο;

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται ειναι εβδομαδα ανακοινωσεων για την Vodafone.

 

Νεο πακετακι καρτοκινητης Vodafone International που απευθυνεται σε οικονομικους μεταναστες.

Link to comment
Share on other sites

Η κληση στο 1252 ειναι δωρεαν απο το εξωτερικο;

 

den kserw an einai dorean...den koitaksa...alla exw akousei oti plironeis...

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορείς να πάρεις το 1268 δωρεάν από το εξωτερικό .

Η κλήση στο 1252 χρεώνεται .

Το 1268 είναι μόνο για ανανέωση,από εξωτερικό. Το 1252 είναι και για να ακούσεις το υπόλοιπο σου.

Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορείς να πάρεις το 1268 δωρεάν από το εξωτερικό .

Η κλήση στο 1252 χρεώνεται .

Το 1268 είναι μόνο για ανανέωση,από εξωτερικό. Το 1252 είναι και για να ακούσεις το υπόλοιπο σου.

 

1253 χωρις χρεωση με ελληνικες κάρτες

1268 με ξένες

για το υπολοιπο σας γραπτό μηνυμα Υ στο 1252 με χρεωση 0,27

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνιση θα ήθελα.... Το καινούριο αυτό πακέτο το cu sms a lot με τα άπειρα sms και mms και τα 50 εξτρα μηνύματα προς τα υπόλοιπα δίκτυα είναι μόνο μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου. Με συμφέρει πάρα μα πάρα πολύ και θα ήθελα να ξέρω πόσο θα διαρκέσει η χαρά μου... :)
Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνιση θα ήθελα.... Το καινούριο αυτό πακέτο το cu sms a lot με τα άπειρα sms και mms και τα 50 εξτρα μηνύματα προς τα υπόλοιπα δίκτυα είναι μόνο μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου. Με συμφέρει πάρα μα πάρα πολύ και θα ήθελα να ξέρω πόσο θα διαρκέσει η χαρά μου... :)

 

i diafimisi leei mexri 30 sep alla pote den xeris...

Link to comment
Share on other sites

Sorry γιατί όταν παίρνω στο 1286 να ενεργοποιήσω το πακέτο 30 λεπτών και 30 μηνυμάτων μου λέει "έχετε ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο γι αυτόν τον μήνα"; Ένα τον μήνα μπορείς να πάρεις;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Φένεται ότι στην Vodafone διαβάζουν Myphone.

Μόλις τώρα το κάλεσα και λέει, έχετε ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο τις τελευταίες 7 ημέρες....

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου Που χρησιμοποιεί το menu στα Αγγλικά, μου ανάφερε το παρακάτω πρόβλημα

το Υπόλοιπο λογαριασμού ακούγεται στα Αγγλικά με τον εξής τρόπο

 

you have three euro and forty five cents you have sixty three minutes and thirty four seconds gia kliseis stin diarkeia toy savatokiriakou se kinita vodafone kai stathera tilefona ,you have 3minutes and 46 seconds pros olous tous ethnikous proorismous apo to evdomadiaio programma tis epilogis sas .

Με λίγα λόγια ενώ τα νούμερα είναι στα Αγγλικά ..... το όνομα του πακέτου παραμένει Ελληνικά .

Ελπίζω η Vodafone να το διορθώσει γιατί είναι προβληματικό για όσους ξένους χρησιμοποιούν Vodafone a la carte.

Επιπλέον τα πακέτα ομιλίας για να αγοραστούν πρέπει να σε βοηθήσει Έλληνας μια και το MENU είναι μόνο Ελληνικά...

Link to comment
Share on other sites

Φένεται ότι στην Vodafone διαβάζουν Myphone.

Μόλις τώρα το κάλεσα και λέει, έχετε ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο τις τελευταίες 7 ημέρες....

Ναι! Δεν αντέχω άλλο! :p :lol: Μόλις το είπα διορθώθηκε! :p Αυτό θα πει εξυπηρέτηση!

Vodafone. Ζήσε τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνιση θα ήθελα.... Το καινούριο αυτό πακέτο το cu sms a lot με τα άπειρα sms και mms και τα 50 εξτρα μηνύματα προς τα υπόλοιπα δίκτυα είναι μόνο μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου. Με συμφέρει πάρα μα πάρα πολύ και θα ήθελα να ξέρω πόσο θα διαρκέσει η χαρά μου... :)

 

ναι μέχρι τότε θα διαρκέσει η χαρά σου κ η χαρά μου κ πολλών άλλων αλλα πόσα πακέτα το μήνα μπορούμε να ενεργοποιήσουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω μέχρι 5 ,Αν ο μήνας έχει 5 τρίτες, ( κάθε τρίτη το ενεργοποιώ)
Link to comment
Share on other sites

Φένεται ότι στην Vodafone διαβάζουν Myphone.

Μόλις τώρα το κάλεσα και λέει, έχετε ενεργοποιήσει ήδη το πακέτο τις τελευταίες 7 ημέρες....

 

 

kapoios pou na to xrhsimopoiei auto to neo paketo, na mas pei an sundiazetai kanonika me to 1lepto/lepto?

Link to comment
Share on other sites

mporei kapios na mou pei...to 0.01 pros 2 arithmous kai ta 30 lepta pros olous ana vdomada mporoun na siniparksoun?diladi gia tous 2 arithmous tha xrewnese xwrista enw ta 30 einai pros olous tous allous?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...