Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πριν, μπορούσες να βάλεις τις κάρτες ανανέωσης τω αλακαρτ σε cu και αντίστροφα! Εξάιρεση οι ειδικές κάρτες (cu a lot, η οποία μέτραγε νομίζω σαν χρόνος ομιλίας) και η τωρινή κάρτα των 3 ευρώ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πριν, μπορούσες να βάλεις τις κάρτες ανανέωσης τω αλακαρτ σε cu και αντίστροφα! Εξάιρεση οι ειδικές κάρτες (cu a lot, η οποία μέτραγε νομίζω σαν χρόνος ομιλίας) και η τωρινή κάρτα των 3 ευρώ...

 

Είπα κάτι το διαφορετικό και το αναφέρεις............:blink: :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μάθω πότε έκανα τελευταία φορά ανανέωση χρόνου ομιλίας; Παλιά θυμάμαι έπαιρνα για να μάθω το υπόλοιπό μου και στο τέλος μου έλεγε. Τώρα όχι...... :confused:

 

Επίσης με το Ν70 μπορώ να μπω στο Vodafone Live!; :cool:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μάθω πότε έκανα τελευταία φορά ανανέωση χρόνου ομιλίας; Παλιά θυμάμαι έπαιρνα για να μάθω το υπόλοιπό μου και στο τέλος μου έλεγε. Τώρα όχι...... :confused:

 

Επίσης με το Ν70 μπορώ να μπω στο Vodafone Live!; :cool:

Εάν δεν σου λέει καλώντας 1252 και πατώντας το 1 θα σου λέει σίγουρα πότε λίγει η σύνδεση. Ό,τι σου πει μείον 365 μέρες και καταλαβαίνεις πότε έκανες τελευταία φορά ανανέωση.

 

Μπορείς αρκεί να ενεργοποιήσεις την υπηρεσία και να έχεις τις κατάλληλες ρυθμίσεις. Κάλεσε 13830 και θα σε εξυπηρετήσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν σου λέει καλώντας 1252 και πατώντας το 1 θα σου λέει σίγουρα πότε λίγει η σύνδεση. Ό,τι σου πει μείον 365 μέρες και καταλαβαίνεις πότε έκανες τελευταία φορά ανανέωση.

 

Μπορείς αρκεί να ενεργοποιήσεις την υπηρεσία και να έχεις τις κατάλληλες ρυθμίσεις. Κάλεσε 13830 και θα σε εξυπηρετήσουν :)

 

Απλώς καλώ 1252 μου λέει πόσο υπόλοιπο έχω και πόσο κόστισε η τελευταία κλήση. Μετά με "πετάει" πάλι στο αρχικό μενού (Πατήστε 1 για αυτό, 2 για εκείνο)...

 

Οχι τίποτα άλλο αλλά θέλω να μάθω πότε έκανα τελευταία φορά ανανέωση γιατί είναι πολύ εύκολος ο αριθμός για να μην τον χάσω... :p

 

 

Δηλαδή θα μπορώ να βλέπω TV μέσω 3G με τον Ν70 έτσι; Ωραία...

Αλλά απ'οσο θυμάμαι η εξυπηρέτηση δεν ήταν 1251; Πόσο άλλαξαν τα πράγματα από την τελευταία φορά... :O

 

Υ.Γ: Μόλις παρατήρησα οτι η Vodafone δεν έχει 3G στην Δράμα. Τουλάχιστον στην περιοχή μου (ενώ είχε). :X :wacko:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Απλώς καλώ 1252 μου λέει πόσο υπόλοιπο έχω και πόσο κόστισε η τελευταία κλήση. Μετά με "πετάει" πάλι στο αρχικό μενού (Πατήστε 1 για αυτό, 2 για εκείνο)...

 

Οχι τίποτα άλλο αλλά θέλω να μάθω πότε έκανα τελευταία φορά ανανέωση γιατί είναι πολύ εύκολος ο αριθμός για να μην τον χάσω... :p

 

 

Δηλαδή θα μπορώ να βλέπω TV μέσω 3G με τον Ν70 έτσι; Ωραία...

Αλλά απ'οσο θυμάμαι η εξυπηρέτηση δεν ήταν 1251; Πόσο άλλαξαν τα πράγματα από την τελευταία φορά... :O

 

Υ.Γ: Μόλις παρατήρησα οτι η Vodafone δεν έχει 3G στην Δράμα. Τουλάχιστον στην περιοχή μου (ενώ είχε). :X :wacko:

Ίσως κάνουν εργασίες και δεν έχεις 3G. Πάρε 13830 και ανέφερε το (έχει αλλάξει εδώ και μερικούς μήνες).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δείτε αυτό για να πάθετε την πλάκα σας, πανέξυπνο. Απλα τέλειο

http://www.livefeeds.gr/644589663/

 

(βάλτε άφοβα το κινητό σας)

 

πέστε και τη γνώμη σας :lol: :happy:

 

VODA RULEZZ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δείτε αυτό για να πάθετε την πλάκα σας, πανέξυπνο. Απλα τέλειο

http://www.livefeeds.gr/644589663/

 

(βάλτε άφοβα το κινητό σας)

 

πέστε και τη γνώμη σας :lol: :happy:

 

ΑΠΛΑ, ΤΕΛΕΙΟ

 

δεν γραφω τιποτα ... αλλα .......απλα δοκιμάστε το !!!!!

 

Η ποιο τέλεια δι.........ση (θα το γραψω αυριο)_

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δείτε αυτό για να πάθετε την πλάκα σας, πανέξυπνο. Απλα τέλειο

http://www.livefeeds.gr/644589663/

 

(βάλτε άφοβα το κινητό σας)

 

πέστε και τη γνώμη σας :lol: :happy:

 

VODA RULEZZ

 

ΑΠΛΑ, ΤΕΛΕΙΟ

 

δεν γραφω τιποτα ... αλλα .......απλα δοκιμάστε το !!!!!

 

Η ποιο τέλεια δι.........ση (θα το γραψω αυριο)_

 

Αν είναι όντως της Vodafone πρόκειται για απαράδεκτο spam, ειδικά το ότι ζητάει e-mail στο τέλος... Εγώ έχω ήδη στείλει ένα οργισμένο e-mail στη Vodafone και περιμένω απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όντως της Vodafone πρόκειται για απαράδεκτο spam, ειδικά το ότι ζητάει e-mail στο τέλος... Εγώ έχω ήδη στείλει ένα οργισμένο e-mail στη Vodafone και περιμένω απάντηση...

ΓΙΛΟ ηρεμία δεν βλάπτει......... δες το ΟΛΟ μεχρι το τελος και ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ !

ΔΕΝ εισαι υποχρεωμένος να δώσεις ΟΥΤΕ εμαιλ ΟΥΤΕ το κινητο σου!

ΑΝ δεν θες ΜΗΝ το στελνεις .

ΟΧΙ και spam !:mad:

 

spam= οταν σου στέλνουν email χωρίς την συγκατάθεση σου , και δεν σου έστειλαν ΤΙΠΟΤΑ. ΑΡΑ?

ΛΙΓΟ χιούμορ δεν βλάπτει.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ εισαι υποχρεωμένος να δώσεις ΟΥΤΕ εμαιλ ΟΥΤΕ το κινητο σου!

ΑΝ δεν θες ΜΗΝ το στελνεις .

ΟΧΙ και spam !:mad:

 

spam= οταν σου στέλνουν email χωρίς την συγκατάθεση σου , και δεν σου έστειλαν ΤΙΠΟΤΑ. ΑΡΑ?

ΛΙΓΟ χιούμορ δεν βλάπτει.

 

Το είδες μέχρι τέλους? Είδες ότι μπορείς να βάλεις e-mails φίλων για να σταλεί και σε αυτούς?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Το είδες μέχρι τέλους? Είδες ότι μπορείς να βάλεις e-mails φίλων για να σταλεί και σε αυτούς?:mad:

ΑΝ θελεις !

δεν σε υποχρεωνη κανεις!

 

Συγνώμμη αλλά τί σχέση έχει το link http://www.livefeeds.gr/644589663/ με την Vodafone........:blink: :blink:

 

δοκιμασε το και θα καταλαβεις , αφοβα!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμμη αλλά τί σχέση έχει το link http://www.livefeeds.gr/644589663/ με την Vodafone........:blink: :blink:

 

Αυτό είπα και εγώ στην αρχή αλλά υπάρχει κατωχηρωμένο domain... Δηλαδή αν έχει γίνει κάτι άλλο θα τον έπιαναν τον δημιουργό... Και εμένα μου έκανε εντύπωση...

 

Αλλά και της Vodafone να είναι το ότι δίνει τη δυνατότητα να βάλεις e-mails φίλων για να τους το στείλει το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ...

 

Για αυτό και έστειλα e-mail στην εταιρεία. Αφενός για να σιγουρευτούμε ότι είναι της Vodafone (που προσωπικά έχω τεράστιες αμφιβολίες και λόγω του άκυρου site και λόγω του spamming το οποίο είναι παράνομο και δεν ταιριάζει σε μια τέτοια εταιρεία) και αφετέρου για να δούμε τι έχει να δηλώσει...

 

ΑΝ θελεις !

δεν σε υποχρεωνη κανεις!

Αυτόν που θα το δεχτεί τον ρώτησες???

Link to comment
Share on other sites

Επιμένω η Vodafone που κολλάει?..............είναι ένα site που δείχνει συνέχεια το ίδιο και μετά σου ζητά να βάλεις αριθμό κινητού...............

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Επιμένω η Vodafone που κολλάει?..............είναι ένα site που δείχνει συνέχεια το ίδιο και μετά σου ζητά να βάλεις αριθμό κινητού...............

 

Βάλε έναν αριθμό κινητού να καταλάβεις... Δες το μέχρι τέλους.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Αυτόν που θα το δεχτεί τον ρώτησες???

Μα υποτίθεται ότι το στέλνεις σε φίλο... Αντί να του στείλεις μια κάρτα

του στέλνεις αυτό το βίντεο

... Δεν καταλαβαίνω που είναι το περίεργο!

 

Εγώ βρίσκω πολύ καλή κίνηση του marketing!;)

Link to comment
Share on other sites

Το είδες μέχρι τέλους? Είδες ότι μπορείς να βάλεις e-mails φίλων για να σταλεί και σε αυτούς?:mad:

 

Αυτο ειναι spam ? Spam θα ειτανε να εμπαινες στο site της vodafone και να στο πετουσε αυτο σαν popup. Σε αναγκαζει να δωσεις ντε και καλα e-mail φιλου σου η το κινητο σου? Αυτο ειναι σαν πρόσκληση να ενημερωσης φιλο σου εαν θες. Απο αλλα site δεν εχεις δει να λενε "εαν σου αρεσε το site στειλτο και στον φιλο σου ...." Anyway

 

Μετα το τελος αυτου υπαρχει το link της vodafone και οπως επισης λεει κατω Copyright 2007 Vodafone Group, τωρα εαν δεν ειναι της vodafone τη να πω...

Link to comment
Share on other sites

Spam θα είναι για τον ανυποψίαστο φίλο μου που θα του σταλεί το μήνυμα αυτό... Και όπου εγώ έχω δώσει και το όνομα του και το τηλέφωνο του.

 

Καταλαβαινω τη ενοεις. Απο την μια δεν ειναι spam απο την άλλη δεν ειναι και καλό. Πες μας τι θα απαντηση η vodafone (εαν είναι δικό της δημιούργημα)

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω τη ενοεις. Απο την μια δεν ειναι spam απο την άλλη δεν ειναι και καλό. Πες μας τι θα απαντηση η vodafone (εαν είναι δικό της δημιούργημα)

 

Μην ανησυχείς, θα σας ενημερώσω.:O Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι έχει πλάκα. Αλλά...

Link to comment
Share on other sites

Spam θα είναι για τον ανυποψίαστο φίλο μου που θα του σταλεί το μήνυμα αυτό... Και όπου εγώ έχω δώσει και το όνομα του και το τηλέφωνο του.

εκει πλεον ΕΣΥ περνεις την πρωτοβουλία σε ποιον φιλο σου να το στειλεις , και εσυ γνωριζοντας τους φιλου σου κανονιζεις την αποστολη η οχι!

 

ΕΠΕΙΔΗ ξεφύγαμε απο το κανονικό θεμα :offtopic: :(

το θέμα αυτο καλύτερα να συνεχίσει εδω για αυτο (spam η απίστευτο η απλά μια νέα προώθηση)

 

εδω ΑΣ ΠΑΡΑΜΕΊΝΕΙ το θεμα που ειναι Τα πάντα για: Vodafone a la Carte, Vodafone CU :D

 

 

ΕΙΝΑΙ επιβεβαιωμένο οτι είναι ΕΠΙΣΗΜΟ της

vodafone !

 

 

δοκιμάστε το ΑΦΟΒΑ!

http://www.livefeeds.gr/644589663/

 

Η ΔΙΣΠΙΣΤΗ ας καλέσουν

στο 13830 απο κινητο vodafone με χεωση 0,10€/κληση και να ρωτησουν αν βγηκε μια νεα "διαφήμιση"

 

Link to comment
Share on other sites

εκει πλεον ΕΣΥ περνεις την πρωτοβουλία σε ποιον φιλο σου να το στειλεις , και εσυ γνωριζοντας τους φιλου σου κανονιζεις την αποστολη η οχι!

 

Μα είναι αυτά σοβαρά πράγματα? Δηλαδή μία τέτοιου μεγέθους εταιρεία είναι δυνατόν να λειτουργεί με βάση τη λογική του επισκέπτη? Και αν κάποιος το στείλει στο info@viatherm.gr εσύ θα ήσουν ευχαριστημένος? Μπορεί ναι γιατι θα γελούσες. Και όντως είναι πολύ έξυπνο και αστείο. Θα ήξερες όμως ότι κάποιος συμπλήρωσε το όνομα σου, το τηλέφωνο σου και το e-mail σου σε κάτι που ΕΣΥ ο ίδιος δεν έδωσες τη συγκατάθεση σου.;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είπα και εγώ στην αρχή αλλά υπάρχει κατωχηρωμένο domain... Δηλαδή αν έχει γίνει κάτι άλλο θα τον έπιαναν τον δημιουργό... Και εμένα μου έκανε εντύπωση...

 

Αλλά και της Vodafone να είναι το ότι δίνει τη δυνατότητα να βάλεις e-mails φίλων για να τους το στείλει το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ...

 

Για αυτό και έστειλα e-mail στην εταιρεία. Αφενός για να σιγουρευτούμε ότι είναι της Vodafone (που προσωπικά έχω τεράστιες αμφιβολίες και λόγω του άκυρου site και λόγω του spamming το οποίο είναι παράνομο και δεν ταιριάζει σε μια τέτοια εταιρεία) και αφετέρου για να δούμε τι έχει να δηλώσει...

 

 

Αυτόν που θα το δεχτεί τον ρώτησες???

 

 

Ειναι της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω για μία εβδομάδα να κάνω κλήσεις από cu σε συμβόλαιο vodafone (μόνο σε ένα αριθμό). Εϊχα μείνει με την εντύπωση ότι μπορώ να το κάνω με το πρόγραμμα που με 2.5 ευρώ έχεις 250 λεπτά για μία εβδομάδα αλλά τελικά από ότι είδα δεν ισχύει για κλήσεις προς συμβόλαια.

Τι μου προτείνετε;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ cu-συμβολαιου δυστυχως δεν υπαρχει κατι να κανεις. Μονο αν ειχες ala cart με το 0.01€/λεπτο μπορουσες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...