Jump to content

Mio P350 και Mio P550


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.Έχω ένα προβληματάκι με το mio 550 μου και θα ήθελα άν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.Το έχω λίγο καιρό και το έχω βαρυφορτώσει από προγράματα.Τώρα τελευταία μου κλείνει κάθε 1 λεπτό ακόμα κι αν το έχω συνδεμένο στον υπολογιστή ή στο φορτιστή.Πήγα στις ρυθμίσεις και είναι όλα εντάξει(όταν είναι εκτός φόρτισης λέει ότι πρέπει να κλείνει σε 5 λεπτά και όταν είναι σε φόρτιση να μην κλείνει.Υπ όψιν στο destinator κατά την διάρκεια πλοήγησης και συνδεμένο με τον φορτιστή δεν κλείνει.Απεγκαταστώ ένα ένα τα προγράματα μήπως βρώ την αιτία αλλά μέχρι τώρα τίποτα!!!:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λοιπον εκατσα και εβαλα 2g τραγουδια για να μου φυγει η περιεργεια και τωρα εχω πλεον 2240.59mb in use και 1677.74mb free. το εργαλειο δουλευει αψογα και το destinator επισης που το εχω στην ιδια καρτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Έχω ένα προβληματάκι με το mio 550 μου και θα ήθελα άν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.Το έχω λίγο καιρό και το έχω βαρυφορτώσει από προγράματα.Τώρα τελευταία μου κλείνει κάθε 1 λεπτό ακόμα κι αν το έχω συνδεμένο στον υπολογιστή ή στο φορτιστή.Πήγα στις ρυθμίσεις και είναι όλα εντάξει(όταν είναι εκτός φόρτισης λέει ότι πρέπει να κλείνει σε 5 λεπτά και όταν είναι σε φόρτιση να μην κλείνει.Υπ όψιν στο destinator κατά την διάρκεια πλοήγησης και συνδεμένο με τον φορτιστή δεν κλείνει.Απεγκαταστώ ένα ένα τα προγράματα μήπως βρώ την αιτία αλλά μέχρι τώρα τίποτα!!!:(

 

Mipws apla svinei to backlight kai den svinei teleiws to pda?An kaneis tap panw stin othoni anavei?

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!!! Αυτό συμβαίνει!!!!Όταν πατάω πάνω στην οθόνη ανάβει!!! Μήπωςξέρεις τι μπορεί να συμβαίνει??έχω πειράξει κάποια ρύθμιση μήπως????
Link to comment
Share on other sites

Σωστός!!! Αυτό συμβαίνει!!!!Όταν πατάω πάνω στην οθόνη ανάβει!!! Μήπωςξέρεις τι μπορεί να συμβαίνει??έχω πειράξει κάποια ρύθμιση μήπως????

 

pata me tin seira afta pou sou grafw..

1)start

2)settings

3)System

4)Backlight

 

Se afto to parathiro twra mporeis na rithmiseis pote na svinei to fws stin othoni..To 1 min einai default ,vale oso xrono theleis..Pantws kalo einai na min valeis poli xrono giati tha peftei pio grigora i mpataria sou..

Link to comment
Share on other sites

Το Activesync πως σταματάει?Έκανα όλη την διαδικασία που περιγράφετε αλλά συνεχιζει να εκτελείται

 

Parto pali apo tin arxi.Kati kaneis lathos..I diadikasia pou perigrafetai stis proigoumenes selides einai swsti kai doulavei apsoga , an kai se merika pda den petixenei me tin prwti fora..3anadokimase mipws kai petixei..

Link to comment
Share on other sites

eimai sto xourio!! kai ksexasa na parw mazi mou to cd me tous drivers gia to P550. Yparxoun kapou na tous katevasw? Thanks!

το active sync εννοείς????? απο το site της microsoft....

Link to comment
Share on other sites

το active sync εννοείς????? απο το site της microsoft....

 

mallon to active cynch ennoei..

Alitheia mporei na mas pei kanenas apo tous neous agorastes tou P350-P550 an telika i mio enswmatwse tin rom kai ta aparaitita tools sta antistoixa directories sto cd?

Link to comment
Share on other sites

re paidia exw ena ppc mio 550 me destinator 7 kai thelw na valw tin pio grigori karta pou koikloforei alla 8 Gb. To exei dokimasei kaneis? se polla site pou lene texnika xaraktiristika leei oti pernei karta mnimis mexri 8 Gb perimenw tin apantisi sas
Link to comment
Share on other sites

re paidia exw ena ppc mio 550 me destinator 7 kai thelw na valw tin pio grigori karta pou koikloforei alla 8 Gb. To exei dokimasei kaneis? se polla site pou lene texnika xaraktiristika leei oti pernei karta mnimis mexri 8 Gb perimenw tin apantisi sas

 

H kataskevastria etairia tonizei oti dexetai mexri 2Gb..An thes na peiramatisteis pare 4Gb alla den mporei na sou egguithei kaneis pws tha doulepsei.Xtes dokimasa mia trans. 4Gb kai afou tin gemisa mexri ta 3.06 Gb kai tin doulepsa ligo,ustera mou zitage na tin formarw kai afta pou eixa fortwsei mporousa na ta dw mono apo to pc..

 

Pantws an apofasiseis na riskareis me sd 4Gb min pareis HC (high capacity) giati apo oso 3erw den tin dexetai kan..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πέι την Αντιπροσωπεία της ΜΙΟ.

δεν την βρίσκω πουθενα.

κανενα τηλεφωνο??

 

Ευχαριστώ

 

http://www.teleservice.com/teleservice_start.php

το site της

ΑΡΒΑΤΟ ΤΕΛΕΣΕΡΒΙΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

2105197500 ΤΟ ΤΗΛ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πέι την Αντιπροσωπεία της ΜΙΟ.

δεν την βρίσκω πουθενα.

κανενα τηλεφωνο??

 

Ευχαριστώ

 

Η αντιπροσωπία είναι αυτή που σου γράφει ο kataktitis αλλα αν ειναι κατι το οποιο μπορεις να λυσεις μονος σου προσπάθησέ το γιατι μόνο τα χειρότερα έχουν ακουστεί για το teleservice..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε ολους, εχω πάρει πρόσφατα το 550 και θελω να το περασω τα ελληνικά wn,μηπως μπορεί καποιος να μου πει την διαδικασία και το site?:)

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ.

Πως μπορεί να περάσει η Ελληνική έκδοση των WM5 που έχω στα αγγλικά τώρα ?

 

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ.

Πως μπορεί να περάσει η Ελληνική έκδοση των WM5 που έχω στα αγγλικά τώρα ?

 

Den nomizw na exei vgei elliniki rom gia to P550.

Exei anaferthei pio prin sto forum mia diadikasia pou sou e3igei pws na kaneis ta menu ellinika (oxi e3oloklirou ta wm5)...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. έχω mio p550, έχω βάλει destinator 7 και ενω τρέχει κανονικά σαν πρόγραμμα, δεν βρίσκει καθόλου σήμα το gps. μπορεί να γράψει κάποιος αναλυτικά όλες τις ρυθμίσεις που χρειάζεται να κάνω;

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Den nomizw na exei vgei elliniki rom gia to P550.

Exei anaferthei pio prin sto forum mia diadikasia pou sou e3igei pws na kaneis ta menu ellinika (oxi e3oloklirou ta wm5)...

 

Επιδή πέρασα επιλεκτικά ορισμένες σελίδες, δεν μπορεσα να το εντοπίσω που περιγράφετε αυτός ο τρόπος που λες.

Πάντως και αυτό μου κάνει να γίνει δλδ το μενού με Ελληνικά.

 

Link to comment
Share on other sites

Επιδή πέρασα επιλεκτικά ορισμένες σελίδες, δεν μπορεσα να το εντοπίσω που περιγράφετε αυτός ο τρόπος που λες.

Πάντως και αυτό μου κάνει να γίνει δλδ το μενού με Ελληνικά.

 

Λοιπόν..Δες εδώ http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?siteId=1&language=english&platformId=2&N=96806%2095605&productId=193566

 

ειναι ενας τρόπος για να τα κανεις ελληνικά..Δεν το έχω δοκιμάσει και δεν ξερω αν λειτουργεί..Αν ψαξεις καλύτερα, στις προηγούμενες σελίδες, ενας χρήστης δίνει εναν τροπο που θα σε καλύψει πλήρως...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. έχω mio p550, έχω βάλει destinator 7 και ενω τρέχει κανονικά σαν πρόγραμμα, δεν βρίσκει καθόλου σήμα το gps. μπορεί να γράψει κάποιος αναλυτικά όλες τις ρυθμίσεις που χρειάζεται να κάνω;

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. έχω mio p550, έχω βάλει destinator 7 και ενω τρέχει κανονικά σαν πρόγραμμα, δεν βρίσκει καθόλου σήμα το gps. μπορεί να γράψει κάποιος αναλυτικά όλες τις ρυθμίσεις που χρειάζεται να κάνω;

ευχαριστώ πολύ

όταν τρέχεις το destinator πας επιλογές/ρυθμίσεις/σήμα GPS. εκεί πατάς Ρύθμιση και στην νέα καρτέλα στο κάτω μέρος Αναζήτηση GPS. Λογικά από εκεί θα συνδεθεί αυτόματα το GPS και τέλος....αν δεν γίνει έτσι κάτι παίζει με τις ρυθμίσεις του GPS στο 550....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους! εχω ενα προβληματακι με τον internet explorer στο mιο p550.οταν γραφω μια σελιδα και μετα παταω για μεταβαση μου βγαζει ενα παραθυρο οπου λεει: the address is not valid.check the address and try again.δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα εχει φαει.με firefox μπαινει μια χαρα.Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...