Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Φιλτατε seventy_eight78...ημουν σιγουρη πως θα εχουμε την ιδια αποψη! Ο Λουκάς δεν ξερει τι του γινεται...ειναι ελεος πια το παλικαρι! Ο ξεφτιλας!

Επισης εχω κουραστει με τον Νταν που

ΔΕΝ ΨΟΦΑΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ! Και σαν να μην εφτανε αυτο...πανε να τον βγαλουν και καλο απο πανω! Μου φαινεται θα τραβηξει πολυ η ιστορια με δαυτον και την νταντα και κουραζομαι και μονο που το σκεφτομαι...

 

 

Προφανώς, ο σεναριογράφος προσπαθεί να κάνει τον Νταν αρεστό ή συμπαθή στους θεατές, βάζοντάς τον στη θέση του θύματος αυτήν τη φορά. Νομίζω πως τα έχει καταφέρει εξαιρετικά.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό κ αυτό το επεισόδιο!

Κρίμα όμως για τον Κιου...Η Μπρουκ κ αυτή χάλια είναι ποιον να θέλει να σκοτώσει άραγε?Τη μαμά της?

Link to comment
Share on other sites

Φιλτατε seventy_eight78...ημουν σιγουρη πως θα εχουμε την ιδια αποψη! Ο Λουκάς δεν ξερει τι του γινεται...ειναι ελεος πια το παλικαρι! Ο ξεφτιλας!

Επισης εχω κουραστει με τον Νταν που

ΔΕΝ ΨΟΦΑΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ! Και σαν να μην εφτανε αυτο...πανε να τον βγαλουν και καλο απο πανω! Μου φαινεται θα τραβηξει πολυ η ιστορια με δαυτον και την νταντα και κουραζομαι και μονο που το σκεφτομαι...

 

Επίσης... 3 επεισόδια δείξανε... και στα 3 μάθαμε 100 φορές τα ακριβή-βαφτιστικά-οικογενειακά-ατελείωτα ονοματά τους! Έλεος! Ποιός απευθύνεται στη γκόμενα ή στη φίλη του με ολόκληρο το όνομά της; Ας τους πει κάποιος ότι είναι εκνευριστικό! Να πάθει καμιά κρίση η Haley έμεινε, να μας ξενερώσουν τελείως.

Link to comment
Share on other sites

apo 20-9 ksekinaei i synexeia toy kykloy kai sto star... to leo gia aytoys poy den exoyn katebasei ta epeisodia -opos ego kali ora- kai anypomonoyn gia th synexeia an kai pano kato exei matheytei! anyway kathe sabbato loipon...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

apo 20-9 ksekinaei i synexeia toy kykloy kai sto star... to leo gia aytoys poy den exoyn katebasei ta epeisodia -opos ego kali ora- kai anypomonoyn gia th synexeia an kai pano kato exei matheytei! anyway kathe sabbato loipon...:rolleyes:

 

 

xm mono Savvato pali e? Kuriakh oute kan.. Pwpw ante adhmonw!! btw egw anhkw sto club ths Peyton k tou Lucas paidia!!:lol:

Sevas trA....
Link to comment
Share on other sites

xm mono Savvato pali e? Kuriakh oute kan.. Pwpw ante adhmonw!! btw egw anhkw sto club ths Peyton k tou Lucas paidia!!:lol:

 

Το Σάββατο είναι η μέρα των νέων σειρών για το Star εδώ και αρκετά χρόνια. Και O.C. και OTH και τώρα το Gossip Girl, Σαββάτο παίζουν...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

:)εννοειται!!! ειναι φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλον... αυτο δεν δειχνουν και τους 4 -περιπου- κυκλους? τι ακυρο ειναι αυτο τωρα με την lindsey? δεν ξερω, εγω παντως θελω να τους δω μαζι στο τελος...
Link to comment
Share on other sites

Επίσης... 3 επεισόδια δείξανε... και στα 3 μάθαμε 100 φορές τα ακριβή-βαφτιστικά-οικογενειακά-ατελείωτα ονοματά τους! Έλεος! Ποιός απευθύνεται στη γκόμενα ή στη φίλη του με ολόκληρο το όνομά της; Ας τους πει κάποιος ότι είναι εκνευριστικό! Να πάθει καμιά κρίση η Haley έμεινε, να μας ξενερώσουν τελείως.

 

Αναφέρεσαι φαντάζομαι στη Haley James Scott :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι φαντάζομαι στη Haley James Scott :p

 

Ναι, γνωστή και ως H. Scott, φίλη της B. Davis και της P. Sawyer.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια βρηκε κανεις υποτιτλους για το τελευταιο επισοδειο ??? δεν υπαρχουν πουθενα. αν κανεις τους εχει ας μου τους στειλει με pm
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκε κανεις υποτιτλους για το τελευταιο επισοδειο ??? δεν υπαρχουν πουθενα. αν κανεις τους εχει ας μου τους στειλει με pm

 

Το 6x07 εννοείς? Τους ψάχνεις ακόμα τους υπότιτλους?

Link to comment
Share on other sites

+1 :)

Το χρησιμοποιω καιρό για να κατεβαζω υποτιτλους σειρων και δε με εχει απογοητευσει ποτέ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη εχω βαρεθει το σταρ...κ οπως καταλαβε κανεις δε το επαιξε αυτο το σουκου...εχει κανεις τον κυκλο που προβαλλεται τωρα σε dvd?ο 5ος ειναι?εχει βγει κ αλλος?

 

αν τον εχει κανεις...τον αγοραζω!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το STAR δεν το εδειξε αυτο το ΣΚ γιατι ολοκληρωσε τον 5ο κυκλο(αν δεν κανω λαθος) και δεν εχει αγορασει τον 6ο κυκλο που παιζεται τωρα στην Αμερικη!παντως στο internet μπορεις να βρεις τα καινουρια επεισοδια!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελειωσε κιολας?μα δε κρατησε κ πολυ...κ αφου ο νταν (:P) τον χτυπαει αμαξι....κατι αλλο επαιξε...παντως αν το εχει κανεις σε dvd το θελω!!
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Σας αρεσει η σειρα ετσι οπως εχει γινει πια??? Εχω δει τα 6 επεισοδια του φετεινου κυκλου κ καθε φορα σκεφτομαι ποσο πιο ωραια ηταν παλια!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Φυσικά.Μάλιστα τώρα στην Αμερική θα τελειώσει κ η 6η και πάμε για την 7η...Στο σταρ έχει την 6η...Γνώμη μου,δες τες ΟΛΕΣ.
Link to comment
Share on other sites

μη το λες...ξέρεις τι ωραίο που είναι?πραγματικά όμως...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Σημερα (για μας) θα εχουμε το πρωτο επεισοδιο για την εβδομη σεζον. Τωρα δυστηχως ειμαι δουλεια και δεν θα μπορεσω να το δω μεχρι το βραδυ! Παντως το κατεβαζω...
Link to comment
Share on other sites

Αληθευει οτι στη φετινη σεζον

δεν θα παιζουν ο Λουκας και η Πειτον?

Αν αληθευει,πραγματικα δεν ξερω αν θα την ξαναδω τη σειρα!!:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αληθευει οτι στη φετινη σεζον

δεν θα παιζουν ο Λουκας και η Πειτον?

Αν αληθευει,πραγματικα δεν ξερω αν θα την ξαναδω τη σειρα!!:mad:

 

Αληθεύει .

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...