Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Η κομμωτρια ειμαι εγω!! Και αργησα να καταλαβω οτι φερνω στη φετα... Μαλιστα μου το επεσημανε και μια φιλη μου! ΣΟΚ!! :X

 

Μόνη σου την έκανες δλδ:lol: Αυτό θα πει τραγική ειρωνία. Σε εκδικήθηκε η Χέιλι για όσα λες και ας μην το ξέρει.

 

Μηπώς πρέπει να αρχίσω να ανυσυχώ και εγω? Σκέψου να γνωρίσω τη γυναίκα της ζωής μου και να της μοιάζει:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόνη σου την έκανες δλδ:lol: Αυτό θα πει τραγική ειρωνία. Σε εκδικήθηκε η Χέιλι για όσα λες και ας μην το ξέρει.

 

Μηπώς πρέπει να αρχίσω να ανυσυχώ και εγω? Σκέψου να γνωρίσω τη γυναίκα της ζωής μου και να της μοιάζει:worry:

 

Καθολου απιθανο! Και ο καημενος ο Νεηθανουλης το περιμενε νομιζεις? Ουρανοκατεβατη του ηρθε η φωκια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μπορειτε μηπως να μου πειτε ποιο επεισοδιο εδειξε το σταρ το σαββατο και απο ποιο κυκλο ηταν ? ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μπορειτε μηπως να μου πειτε ποιο επεισοδιο εδειξε το σταρ το σαββατο και απο ποιο κυκλο ηταν ? ευχαριστω....

 

Κάλησπέρα. Δεν το είδα αλλά έμαθα ότι ήταν το 1ο επεισόδιο του 5ου κύκλου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

ειδε κανεις το χθεσινο? λεει τιποτα?

 

Το δα έγω. Δεν έλεγε και πολλά. Ήταν πολύ μέτριο όλο μπλά μπλά.:zzz:

 

Σε όλο το επεισόδιο

η Μπρουκ μιλούσε με την τύπισσα που την αξιολογούσε αν είναι κατάληλη για υιοθεσία, οι Naley μιλούσαν με τον ψυχολόγο για το γάμο τους, ο Λούκας με τον Άντι και η Πέιτον με τον τύπο που είχε το δισκάδικο στο tree hill.

 

 

Είδικα η τρόπη που έχουν δώσει στο χαρακτήρα της Μπρουκ με έχει νευριάσει απίστευτα. ήταν ο κορυφαίος χαρακτήρας της σειράς και τον καταστρέφουν.:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Το δα έγω. Δεν έλεγε και πολλά. Ήταν πολύ μέτριο όλο μπλά μπλά.:zzz:

 

Σε όλο το επεισόδιο

η Μπρουκ μιλούσε με την τύπισσα που την αξιολογούσε αν είναι κατάληλη για υιοθεσία, οι Naley μιλούσαν με τον ψυχολόγο για το γάμο τους, ο Λούκας με τον Άντι και η Πέιτον με τον τύπο που είχε το δισκάδικο στο tree hill.

 

 

Είδικα η τρόπη που έχουν δώσει στο χαρακτήρα της Μπρουκ με έχει νευριάσει απίστευτα. ήταν ο κορυφαίος χαρακτήρας της σειράς και τον καταστρέφουν.:mad:

 

Συμφωνω το 13 ηταν βαρετο επεισοδιο ολο μπλα μπλα! Ο τυπος στο δισκαδικο δεν ειναι ο Mark Schwahn ο σεναριογραφος της σειρας????? Επισης συμφωνω και επαυξανω οτι καταστρεφουν το χαρακτηρα της Μπρουκ! Καμια σχεση με πριν , ειδικα τριτη σεζον ηταν απαιχτη! Παντως γενικα εχει αλλαξει η σειρα και δεν ειμαι σιγουρα αν μου πολυαρεσει αυτη η αλλαγη τωρα που τους δειχνει 4 χρονια μετα......

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που διαβαζω εδω για το επεισοδιο δε μπηκα καν στον κοπο να το κατεβασω... Αμα βγει και το επομενο και διαβασω καλα σχολια, βλεπουμε :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδα τώρα τα δύο πρώτα επεισόδια του πέμπτου κύκλου στο star... Έίναι ιδέα μου ή η Χέιλυ έχει γίνει γ***τη? Η Μπρούκ έχει ομορφύνει σημαντικά και παραμένει #1 στις κοπέλες. Μόνο η Πέυτον έχει μείνει αναλλοίωτη... Αλλά η Χέιλυ δεν είναι πολύ όμορφη? Ή είναι ιδέα μου? Ελπίζω με αυτά που λέω να μην τσατίζω τους..... αντι-χεϊλυκούς!!! :):p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδα τώρα τα δύο πρώτα επεισόδια του πέμπτου κύκλου στο star... Έίναι ιδέα μου ή η Χέιλυ έχει γίνει γ***τη? Η Μπρούκ έχει ομορφύνει σημαντικά και παραμένει #1 στις κοπέλες. Μόνο η Πέυτον έχει μείνει αναλλοίωτη... Αλλά η Χέιλυ δεν είναι πολύ όμορφη? Ή είναι ιδέα μου? Ελπίζω με αυτά που λέω να μην τσατίζω τους..... αντι-χεϊλυκούς!!! :):p

 

Πως και δεν έπεσαν ακόμη να σε φάνε απορώ... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έπεσαν να φάνε το αρνί πρώτα!!!

 

asr, τι να πω... Πάντα συμφωνώ με το "περί ορέξεως..." αλλά εδώ... τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα 515 και εχω να παρατηρησω τα εξης

 

i)

Ηταν αυτο που ειδα ενα τεραστιο hint Brucas ή απλώς ενθουσιαζομαι ευκολα?? :w00t:

 

 

ii)

Ο Ντανούκος χρειαζεται επειγοντως μεταμοσχευση καρδιας και δεν νομιζω οτι μπλοφαρει. Aν και ειμαι σιγουρη οτι θα βγει αλωβητος γιατι ΟΤΗ χωρις τον evil Dan απλως δεν υφισταται!! :cool:

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδα τώρα τα δύο πρώτα επεισόδια του πέμπτου κύκλου στο star... Έίναι ιδέα μου ή η Χέιλυ έχει γίνει γ***τη? Η Μπρούκ έχει ομορφύνει σημαντικά και παραμένει #1 στις κοπέλες. Μόνο η Πέυτον έχει μείνει αναλλοίωτη... Αλλά η Χέιλυ δεν είναι πολύ όμορφη? Ή είναι ιδέα μου? Ελπίζω με αυτά που λέω να μην τσατίζω τους..... αντι-χεϊλυκούς!!! :):p

 

Αν και αντι-χειλικόςπρέπει να πω πως έχεις δίκιο. Και οι 5 πρωταγωνιστές έχουν ομορφύνει (μερικοί εντυπωσιακά). Ας πουμε η Μπρουκ αγγίζε την τελειότητα από την αρχή, η Πέιτον όμως μέχρι πέρυσι δεν μου έκανε κάμια αίσθηση ως γυναίκα φετός όμως είναι κουκλάρα, και η Χέιλι αν και από την πρώτη σεζόν ως τώρα δεν έχουν αλλάξει ιδιαίτερα τα χαρακτηριστικά του προσώπου της (όπως π.χ. του Νέιθαν που είναι άλλη φάτσα τελειώς με 1η σεζόν) έχει φτιάξει πολύ εμφανισιακά.

 

P.S. Veco έχεις δίκιο, το έχουμε παραξηλώσει οι anti-χειλίστες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Αν και αντι-χειλικόςπρέπει να πω πως έχεις δίκιο. Και οι 5 πρωταγωνιστές έχουν ομορφύνει (μερικοί εντυπωσιακά). Ας πουμε η Μπρουκ αγγίζε την τελειότητα από την αρχή, η Πέιτον όμως μέχρι πέρυσι δεν μου έκανε κάμια αίσθηση ως γυναίκα φετός όμως είναι κουκλάρα, και η Χέιλι αν και από την πρώτη σεζόν ως τώρα δεν έχουν αλλάξει ιδιαίτερα τα χαρακτηριστικά του προσώπου της (όπως π.χ. του Νέιθαν που είναι άλλη φάτσα τελειώς με 1η σεζόν) έχει φτιάξει πολύ εμφανισιακά.

 

P.S. Veco έχεις δίκιο, το έχουμε παραξηλώσει οι anti-χειλίστες.

 

Ο Νέηθαν έχει αλλάξει γιατί όταν άρχισε η σειρά ήταν μετά βίας 18... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αν και το 5χ13 με είχε απογοητεύσει πολύ, το 5χ14 και 5χ15 απλά τα σπάνε. Η σειρά μετα το 5χ12 ξανα ανεβάζει στροφές.(αν συνεχίσει έτσι μέχρι το 5χ18 θα κατατάξω την 5η δεύτερη αγαπημένη μου σεζόν πίσω μόνο από την 3η).

 

Δύο από τους κύριους λόγους που επανήλθε η σειρά στην εκτιμησή μου είναι:

 

1.

Που ο Μάρκ άκουσε της κραυγές των φαν και άλλαξε το storyline της Μπρουκ και έκανε την υιοθεσία προσωρινή.

 

 

2.

Η επιστροφή της Ντεμπ. Στο 5χ15 που την πέφτει στον κλόουν είναι όλα τα λεφτά. Μου είχε λείψει.

 

 

Μολις ειδα 515 και εχω να παρατηρησω τα εξης

 

i)

Ηταν αυτο που ειδα ενα τεραστιο hint Brucas ή απλώς ενθουσιαζομαι ευκολα?? :w00t:

 

Καταρχήν Deb284 δεν ήξερα ότι υποστηρίζεις Brucas. Μπράβο σου!!!

 

Στις εξελίξεις τώρα:

 

Εγώ έχοντας διαβάσει και spoilers στο net ήξερα ότι θα υπάρχουν πολλές κοινές σκηνές BL στα 4-5 τελευταία επεισόδια του 5ου κύκλου. Και αν και νόμιζα ότι πρόκειται για μούφα για να χαρούμε λίγο και οι Brucas fans(βλ. επ 5x05) τώρα που βλέπω τις σκηνές αρχίζω και εγώ να ενθούσιαζομαι. Αν και μου φαίνεται κομματάκι δύσκολο να παιχτεί κάτι ερωτικό (με τα μέτωπα Leyton και Λίνσευ ακόμη ανοιχτά) τουλάχιστον είμαι ευχαριστημένος με τις φιλικές σκηνές των BL. Καλύτερο ήταν που όλη την 4η σεζόν και τη μίση 5η δεν αντάλαζαν κουβέντα λες και δεν γνωρίζονταν?

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Η σειρα ειναι καταπληκτικη!εγω εχω δει μεχρι και το 5χ14 και μπορω να πω οτι σε κραταει κολλημενο συνεχως!εγω υποστηριζω Lucas-Peyton και δεν εχω κανενα ιδιαιτερο προβλημα με τη Χειλι(μην πεσετε να με φατε...please :p).Εχω να κανω μια ερωτηση:θα ειναι full season η 5η?ποσα επεισοδια θα δειξει?ευτυχως που ανανεωθηκε και για 6η season να εχουμε κατι να βλεπουμε!!!:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Επιστρέφει η Deb;!

Πρέπει επειγώντος να δω το 14 και 15!

 

Απ'όσο γνωρίζω, τα επεισόδια θα είναι 18... Δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφει η Deb;!

Πρέπει επειγώντος να δω το 14 και 15!

 

Όχι απλά

επιστρέφει

. Στο 5χ15 πραγματικά τα σπάει!!!!

 

n80s700i ναι τα επείσοδια της 5ης σεζόν θα είναι 18 (αντι για 22 που είχαν αρχικά προγραμματιστεί αλλά αλλάξε τα σχέδια η απεργία των σεναριογράφων στη μέση της χρονιάς)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Μετα το 13 απογοητευτηκα και δεν κατεβασα 14 και 15 αλλα με τα σχολια που διαβαζω θα τα κατεβασω οπωσδηποτε!! Εχω μια εμμονη με Brooke- Lucas και ελπιζω να τα ξαναβρουνε!! Επισης η 3 ηταν η best season! Απο την αρχη μου αρεσε το oth αλλα απο το τελος της 2 και μετα με την 3 κολλησα οριστικα με τη σειρα! Α, και αυτο που λετε οτι ειναι πιο ωραιες οι κοπελες νομιζω αυτο συμβαινει επειδη τωρα δεν κανουν πια τα σχολιαροπαιδα και ντυνονται πιο γυναικεια ! Ε?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντα η Peyton μου φαινόταν ωραία, η Brooke καλή και η Haley ασυμπάθιστη... όσα χρόνια κι αν τους περάσουν...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...