Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6131


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ!!!!!!!SOS

υπαρχει καποιο προγραμμα που το εχω διοκιμασει και παιζει απλα ειναι για s60(εγω το δοκιμασα σε ενα ΝΟΚΙΑ 3230) λεγεται Master Unlock. αν μπορεις να βαλεις την καρτα σου σε καποιο κινητο με s60 λειτουργικο τοτε θα μπορεσεις να την ξεκλειδωσεις.αν θες pm me να στο στειλω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o adapter mou den mpainei se nokia 6600 pou exw enos filou mou.den uparxei provlima pou den emfanizetai sto card reader sto pc mou?pws tha valw tin microsd kartaa mnimi mou se nokia series 60.poio allo montelo einai diathesimo?se parakalo help me allios tha trelatho.
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις....

1. στο fligth mode εχεις πρόσβαση σε όλα τα μενου ή μόνο στο mp3 player (οπώς είνα στο w800i??

 

2.Λογικά η φωτογραφίες που βγάζει είναι κατώτερες απο το w800...??

 

1. Η NOKIA στο προφίλ "εκτός σύνδεσης" (σε όλες τις συσκευές της που έχουν αυτή τη δυνατότητα), δίνει πρόσβαση σε ΌΛΑ τα menu της συσκευής ΕΚΤΌΣ από τις λειτουργίες που έχουν να κάνουν με σύνδεση στο δίκτυο (όπως είναι και φυσιολογικό).

 

2. Δεν ξέρω πόσα megapixels είναι το w800 (εγώ νόμιζα οτι είναι 2.0 αλλά για να τα συγκρίνεις μάλλον κι αυτό 1.3 θα είναι) αλλά επειδή είχα ένα K750i κάποτε αυτό που γνωρίζω από προσωπική εμπειρία αλλά και από όσο έχω ακούσει από συζητήσεις εδώ μέσα αλλά και εκτός forum τα κινητά της Sony Ericsson "τραβάνε" ποιοτικά καλύτερες φωτογταφίες από αντίστοιχα κινητά (στα ίδια megapixels δηλαδή) της NOKIA εξαιρουμένων βέβαια των N9x τα οποία "φοράνε" φακούς Carl Zeiss. Άρα γενικά όπως καταλαβαίνεις είναι πιο πολύ θέμα φακών παρά megapixels. Προσωπική μου εκτίμηση είναι οτι τα ericsson έχουν καλύτερους φακούς λόγω συνεργασίας με τη SONY.

Link to comment
Share on other sites

o adapter mou den mpainei se nokia 6600 pou exw enos filou mou.den uparxei provlima pou den emfanizetai sto card reader sto pc mou?pws tha valw tin microsd kartaa mnimi mou se nokia series 60.poio allo montelo einai diathesimo?se parakalo help me allios tha trelatho.

 

Και βέβαια δε μπαίνει σε 6600 γιατί το 6600 παίρνει MMC ενώ η δικιά σου είναι microSD πράγμα που σημαίνει οτι με τον αντάπτορα γίνεται SD. Μπορεί να ψιλομοιάζουν εμφανισιακά αλλά είναι διαφορετικές. Πρέπει να βρείς τηλέφωνο που παίρνει κάρτα microSD ή SD (στη 2η περίπτωση με αντάπτορα).

 

Υ.Γ. Όταν τη βάζεις σε card reader ούτε το PC δε μπορει να τη διαβάσει;

Link to comment
Share on other sites

1) Ο φορτιστής Νόκια που συνόδευε το 6131 δίνει 5.0 V. Πολικότητα δεν αναφέρει, ώστε να μη διανοηθεί κανείς να χρησιμοποιήσει φορτιστή τρίτου κατασκευαστή. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με την πολικότητα;

 

2) Ο αυθεντικός φορτιστής αυτοκινήτου Νόκια για το 6131 δίνει 5.7 Volt (αν θυμάμαι καλά). Δεν πειράζει το ότι δίνει άλλα volt;

 

3) Ο φορτιστής του 6310 του πατέρα μου με το πιο χοντρό βύσμα δίνει 5.3 Volt < 5.7 Volt. Είδα ότι το Mediamarkt πουλάει ανταπτοράκι βύσματος φορτιστή Νόκια, ώστε να μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει τους παλιότερους φορτιστές Νόκια με το 6131.

 

Από τα 1,2,3 προκύπτει ότι μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει άφοβα έναν παλιό φορτιστή σε συνδυασμό με το ανταπτοράκι βύσματος. Με την πολικότητα όμως τι παίζει; Οι παλιοί φορτιστές Νόκια έχουν ίδια πολικότητα με τους καινούριους;

 

Έχει κανείς δοκιμάσει αυτό το ανταπτοράκι βύσματος του MediaMarkt?

 

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

1) Ο φορτιστής Νόκια που συνόδευε το 6131 δίνει 5.0 V. Πολικότητα δεν αναφέρει, ώστε να μη διανοηθεί κανείς να χρησιμοποιήσει φορτιστή τρίτου κατασκευαστή. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με την πολικότητα;

 

2) Ο αυθεντικός φορτιστής αυτοκινήτου Νόκια για το 6131 δίνει 5.7 Volt (αν θυμάμαι καλά). Δεν πειράζει το ότι δίνει άλλα volt;

 

3) Ο φορτιστής του 6310 του πατέρα μου με το πιο χοντρό βύσμα δίνει 5.3 Volt < 5.7 Volt. Είδα ότι το Mediamarkt πουλάει ανταπτοράκι βύσματος φορτιστή Νόκια, ώστε να μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει τους παλιότερους φορτιστές Νόκια με το 6131.

 

Από τα 1,2,3 προκύπτει ότι μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει άφοβα έναν παλιό φορτιστή σε συνδυασμό με το ανταπτοράκι βύσματος. Με την πολικότητα όμως τι παίζει; Οι παλιοί φορτιστές Νόκια έχουν ίδια πολικότητα με τους καινούριους;

 

Έχει κανείς δοκιμάσει αυτό το ανταπτοράκι βύσματος του MediaMarkt?

 

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!

Αφού θέλεις να μάθεις την πολικότητα... το - είναι έξω και το + μέσα.Για να το έβγαλε η ΝΟΚΙΑ κάτι θα ξέρει και κάποιος θα τα σκέφτηκε αυτά!!!

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια δε μπαίνει σε 6600 γιατί το 6600 παίρνει MMC ενώ η δικιά σου είναι microSD πράγμα που σημαίνει οτι με τον αντάπτορα γίνεται SD. Μπορεί να ψιλομοιάζουν εμφανισιακά αλλά είναι διαφορετικές. Πρέπει να βρείς τηλέφωνο που παίρνει κάρτα microSD ή SD (στη 2η περίπτωση με αντάπτορα).

 

Υ.Γ. Όταν τη βάζεις σε card reader ούτε το PC δε μπορει να τη διαβάσει;

 

ναι ουτε στο pc την διαβαζει...ασε καηκε ρε γαμωτο...πανε τα δεδομενα...

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι το Mediamarkt πουλάει ανταπτοράκι βύσματος φορτιστή Νόκια, ώστε να μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει τους παλιότερους φορτιστές Νόκια με το 6131.

 

μα και η ίδια η Nokia βγάζει το adaptor αυτό και το πουλάει στα Nokia Shops..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις....

1. στο fligth mode εχεις πρόσβαση σε όλα τα μενου ή μόνο στο mp3 player (οπώς είνα στο w800i??

 

2.Λογικά η φωτογραφίες που βγάζει είναι κατώτερες απο το w800...??

Επειδή 'ειχα το k750i και ξέρω καλά και η γυναίκα μου έχει το w800i, σε διαβεβαιώ ότι δεν γίνεται καν να αναφέρεις για σύγκριση.Οι φωτογραφίες του w800i είναι απείρως ανώτερες του 6131.Ακόμα και το sharp gx30i που είναι 1.3 η κάμερα του, είνει απείρως καλύτερη του 6131.Δυστυχώς το 6131 έχει κάμερα μη άξια αναφοράς και κατά συνέπεια οι photo που τραβάει για γέλια:(
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

1) Ο φορτιστής Νόκια που συνόδευε το 6131 δίνει 5.0 V. Πολικότητα δεν αναφέρει, ώστε να μη διανοηθεί κανείς να χρησιμοποιήσει φορτιστή τρίτου κατασκευαστή. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με την πολικότητα;

 

2) Ο αυθεντικός φορτιστής αυτοκινήτου Νόκια για το 6131 δίνει 5.7 Volt (αν θυμάμαι καλά). Δεν πειράζει το ότι δίνει άλλα volt;

 

3) Ο φορτιστής του 6310 του πατέρα μου με το πιο χοντρό βύσμα δίνει 5.3 Volt < 5.7 Volt. Είδα ότι το Mediamarkt πουλάει ανταπτοράκι βύσματος φορτιστή Νόκια, ώστε να μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει τους παλιότερους φορτιστές Νόκια με το 6131.

 

Από τα 1,2,3 προκύπτει ότι μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει άφοβα έναν παλιό φορτιστή σε συνδυασμό με το ανταπτοράκι βύσματος. Με την πολικότητα όμως τι παίζει; Οι παλιοί φορτιστές Νόκια έχουν ίδια πολικότητα με τους καινούριους;

 

Έχει κανείς δοκιμάσει αυτό το ανταπτοράκι βύσματος του MediaMarkt?

 

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη!

 

Αφού το ένα απαντήθηκε προχωράμε παρακάτω:

 

2. Οι φορτιστές αυτοκινήτου σχεδόν πάντα είναι πιο πολλά Volt από τους φορτιστές σπιτιού γιατί υποτίθεται οτι πραγματοποιούν ταχεία φόρτιση (ο χρόνος φόρτισης είναι συνάρτηση τάσης φορτιστή και χωρητικότητας μπαταρίας). Δεν έχεις προσέξει οτι στο αυτοκίνητο φορτίζει σχεδόν στο μισό χρόνο;

 

3. ΌΛΟΙ οι φορτιστές NOKIA έχουν ίδια πολικότητα και μπορείς άφοβα να χρησιμοποιήσεις το ανταπτοράκι που υπάρχει στο εμπόριο. Προσωπικά το βρήκα μέσα στη συσκευασία του τηλεφώνου μου και το χρησιμοποιώ αρκετά συχνά με παλιό φορτιστή (ενός 6230).

 

Αυτό που δε γνωρίζω και ίσως να υπάρχει κάποιο πρόβλημα είναι το αν μπορούν τα καινούρια τηλέφωνα να συνεργαστούν (με το ανταπτοράκι που λες) με τους πολύ παλιούς φορτιστές οι οποίοι είχαν μετασχηματιστή κι όχι ηλεκτρονικό κύκλωμα (ξέρετε εκείνοι οι ασήκωτοι που είχαν και τετράγωνο σχήμα). Αν κάποιος ξέρει ας μας πεί.

Link to comment
Share on other sites

Αφού το ένα απαντήθηκε προχωράμε παρακάτω:

 

2. Οι φορτιστές αυτοκινήτου σχεδόν πάντα είναι πιο πολλά Volt από τους φορτιστές σπιτιού γιατί υποτίθεται οτι πραγματοποιούν ταχεία φόρτιση (ο χρόνος φόρτισης είναι συνάρτηση τάσης φορτιστή και χωρητικότητας μπαταρίας). Δεν έχεις προσέξει οτι στο αυτοκίνητο φορτίζει σχεδόν στο μισό χρόνο;

 

3. ΌΛΟΙ οι φορτιστές NOKIA έχουν ίδια πολικότητα και μπορείς άφοβα να χρησιμοποιήσεις το ανταπτοράκι που υπάρχει στο εμπόριο. Προσωπικά το βρήκα μέσα στη συσκευασία του τηλεφώνου μου και το χρησιμοποιώ αρκετά συχνά με παλιό φορτιστή (ενός 6230).

 

Αυτό που δε γνωρίζω και ίσως να υπάρχει κάποιο πρόβλημα είναι το αν μπορούν τα καινούρια τηλέφωνα να συνεργαστούν (με το ανταπτοράκι που λες) με τους πολύ παλιούς φορτιστές οι οποίοι είχαν μετασχηματιστή κι όχι ηλεκτρονικό κύκλωμα (ξέρετε εκείνοι οι ασήκωτοι που είχαν και τετράγωνο σχήμα). Αν κάποιος ξέρει ας μας πεί.

 

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα με την λειτουργία τους. Φτανει να ειναι μεχρι 5.7V. Tο κυκλωμα σταθεροποίησης του τηλεφωνου χρειαζεται ελαχιστη διαφορα τασης 3V. γι΄αυτο το λογο βλεπεται στους φορτιστές μια ταση 5-5.7V ισως σε καποιους και 6.5V. Τα καινουργια τροφοδοτικα επειδη ειναι παλμοτροφοδοτικα δηλ χωρις μετασχηματιστη ειναι πιο αποδοτικα, πιο γρηγορα και πιο ελαφρια

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε γνωρίζω και ίσως να υπάρχει κάποιο πρόβλημα είναι το αν μπορούν τα καινούρια τηλέφωνα να συνεργαστούν (με το ανταπτοράκι που λες) με τους πολύ παλιούς φορτιστές οι οποίοι είχαν μετασχηματιστή κι όχι ηλεκτρονικό κύκλωμα (ξέρετε εκείνοι οι ασήκωτοι που είχαν και τετράγωνο σχήμα). Αν κάποιος ξέρει ας μας πεί.

 

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα με την λειτουργία τους. Φτανει να ειναι μεχρι 5.7V. Tο κυκλωμα σταθεροποίησης του τηλεφωνου χρειαζεται ελαχιστη διαφορα τασης 3V. γι΄αυτο το λογο βλεπεται στους φορτιστές μια ταση 5-5.7V ισως σε καποιους και 6.5V. Τα καινουργια τροφοδοτικα επειδη ειναι παλμοτροφοδοτικα δηλ χωρις μετασχηματιστη ειναι πιο αποδοτικα, πιο γρηγορα και πιο ελαφρια

 

Μπορείς να εξηγήσεις καλύτερα αυτό που έχω "κοκκινίσει" γιατί δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ;. Τι εννοείς ελάχιστη διαφορά τάσης 3V;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους κατόχους 6131. Δεν ανοίγει με τίποτα το κινητό μου. Το πήγα στην ΝΟΚΙΑ και μου είπαν ότι η επισκευή του θα κοστίσει όσο θα κάνει ένα καινούργιο. Εγινα έξαλως, γιατί εάν και μπορεί να είναι δικιά μου η ζημιά, τους ρώτησα γιατί θα κοστίσει τόσο εφόσον το τηλέφωνο είναι ολοκαίνουργιο εξωτερικά. Μου απάντησαν τα ίδια.

 

Παρακαλώ όποιος θα μπορούσε να μου δώσει καμμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω η κάποιο τηλέφωνο να επικοινωνήσω με κάποιον που θα μπορούσε να με βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

;)

Χαιρετώ όλους τους κατόχους 6131. Δεν ανοίγει με τίποτα το κινητό μου. Το πήγα στην ΝΟΚΙΑ και μου είπαν ότι η επισκευή του θα κοστίσει όσο θα κάνει ένα καινούργιο. Εγινα έξαλως, γιατί εάν και μπορεί να είναι δικιά μου η ζημιά, τους ρώτησα γιατί θα κοστίσει τόσο εφόσον το τηλέφωνο είναι ολοκαίνουργιο εξωτερικά. Μου απάντησαν τα ίδια.

 

Παρακαλώ όποιος θα μπορούσε να μου δώσει καμμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω η κάποιο τηλέφωνο να επικοινωνήσω με κάποιον που θα μπορούσε να με βοηθήσει.

 

Ευχαριστώ!:)

 

Σε ποιά ΝΟΚΙΑ το πήγες? Δοκίμασε να το πας στη ΝΟΚΙΑ της Κατεχάκη

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις το τηλέφωνό τους;Σε ευχαριστώ!

 

Εδω θα βρεις ολα τα τηλ των νοκια shops

http://www.nokia.com.gr/nokia/storeLocator_main.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά.Καλά Χριστούγεννα κι ευτυχισμένα σε όλους.:)

 

Επίσης φίλε ponstan! :happy: Καλές Γιορτές σε όλα τα μέλη του myphone, αλλά και σε όλο το κόσμο. :D

Τι λέτε παιδιά, να δώσουμε και καμία ευχή στην Alpha Copy για καλά μυαλά στα κεφάλια τους; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα όλους και χρόνια πολλά, με υγεία.:)

Έχω το 6131 δύο εβδομάδες και έχω ήδη δύο ερωτήσεις.

1)Υπάρχει κάποια ρύθμιση για πλήρη απενεργοποίηση του εξωτερικού πλήκτρου της φωτογραφ.? Δυστυχώς είναι μεγάλο πρόβλημα,αφού πατιέται εύκολα. Ή ο μόνος τρόπος είναι με κλείδωμα πληκτρολογίου?Ακόμη κι αυτό έχει τα αρνητικά του,αφού πχ για να κάνεις Off πρέπει πρώτα να το ανοίξεις για ξεκλείδωμα...

 

2)Θέλω κάρτα μνήμης, 1Gb. Έχετε υπόψιν τι λένε αυτές οι φθηνές της Vodafone? Έχουν κάλυψη σε περίπτωση που παρουσιάζουν πρόβλημα?

Το ρωτάω γιατί 19 ευρώ διαφορά που έχει απο τη φθηνότερη επώνυμη, είναι κάποιο ποσό...

3)Aυτό που βλέπω να ξεκολάει απο το ασημί περίβλημα,γύρω απο το πληκτρολόγιο,ελπιζω να είναι η προστατευτική μεμβράνη απο το εργοστάσιο.

 

Όσο για το κινητό,γενικά, οι κρίσεις μου:

A.Το πήρα λόγω του καταπληκτικού στύλ που έχει,εκτός του ότι μου αρέσουν γενικά τα clamshell,αλλά είχα και κόλημα με τα NOKIA.

Β.Η οθόνη,μοναδική,πολύ απλά...

Γ.Η διάρκεια της μπαταρίας, ντροπή...4 ημέρες με σχεδόν μηδαμινή χρήση,χωρίς ομιλία...

Δ.Τι το ήθελαν το ασημί γύρω απο το πληκτρολόγιο,δεν βλέπουν οτι η υπόλοιπη αγορά ήδη το έχει εγκαταλείψει(πχ sharp,SE),αφού αυτό είναι που θα αρχίσει να ξεφτίζει πρώτο...

Αυτά για αρχή,μέχρι να πάρω και την κάρτα μνήμης...

Link to comment
Share on other sites

1) Δν νομίζω

2)Δν ξέρω για vodafone αλλά το e-shop. έχει φτηνές κάρτες

3)Μάλλον είναι χαλασμένο γιατί δεν νομίζω να είχε το δικό περίβγημα ασημί που έβγαλα

 

Υ.Γ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Φτηνές microsd το e-shop ? Που είναι και δεν τις βλέπω; (Για 1Gb πάντα). Εγώ πάντως 36Ε την πήρα.

 

Το μόνο που δεν έχω καταφέρει να κάνω είναι να δημιουρήσω δική μου λίστα κομματιών στο media player. Πάω στην αλλαγή λίστας, αλλά η μόνη επιλογή είναι "Όλα τα κομμάτια" και δεν βλέπω πως μπορώ να φτιάξω άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα όλους και χρόνια πολλά, με υγεία.:)

Έχω το 6131 δύο εβδομάδες και έχω ήδη δύο ερωτήσεις.

1)Υπάρχει κάποια ρύθμιση για πλήρη απενεργοποίηση του εξωτερικού πλήκτρου της φωτογραφ.? Δυστυχώς είναι μεγάλο πρόβλημα,αφού πατιέται εύκολα. Ή ο μόνος τρόπος είναι με κλείδωμα πληκτρολογίου?Ακόμη κι αυτό έχει τα αρνητικά του,αφού πχ για να κάνεις Off πρέπει πρώτα να το ανοίξεις για ξεκλείδωμα...

 

2)Θέλω κάρτα μνήμης, 1Gb. Έχετε υπόψιν τι λένε αυτές οι φθηνές της Vodafone? Έχουν κάλυψη σε περίπτωση που παρουσιάζουν πρόβλημα?

Το ρωτάω γιατί 19 ευρώ διαφορά που έχει απο τη φθηνότερη επώνυμη, είναι κάποιο ποσό...

3)Aυτό που βλέπω να ξεκολάει απο το ασημί περίβλημα,γύρω απο το πληκτρολόγιο,ελπιζω να είναι η προστατευτική μεμβράνη απο το εργοστάσιο.

 

Όσο για το κινητό,γενικά, οι κρίσεις μου:

A.Το πήρα λόγω του καταπληκτικού στύλ που έχει,εκτός του ότι μου αρέσουν γενικά τα clamshell,αλλά είχα και κόλημα με τα NOKIA.

Β.Η οθόνη,μοναδική,πολύ απλά...

Γ.Η διάρκεια της μπαταρίας, ντροπή...4 ημέρες με σχεδόν μηδαμινή χρήση,χωρίς ομιλία...

Δ.Τι το ήθελαν το ασημί γύρω απο το πληκτρολόγιο,δεν βλέπουν οτι η υπόλοιπη αγορά ήδη το έχει εγκαταλείψει(πχ sharp,SE),αφού αυτό είναι που θα αρχίσει να ξεφτίζει πρώτο...

Αυτά για αρχή,μέχρι να πάρω και την κάρτα μνήμης...

Σου κρατάει 4 ημέρες και παραπονιέσαι?:confused: Εγώ τις περισσότερες ημέρες της εβδομάδας το κλείνω τα βράδυα, και πάνω από 2 μέρες δεν κρατάει:cry:

Όσο για κάρτα, αγόρασα μια Kingston απο Γερμανό(1Gb), την έχω φορτώσει με 850Mb υλικό και πάει σφαίρα..:happy:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.:)

I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

1) Δν νομίζω

2)Δν ξέρω για vodafone αλλά το e-shop. έχει φτηνές κάρτες

3)Μάλλον είναι χαλασμένο γιατί δεν νομίζω να είχε το δικό περίβγημα ασημί που έβγαλα

 

Υ.Γ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Όντως είναι διαφανές αυτοκόλητο,που βγαίνει εύκολα,σαν αυτό που έχει η εξωτερ.οθόνη. Αλλά καλύτερα να μη βγεί για να προστατεύει το ασημί κομμάτι απο φθορές...

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ήδη ανταλακτικές προσόψεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...