Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6131


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για συγκρισειs κλπ,υπαρχει η ενοτητα των διαξιφισμωv...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γνωρίζετε τουλάχιστον τίποτα για τη διάρκεια βιντεοσκόπησης. Είναι πάνω από 5 λεπτά;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε τουλάχιστον τίποτα για τη διάρκεια βιντεοσκόπησης. Είναι πάνω από 5 λεπτά;

 

ehei ruthmisi eos otou teleiosei i mnimi.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

h anabatmisi opws eipa kai parapanw apantwntas ston filo ponstan egine tin trith se nokia shop.tote egine kai fortish tou kinitou kai ws simera den exei ksanaxreiastei fortish.o mesos oros xrhshs tou einai 1-2 wres anaparagwgh moysikhs kai 35 lepta klhsewn apo tote pou egine h anaba8mish.

 

oi genikoteres veltiwseis pou exoun parathrh8ei einai:

 

megaluterh zwh ths mpatarias

 

grhgoroterh prosbash sta menu

 

veltiwsh sthn poiothta toy hxou kata thn anaparagwgh moysikhs

 

grhgoroterh prosvash sthn karta mnhmhs kai sta periexomena ths

mikres allages sthn emfanish twn menu

 

epitelous uparxei to menu automatou kleidwmatos me orismo xronou

 

auta pros to paron.

 

i will keep you updated :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορείτε να μου πείτε πως μπορω να αλλάξω το PIN? Δεν μπορώ να βρώ αυτή την ρύθμιση.

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω αναβάθμιση μέσω internet;

 

Thunderfox νομίζω ότι υπάρχει αυττή η επιλογή αλλα δεν ξέρω συγκεκριμένα πράγματα. Δες στο site.

 

Αν μπορει κάποιος admin να σβήσει το ένα απ'τα δύο post. Έκανα λάθος.

Link to comment
Share on other sites

einai poli zwa ta atoma pou douleuoun stin tim edw sto agrinio... enas filos mou pire aftoto kinito prin peripou 1 mina, kai stin triti mera emfanistikan 4 kammena pixels..... to paei stin tim kai tous leei oti sti othoni iparxoun kammena pixels... kai ti tou apantane????? "Ti einai afta?"ELEOS!!!!! oute ti einai ta pixels den kseoun.... tespa to dinei gia serice kai meta apo 3 vdomades to pairnei pisw kai ti vlepei???? eixe 2 kammena pixels!!!!! ase pou simera eida panw apo 8!!!!! tha to afisei na mazeutoun polla kai meta tha to dwsei gia na tou allaksoun to kinito i tin othoni...... pantws ELEOS!!!! mono afto ex na pw!!!!
Link to comment
Share on other sites

εχω απενεργοποιησει την ταπετσαρια

αλλα οταν μπαινω στο μενου βλέπω οτι εκει δεν εχει απενργοποιηθει

πως μπορω να το αλλοξω;

δεν βρισκω κατι

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

εχω απενεργοποιησει την ταπετσαρια

αλλα οταν μπαινω στο μενου βλέπω οτι εκει δεν εχει απενργοποιηθει

πως μπορω να το αλλοξω;

δεν βρισκω κατι

Αυτό έχει να κάνει με το θέμα. Πήγαινε στα θέματα και επέλεξε κάτι απλό... :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παιδιά το πήρα κι εγώ χθες. Πάρα πολύ ωραία συσκευή με ωραία χαρακτηριστικά (τεχνικά και εμφανησιακά).:D

Θέλω στο σημείο αυτό, επειδή δεν μπόρεσα να βρω άκρη με το manual:blink: , να ρωτήσω τα εξής:worry: :

1. Πώς μεταφέρονται οι φωτό και τα βίντεο μέσω υπέρυθρων;

2. Αξίζει να αγοράσω καλώδιο για Η/Υ ή bluetooth για μεταφορά και τη προσθήκη αρχείων;

Αυτά προς το παρόν. Σας ευχαριστώ γιατί εκτός των άλλων μέσω των σχολίων σας βοηθήθηκα αφάνταστα στην επιλογή του συγκγκριμένου μοντέλου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει να κάνει με το θέμα. Πήγαινε στα θέματα και επέλεξε κάτι απλό... :)

 

χμ μου φενεται θα περασω κανενα theme που να ειναι εντελως κενο (ασπρο)

 

πολυ καλο το κινητο

κ εγω εχτες το αγορασα :)

 

εχει firmware 3.70

 

υπάρχει πιο νεα εκδοση;

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

χμ μου φενεται θα περασω κανενα theme που να ειναι εντελως κενο (ασπρο)

 

πολυ καλο το κινητο

κ εγω εχτες το αγορασα :)

 

εχει firmware 3.70

 

υπάρχει πιο νεα εκδοση;

ναι η 5.50
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

h anabatmisi opws eipa kai parapanw apantwntas ston filo ponstan egine tin trith se nokia shop.tote egine kai fortish tou kinitou kai ws simera den exei ksanaxreiastei fortish.o mesos oros xrhshs tou einai 1-2 wres anaparagwgh moysikhs kai 35 lepta klhsewn apo tote pou egine h anaba8mish.

 

oi genikoteres veltiwseis pou exoun parathrh8ei einai:

 

megaluterh zwh ths mpatarias

 

grhgoroterh prosbash sta menu

 

veltiwsh sthn poiothta toy hxou kata thn anaparagwgh moysikhs

 

grhgoroterh prosvash sthn karta mnhmhs kai sta periexomena ths

mikres allages sthn emfanish twn menu

 

epitelous uparxei to menu automatou kleidwmatos me orismo xronou

 

auta pros to paron.

 

i will keep you updated :D

Φίλε harry_m πολύ χρήσιμες οι παρατηρήσεις σου.Αύριο δευτέρα λέω να πάω να βάλω τη καινούργια έκδοση κι εγώ,μπας και δω καμμιά βελτίωση στη διάρκεια της μπαταρίας.:rolleyes: Είπες σε nokia shop πήγες.Πόση ώρα περίπου κράτησε η διαδικασία?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο που ξέχασα ν' αναφέρω πριν: τα αποθηκευμένα μηνύματα που είχα στην κάρτα, μπορούν να εμφανιστούν στο παλιό μου τηλέφωνο (6030), αλλά δεν εμφανίζονται στο νέο. Επίσης πώς μπορούν να μεταφερθούν sms από τα "αποθηκευμένα μηνύματα" στην κάρτα; Και πάλι ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Να ρωτήσω κάτι:Μπαίνω στις επαφές,επεξεργασία μιας επαφής κι ενώ αλλάζω το όνομα,πάω στην αποθήκευση και τότε μου γράφει ότι ''ο χειρισμός απέτυχε'':mad: Τι κόλπο ειναι αυτό?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο που ξέχασα ν' αναφέρω πριν: τα αποθηκευμένα μηνύματα που είχα στην κάρτα, μπορούν να εμφανιστούν στο παλιό μου τηλέφωνο (6030), αλλά δεν εμφανίζονται στο νέο. Επίσης πώς μπορούν να μεταφερθούν sms από τα "αποθηκευμένα μηνύματα" στην κάρτα; Και πάλι ευχαριστώ.

 

Ρώτησα το ίδιο φίλε μου για τα αποθηκευμένα στη SIM μυνήματα αλλά δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα :(

Link to comment
Share on other sites

εχω συνδεσει το κινητο με το pc με το καλωδιο CA 53

αλλα δεν βρισκω τους drivers που μου ζητάει

υπαρχει καποιο site που μπορώ να τους βρώ;

 

ok to vrika :)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Να ρωτήσω κάτι:Μπαίνω στις επαφές,επεξεργασία μιας επαφής κι ενώ αλλάζω το όνομα,πάω στην αποθήκευση και τότε μου γράφει ότι ''ο χειρισμός απέτυχε'':mad: Τι κόλπο ειναι αυτό?

 

Δυστυχώς κόλλησε :X

 

Δεν έχεις καμμία επιλογή παρά μόνο να κρατήσεις ένα back up του τηλεφώνου και να πας σε μια ΝΟΚΙΑ να σου κάνουν firmware upgrade... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα το ίδιο φίλε μου για τα αποθηκευμένα στη SIM μυνήματα αλλά δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα :(
Παιδιά το κοίταξα κι εγώ και δεν νομίζω να υπάρχει τρόπος.Τουλάχιστον εγώ δεν βρήκα:(
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κόλλησε :X

 

Δεν έχεις καμμία επιλογή παρά μόνο να κρατήσεις ένα back up του τηλεφώνου και να πας σε μια ΝΟΚΙΑ να σου κάνουν firmware upgrade... :blink:

Κόλλησε????:wacko: Έχει αρχίσει και μου σπάει τα νεύρα αυτό το τηλ.:X Να δω πότε θα μπορέσω να πάω...Ευχαριστώ φίλε harrisxan.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ θα πάω αύριο να κάνω το update. Χωρίς λόγο μόνο για να κρατά περισσότερο η μπαταρία. Όλα τα θέματα του κινητού θα παραμείνουν;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...