Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6131


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτές είναι τιμές. Εγώ την πήρα 36 πριν απο 2,5 μήνες και ήταν η φτηνότερη που υπήρχε. Kingston βέβαια, αλλά με τέτοιες τιμές τι σημασία έχει η μάρκα. H φτηνότερη 2GB πάντως έχει 80 !
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

:dizzy: Με τέτοιες τιμές χάθηκε να βάλουν λίγο παραπάνω μνήμη στο κινητό; Τέλοσπάντων θα προσπαθήσω να "βολευτώ" με 1Gb προς το παρόν. Σε 2,5 μήνες που θα έχουν πέσει τα 2 στα 9,10Ε με ΦΠΑ βλέπουμε. :p
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους!

Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα να βρω πως ρυθμίζω το κοντράστ της οθόνης αλλά δεν μπορώ. Με τις εργοστασιακές ρυθμίσεις θεωρώ ότι είναι πολύ φωτεινή η οθόνη και ειδικά σε σκοτεινό περιβάλλον πρέπει να φοράς γυαλιά ηλίου :cool: :lol:

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει! :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπάρχει τέτοια επιλογή! Πρέπει να την είχα βρει παλιότερα που σκάλιζα το μενού αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που ήταν... :O
Link to comment
Share on other sites

Παιδια που μπορω να βρω τα εργωστασιακα ringtones tou 6131? Ενδιαφερωμε κυριως για το tumbler αν δεν κανω λαθος

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια που μπορω να βρω τα εργωστασιακα ringtones tou 6131? Ενδιαφερωμε κυριως για το tumbler αν δεν κανω λαθος
Ορίστε... ;)

http://rapidshare.com/files/23692677/6131_Tones.zip.html

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι μάπα κινητό είναι αυτό.

δεν μπορούμε να μεταφέρουμε αρχεία από την μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης μέσω του ίδιου του κινητού.

Υπάρχει τρόπος να γίνει αυτό.

το manual δε λέει τίποτα.

Please help

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ παρατήρησα στο δικο μου 6131 οτι οταν γραφω μήνυμα πάνω από 70 ή 90 χαρακτήρες(δεν θυμάμαι ακριβως) πάει σε 2ο μήνυμα κ.ο.κ σε 3ο,4ο με αποτέλεσμα να στέλνονται τα μηνυματά μου σε μικρά κομματάκια και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να τελειώνει η κάρτα μου με ταχύτατους ρυθμούς. υπάρχει κάποια λύση σε αυτό το πρόβλημα ? ίσως μία αναβάθμιση θα βοηθούσε? απ' ότι έχω παρατηρήσει και σε άλλα μοντέλα νόκια γίνεται το ίδιο ακριβώς.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εγώ παρατήρησα στο δικο μου 6131 οτι οταν γραφω μήνυμα πάνω από 70 ή 90 χαρακτήρες(δεν θυμάμαι ακριβως) πάει σε 2ο μήνυμα κ.ο.κ σε 3ο,4ο με αποτέλεσμα να στέλνονται τα μηνυματά μου σε μικρά κομματάκια και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να τελειώνει η κάρτα μου με ταχύτατους ρυθμούς. υπάρχει κάποια λύση σε αυτό το πρόβλημα ? ίσως μία αναβάθμιση θα βοηθούσε? απ' ότι έχω παρατηρήσει και σε άλλα μοντέλα νόκια γίνεται το ίδιο ακριβώς.

 

Άντε πάλι!! :D :D

Κάντε ρε παιδιά ένα κόπο και ψάξτε καλά μέσα στα τόπικς πριν ρωτήσετε κάτι! Γινόμαστε κουραστικοί με το να λέμε χίλιες φορές τα ίδια πράγματα!

 

Ρυθμίσεις μηνυμάτων -> Υποστήριξη χαρακτήρων -> Περιορισμένη

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο τηλέφωνο υποστηρίζει την τεχνολογία bluetooth 2.0. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν χρησιμοποιήσω για τη μεταφορά δεδομένων από και προς τον υπολογιστή μου bluetooth usb τεχνολογίας 1.1;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και 2 μερες οταν παω να βγαλω φωτο με το κινητο μου λεει χειρισμος απετυχε...η μορφη αρχειου δεν υποστηριζεται...και δεν βγαζει με τιποτα.εχω δοκιμασει τα παντα χωρις αποτελεσμα...καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

den vohthise...ebgala kai thn karta mnhmhs ola...ta xw dokimasei afta alla tipota...entometaksy video travaei k apothikeyei kanonika...me tis photos einai to provlhma

 

Αναβάθμιση μήπως;

Link to comment
Share on other sites

ουτε...την τελευταια εκδοση εχω..μαλλον alpha copy με βλεπω....

 

Χρονια Πολλα !

Δοκιμασες και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο τηλέφωνο υποστηρίζει την τεχνολογία bluetooth 2.0. Θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν χρησιμοποιήσω για τη μεταφορά δεδομένων από και προς τον υπολογιστή μου bluetooth usb τεχνολογίας 1.1;

 

Σαφώς και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα! Η έκδοση USB έχει να κάνει με την ταχύτητα... μια χαρά θα παίξει ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...