Jump to content

Sony Ericsson W950i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 621
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ σας ολους...Ξέρετε ρε παιδια αν -και που- υπαρχουν παιχνιδακια αφής γι'αυτή την απίστευτη κινιτούμπα;(οχι trial versions)
Link to comment
Share on other sites

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά φίλε...Πρόκειται να λιώσω στο κινητό και να ξεχάσω τον Η/Υ

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια και στο σαιτ του sealover;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

αν κανω αναβαθμιση χανονται ολα?

προσπαθω να κανω σπιτι αλλα δεν βλεπει το κινητο?το καταφερε κανεις?θελει κατι συγκεκριμενο?

αν κανω backup και το παω στο service για αναβαθμιση τι κραταει το backup(τηλ.καταλογο,μηνυματα,σημειωσεις,αρχεια)?

Link to comment
Share on other sites

αν κανω αναβαθμιση χανονται ολα?

προσπαθω να κανω σπιτι αλλα δεν βλεπει το κινητο?το καταφερε κανεις?θελει κατι συγκεκριμενο?

αν κανω backup και το παω στο service για αναβαθμιση τι κραταει το backup(τηλ.καταλογο,μηνυματα,σημειωσεις,αρχεια)?

 

Ναι, αν κάνεις backup, θα κρατήσει όλα όσα έχεις περάσει στο κινητό(αρχεία, εφαρμογές, επαφές, κτλ..). Και μετά την αναβάθμιση κάνεις επαναφορά και επανέρχονται όλα αυτά...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θέλω τη γνώμη σας για ένα πρόβλημα που με απασχολεί εδώ και 3 μήνες που έχω στα χέρια μου το W950i, μάλλον που θα έπρεπε να έχω, και που δυστυχώς το μεγαλύτερο διάστημα βρίσκεται στα χέρια των τεχνικών της SE.

Και συγκεκριμένα τέλος Νοεμβρίου αγόρασα τη συσκευή και τέλος Δεκεμβρίου το έστειλα για Επισκευή μιας και κόλλησε. Πήγε στην Αθήνα και έπειτα από 20 μέρες μου έστειλαν καινούργια συσκευή γιατί η πρώτη δεν επισκευαζόταν. Στο διάστημα που είχα τη συσκευή στα χέρια μου (την αρχική) το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν με το ραδιόφωνο. Μετά από χρήση 5-10 λεπτών έσβηνε και έκανε επανεκκίνηση και δεν ξανά λειτουργούσε πλέων ούτε για δευτερόλεπτο.

Όταν λοιπόν πείρα τη νέα συσκευή στα χέρια μου, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν χωρίς να περάσω κανένα αρχείο στη συσκευή ούτε καν τον τηλ. μου κατάλογο, να δοκιμάσω το ραδιόφωνο. Μια από τα ίδια.!!!! Και περίμενα και 20 μέρες. Το πήγα πάλι για επισκευή πριν από μερικές μέρες και μου είπαν πως θα του περάσουν τη νέα αναβάθμιση. Το παρέλαβα την ίδια μέρα με αναβαθμισμένο πλέων το πρόβλημα.!!!! Το ραδιόφωνο λειτούργησε πάνω από 10 λεπτά και συγκεκριμένα 12 ολόκληρα λεπτά.!!!!!!!

Όπως καταλαβαίνετε ετοιμάζομαι για άλλη μια επίσκεψη στη SE αλλά μάλλον θα είναι η τελευταία.

Πριν το κάνω όμως, θέλω να ρωτήσω κάποιους από τους κατόχους της συγκεκριμένης συσκευής, αν έχουν αντιμετωπίσει το συγκεκριμένο πρόβλημα ή κάτι παρόμοιο ή είμαι ο τυχερός της παρέας.

Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα.

Κάπου πρέπει να πω τον πόνο μου.

Tablet : Samsung Galaxy Tab S5e SM-T720

Smartphone : Moto Razr 2022

Link to comment
Share on other sites

Kalispera sE OLOUS! se mia vdomada perimenw to W950 m! sas parakalw 8elw mia mikri mikri voh8eia omws.... osoi t exoun agorasei kai niw8oun ligo pro8imoi na me voh8hsoun se 1 shmeio peite t mou na sas steilw mail m.. euxaristw!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...σκεφτομαι να το παρω αλλα θελω να ξερω πως παιζει απο τα ακουστικα και ετσι και με το μεγαλο του sar τι παιζεται και σε γενικες γραμμες αν αξιζει
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι να σου πω για το sar δεν ξερω, αλλα το τηλεφωνο αξιζει! Το εχω δυο μηνες και ειμαι απολυτα ευχαριστημενη, και επειδη ακουω καθημερινα πολλες ωρες μουσικη τα ακουστικα του μπορω να σου πω οτι ειναι φοβερα και πολυ βολικα στο αυτι. Επισης η μπαταρια του δεν παιζεται κραταει πολυ αλλα με αυτο που θα κολλησεις ειναι η οθονη του πραγματικα ειναι η καλυτερη οθονη κινητου που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη (το εχω ψαξει)! Αυτα, παρτο με κλειστα ματια ειναι και πολυ ελαφρυ (για smartphone παντα).
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγω μια απορια, μετα που εκανα την αναβαθμιση, καθε φορα που κλεινω το τηλεφωνο ή καθε φορα που το συνδεω στο κομπιουτερ, μολις το ανοιξω/μολις το αποσυνδεσω απο το pc, μου πεταγεται το παραθυρακι εγκαταστασης για διαφορες εφαρμογες που ειχα εγκατεστημενες πριν απο την αναβαθμιση και μου λεει "εγκατασταση?" και παταω ναι και μετα βγαζει οτι "αρχειο κατεστραμενο" και παταω κλεισιμο και ολα οκ. Αλλα οσο να ναι ειναι ενοχλητικο καθε φορα το ιδιο πραγμα, μηπως ξερει κανεις πως μπορω να το κανω να μην μου ξαναβγει αυτο το μυνημα?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγω μια απορια, μετα που εκανα την αναβαθμιση, καθε φορα που κλεινω το τηλεφωνο ή καθε φορα που το συνδεω στο κομπιουτερ, μολις το ανοιξω/μολις το αποσυνδεσω απο το pc, μου πεταγεται το παραθυρακι εγκαταστασης για διαφορες εφαρμογες που ειχα εγκατεστημενες πριν απο την αναβαθμιση και μου λεει "εγκατασταση?" και παταω ναι και μετα βγαζει οτι "αρχειο κατεστραμενο" και παταω κλεισιμο και ολα οκ. Αλλα οσο να ναι ειναι ενοχλητικο καθε φορα το ιδιο πραγμα, μηπως ξερει κανεις πως μπορω να το κανω να μην μου ξαναβγει αυτο το μυνημα?

 

Επανέφερες κάποιο backup μετά την αναβάθμιση;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmoun apo tous prwtous pou to agorasan paideia,logw omws stratou,de to exw anabathmisei akoma...mporei na mou pei kapoios ti paizei?Yparxei kapoia aksiologh anabathmhsh h na to afhsw opws einai?An pali uparxei ti einai auto pou diorthwnei?

 

Euxarhstw~

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι κυκλοφόρησε νέο update για σας:

 

Phone: CXC162037 R9F011

B/T: CXC162058 R3A01

Organizer: CXC 162088 R6A15

CDA: 162014/1 R6A13

 

Σύμφωνα με μαρτυρίες η RAM στο άνοιγμα της συσκευής φτάνει πια τα 22,6 ΜΒ!!

 

Ας το δοκιμάσεις να μας πει τι γίνεται...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πωπω εχω μεινει παρα πολυ πισω!

Που να βρω ντι ες ελ να παω να την κανω!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορείσ κάλιστα να απευθυνθείσ στη Γενικη Γραμματεία Καταναλωτή( Πλατεία Κανιγγος), να καταγγείλεις την περίπτωση και να ζητήσεις από την εταιρεία την εκ νεου αντικατάσταση
Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδεια?

Ποια περιπτωση να καταγγειλει?Οτι θελεται λετε?Τι να καταγγειλει δηλαδη?Οτι το τηλεφωνο εχει υψηλο σαρ?

Μη τρελαθουμε!

 

 

Κοπικατ,επισης να ξερεις πως ναι μεν ο σαρ ειναι υψηλος,δεν παυει ομως να ειναι εντος επιτρεπτων οριων.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

paidia ekana update to w950 mou kai vgikan ta ellinika apo mesa

Exw tin ekdosi twra r6a16

Mpainw sto episimo site tis se alla dn exei to paketo tis glwssas gia auti tin ekdosi firmware:(

Plz H3Lp M3:p

 

Filika Scottas:O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W950i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...