Jump to content

Sony Ericsson K610i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι δεν εχω flash lite θεματα ?

γνωριζει κανεις ?

εχω την εκδοση R1CB001

 

 

Για την K610 μιλάς?

Αν ναι,έχεις την Voda ή την original?

Link to comment
Share on other sites

εχω το unbranded

δεν εχει ομως flashlite το δικο σου εχει ?

απο που το πηρες το unbranded

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους/ες,

 

ξερει κανεις/καμια σας εαν στο Sony Ericsson K610i "παιζει" o Opera Mini σε TIM με σημειο προσβασης το TIM GPRS (gwap), δηλαδη με wap-over-gprs? Το ρωταω επειδη χρησιμοποιω TIM Plus Non Stop και το K610i ειναι μια απο τις υποψηφιες για αγορα συσκευες μου :D

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους/ες,

 

ξερει κανεις/καμια σας εαν στο Sony Ericsson K610i "παιζει" o Opera Mini σε TIM με σημειο προσβασης το TIM GPRS (gwap), δηλαδη με wap-over-gprs? Το ρωταω επειδη χρησιμοποιω TIM Plus Non Stop και το K610i ειναι μια απο τις υποψηφιες για αγορα συσκευες μου :D

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Αν παίζει με το T610, δεν βλέπω τον λόγο να μην το κάνει με το K610 :what:

Link to comment
Share on other sites

Αν παίζει με το T610, δεν βλέπω τον λόγο να μην το κάνει με το K610 :what:

 

Αυτο ειναι το θεμα: ΔΕΝ παιζει με το Τ610 (τουλαχιστον δεν το εχω πετυχει εγω :( ) κι ελεγα μηπως ξερει κανεις να μας πει τι γινεται με το Κ610 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αν παίζει με το T610, δεν βλέπω τον λόγο να μην το κάνει με το K610 :what:

 

Αυτο ειναι το θεμα: ΔΕΝ παιζει με το Τ610 (τουλαχιστον δεν το εχω πετυχει εγω :( ) κι ελεγα μηπως ξερει κανεις να μας πει τι γινεται με το Κ610 :cool:

 

Sygnwmi gia to off-topic, alla ean 3erei kaneis pws 'paizei' o opera mini me gwap kai sto T610 ... as mas dwsei ta fwta tou ;-)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το θεμα: ΔΕΝ παιζει με το Τ610 (τουλαχιστον δεν το εχω πετυχει εγω :( ) κι ελεγα μηπως ξερει κανεις να μας πει τι γινεται με το Κ610 :cool:

 

Ίσος να ήταν καλή ιδέα να κανεις την ίδια ερώτηση στο forum της TIM ;)

Link to comment
Share on other sites

Ίσος να ήταν καλή ιδέα να κανεις την ίδια ερώτηση στο forum της TIM ;)

 

Την ερωτηση την εχω κανει. Απαντηση δεν βρισκω :(

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα στα specs του κινητου το λεει ξεκαθαρα, μας δουλευουν ?

 

Μήπως απλά δεν έχει προεγκατεστημένο το ανάλογο theme ? (αν έχει σχέση με theme!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

 

Μήπως είναι στα κινέζικα αυτό το review; Γιατί εγώ δεν γνωρίζω αυτή τη γλώσσα!!!

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι στα κινέζικα αυτό το review; Γιατί εγώ δεν γνωρίζω αυτή τη γλώσσα!!!

 

Μα φυσικά στα κινέζικα είναι!

Εγώ το έδωσα για τις φωτογραφίες του κινητού.

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έπαιξα λίγο το Σάββατο με το V630 (που είναι το ίδιο αλλά Vodafone branded) στα fnac αυτό που δε μου άρεσε ήταν η έντασή του.

Παρόλο που δεν είχε πολύ θόρυβο (μόνο ομιλία και κάποιοι πιο δυνατοί ήχοι από τις τηλεοράσεις 2 τμήματα πιο κάτω) δεν άκουγα τις μελωδίες (είτε mp3 είτε midi) που είχε μέσα το τηλέφωνο.

 

Κάποιοι από τους κατόχους κανένα σχόλιο?

Entropy is winning...

The proof is my homepage:

http://chris.chrisk.biz

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το χαμηλό "preview" των ήχων στα τελευταία μοντέλα sony ericsson είναι γνωστό. Πρέπει την ώρα που επιλέγεις ήχους να ανεβάσεις την ένταση - ειναι συνήθως στο μισό.

 

Σχόλια για το V630 θα βρεις στο αντίστοιχο topic:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1492224#post1492224

 

 

 

Επειδή έπαιξα λίγο το Σάββατο με το V630 (που είναι το ίδιο αλλά Vodafone branded) στα fnac αυτό που δε μου άρεσε ήταν η έντασή του.

Παρόλο που δεν είχε πολύ θόρυβο (μόνο ομιλία και κάποιοι πιο δυνατοί ήχοι από τις τηλεοράσεις 2 τμήματα πιο κάτω) δεν άκουγα τις μελωδίες (είτε mp3 είτε midi) που είχε μέσα το τηλέφωνο.

 

Κάποιοι από τους κατόχους κανένα σχόλιο?

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το χαμηλό "preview" των ήχων στα τελευταία μοντέλα sony ericsson είναι γνωστό. Πρέπει την ώρα που επιλέγεις ήχους να ανεβάσεις την ένταση - ειναι συνήθως στο μισό.

 

Σχόλια για το V630 θα βρεις στο αντίστοιχο topic:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1492224#post1492224

 

thnx, δεν το είχα υπόψιν το "feature" αυτό που σε σώζει από την κώφωση ;-p Για το K610 ενδιαφέρομαι πάντως ;-)

Entropy is winning...

The proof is my homepage:

http://chris.chrisk.biz

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχουμε κανενα νεο για το ποτε θα εμφανιστει σε red χρωμα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχουμε κανενα νεο για το ποτε θα εμφανιστει σε red χρωμα?

 

τίποτα, καμμιά νέα ενημέρωση. Μέχρι τώρα μόνο σε silver το φέρνουν...:cry:

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγω!!! Ήθελα 3g κινητό και πιστεύω ότι το μέγεθος είναι ό,τι καλύτερο.. Το στυλ του,αν και κλασσικό candybar, δίνει την εντύπωση fashion- luxury τηλεφώνου με το συνδυασμό ποντικί και ασημί να είναι από τους πιό Must συνδυασμους χρωμάτων ! Τπ ηχείο είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ και το μοναδικό μέχρι στιγμής από οποιοδήποτε κινητό που μπορεί να κάτσει δίπλα σε ένα 550 με αξιώσεις.. Πιστέυω ότι για τα λεφτά του είναι απίθανη πρόταση και αν ήταν εφοδιασμένο με radio (το οποιό δυστυχώς εμένα μου αρέσει πολυ :mad: ) θα ήταν ο κυρίαρχος στην κατηγορία κάτω των 300 ευρό... Μόλις το λιώσω θα γράπσω και ένα μινι review:lol:
καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

τίποτα, καμμιά νέα ενημέρωση. Μέχρι τώρα μόνο σε silver το φέρνουν...:cry:

Λοιπόν όσοι ενδιαφέρονται για το κόκκινο ας κοιτάξουν εδώ http://www.tradecenter.gr/. Το έχει σε κόκκινο, αρκετά κομμάτια και σε καλή τιμή, γι αυτό όποιος ενδιαφέρεται ας πάρει τηλέφωνο.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όσοι ενδιαφέρονται για το κόκκινο ας κοιτάξουν εδώ http://www.tradecenter.gr/. Το έχει σε κόκκινο, αρκετά κομμάτια και σε καλή τιμή, γι αυτό όποιος ενδιαφέρεται ας πάρει τηλέφωνο.

Aφού το site είναι υπό κατασκευή (το μόνο που λειτουργεί σαν λινκ είναι η επικοινωνία) και φυσικά αφορά μόνο την Κρήτη, γιατί έστω δεν γίνεσαι πιό συγκεκριμένος τουλάχιστον όσο αφορά την καλύτερη τιμή και την υποθετική δυνατότητα αποστολής εκτός Κρήτης;:blink:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...