Jump to content

Sony Ericsson K610i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έχει βγεί νέο firmware για το κινητούλι; :O
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera exei mia vdomada pou pira to k610i kai eimai polu efxaristimenos. Einai polu omorfo alla kai apo xaraktiristika skizei. Den exei radio mono kai flash pou san aksesouar mporeis na to valeis. Tespa. To 8ema einai oti psaxnomai na vrw radio streaming se morfi java. Exw vrei duo efarmoges to Radiobee kai to MFradio alla den doulevoun me to TIM PLUS. An kapoios kserei kati parapanw as to pei. An mporesw kai to kanw afto meta de 8a usterei se tpt apo ta akrivotera 3G kinita.
Link to comment
Share on other sites

Kalispera exei mia vdomada pou pira to k610i kai eimai polu efxaristimenos. Einai polu omorfo alla kai apo xaraktiristika skizei. Den exei radio mono kai flash pou san aksesouar mporeis na to valeis. Tespa. To 8ema einai oti psaxnomai na vrw radio streaming se morfi java. Exw vrei duo efarmoges to Radiobee kai to MFradio alla den doulevoun me to TIM PLUS. An kapoios kserei kati parapanw as to pei. An mporesw kai to kanw afto meta de 8a usterei se tpt apo ta akrivotera 3G kinita.

 

http://www.getjar.com/software/Sony-Ericsson/K610/Search/radio

 

Προσοχή όμως, να έχεις δίπλα σου τα χαπάκια για την πίεση όταν θα πάρεις τον επόμενο λογαριασμό απο την ΤΙΜ :lol:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει βγεί νέο firmware για το κινητούλι; :O

 

Νέο Firmware : R1JG001

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα και από μένα.

 

Εδώ και περίπου 1 μήνα είμαι κάτοχος ενός Κ610i, αλλά αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

 

Ενώ όταν με καλούν, χτυπάει το ξυπνητήρι, λαμβάνω sms ή "χτυπάει" κάποια ειδοποίηση, όλα ακούγονται κανονικά.

 

Όμως όταν επιλέγω να ακούσω κάτι που έχω αποθηκευμένο κάποιες φορές ακούγεται και κάποιες όχι. Το ίδιο συμβαίνει και με τον ήχο των πλήκτρων.

 

Κάποια ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει?? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με το Imode? δεν μπορουμε να εγκαταστησουμε απο μονοι μας jar εφαρμογες?

Εχω ακουσει για doja εφαρμογες αλλα που θα βρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με το Imode? δεν μπορουμε να εγκαταστησουμε απο μονοι μας jar εφαρμογες?

Εχω ακουσει για doja εφαρμογες αλλα που θα βρουμε?

doja!! τι ειναι παλι αυτο? :blink: για δωσε λεπτομερειες..?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

doja!! τι ειναι παλι αυτο? :blink: για δωσε λεπτομερειες..?

 

 

διαβασα και εδω οτι δεν ειναι δυνατο να εγκαταστησεις jar αρχεια σε imode κινητο/χρηστη. Υπαρχει μονο δυνατοτητα για doja που ειναι μια μορφη java εφαρμογων

Link to comment
Share on other sites

διαβασα και εδω οτι δεν ειναι δυνατο να εγκαταστησεις jar αρχεια σε imode κινητο/χρηστη. Υπαρχει μονο δυνατοτητα για doja που ειναι μια μορφη java εφαρμογων

Ετσι ακριβως ειναι.τωρα για παιχνιδια σε imode κινητο..δεν ξερω ακριβως τις λεπτομερειες πως περνας και σε τι μορφη το παιχνιδι.

Ας σε βοηθησει καποιος που εχει το εν'λογω κινητο και εχει λυσει το προβλημα αυτο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

doja = java + Docomo. Και ξέρετε τι εστί Dokomo

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

doja = java + Docomo. Και ξέρετε τι εστί Dokomo

οχι,δεν ξέρουμε...για πες μας

Link to comment
Share on other sites

Hi guys.Καινουριος στα λημερια των κινητων,με την εννοια των εφαρμογων,firmware κλπ οπως διαβαζω εδω διοτι μεχρι τωρα τα κινητα τα ειχα μονο για....τηλεφωνα.

 

Λιγη βοηθεια θα ηθελα λιγακι.Εχω ενα k610 i-mode και θελω να μου πειτε αν πρεπει να το κανω αναβαθμιση και πως.

Επισης,απο που μπορω να κατεβαζω ετσι εφαρμογουλες java με διαφορα καλουδια αλλα και παιχνιδακια??:D:D

 

Thnx εκ των προτερων...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Hi guys.Καινουριος στα λημερια των κινητων,με την εννοια των εφαρμογων,firmware κλπ οπως διαβαζω εδω διοτι μεχρι τωρα τα κινητα τα ειχα μονο για....τηλεφωνα.

 

Λιγη βοηθεια θα ηθελα λιγακι.Εχω ενα k610 i-mode και θελω να μου πειτε αν πρεπει να το κανω αναβαθμιση και πως.

Επισης,απο που μπορω να κατεβαζω ετσι εφαρμογουλες java με διαφορα καλουδια αλλα και παιχνιδακια??:D:D

 

Thnx εκ των προτερων...

Παιχνιδια και εφαρμογες δυστηχως δεν θα μπορεσεις να περασεις στο κινητο σου..εκτος και αν "ξυλωσεις" το i-mode.Για θεματα θα :worry: εδω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η cosmote το εχει κλειδωμενο?

Αν ειναι δυνατον,δε μπορω να καταλαβω γιατι το κανουν αυτο.

Πως θα μπορεσω να το "ξηλωσω"?

Υπαρχει κινδυνος στη διαδικασια?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η cosmote το εχει κλειδωμενο?

Αν ειναι δυνατον,δε μπορω να καταλαβω γιατι το κανουν αυτο.

Πως θα μπορεσω να το "ξηλωσω"?

Υπαρχει κινδυνος στη διαδικασια?

Ναι ετσι ειναι,μπορεις να το "αφαιρεσεις" απο το 9volto.gr αλλα δεν αξιζει τον κοπο γιατι θα χασεις την εγγυηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι πρεπει να πειραξω στις ρυθμισεις ωστε να στελνει SMS μεγαλυτερα απο 70κατι χαρακτηρες? Να σημειωσω οτι το μενου (αν παιζει ρολο) ειναι στα αγγλικα και επιλεγω ελληνικα οταν γραφω SMS.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σήμερα έκανα αναβάθμιση απο το site της SE με το καλώδιο σύνδεσης που είχε μέσα στο κουτί του, το K610i.

 

Νέο Firmware : R1JG002

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα αναβάθμιση απο το site της SE με το καλώδιο σύνδεσης που είχε μέσα στο κουτί του, το K600i.

 

Νέο Firmware : R1JG002

Aνετα φανταζομαι!! δεν αντιμετωπισες κανενα προβλημα,ε?

η νεα εκδοση τι εχει αλλαξει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aνετα φανταζομαι!! δεν αντιμετωπισες κανενα προβλημα,ε?

η νεα εκδοση τι εχει αλλαξει??

 

Δεν παρατήρησα τπτ πρός το παρόν....δεν το ψάχνω και πολύ....όλο και κάτι πρός το καλύτερο θα έχει αλλάξει:happy:

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρατήρησα τπτ πρός το παρόν....δεν το ψάχνω και πολύ....όλο και κάτι πρός το καλύτερο θα έχει αλλάξει:happy:

Μην το λες!! υπηρχε σε κινητο εκδοση νεα που περισσοτερα προβληματα εφερε..παρα τα ελυσε! εγω ειμαι της αποψης οτι αν δουλευει μια χαρα το κινητο..να μην μπαινεις στην διαδικασια να το "πειραξεις" :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σαν 3G κινητο για βιντεοκλισεις τι λεει ? το εχει δοκιμασει κανεις ? το imode model που λεω να παρω εχει περιορισμους στο θεμα βιντεοκλισεων ?
:)
Link to comment
Share on other sites

Σαν 3G κινητο για βιντεοκλισεις τι λεει ? το εχει δοκιμασει κανεις ? το imode model που λεω να παρω εχει περιορισμους στο θεμα βιντεοκλισεων ?

 

Έχω κάνει μερικές βιντεοκλήσεις και όλα δούλεψαν μια χαρά. Βέβαια δεν είναι i-mode το δικό μου, αλλά τι πρόβλημα να υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

H imode "version" τι περιορισμους εχει ?

 

Απ'όσο θυμάμαι, δεν μπορείς να περάσεις νέα παιχνίδια τα οποία μπορείς να κατεβάσεις από το Internet. Μπορείς μόνο μέσω i-mode, με την ανάλογη χρέωση φυσικά. Κατά τ'άλλα, δεν θυμάμαι να έχει άλλα κλειδώματα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...