Jump to content

Sony Ericsson M600i


GiannisKr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορά της ΤΙΜ (200€) μάλλον έχει τελειώσει ε;

Γιατί ρώτησα σε ενα κατάστημα και μου είπε 300+!

Στο e-shop το έχει 260.

Είναι η καλύτερη προσφορά που υπάρχει αυτη την εποχή η υπάρχει αλλού πιο φθηνά;Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μου πει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η προσφορά της ΤΙΜ (200€) μάλλον έχει τελειώσει ε;

Γιατί ρώτησα σε ενα κατάστημα και μου είπε 300+!

Στο e-shop το έχει 260.

Είναι η καλύτερη προσφορά που υπάρχει αυτη την εποχή η υπάρχει αλλού πιο φθηνά;Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μου πει.

 

Όταν το παράγγειλα εγώ από την TIM πριν δύο εβδομάδες είχαν μείνει ελάχιστα. Εφόσον ρώτησες και η τιμή που το έχουν είναι πλέον 300+ τότε προφανώς η προσφορά έχει λήξει. Οπότε η χαμηλότερη τιμή είναι αυτή του eshop... :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ε μπορεί και να έπεσα στην περίπτωση!Τι να πω.

Θα ρωτήσω αύριο και σε άλλο κατάστημα ΤΙΜ και αν δεν, τότε από το e-shop με 260€.

Link to comment
Share on other sites

H τιμη του εχει πεσει αρκετα παιδια κατω απο 300 ευρωπουλα, ειδα οτι ο Γερμανος κανει αναβαθμσιεις σε ολα τα ΣΕ, ισχυει για το Μ600 και αν πρεπει να κανω back up με ποιο προγραμμα θα γινει?
Link to comment
Share on other sites

@serfistas1:με το PC Suite...Συμπεριλαμβάνεται στο κουτί..

 

Μέχρι τώρα αν γράφω ελληνικά από το εικονικό πληκτρολογιο ένα μήνυμα είναι 160 χαρακτηρες..Από το κανονικό μόνο 71...

Έχω την έκδοση αναβάθμισης τηλεφώνου R1B01..Να κάνω update ε?Το έχω 1 μέρα και φοβαμαι...Advice me σαν πιο παλιοι.....

Link to comment
Share on other sites

@serfistas1:με το PC Suite...Συμπεριλαμβάνεται στο κουτί..

 

Μέχρι τώρα αν γράφω ελληνικά από το εικονικό πληκτρολογιο ένα μήνυμα είναι 160 χαρακτηρες...

 

Είσαι σίγουρος για αυτό; :blink:

Link to comment
Share on other sites

σιγουρότατος!!το δοκίμασα πολλές φορές...δεν εχω κανει κανένα update..εχθες το πήρα..κ ρωτάω κάποιον παλιό...να κάνω αναβάθμιση ή δεν θα μου φτιαξει τπτ ιδιαίτερο??
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για αυτό; :blink:

 

Αν και φαίνεται περίεργο, το έχουν αναφέρει και άλλα μέλει αυτό.

Κάτι πρέπει να παίζει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

σιγουρότατος!!το δοκίμασα πολλές φορές...δεν εχω κανει κανένα update..εχθες το πήρα..κ ρωτάω κάποιον παλιό...να κάνω αναβάθμιση ή δεν θα μου φτιαξει τπτ ιδιαίτερο??
Μέχρι να σιγουρευτούμε τι παίζει με τα ελληνικά άστο, είναι κρίμα να χάσεις την υποστήριξη ελληνικών
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους..Ευχαριστώ για την απάντηση...

Συμβαινει με το εικονικό πληκτρολογιο κ κεφαλαια γραμματα..Give a try...

 

 

 

Υ.Γ.: Το κινητό ειναι απίστευτο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήρα και εγώ το Μ600 από κατάστημα ΤΙΜ μέσω επιδότησης :)

Το έβαλα να φορτίσει (πρώτη φόρτιση),

στο κατάστημα είπαν 10 ώρες με κλειστή την συσκευή,

στις γρήγορες οδηγίες της συσκευής αναγράφεται 2,5 ώρες.Υπάρχει καμία άποψη για το ποια γνώμη είναι προτιμότερο να ακολουθήσω?

ευχαριστώ!

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/31475/hypocrisy.jpg
Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια!!

τις 10 ώρες να ακολουθήσεις...

Η μπαταρια μου μετα την πρωτη φόρτιση κρατάει 2 μερες με αρκετη χρηση κ χωρις να παίζω τραγουδια ή video...Δεν ξέρω αν είναι καλό η κακό αυτό...Ελπίζω να στρώσει...

 

 

PS: Για σύνδεση με USB κ χρήση του ίντερνεt της DSL γραμμης έχει κανείς καμιά ιδέα??

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήρα και εγώ το Μ600 από κατάστημα ΤΙΜ μέσω επιδότησης :)

Το έβαλα να φορτίσει (πρώτη φόρτιση),

στο κατάστημα είπαν 10 ώρες με κλειστή την συσκευή,

στις γρήγορες οδηγίες της συσκευής αναγράφεται 2,5 ώρες.Υπάρχει καμία άποψη για το ποια γνώμη είναι προτιμότερο να ακολουθήσω?

ευχαριστώ!

 

Εμένα στην TIM μου είπαν να το χρησιμοποιήσω μέχρι να αποφορτιστεί εντελώς, μετά να το φορτίσω πλήρως, μετά να το αφήσω να αποφορτιστεί εντελώς ξανά και μετά ξανά πλήρη φόρτιση. :p

 

Το έκανα και η μπαταρία - όπως προανέφερα - κρατάει γύρω στις 4 μέρες χαλαρά.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όταν το έβαλα να φορτίσει άνοιξε και έβαλα την επιλογή γλώσσας, το άφησα μετά έκανε απανεκκίνηση και άρχισε να φορτίζει (η μπαταρία ήταν προφορτισμένη) και έδειξε πάνω στην μία ώρα ότι έχει φορτιστεί πλήρως!

Τώρα δεν ξέρω αν θα το αφήσω 10 ώρες

ή

Αν θα το χρησιμοποιήσω μέχρι να ξεφορτίσει για να το ξαναφορτίσω πλήρως:blink:

είναι λίγο μπέρδεμα:wacko:

 

Υ.Γ. Μέχρι τώρα τα κινητά που έχουν περάσει από τα χέρια μου, την πρώτη φορά τα φορτίζω κάπου πέντε ώρες και μετά απλά φροντίζω μία,δύο φορές το μήνα να κάνω πλήρης φόρτιση με κλειστή την συσκευή.

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/31475/hypocrisy.jpg
Link to comment
Share on other sites

πάω να φορτίσω με τελείως άδεια μπαταρία το κινητό για 2η φορά από τον φορτιστη(είχε φορτώσει για λίγο κάποια στιγμή από το usb) και μου έβγαλε ένα μήνυμα "Αντικαταστήστε τις υπάρχουσες μπαταρίες" αλλά φορτίζει κανονικά...Γνωρίζει κανείς κάτι??
Link to comment
Share on other sites

πάω να φορτίσω με τελείως άδεια μπαταρία το κινητό για 2η φορά από τον φορτιστη(είχε φορτώσει για λίγο κάποια στιγμή από το usb) και μου έβγαλε ένα μήνυμα "Αντικαταστήστε τις υπάρχουσες μπαταρίες" αλλά φορτίζει κανονικά...Γνωρίζει κανείς κάτι??

όλα είναι ΟΚ φίλε μου...μην ανησυχείς

φυσιολογικό το μνμ που έβγαλε,μάλλον δεν έκατσε καλά ο φορτιστής

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

πάω να φορτίσω με τελείως άδεια μπαταρία το κινητό για 2η φορά από τον φορτιστη(είχε φορτώσει για λίγο κάποια στιγμή από το usb) και μου έβγαλε ένα μήνυμα "Αντικαταστήστε τις υπάρχουσες μπαταρίες" αλλά φορτίζει κανονικά...Γνωρίζει κανείς κάτι??

 

και σε μενα έβγαλε κάτι τέτοιο...

Αλλά εγώ έχω άλλο πρόβλημα.Φόρτισα το κινητό κανονικά.Όταν πάω να το ανοίξω, παίζει το λογότυπο της Σόνι και μετά τίποτα!!!:mad: μετά από ΄λίγο ξαναπαίζει το λογότυπο:worry:

Ο μόνος τρόπος να το ανοίξω είναι να βάλω το φορτιστή στο τηλέφωνο και στην μπρίζα!!!Τότε βγάζει ένα μήνυμα κάπως έτσι "το κινητό επανενεργοποιήθηκε για λόγους καλύτερης λειτουργείας" και ζητάει πιν κανονικά και ανοίγει.

:!: Είναι πρόβλημα κάποιας ρύθμισης ή της συσκευής?

 

Επίσης προχθές όταν το έβαλα να φορτίση κλειστό την πρώτη φορά με το που έβαλα το κινητό στην μπρίζα είχε ανοίξει κανονικά!!μόνο του και ζήτησε τις ρυθμίσεις γλώσσας κλπ...

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/31475/hypocrisy.jpg
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα έβγαλε κάτι τέτοιο...

Αλλά εγώ έχω άλλο πρόβλημα.Φόρτισα το κινητό κανονικά.Όταν πάω να το ανοίξω, παίζει το λογότυπο της Σόνι και μετά τίποτα!!!:mad: μετά από ΄λίγο ξαναπαίζει το λογότυπο:worry:

Ο μόνος τρόπος να το ανοίξω είναι να βάλω το φορτιστή στο τηλέφωνο και στην μπρίζα!!!Τότε βγάζει ένα μήνυμα κάπως έτσι "το κινητό επανενεργοποιήθηκε για λόγους καλύτερης λειτουργείας" και ζητάει πιν κανονικά και ανοίγει.

:!: Είναι πρόβλημα κάποιας ρύθμισης ή της συσκευής?

 

δεν είναι φυσιολογική λειτουργία...κάνε ένα update και θα στρώσει πιστεύω...

 

 

Επίσης προχθές όταν το έβαλα να φορτίση κλειστό την πρώτη φορά με το που έβαλα το κινητό στην μπρίζα είχε ανοίξει κανονικά!!μόνο του και ζήτησε τις ρυθμίσεις γλώσσας κλπ...

 

έτσι κάνει...αφού όταν φορτίζει το κινητό είναι ανοιχτό..οπότε ήταν σαν να το άνοιξες για πρώτη φορά..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson M600i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...