Jump to content

Supernatural (CW)


charmed_powers
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ συνεχίζω ακάθεκτος.

Περιμένουμε να δούμε τι θα κάνει ο Robocop Sam!! :lol::lol:

Πάντως μου αρέσει έτσι που άλλαξε.Έχει γίνει πιο αναίσθητος και πιο αλάνι, από τον φλώρο και το καλό παιδί που ήταν!!:):)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά εγω παρότι ήμουν μανιακός με το supernatural φέτος μπορώ να πω οτι δεν λεει τίποτα η εξέλιξη!Πέρα οτι το θέμα της αποκάλυψης που λίγο πολύ έπεσε στα αζήτητα οτι και καλά την σταματήσαν οι αδερφοί Γουινστεστερ:lol::lol: σ αυτόν τον κύκλο χάσαμε και τον Προφήτη(?) που εξαφανίστηκε στο τελευτάιο επεισόδιο του 5ου κύκλου , και άλλα πολλά για μένα δεν βγάζουν νόημα αλλά δεν μπαίνω σε περιπτύξεις καθώς πολλά παιδιά δεν έχουν παρακολουθήσει όλη την σειρά!
Link to comment
Share on other sites

E λογικά σίγουρα θα τον ξαναδούμε τον Τσακ.

 

Στο τελευταίο πάντως χάρηκα που επέστρεψε ο Death. Μία από τις καλύτερες παρουσίες κακών στο Supernatural. Το επεισόδιο του προηγούμενου κύκλου με τον Death ήταν ένα από τα καλύτερα όλης της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εφτασα και εγώ στην 6 σεζόν και νομίζω πώς έχει κουράσει πλέον το όλο θέμα θάνατος/ανάσταση:mad:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το 12 επεισοδιο προβληθηκε τελικα?

Ναι από χτες...μέτριο επεισόδιο μιας σειράς που έπρεπε να σταματήσει στον 3ο κύκλο.

 

 

Sent from my Nexus S

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι η σειρα επρεπε να σταματησει στον 5ο κυκλο αλλα τελοσπαντων πιστευω οτι ο 6ος κυκλος τωρα αρχιζει να γινεται ενδιαφερων!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε μπορώ να πω. Δηλαδή, δεν είναι κάτι που εφηύραν για να τραβήξουν τη σειρά. Το Purgatory ήταν όντως μια ανεξερεύνητη περιοχή. Βέβαια, λίγο αργά το θυμήθηκαν (στα μέσα του κύκλου) αλλά λογικά τώρα θα ανέβει η ροή της ιστορίας.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το 13 - unforgiven αι να δούμε...

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Πως σας φάνηκε το φινάλε; Το πρώτο μέρος μου άρεσε μπορώ να πω αλλά στο δεύτερο μέρος μου τα χάλασαν. Το σκηνικό με τον Σαμ το βρήκα περιττό και εντελώς filler και, δυστυχώς, η εξέλιξη με τον Κας ήταν η πλέον προβλεπόμενη και στεναχωριέμαι που επέλεξαν τον «εύκολο δρόμο».
Link to comment
Share on other sites

καλά το είπες: εύκολος δρόμος

θα συμμαχήσουν τώρα με τον Ραφαήλ, Μιχαήλ, Λούσιφερ, θα τους βοηθήσει και μια υπεράνω δύναμη (παλιός Θεός) κ θα νικήσουνεεε

...
Link to comment
Share on other sites

γενικά όλη η έκτη σεζόν ήταν κατά την γνώμη μου η πιο αδύναμη από όλες!!!!

δεν περίμενα κάτι καλύτερο τώρα στο τέλος!!!

ας ελπίσουμε στην καινούργια σεζόν να συνέλθουν λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

Για όοοταν θα ξανάχω ελεύθερο χρόνο για φάγωμα (not anytime soon αλλά αυτό δε μ'εμποδίζει να κάνω σχέδια :p ) : Λετε αξίζει να πιάσω το supernatural?? Βασικά εξαρτάται από τους εξής παράγοντες:

 

1) Πόσο πολύ αμερικανιά είναι?

2) Έχει τίποτα το cult / έξυπνο εύρημα (πως είναι π.χ. οι 2 πρώτες σεζον του True Blood) που να το κάνει ιδιαίτερο?

3) Πόσο μεγάλο είναι (6 σεζον? από πόσα επεισόδια?) και πολύ σημαντικό: Ξέρουμε αν συνεχίζεται και πότε σκοπεύει να τελειώσει??

4) Πάσχει καθόλου από jumping the shark από κάποιο σημείο και μετά?

5) Είμαι μεταξύ αυτού και του Vampire Diaries (αν και μετά τη Buffy έχω πάθει λίγο Vampire overdose). Εσείς ποιό λέτε να διαλέξω?

 

Α! κι ένα μπόνους: καλά θυμάμαι ότι παίζει ο Jeffry Dean Morgan?:love: Είναι σε πολλά επεισόδια?

Link to comment
Share on other sites

5) Είμαι μεταξύ αυτού και του Vampire Diaries (αν και μετά τη Buffy έχω πάθει λίγο Vampire overdose). Εσείς ποιό λέτε να διαλέξω?

To Being Human, έχει πιο πολλά κοινά με την Buffy ;)

 

1) αρκετά

2) μμμπα

3) πάει κ για 7η

4) σεζον ολόκληρες

5) Μόνο σε 12, τα περισσότερα στον 1ο κύκλο.

...
Link to comment
Share on other sites

To Being Human, έχει πιο πολλά κοινά με την Buffy ;)
Το χω δει (το βρετανικό) αλλα όχι όλο (δε νομιζω να χει τελειωσει)...είναι κι αυτό στο προγραμμα γι αργοτερα (του χρόνου).

 

Όσο για το Supernatural χμ...δε με ικανοποιησαν οι απαντησεις :p (130βάλε επεισόδια δηλαδή? απαπα) Μεχρι να μου βρει καποιος ενα πειστικό επιχειρημα, αναβάλλεται

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε η 7η και η 8η σεζόν απλά έλεος...Στην 5η έπρεπε να τελειώσει.

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Για όοοταν θα ξανάχω ελεύθερο χρόνο για φάγωμα (not anytime soon αλλά αυτό δε μ'εμποδίζει να κάνω σχέδια :p ) : Λετε αξίζει να πιάσω το supernatural?? Βασικά εξαρτάται από τους εξής παράγοντες:

 

1) Πόσο πολύ αμερικανιά είναι?

2) Έχει τίποτα το cult / έξυπνο εύρημα (πως είναι π.χ. οι 2 πρώτες σεζον του True Blood) που να το κάνει ιδιαίτερο?

3) Πόσο μεγάλο είναι (6 σεζον? από πόσα επεισόδια?) και πολύ σημαντικό: Ξέρουμε αν συνεχίζεται και πότε σκοπεύει να τελειώσει??

4) Πάσχει καθόλου από jumping the shark από κάποιο σημείο και μετά?

5) Είμαι μεταξύ αυτού και του Vampire Diaries (αν και μετά τη Buffy έχω πάθει λίγο Vampire overdose). Εσείς ποιό λέτε να διαλέξω?

 

Α! κι ένα μπόνους: καλά θυμάμαι ότι παίζει ο Jeffry Dean Morgan?:love: Είναι σε πολλά επεισόδια?

1)αρκετα

2)πολλα και τιποτα οπως το παρει κανεις

3)πηγαινε στο wikipedia δεν θα αου τα πουμε και ολα :p

4)ισως στη σεζον την 6 αλλα υπαρχει ελπιδα για ανακαμψη

5)δεν εχω δει vampiries diaries.

μπονους:δυστυχως οχι σε πολλα :drool:

 

οτι ειναι το supernatural για εμενα ειναι οι σεζον λιγο απο 3 και ολοκληρες 4-5, ειναι οτι καλυτερο εχω δει ever.οι ηθοποιοι δινουν ρεστα το συναισθημα χτυπαει απιστευτα.θα ηθελα να σου πω και αλλα θα σου χαλασω στην ιστορια..

Edited by cute_eyes
Link to comment
Share on other sites

Για το bonus, με τιμάει που νόμιζα ότι ήταν ο Javier Bardem;;;;; :lol:
HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Για το bonus, με τιμάει που νόμιζα ότι ήταν ο Javier Bardem;;;;; :lol:

 

:lol::lol: δεν εισαι ο μονος τους μπερδευει!!

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο επεισοδιο ηταν πολυ καλο αλλα δε με αρεσε ετσι πως <τελειωσαν>τον κας.Η απολυτη ξενερα.και δεν ξερω αλλα αυτο το cliffhanger δεν ηταν σαν το fringe να περιμενεις αγωνιωδως μετα το καλοκαιρι ΓΚΡΡΡΡΡΡ να δεις τι θα συμβει..Ελπιζω να μην τα χαλασουν με την σειρα και την κανουν να καταληγει στην απολυτη αμερικανια στο φιναλε <βλεπε λοστ>και μαλιστα τωρα και με αλλεs 2 σεζον θα ειναι σαν τα φιλαρακια του τρομου:lol:

just a comment Η σειρα αξιζει και με το παραπανω στους πρωτους κυκλους μεχρι και τον 5 που εκει επρεπε να τελειωσει.αν και εμενα με αρεσαν πιο πολυ τα επ με την ρουμπι <την ξανθια γιατι η αλλη ηταν αγκουροφατσα>

α και σε τιποτα δεν ειναι σαν το being human θα τη χαρακτηριζα την ολλη σειρα daredevil meets hellboy:p

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
βαρετη η 6η σεζόν. μόνο 2-3 επεισόδια άξιζαν με το βασιλια της κόλασης κλπ... το τέλος ήταν καλό νομίζω.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ειδα το επεισοδιο της νεας σεζον αλλα δεν ξετρελαθηκα το χουνε λιγο ψιλοκουρασει το ολο θεμα ολοι να αλλαζουνε.πρωτα ο σαμ καλος, κακος, παει στη κολαση, επιστρεφει απο την κολαση, ξαναγυρναει στη κολαση ξαναεπιστρεφει απο την κολαση, θυμαται την κολαση ....μετα ο ντιν παει στην κολαση γυρναει απο την κολαση μπλα μπλα και τωρα εχουμε το κας να ειναι καλος μετα κακος μετα καλος μετα σκεφτηκος και τωρα θεος...:p.

ημαρτον δηλ ολη η σειρα παλι θα ειναι στον σαμ και τα υπαρξιακα του προβληματα και στο κας που απο μονος του ειναι υπαρξιακο προβλημα:happy:

και βλεπω και την πρωτη σεζον σε επαναληψη και καμια σχεση ετσι πως ηταν με τωρα...Με βλεπω να τη βγαζω με fridge ολο τον χειμωνα

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω αντίθετη γνώμη. μετά από την χειρότερη σεζόν της σειράς το νέο επεισόδιο ήταν πολλά υποσχόμενο.

θύμισε κάτι από τα παλιά!!

υ.γ η πρώτη σεζόν ήταν απλά άπαιχτη. μακράν η καλύτερη από όλες

Edited by wicker
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...