Jump to content

Supernatural (CW)


charmed_powers
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προς το παρόν το γυρίζουν στην κωμωδία. Από το 2010 ίσως σοβαρευτούν λιγάκι (έχει και δύο μήνες διάλλειμμα η σειρά σε λίγο καιρό)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο 10ο επεισόδιο θα δούμε πάααρα πολύ πράγμα. Κυκλοφορούν ήδη τα ανάλογα spoilers, τα οποία κατά τη γνώμη μου δεν είναι τόσο καλά αλλά ελπίζω ότι μπορεί να το κάνουν να είναι πολύ καλό
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι.. παντως το τελευταιο το βρηκα πολυ γρηγορο και φθηνο για την σειρα μεχρι στιγμης.. εδω θα ειμαστε :)
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ολος ο κυκλος μεχρι τωρα δεν ηταν ο αναμενωμενος.ξαναγυρισαν στα παλια και τελος η δραση στο supernatural.εχει γινει λιγο βαρετο...μακαρι να γυρισει σε λιγη δραση γιατι δεν την βλπω καλα την σειρα

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Για ένα περίεργο λόγο διασκέδασα το σημερινό επεισόδιο! Το greys anatomy δεν κοροϊδεύανε?:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για ένα περίεργο λόγο διασκέδασα το σημερινό επεισόδιο! Το greys anatomy δεν κοροϊδεύανε?:lol:

 

To xθεσινό πάντως επέστρεψε στα συνηθισμένα μουφέ επεισόδια :p

Link to comment
Share on other sites

OK, καλό γενικά επεισόδιο αλλά δεν ξέρω, με χάλασαν κάποια πράγματα:

 

Δεν μας έδειξαν πώς γλίτωσαν τα αδέρφια τλκ στο τέλος. Και, επίσης, τώρα θυμήθηκαν να μας πουν ότι το Κολτ δεν μπορεί να σκοτώσει τον Λου; Τόσα επεισόδια αυτό περιμέναμε. Ούτε καν ο Κας δεν το 'ξερε; Μου φάνηκε αρκετά προχειρογραμμένο και μουφέ

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Να πουμε πως αν και αυτος ο κυκλος προοριζοταν να ειναι ο τελευταιος η σειρα ανανεωθηκε και για 6 σεζον!Το κυριο story θα ολοκληρωθει φετος οπως ολα δειχνουν...και για το τι προκειται να δουμε του χρονου δεν υπαρχει καμια πληροφορια..

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να πουμε πως αν και αυτος ο κυκλος προοριζοταν να ειναι ο τελευταιος η σειρα ανανεωθηκε και για 6 σεζον!Το κυριο story θα ολοκληρωθει φετος οπως ολα δειχνουν...και για το τι προκειται να δουμε του χρονου δεν υπαρχει καμια πληροφορια..

 

Ωχ.. ηταν απο τις σειρες που ηλπιζα να ολοκληρωθει φετος :rolleyes:

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Eκτός του ότι ήταν filler το τελευταίο επεισόδιο με απογοήτευσε αρκετά. Εντελώς αδιάφορο κατά τη γνώμη μου πάντα και ειδικά μετά από τόσο μεγάλο διάλλειμα έπρεπε να το χαν σκεφτεί λίγο καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το γεγονος οτι παει και για μια ακομα σαιζον θα εχει αρκετες αρνητικες συνεπειες στα επεισοδια που απομενουν μεχρι να ολοκληρωθει ο παρον κυκλος.. :mad:
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είχαν πει ότι το storyline με την Αποκάλυψη θα ολοκληρωθεί αυτόν τον κύκλο. Είμαι 99% σίγουρος γι'αυτό. Αλλά το'χουν παρακάνει με τα fillers. Τουλάχιστον να ήταν και τίποτα ενδιαφέρον να το καταλάβαινα αλλά δεν...
Link to comment
Share on other sites

και τι θα δείχνουν στον επόμενο κύκλο αν τελειώσουν με την αποκάλυψη;;θα γυρίσουν σε καταστάσεις από το πρώτο κύκλο με αυτοτελή επεισόδια και χαζομαρες...δεν νομίζω...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τι επεισοδίαρες έχουν παίξει τελευταία. Απίστευτα πράγματα. Γουστάρω τρελά!! Λέτε τελικά να το συνεχίσουν και στον επόμενο κύκλο; Καμία φήμη δεν υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

Το CW έχει ήδη επίσημα ανακοινώσει πως θα συνεχιστεί.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο επεισοδιο ηταν ολα τα λεφτα ισως θα λεγα και το καλυτερο αυτης της σεζον:).εγω παντως μια απορια εχω μιας και η σειρα το χει ριξει σε τοσο θεολογικα θεματα:wacko: .αντε πες οι αγγελοι επαναστατησαν, ο θεος την κοπανησε... ο χριστος και η παναγια που πηγαν;;;;;; :O:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

φαινεται τη κοπανησαν οικογενειακώς!!

 

Μα καλα, αυτος ο Ερμης τοσο ευκολα επεσε? Χαθηκε ενας Διας, μια Αφροδιτη ή εστω ενας Ποσειδωνας α λα Περσυ Τζακσον?

 

Προσωπικα, το διασκεδαζω πολυ με τα τελευταια επεισοδια :D

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τέλος το supernatural και μάλιστα με πάρα πολύ καλή τελευταία σεζόν (σπάνιο πράγμα)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που απορούσαμε τι θα γινόταν και με τι θα καταπιάνονταν την νέα σεζόν και αν θα κυνηγάνε Ρουγκαρού ήρθαν και τα κάναν όλα ίσωμα...........
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...