Jump to content

Motorola A1200 (MING)


kavatzoulas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να αναγνοριστη το κινητο σαν μαζικη αποθηκευση οταν το συνδεσεις με USB καλωδιο στο PC -

Πας Ρυθμiσεις > Λειτουργεια USB > Μαζικη Αποθικευση > Αποθηκ.

P.S. Οταν ειναι συνδεμενο το κιν. σαν μαζικη αποθηκευση στο PC η καρτα μνημης ειναι μη προσπελασημη απο το κινητο.

 

Για να εγκαταστησης μια εφαρμογη jar,jad απλα αντηγραφεις τα αρχεια σε ενα καταλογο στην Καρτα Μνημης για παραδειγμα MyDownloads και μετα πας Αρχεια > Καρτα Μνημης > MyDownloads > πανο στο αρχειο .jad η .jar πατας και κρατας μεχρει να εμφανιστει popup menu επιλεγεις εγκατασαση προσοχη να επιλεγεις πανατα MMC και οχι Flash του κινητου στο επομενο menu που θα συναντισεις γιατη η Flash ειναι μονο 6MB και αμα την γεμισεις υπαρχει σοβαρος κυνδινος να μην εκκηνησει το κινητο σου. OXI FLASH και αυτο ηταν ολο.

Για να απεγκαταστησεις την εφαρμογει πατας πανο στο εικονακη της εφαρμογης και κρατας μεχρι να εμφανιστει το popup menu πατας απεγκατασταση και αυτο ηταν.

 

Για περισοτερα διαβασε αυτο το Forum απο την αρχη.

Καλη τυχη!

Φιλε νομιζω οτι δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα με τη flash.Αυτο ισχυει μονο οταν μπαινει κατι κατοπιν πειραγματος.

Ο installer του κινητου μπορει να καταλαβει οτι η μνημη ειναι γεματη και δεν μπορει να εγκατασταθει εφαρμογη.

Σε καθε περιπτωση καλυτερα στη καρτα.

ελληνικό πληκτρολόγιο που βρίσκω?

κανένα λινκ?

φιλε τα πραγματα εχουν απλοποιηθει.Διαβασε την υπογραφη μου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα.

Χαιρετώ όλα τα μέλη του forum.

Αγόρασα κι εγώ το Α1200 και προς το παρόν χαίρομαι για την καινούργια αγορά μου.

Το κριτήριο μου ήταν ότι τρέχει linux και καθώς είμαι

θαυμαστής του linux μου έφτανε ως κριτήριο.

Προσπάθησα να διαβάσω όλα τα post εδώ αλλά μου είναι αδύνατο :(

Είδα να λέτε πολλά κι ανάθεμα αν κατάλαβα κάτι (άσχετος γαρ).

Αν θέλει κάποιος μπορεί επιγραματικά να μου πει τι είναι το ezx, kpg και πως βάζω εφαρμογές στο κινητό ;

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Χαιρετώ όλα τα μέλη του forum.

Αγόρασα κι εγώ το Α1200 και προς το παρόν χαίρομαι για την καινούργια αγορά μου.

Το κριτήριο μου ήταν ότι τρέχει linux και καθώς είμαι

θαυμαστής του linux μου έφτανε ως κριτήριο.

Προσπάθησα να διαβάσω όλα τα post εδώ αλλά μου είναι αδύνατο :(

Είδα να λέτε πολλά κι ανάθεμα αν κατάλαβα κάτι (άσχετος γαρ).

Αν θέλει κάποιος μπορεί επιγραματικά να μου πει τι είναι το ezx, kpg και πως βάζω εφαρμογές στο κινητό ;

Ευχαριστώ .

ezx:πλατφορμα της εταιριας montavista.λειτουργει πανω στον πυρηνα του linux.Εκτος απο το Α1200, σ'αυτη τη πλατφορμα ανοικουν και το Ε6 καθως και αλλα παλαιοτερα κινητα της motorola.

pkg:πακετα εφαρμογων.

java εφαρμογες μπαινουν χωρις να πειραξεις κατι. Για να βαλεις pkg διαβασε την υπογραφη μου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/images/TEL/TEL.001349.jpg

 

στον γερμανό 295 ευρω.

 

στο e-shop 277 ευρώ.

 

στο πλαίσιο 289 ευρώ

 

στον κοτσώβολο 260 ευρώ

 

στο πλαίσιο προσφορά 199 ευρώ

 

http://www.plaisio.gr/ProductImages/600x600/1024817.jpg

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.. αγορασα πριν 3 μερες το 1200e και δεν μπορω με τπτ να εγκαταστησω τον mpkg installer και τα αλλα προγραμματακια της qt τα εχω ολα στο menu με μια διαδικασια που δεν πολυκαταλαβα πως εκανα αλλα μπορειτε να μου πειτε γιατι στισ ιδιοτητες τα βλεπει ως παιχνιδια και λεει οτι δεν ειναι δυνατη η εφαρμογη του υλικου κλπκλπ... sos και thanx εκ των προτερων...:)
Link to comment
Share on other sites

ο βασικος λογος που θελω να περασω αυτες τισ εφαρμογες ειναι γτ θελω να βάλω ένα πλήρες iphone skin αλλα δεν έχω ιδέα απο κινητά και smartphones.. plz help macnick αρχικα διαβασα την υπογραφη σου και αφου τα έκανα βημα βημα 3 φορεσ μου εβγαζε ολο failed μεχρι που δεν το βρίσκει καθολου και με πιασε και πονοκεφαλος:P
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

αγόρασα το Α1200e πριν δύο εβδομάδες από κωτσόβολο που το είχε σε προσφορά 260 ευρώπουλα αλλά δεν ξέρω εάν ισχύει ακόμη η εν λόγω πρόσφορά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως φτιάχνω λίστα στον real player ;

Κάθε φορά που ακούω ένα κομμάτι από την κάρτα μνήμης που του έβαλα , πρέπει να κλείσω τον real player για να ανοίξω άλλο κομμάτι.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα με τις λίστες αναπαραγωγής.:rolleyes:

Αντε να δω τι θα κάνω και με το bluetooth. Δεν μπόρεσα να παίξω με το Α1200 και την ubuntu ! Κατά τ' άλλα το Α1200 έχει linux λειτουργικό. Όμως με το sony Erricson της γυναίκας μου έπαιξα και τον απομακρυσμένο έλεγχο του desktop μου.

(με το Kbluetooth από kde ubuntu 7.10). Κινούσα το δρομέα του ποντικιού με τα πλήκτρα του sony, άνοιγα φακέλους και αρχεία. Όλα αυτά μέχρι προχθές που από το synaptic έβαλα ότι έλεγε bluetooth (bluez - * και τέτοια. ) γιατί νόμιζα ότι όσο πιο πολλά σχετικά πακέτα εγκαταστήσω τόσο πιο πολλά θα κάνω (και θα μ'αρέσουν :lol: )

Το motorola όμως δεν είχε κόλπα τέτοιου τύπου. Μόνο μεταφορα αρχείων.

Να πω ότι το usb sticάκι bluetooth που έβαλα στο pc ήταν στη συσκευασία μαζί με έναν HP εκτυπωτή για φωτογραφίεςπου κάνανε δώρο στο oteshop.

Τώρα δεν ξέρω τι παίζει με τις εκδόσεις bluetooth. Κάτι για

1.0 και 2.0. Το στικάκι δεν είδα τι είναι (νόμιζα για ώρες ότι είναι φλασάκι μνήμης).

Ξέρει κάποιος να με κατατοπίσει γύρω από το λογισμικό που πρέπει να χρησιμοποιήσω στην ubuntu και τις ρυθμίσεις στο pc και στο κινητό μου;

Θα μου πείτε για ποιο πράγμα ;

.... Όποιο να ναι !!! Για κάθε καινούργια πληροφορία θα είμαι ευγνώμων. Με εντυπωσιάζει κάτι καινούργιο ως δυνατότητα που μπορώ ασχοληθώ.

Γενικά ας αρχίσω με το bluetooth. Τι ωραίο μπορώ να κάνω;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα φιλε malos! να μια γενικη εικονα του a1200!

http://images.amazon.com/images/G/01/wireless/detail-page/ming-2.gif

Υ.Γ. μάλλον απο αυριο θα ειμαι και εγω στην παρεα σας, και θα εχω στα χερια μου επισημοποιημενα το κινητο!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Στο e-shop δεν το έχουν σήμερα που κοίταξα! :(

Δεν πιστεύω να είναι τυπογραφικό λάθος στο Πλαίσιο, έτσι;

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα αυτο πιστεψα στην αρχη!αλλα κατεληξα οτι ειναι προσφορα!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες....

 

Καταρχήν ευχαριστώ για τις προηγούμενες πληροφορίες.

Να ρωτήσω κάτι τώρα....

 

Μπορώ, (και αν ναι πως) να βλέπω avi, mpeg, mpg, rm, divx κλπ αρχεία από το player του κινητού?

 

Επίσης, κατι λίγο εκνευριστικό.... Σε καλούν, απαντάς και κλείνεις μετά το καπάκι.... Όταν ξανανοίγεις το καπάκι σε βγάζει σε κάτι "κουλά" σημεία όπως το πληκτρολόγιο για να πάρεις τηλέφωνο, στον κατάλογο .... Πώς διορθώνετε αυτό έτσι ώστε όταν ανοίγεις το καπάκι να σε βγάζει πάντα στην αρχική επιφάνεια?????

 

Thanx....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

ήθελα εάν κάποιος γνωρίζει να μου πει εάν υπάρχει η δυνατότητα αποθήκευσης χαρτών πόλεων (Αθήνας, Θεσσαλονίκης κ.α.) σε jawa μορφή στο συγκεκριμένο κινητό ή εάν απαιτείται η εγκατάσταση κάποιου προγράμματος πρώτα για να μπορεί να τον διαβάσει

δεν με ενδιαφέρει η πλοήγηση απλά η παρουσίαση χαρτών και η έυρεση οδών ή άλλων ενδιαφέροντων σημείων

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες....

 

Καταρχήν ευχαριστώ για τις προηγούμενες πληροφορίες.

Να ρωτήσω κάτι τώρα....

 

Μπορώ, (και αν ναι πως) να βλέπω avi, mpeg, mpg, rm, divx κλπ αρχεία από το player του κινητού?

 

Επίσης, κατι λίγο εκνευριστικό.... Σε καλούν, απαντάς και κλείνεις μετά το καπάκι.... Όταν ξανανοίγεις το καπάκι σε βγάζει σε κάτι "κουλά" σημεία όπως το πληκτρολόγιο για να πάρεις τηλέφωνο, στον κατάλογο .... Πώς διορθώνετε αυτό έτσι ώστε όταν ανοίγεις το καπάκι να σε βγάζει πάντα στην αρχική επιφάνεια?????

 

Thanx....

φιλε μου για να δεις avi κλπ , πρεπει να εγκαταστησεις καποιο player (o real player παιζει μονο 3gp).Αυτο ομως για να γινει πρεπει να πειραξεις το firmware- δες την υπογραφη μου.

Ο καλυτερος ειναι ο zmplayer .

Σχετικα με το αλλο, η λυση ειναι οταν δεν θες αλλο μια εφαρμογη να την κλεινεις και να μην την αφηνεις να λειτουργει στο παρασκηνιο.Αλλιως πατας το κοκκινο κουμπακι και βγαζει στην αρχικη οθονη.

 

καλησπέρα

 

ήθελα εάν κάποιος γνωρίζει να μου πει εάν υπάρχει η δυνατότητα αποθήκευσης χαρτών πόλεων (Αθήνας, Θεσσαλονίκης κ.α.) σε jawa μορφή στο συγκεκριμένο κινητό ή εάν απαιτείται η εγκατάσταση κάποιου προγράμματος πρώτα για να μπορεί να τον διαβάσει

δεν με ενδιαφέρει η πλοήγηση απλά η παρουσίαση χαρτών και η έυρεση οδών ή άλλων ενδιαφέροντων σημείων

ευχαριστώ

φιλε μου λυση υπαρχει.

διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2255905&highlight=google+maps#post2255905

και θα βρεις αυτο που θες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, συνεπαρμενος απο αυτο το κινητο, αποκτησατε κι αλλον ενα κατοχο του!! το ming-ακι μου, βρισκεται σε πολυ ωραια κατασταση (μεταχειρισμενο), και δεν βλεπω κανενα προβλημα του!!

Απλα, θα ηθλενα γενικα να ρωτησω: ειναι οντως τοσο αργο?γτ στο δικο μου, κολλαει που και που!!

 

Θα προτιμουσα να περασω καποιο αλλο firmware!

Αν μπορει καποιος να μου πει τι θα χρειαστω:

1)προγραμμα

2)αρχειο (firmware)

3)αν υπαρχει κανα patchakι, ή αν ειναι πατσαρισμενο απο την "μανα" του!

 

(δεν ειναι branded συσκευη)> unbranded!

 

ευχαριστω!

 

Υ.Γ. ερωτησεις υπαρχουν πολλες, αλλα καλυτερα να τις κανω με το καινουριο firmware!:D

~~~~~~~~~~~

edit: στοιχεια:

R541_G_11.52.12R

BP:

R541_G_11.52.12RBPFI

ex:

GSMZMINGERTGR01ED

SP:

63383800Technology

Quad-Band GSM

 

AΦΗΣΤΕ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2209344#post2209344 ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙ!! Ε?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο και στο e-shop στα 199 Ευρώ μαζί με κάρτα 2Gb!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

αα, βλεπω την ριχνουν πολυ την τιμη!!

~~

παιδες, λογω του touch screen, "καιει" πολυ μπαταρια το κινητακι!!μεσα σε ενα 15ωρο ζητα φορτιση!!

παιζει καμμια καλυτερη μπαταρια,συμβατη με το τηλεφωνο?(με μεγαλυτερη διαρκεια)

 

το firmware που περασα, δεν ειχε καμμια διαφορα με το original! μονο κατι που "ξεκλειδωσε" -αποτι λεει!!Τις εφαρμογες java, δεν τις παιζει σαν το v3x! π.χ. δεν μπορει να ανοιξει αρχεια συμπιεσμενα (εκτος απο .zip νομιζω)!! το αρχειο που αξιζει να περαστει, (smartasst2_3_1_manual_englishzip_190.rar) δεν μπορω να το εγκαταστησω!πως θα το ανοιξω?με ποιο προγραμμα?:(

ειναι αρκετα, που νομιζω μεσα απο seem, θα διορθωθουν προς το καλυτερο!

το ηχειο μπορει να δυναμωσει αλλο?(με καποιο αρχειακι?)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

:!:ρε παιδια... τι γινεται 2 μερες τωρα?

δεν νομιζω να ρωταω κατι το δυσνοητο!κανεις δεν εχει γνωση πανω σε αυτο που ζηταω???

~~~

edit: κατι ακομα: πως περναω θεματα, και τα αρχεια .pkg πως ανοιγουν? (με το καινουριο firmware,χρειαζεται και καποια επιπλεον ρυθμιση?):!:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

:!:ρε παιδια... τι γινεται 2 μερες τωρα?

δεν νομιζω να ρωταω κατι το δυσνοητο!κανεις δεν εχει γνωση πανω σε αυτο που ζηταω???

~~~

edit: κατι ακομα: πως περναω θεματα, και τα αρχεια .pkg πως ανοιγουν? (με το καινουριο firmware,χρειαζεται και καποια επιπλεον ρυθμιση?):!:

διαβασε τη σελιδα στην οποια παραμεμπει η υπογραφη μου.

και οπως καθε αρχειο .rar πρεπει να το κανεις αποσυμπιεση.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω που ενδιαφερθηκες ρε συ!!

αντιμετωπιζω προβλημα με τα .pkg αρχεια! τα εχω ρυθμισει να ανοιγονται με το smart asst. και δεν μπορω να τα ανοιξω ομως! παταω πανω στο αρχειο, αλλα δεν ανοιγει κατι....

εχω κανει καμμια χαζομαρα λετε?

 

edit:το έλυσα!αλλο τωρα θελω να ρωτησω!τα θεματα πως τα περναω?τα αρχεια .skn μπορουν μεσα απο το κινητο να τρεξουν?αν ναι με ποιο προγραμμα?

-πως γινεται, να βγαλω καποιους ενοχλητικους ηχους απο το κινητο!(π.χ.το κλικ στην καμερα,οταν βγαζω τα ακουστικα...κ.α. που δεν χρησιμευουν σε τπτ,απλα υπαρχουν)ε?

-να φτιαξω φακελο στο μενου δεν γινεται με τιποτα?ωστε να βαλω ολες τις εφαρμογες/games εκει!διοτι ειναι πολυ κουραστικο να βλεπεις ενα μενου με 40 εικονιδια!

ευχαριστω!

 

Για δειτε ΑυτΟο να σας φυγουν τα ματακια....

Και αυτό είναι ενα πολυ καλο site για θεματα!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω που ενδιαφερθηκες ρε συ!!

αντιμετωπιζω προβλημα με τα .pkg αρχεια! τα εχω ρυθμισει να ανοιγονται με το smart asst. και δεν μπορω να τα ανοιξω ομως! παταω πανω στο αρχειο, αλλα δεν ανοιγει κατι....

εχω κανει καμμια χαζομαρα λετε?

 

edit:το έλυσα!αλλο τωρα θελω να ρωτησω!τα θεματα πως τα περναω?τα αρχεια .skn μπορουν μεσα απο το κινητο να τρεξουν?αν ναι με ποιο προγραμμα?

-πως γινεται, να βγαλω καποιους ενοχλητικους ηχους απο το κινητο!(π.χ.το κλικ στην καμερα,οταν βγαζω τα ακουστικα...κ.α. που δεν χρησιμευουν σε τπτ,απλα υπαρχουν)ε?

-να φτιαξω φακελο στο μενου δεν γινεται με τιποτα?ωστε να βαλω ολες τις εφαρμογες/games εκει!διοτι ειναι πολυ κουραστικο να βλεπεις ενα μενου με 40 εικονιδια!

ευχαριστω!

 

Για δειτε ΑυτΟο να σας φυγουν τα ματακια....

Και αυτό είναι ενα πολυ καλο site για θεματα!!

1.για θεματα δεν ξερω. ψαξε στο http://www.motorolafans.com.

2.υπαρχει εφαρμογη και λεγεται volset ή καπως ετσι. Αναζητηση στο http://www.motorolafans.com.

3.Αυτο που ζητας υπαρχει ηδη. Οταν εχεις ανοιχτο το μενου αν πατησεις στη κατω κατω μπαρα δινει δυνατοτητα να επιλεξεις καποιο υπομενου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola A1200 (MING)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...