Jump to content

Φωτογραφία στο προφίλ και στο My Gallery


damianos_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΣΤΟ My Gallery:!:
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΣΤΟ My Gallery:!:

Για να «βάλεις» φωτογραφία στο προφίλ σου χρησιμοποιείς τον «πίνακα ελέγχου» ο οποίος εμφανίζεται στην κορυφή κάθε σελίδας στο forum του myphone.gr. Στη συνέχεια από τη λίστα επιλογών που παρουσιάζεται στα αριστερά της σελίδας επιλέγεις «Αλλαγή Εικόνας Προφίλ».

 

Για να ανεβάσεις μια φωτογραφία στο My Gallery, ακολουθείς τις οδηγίες που θα βρεις στη φόρμα με τίτλο «Upload Εικόνων».

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ «πίνακα ελέγχου» ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ «Αλλαγή Εικόνας Προφίλ».
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ «πίνακα ελέγχου» ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ «Αλλαγή Εικόνας Προφίλ».

http://img52.imageshack.us/img52/4959/untitled18ya.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Bayern7.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ:wacko:
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ?
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ?ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ?:p
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την netiquette, γράφοντας με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις... Και εσύ δεν έχεις λόγο να φωνάζεις ;)... Άρα εκτός από το ότι είναι κουραστικό να διαβάζεις ποστς που είναι ολόκληρα με κεφαλαία, υπάρχει και άλλος λόγος :)
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, damianos_, αν είχες ήδη διαβάσει τους Ο.Π.Χ., μεταξύ άλλων θα είχες δει το εξής:

 

3. Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων για τη δημοσίευση οποιουδήποτε κειμένου. Τα κεφαλαία είναι ενοχλητικά και καθιστούν δυσανάγνωστες τις δημοσιεύσεις. Παράλληλα, η χρήση των κεφαλαίων γραμμάτων στη netiquette του Διαδικτύου, ισοδυναμεί με την αύξηση τόνου και πιθανότητα θα προκαλέσει αρνητικές αντιδράσεις στους επισκέπτες/χρήστες του myphone.gr και τους διαχειριστές του.

 

 

Γενικά, ρίξε μια ματιά στους O.Π.Χ. και το FAQ, για να μπεις λίγο στο κλίμα... ;)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

:oops: ΟΚ συγγνώμη παιδιά!:X .Τώρα μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Σου είπαμε πως δεν μπορείς ακόμα να αλλάξεις την εικόνα σου. Απόλαυσε το forum του myphone.gr και εν καιρώ θα μπορέσεις να την αλλάξεις...

Ίσως δεν έχει σχέση με το πόσο νέο μέλος είσαι αλλά και με το πόσα posts έχεις... Καλύτερα περίμενε την απάντηση κάποιου υπευθύνου για να είσαι σίγουρος αφού όλα τα υπόλοιπα είναι μόνο υποθέσεις :)

Link to comment
Share on other sites

:oops: ΟΚ συγγνώμη παιδιά!:X .Τώρα μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?

Θα χρειαστείς 50 μηνύματα... και 2 μήνες ως μέλος στο myphone.gr. Αυτό γίνεται φυσικά για να αποφευχθεί η κατάχρηση του συγκεκριμένου feature, που αποτελεί ανταμοιβή για τα μέλη που έχουν αφιερώσει αρκετό χρόνο στο myphone.gr και την κοινότητά του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εντάξη και ευχαριστώ
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά, δεν έχει 100% σχέση με το θέμα, αλλά δεν ήξερα πού να ρωτήσω. Πώς βάζω φωτογραφία στην υπογραφή, π.χ. μία φωτό που έχω στον υπολογιστή μου??? Please, κατατοπίστε με, όποιος μπορεί!:confused:

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν έχει 100% σχέση με το θέμα, αλλά δεν ήξερα πού να ρωτήσω. Πώς βάζω φωτογραφία στην υπογραφή, π.χ. μία φωτό που έχω στον υπολογιστή μου??? Please, κατατοπίστε με, όποιος μπορεί!:confused:

 

Θα πρεπει να την ανεβασεις σε καποια ιστοσελιδα στο ιντερνετ και μετα να χρησιμοποιησεις το image tag.

Ανεβασε την π.χ. στο http://www.imageshack.us και θα σου δωσει κατευθειαν και το link που πρεπει να βαλεις στην υπογραφη σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εγω τωρα τελευταια εχω ενα προβλημα.δεν μπορω να σβησω φωτογραφιες.γιατι αραγε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, πριν μπορούσες; :worry: Νομίζω πως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.
Link to comment
Share on other sites

στην τελευταια αναβαθμιση του Myphone ειχ ε μπει φιλε μου και η λειτουργια αυτη,να μπορουμε δηλαδη να επεξεργαστουμε τις φωτογραφιες που εχουμε ανεβασει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

στην τελευταια αναβαθμιση του Myphone ειχ ε μπει φιλε μου και η λειτουργια αυτη,να μπορουμε δηλαδη να επεξεργαστουμε τις φωτογραφιες που εχουμε ανεβασει.

Και ποτέ δεν αφαιρέθηκε όμως. Τι ακριβώς πρόβλημα παρουσιάζεται; Δεν εμφανίζεται η επιλογή ή σου εμφανίζει κάποιο μήνυμα σφάλματος κατά τη διαγραφή κάποιας φωτογραφίας; Κανονικά, ανάμεσα στη φωτογραφία και τα σχόλια των χρηστών σε αυτή υπάρχουν οι επιλογές διαχείρισης. Ας πάρουμε για παράδειγμα αυτή εδώ τη φωτογραφία. Εμφανίζονται οι επιλογές διαχείρισης; Επίσης προσπάθησε να δεις τι μπορείς να καταφέρεις από εδώ: http://www.myphone.gr/gallery/misc.php?action=sortphotos (για να εμφανιστούν οι φωτογραφίες άλλαξε την ταξινόμηση και περίμενε να επαναφορτωθεί η προαναφερθείσα σελίδα).

 

Κάποιος άλλος που να μην μπορεί να διαγράψει τις φωτογραφίες υπάρχει; :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ok θα δω φιλε μου και θα γραψω μετα,ευχαριστω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...