Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Next time θα υπάρξουν ποινές για όποιον παρεκτραπεί.Αρκετά.

Όποιος δεν μπορεί να συζητήσει χωρίς να προσβάλει τον άλλο δεν υπάρχει λόγος να ποστάρει καν.

 

Βασίλη, σε ό,τι με αφορά, σ' ευχαριστώ για την επέμβασή σου, νομίζω πως ήρθε στην κατάλληλη στιγμή. Προσπαθούσαμε να πείσουμε μερικούς για τον τρόπο που πρέπει να αντιλαμβάνονται μερικά πράγματα και να τα βγάζουν προς τα έξω.

 

Εδώ μέσα τέτοιου είδους σχόλια, μόνο κακό μπορούν να κάνουν, δε συμφωνείς;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με 14850 υπαρχει καμια περιπτωση να περασω αστυφυλακων?ειμαι με το 10%.

 

Να σου πω φίλε μου! Πέρσυ πήραν πάρα πολλούς με το 10%, με 1000 μόρια περίπου λιγότερο από τα δικά σου!

 

Φέτος γενικά θα πάρουν λιγότερα άτομα. Από την άλλη ακούστηκε πως στο 5ο πεδίο που ανήκει η Αστυφυλάκων, θα πέσουν κάπως οι βάσεις.

 

Με όλα τα παραπάνω ως δεδομένο, και με τα μόρια που έχεις είσαι πιστεύω οριακά μέσα με το 10%. Κάνε το σταυρό σου, αν το θέλεις πολύ και καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλον αν θα πεσει η Αστυφυλακων ως βαση εξαιτιας των φετινων εξετασεων αλλο το 10%.Το 10% το ΜΟΝΟ σιγουρο ειναι οτι θα ανεβει.Αυτο επειδη περισυ γραψανε ολοι καλυτερα ειδικα στο 5το πεδιο.Τωρα εμενα προσωπικα τα 14.850 ακουγονται καλα μορια για εισαγωγη.
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω φίλε μου! Πέρσυ πήραν πάρα πολλούς με το 10%, με 1000 μόρια περίπου λιγότερο από τα δικά σου!

 

Φέτος γενικά θα πάρουν λιγότερα άτομα. Από την άλλη ακούστηκε πως στο 5ο πεδίο που ανήκει η Αστυφυλάκων, θα πέσουν κάπως οι βάσεις.

 

Με όλα τα παραπάνω ως δεδομένο, και με τα μόρια που έχεις είσαι πιστεύω οριακά μέσα με το 10%. Κάνε το σταυρό σου, αν το θέλεις πολύ και καλή επιτυχία!!!

 

με 14850 υπαρχει καμια περιπτωση να περασω αστυφυλακων?ειμαι με το 10%.

Βασικά αυτά που παρουσιάζουν ως προς τη φετινή πορεία των βάσεων, όπως για παράδειγμα την πτώση των βάσεων του 5ου πεδίου, αναφέρονται στο 90% των θέσεων και όχι στο 10%. Αυτοί που δηλώνουν με το 10% είναι παλαιότεροι και μόνο. Οι βάσεις τους ως προς τη διακύμανση δεν θα' χει τίποτα κοινό με τη δική μας (90%). Με την περσινή βάση είσαι σίγουρα μέσα. Τώρα για φέτος η βάση θα εξαρτηθεί από τον αριθμό των εισακτέων κυρίως... Ελπίζω να είσαι μέσα! Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια λετε να πεσουν? ειμαι πανω ακριβως στην βαση (15100)..

 

Γνώμη μου είναι πως είσαι μέσα! Για ν' ανέβουν κι άλλο από πέρσυ λίγο δύσκολο το βλέπω.

Καλή επιτυχία!!!!

Link to comment
Share on other sites

για οσους δεν το εμαθαν,αυριο θα ξερουμε ολοι που περναμε..9.30 το πρωι..

καλη μας επιτυχια λοιπον..

Link to comment
Share on other sites

για οσους δεν το εμαθαν,αυριο θα ξερουμε ολοι που περναμε..9.30 το πρωι..

καλη μας επιτυχια λοιπον..

 

Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α Σ Ε Ο Λ Ο Υ Σ Σ Α Σ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hello! Δεν αφορά στρατιωτική σχολή, αφορά όμως σταδιοδρομία στον στρατό. Συγκεκριμένα, ο τρισμέγιστος Ελληνικός Στρατός έβγαλε προκήρυξη για 1700 νέους ΕΠΟΠ.

 

http://www.army.gr/dimosieuseis/anakoinwseis/downloads/epop_2008.pdf

 

Για όσους ενδιαφέρονται, έχει στα σημερινά ΝΕΑ αναλυτική περιγραφή της διαδικασίας, τι πρέπει να προσέξουν οι υποψήφιοι κτλ κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Thanks Trobocop για το link..ενδιαφέρεται ένας φίλος μου για εποπ..θα πάει λέει εθελοντής στο στρατό και μετά για εποπ..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες. :)

 

Μην χαίρεστε όμως, τώρα αρχίζουν τα δύσκολα...

 

Σε όσους δεν τα κατάφεραν (και όχι απέτυχαν) ψυχραιμία και υπομονή. Κάθε εμπόδιο σε καλό. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...