Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιες φωτοτυπιες ρε φιλε απο ταυτοτητες και πιο δελτιο σπουδων ?

Εμενα ο αδερφος μου το σηκωσε και του ειπανε : επικυρωμενο απολυτηριο (θα παρω και το προτυτοπο και ενα επικυρωμενο) , ταυτοτητα και 2 φωτογραφιες.Δεν ξερω τιποτα για φωτοτυπιες κτλ...

 

Παντως φωτοτυπια ταυτοτητας επικυρωνουμε στο Α.Τ και απολυτηριο στο Λυκειο αλλα ισως και σε ΚΕΠ δεν ξερω...

 

Ελεος επειδη καθε μερα παω στην δουλεια μας δεν ημουν σπιτι το σηκωσε ο αδερφος μου ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ τι ακριβως τελικα θελουνε!Με φανταζομαι να πηγαινω εκει και να μου λενε θες και εκεινο θες και το αλλο...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι απο Κεπ,και σε ΑΤ και στο σχολείο επικυρώνουνε το απολυτήριο.Εγώ έχω επικυρώσει και ταυτότηα στο σχολείο.Weskers το πολύ πολύ να θες και τη βαβαίωση πρόσβασης.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

αυτος που με πειρε τηλ. μοθ λεει δελτιο σπουδων....τι να πω.για φωτογραφιες δεν μου ειπε τιποτα.

 

φωτοτυπιες εννοω το επικυρωμενο απολυτηριο.τι μου λες ποιες φωτοτυπιες?

Link to comment
Share on other sites

τελοσπαντων,εγω θα παρω το απολυτηριο επικυρωμενο απο το σχολειο αλλα και το αυθεντικο και την ταυτοτητα.αντε και 2 φωτογραφιες
Link to comment
Share on other sites

Φετος εννοεις την περιοδο 2007-2008 η 2006-2007?Εαν εννοεις 2007-2008 ΟΧΙ , εαν εννοεις 2006-2007 εχει κανει εδω και καιρο και μπηκανε κιολας οι επιτυχωντες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Πέρασα και εγώ φέτος Αστυφυλάκων με 16942 μόρια.Θέλω να πάω Ρέθυμνο και μετά Νάουσα.Δεν με έχουν ειδοποιήσει ακόμα για να δηλώσω πόλεις.:mad:Τί λέτε?Είναι δύσκολο να πάω Ρέθυμνο?
Ελληνική Αστυνομία
Link to comment
Share on other sites

Από Αθήνα είμαι.Θέλω Ρέθυμνο επειδή έχει ωραία φοιτητική ζωή και μετά θέλω Νάουσα για να είμαι κοντά στην Θεσσαλονίκη όπου είναι η Ομάδα μου (ΑΡΗΣ).
Ελληνική Αστυνομία
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα πριν λιγο στο 1033,μου εδωσαν ενα νουμερο να παρω(2107786992) και εκει μου ειπαν οτι μπαινουμε το πρωτο 10ημερο του οκτωμβριου.τα ιδια μου ειπαν και στο τμημα μου.

απο κει και περα η προκυρηξη ειναι σαφης:

λεει οτι οσοι κληθουν για καταταξη να προσκομισυον

1.τιτλο σπουδο(αντιγραφο ή φωτοαντιγραφο)

2.υπευθυνη δηλωση οτι δεν εχουν παραπεμφθει σε ποινικη δικη μπλα μπλαμπλα

3.υπευθυνη δηλωση οτι δεν εισαι σε αει-τει ηδη.

 

για ταυτοτητες δεν λεει,γιατι δεν εχει νοημα αφου θα τις...παραδωσουμε εκει!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο 10ημερο Οκτωμβριου ?Οχι ρε σι δεν γινεται αυτο που λες.Αφου οι δευτερο-ετης μπαινουνε στις 14 του Οκτωμβρη.Εγω δεν ακουσα κανεναν για πρωτο 10ημερο...Εδω περισυ φιλε να φανταστεις μπηκανε 7 Οκτωμβριου οταν οι δευτεροετοις ειχανε μπει 12 ημερες πιο νωρις.

Μαλλον ουτε οι ιδιοι ξερανε.

 

EDIT : Παιδια πηρα τηλεφωνο στην Αστυνομικη Ακαδημια και στην Διευθυνση σχολης Αστυφυλακων και μου ειπανε 6 Οκτωμβριου.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ θα μπουμε αρχες οκτωμβριου οπως ειπε και ο tempelxanas!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είπε μόνο ο tempelxanas:cool:

Εμένα δεν με πήραν ακόμη τηλέφωνο και πέρασα σήμερα το πρωί απο το Α.Τ. Χερσονήσου και μου είπαν ότι δεν τους έχει έρθει ακόμα κανέναν σήμα απο πάνω. Ελπίζω να έρθει σύντομα να τελειώνει αυτή η ιστορία...

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εφοσον τελικα μπουμε στις 7 , τοτε μεχρι την τεταρτη το πολυ πρεπει να σας εχουνε φωναξει και εσας γιατι μετα θα ξαναπατε να δηλωσετε Τ.Δ.Α με βαση την προτιμηση και τον βαθμο.Τωρα φιλε οτι ξερεις ξερω παντως με αιφνιδιασε το οτι μπαινουμε τελικα τοσο νωρις απο εκει που ολοι μα ολοι λεγανε (και με αρκετα στοιχεια) οτι θα μπουμε τελη Οκτωμβριου.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το ατομικό δελτίο επιτυχίας και η σειρά επιτυχίας είναι 293.Πόσα άτομα παίρνει το Ρέθυμνο?Λέτε και οι 292 που είναι μπροστά μου να θέλουν Ρέθυμνο?Δεν νομίζω.
Ελληνική Αστυνομία
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις τώρα με πήρανε τηλ. και μου είπανε να περάσω αύριο στις 10:00 απο την αστυνομική διεύθυνση Ηρακλείου με την ταυτότητα και ένα επικυρωμένο αντίγραφο του απολυτηρίου Λυκείου.

Μόνο στο Σχολείο επικυρώνετε ή μπορώ και στο ΚΕΠ;

 

Άντε παιδιά ήρθε η ώρα!

boutos3 ελπίζω να σε δω Ρέθυμνο! Εγώ έχω 16526 με το 10%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...