Jump to content

Wind: Τι θα ΘΕΛΑΤΕ σήμερα;


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως πολθ συντομα η VODAFONE θα ανακοινωσει νεα προγραμματα συμβολαιου για ιδιωτες, λετε να ακολουθησει και η ΤΙΜ?και αν ναι προς ποια κατευθυνση λετε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υποστηρίζουν οι περισσότερες συσκευές ΝΟΚΙΑ:) Σχεδόν όλες,από series 40 μέχρι series 60.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

siemens series 65-75... αλλα και παλι δεν το πολυ βλεπω με τις τιμες που θα το βγαλουν...

το cx65 είχε PTT;;; Δε νομίζω...μπορεί το S65! Τα άλλα δε νομίζω...δεν είναι δυνατόν να μη το πρόσεξα μετά από 1,5 χρόνο χρήσης

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά βρίσκω τα 500 λεπτά αρκετά, αλλά, έτσι για να τη σπάσει στη βόντα, θα μπορούσε να δίνει 4 ενεργοποιήσεις νον στοπ το μήνα, για να είναι αντίστοιχα τα λεπτά με αυτά της cu a lot κάρτας!

Θα προτιμούσα φυσικά να δώσει 3G στα καρτοκινητά...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Θέλω ΚΑΛΥΤΕΡΑ πακέτα χρόνου ομιλίας και νέα πακέτα μηνυμάτων για το TIM Card. Απαράδεκτα τα πακέτα τους. Ας κάνουν κάτι ανάλογο με το Vodafone a' la Carte εν τέλει...
Link to comment
Share on other sites

Θέλω ΚΑΛΥΤΕΡΑ πακέτα χρόνου ομιλίας και νέα πακέτα μηνυμάτων για το TIM Card. Απαράδεκτα τα πακέτα τους. Ας κάνουν κάτι ανάλογο με το Vodafone a' la Carte εν τέλει...

Μήπως μας ακούνε εδώ;;;;;; Πάντως μπράβο! Για τα Mini SMS λέω. Βέβαια από αλλού το περιμέναμε (ή αν θέλετε, το θέλαμε) και από αλλού μας ήρθε. Τώρα βέβαια μάλλον είναι καλύτερα που τα βάλανε στο TIM F2G. Καιρός ήταν να βγάλουν κάτι καινούριο για το TIM F2G.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα αλλάξουν και τα πακέτα ομιλίας του tim card, μια και η voda δίνει 30λεπτά (προς voda και σταθερά μόνο)με 5 ευρώ.

Το πιο επιθυμητό θα ήταν να έδινε 3G στα καρτοκινητά !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα αλλάξουν και τα πακέτα ομιλίας του tim card, μια και η voda δίνει 30λεπτά (προς voda και σταθερά μόνο)με 5 ευρώ.

Το πιο επιθυμητό θα ήταν να έδινε 3G στα καρτοκινητά !!!

Καλά αυτό εννοείται πια! Τώρα που την έπιασε κάτι με την καρτοκινητή, (ή μάλλον με τα οικονομικά πακέτα γενικότερα) ας το κάνει κι αυτό... Τι της κοστίζει πια;;;;

Link to comment
Share on other sites

-online παρακολουθηση λογ/σμων

-φθηνοτερες χρεωσεις περιαγωγης(roaming)

-ενημερωση διαθεσιμου χρονου ομιλιας

-επεκταση 3G καλυψης

-φθηνοτερο mobile internet (π.χ flat rate)

-HSDPA, να υποστηριχτει στο μελλοντικα απ'το δικτυο

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι: Κάπου κάποιος είχε πει ότι η ΤΙΜ δίνει πλεον τη δυνατότητα ενημέσωσης του χρόνου ομιλίας για τους πελάτες με συμβόλαιο. Αυτό ισχύει;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι: Κάπου κάποιος είχε πει ότι η ΤΙΜ δίνει πλεον τη δυνατότητα ενημέσωσης του χρόνου ομιλίας για τους πελάτες με συμβόλαιο. Αυτό ισχύει;

Όχι. Τουλάχιστον αυτή ήταν η απάντηση που πήρα από το 1260 λίγες μέρες πριν...

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Τουλάχιστον αυτή ήταν η απάντηση που πήρα από το 1260 λίγες μέρες πριν...

 

 

Απλα στο λογαριασμο που σου ερχετε λεει ποσο υπολοιπο χρονου εχεις απο τον μηνα που περασε.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Απλα στο λογαριασμο που σου ερχετε λεει ποσο υπολοιπο χρονου εχεις απο τον μηνα που περασε.

Πάρα πολύ καλό και αυτό...

 

Θα πρέπει όμως επιτέλους να φτιάξουν μια υπηρεσία ενημέρωσης του υπολοίπου του δωρεάν χρόνου ομιλίας, των sms για τις επιλογές TIM SMS, και της αξίας ενσωματωμένης χρήσης για τα νέα προγράμματα TIM Flexy.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό και αυτό...

 

Θα πρέπει όμως επιτέλους να φτιάξουν μια υπηρεσία ενημέρωσης του υπολοίπου του δωρεάν χρόνου ομιλίας, των sms για τις επιλογές TIM SMS, και της αξίας ενσωματωμένης χρήσης για τα νέα προγράμματα TIM Flexy.

Αααααα, ούτε στα Flexy δεν έβαλαν; Απαράδεκτοι!! Και πως υπολογίζεις το υπόλοιπό σου στα Flexy; Μυρίζεις τα δάκτυλά σου;

Link to comment
Share on other sites

Αααααα, ούτε στα Flexy δεν έβαλαν; Απαράδεκτοι!! Και πως υπολογίζεις το υπόλοιπό σου στα Flexy; Μυρίζεις τα δάκτυλά σου;

Δες στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1321331#post1321331

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ

Ακριβές,

Αξιοπιστο

Αξιοπρεπες

CUT OFF

 

(αλλά πως να συμβεί αυτό όταν καταργείς τα ελαχιστα αξιοπιστα software που χρησιμοποιεις???)

 

Επίσης...

το TIM flexy με συμφέρει:

Γιατί είμαι στο 1ο έτος (Δεν έχει εκπτωση περαν 1ου έτους)

Είναι ο μόνος τρόπος να έχεις δωρεαν κλήσεις προς Q αν είσαι σε οικογενειακό πρόγραμμα.

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΦΘΗΝΟΤΕΡΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΠΕΡΙΑΓΩΓΗΣ

Η αλλαγή των χρεώσεων έγινε μόνο για GPRS. Ας κάνουν και μια αλλαγή στις χρεώσεις για τις κλήσεις τους.... Σύγρινα τις χρεώσεις τους με των άλλων εταιριών και είναι πιο ακριβοί απ' όλους. Τώρα θα μου πεις τι 'χες Γιάννη τι 'χα πάντα!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗΝ ΤΙΜ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ TIM PLUS ΕΝΑ LG U8210!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

TIM ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πως το κερδισες??? τι διαγωνισμο? τι λες??

 

εγω θελω cut off! τ'ακουσατε? cut off!! :lol: :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗΝ ΤΙΜ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ TIM PLUS ΕΝΑ LG U8210!!!!!!!!!!!:)

TIM ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πληρωμένος ο διαγωνισμός:p Οι πουλημένοι:cool: Στο έδωσαν για να χρεώνεσαι και κανένα Mobile TV Χρήστο,όχι και συνέχεια τζάμπα.

Πολύ καλό τηλέφωνο με οθονάρα,πολύ καλό ηχείο και μπαταρία και κυρίως...3g.Σου εύχομαι να μη περάσεις ότι και εγώ στο 3g:X :cry: και να το χαρείς το κινητό...

Εγώ πάλι ο gadem δε κέρδισα τίποτα.5 κινητά μου συμμετείχαν:lol:

 

Σαν αιτήματα:

1)Καλύτερη πολιτική διαχείρισης του 3g

2)Βελτίωση κάλυψης 3g(αυτό εννοείται ότι γίνεται)

3)Φθηνά πακέτα data γιατί δε μπορεί να έχουμε 3η γενιά χωρίς αυτά...

4)Video-calls που να συμπεριλαμβάνονται στο βασικό πακέτο δωρεάν προπληρωμένου χρόνου ομιλίας.Δε βρίσκω λόγο να βρίσκονται εκτός και αν δεν αντέχει με τίποτα το δίκτυο:p

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ένας διαγωνισμό για το TIM Plus που μπορούσες να ενημερωθείς γι' αυτό μόνο από το site, billako

Mixtri δεν υπάρχει περίπτωση να το έχω ως κύρια συσκευή... Εγώ φανατικά Symbian... Τρελός είμαι να βλέπω TV από 'κει;;; Αλλά το δοκιμάζεις. Άσε που επειδή έχω καρτοκινητό είναι λίγο δύσκολο να δω μέσω 3G... Πάντως κάτι που δεν ανέφερες στα θέλω σου σε σχέση με το 3G είναι φυσικά το χιλιο-ειπωμένο: ΘΕΛΩ 3G ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και για αυτό που είπες για ενσωμάτωση βίντεο-κλήσεις ψιλο χλωμό. Μια καλή λύση θα ήταν να έβγαζαν πακέτα (συμπληρωματικά) για δωρεάν (ή μάλλον προπληρωμένες) Βίντεο-Κλήσεις, κάτι σαν τα πακέτα SMS/MMS...

Link to comment
Share on other sites

πω ρε γμτ ειχε τετοιο διαγωνισμο και μου ξεφυγε?

γιατι δεν μας εστειλαν ενα sms να ξερουμε και μεις τι γινεται?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...