Jump to content

Wind: Τι θα ΘΕΛΑΤΕ σήμερα;


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ola kala kai orea ayta poy grafete alla to basiko den eine na pianis sima kai milao gia orismena nisia kirios poy kathese stin paralia kai na i toyrkia apo tin mia na ta aigiptiaka dixtia apo tin alli (eikonika fisika) ke milao gia ola ta dixtia pisteo oti eisos eine to pio simantiko :)

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Μόνη λύση εκεί είναι η χειροκίνητη επιλογή δικτύου. Ειδικά με καρτοκινητό που γυρνά αυτόματα σε περιαγωγή (με συμβόλαιο θέλει ενεργοποίηση πρώτα της υπηρεσίας), μια μέτριας διάρκειας εισερχόμενη κλήση μπορεί να σου ρουφήξει την κάρτα... Δυστυχώς στα νησιά είναι έντονο το φαινόμενο...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

να κάνουν επιτέλους κάτι με το σήμα στον δρόμο μου... Τους έχω στείλει τόσο mail στο φανταχτερό site tim kalipsi αλλά ούτε μια απάντηση... Οπότε θέλω να περάσει ο μήνας που έχω πληρώσει non-stop και να γυρίσω σε vodafone
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ: Φθηνότερες χρεώσεις roaming! Ας δώσει ένα πρόγραμμα σαν το passport!

Το vodafone passport όταν λέει χρέωση 1 ευπώ εννοεί μόνο όταν είσαι στο εξωτερικό και συνδέεσαι με την αντίστοιχη vodafone της χώρας που βρίσκεσαι. Εμένα πάντως μου έστειλε καλά χριστούγεννα στις γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

8elo na sunexistoun oi prosfores diplasiasmou xronou omilias me thn proth karta pou fortonoume (giati th stamathsan?) kai to paketo me ta 500 sms gia 5 euro+fpa...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι μετά το χουνέρι της vodafone, το σλόγκαν "μιλάτε, σας ακούμε" θα κάνει πολύ καιρό να χρησιμοποιηθεί πάλι !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Το vodafone passport όταν λέει χρέωση 1 ευπώ εννοεί μόνο όταν είσαι στο εξωτερικό και συνδέεσαι με την αντίστοιχη vodafone της χώρας που βρίσκεσαι. Εμένα πάντως μου έστειλε καλά χριστούγεννα στις γιορτές.

 

 

οι χρεωσεις roaming της TIM ειναι απαραδεκτα υψηλες..

Link to comment
Share on other sites

Για πολλοστή φορά, θέλουμε 3G στα καρτοκινητά...

Και την υπηρεσία spyline ! Μόνο η voda θα την έχει;

 

ΥΓ: Εκείνο το Push to Talk τελικά θα το δώσει κάποια ελληνική εταιρεία;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Εκείνο το Push to Talk τελικά θα το δώσει κάποια ελληνική εταιρεία;

Προς το παρόν ειδικεύονται στο Push to SpyTalk! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μεταφορά χρόνου ομιλίας και στα εταιρικά με ενημερωση μεταφερομενου χρονου μεσω 4ψηφιου!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να καταργηθεί η πολιτική της εταιρίας να θέτει ελάχιστο υπόλοιπο κάρτας για την ενεργή κατάσταση ορισμένων ήδη πληρωμένων υπηρεσιών όπως Non Stop και των δωρεάν όπως η ειδοποίηση κλήσεων και η ενεργή αλλά όχι χρησιμοποιούμενη σύνδεση Gprs για τη λήψη mms:) .
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει να φτιάξει software το οποίο να επιτρέπει τις εξερχόμενες προς τον αριθμό ΤΙΜ που έχει οριστεί στο νονστοπ. Σιγά μην το κάνουν... Εδώ δεν έχουν διορθώσει ακόμα το πρόβλημα της ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ χρέωσης όταν έχεις 2σε1 με 1 νο f2g, όταν το τελευταίο προωθείται στο άλλο νο ΤΙΜ που έχεις στη 2σε1 !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ΘΕΛΩ και στα συμβολαια με μικρο παγιο να μιλαω απεριοριστα με 1-2 νουμερα ΤΙΜ!! μπορω??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

8elw na enhmerwnomai gia ton xrono omilias pou mou menei!! einai teleio pou to exoun sth vodafone.. mhpws na steilume kamia aithsula oloi mazi ypogegrammenh?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να υπάρχει δυνατότητα να ανανεώνεις καρτοκινητό ΤΙΜ μέσω web banking τραπεζών, είτε μέσα από το site της ΤΙΜ με χρέωση πιστωτικής κάρτας (ακόμα καλύτερο)... Και για να μην ξεχνιόμαστε, 3G στα καρτοκινητά. Και εκείνο το push2talk που λέγαμε...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

8elw na enhmerwnomai gia ton xrono omilias pou mou menei!! einai teleio pou to exoun sth vodafone.. mhpws na steilume kamia aithsula oloi mazi ypogegrammenh?

Και εγώ αυτό αυτό λέω. Μάλλον για να ακουστούμε πρέπει να τους τα επισυνάψουμε και να τους τα στείλουμε.........

Link to comment
Share on other sites

Αργά αλλά σταθερά, θα το υλοποιήσουν και αυτό πιστέυω ακράδαντα μέσα στο 2006.. μετά πάει πολύ ε?

Ο χρόνος νιώθει ένοχος απέναντι στην απουσία και της λέει :

" Μην ανησυχείς, εγώ θα σε ονομάσω ανάμνηση και θα σε κάνω πιο όμορφη από την παρουσία... "

"Δεν θέλω να με κάνεις πιο όμορφη, αλλά πιο χαρούμενη αν μπορείς!!! "

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

oti ithela mexri simera egine me to tim plus!

para poly kalo!

to mono pou mou leipei alla xwris na me enoxlei einai na mporw se katastimata tim na fortwnw osi karta thelw!

ayta, kata ta alla ola einai mia xara!

an eixai kai mia syskeyi 3g smartphone me kalytero mobile internet tha imoun ypereytixis, bebaia ayto paizei apo emena opote...

tim-tim-tim 6 xronia twra den allazw me tipota!!!:D

Link to comment
Share on other sites

-φθηνοτερες χρεωσεις περιαγωγης...

-online παρακολουθηση λογαριασμου...

-να συμπεριληφθουν οι κλησεις προς Q στον δωρεαν χρονο ομιλιας...

-φθηνοτερο mobile internet...

-επεκταση καλυψης 3G δικτυου...

Link to comment
Share on other sites

-φθηνοτερο mobile internet...

Τι να το κάνεις φθηνότερο Internet; Εδώ έδωσε απεριόριστο WAP με €3.50 το μήνα που δεν τόλμησε καμιά άλλη εταιρία στην Ελλάδα μέχρι σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...