Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είμαι τρελά ερωτευμένος:love: :love: :love: !Ο έρωτας μου χτυπά τη πόρτα!Δε μπορώ να τη βγάλω απο το μουαλό μου!Τη σκέφτομαι συνέχεια!Κάνω τα πάντα για αυτή αλλά αυτή θέλει άλλον και συνέχεια με φτύνει!:mad: :confused:

 

Πιο κλασική περίπτωση δε γίνεται.

 

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να δείξεις αδιαφορία για κάποιες μέρες.

Αν γίνει πιο τρυφερή,αν δείξει ενδιαφέρον προς το πρόσωπό σου,έχεις ελπίδες.

Αν όχι...

 

Δεν είμαι ειδικός σε αυτά τα θέματα.Την άποψή μου εξέφρασα.Δεν πρόκειται για συμβουλή :O .

Link to comment
Share on other sites

καλά θα τα βολέψουμε πιστεύω:lol: ,μέχρι το τέλος θα τη ρίξω!Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου πάντως!Αύριο τα νεότερα απο το καμάκι και τα ψάρια που πιάσαμε!:lol: Τίποτα άλλο για να προσέξω!?:)

ετσι πρεπει να σκεφτεσαι!:D

τι να προσεξεις...ακομα και τωρα που εισαι νεαρος κι επειδη τωρα ψαχνεις τροπους πως να την πεσεις σε μια κοπελα...να εισαι διακριτικος,λιγα να λες τα ματια της να κοιτας,πολλα να καταλαβαινεις.

γιατι συνηθως τα κοριτσακια αλλα λενε,αλλα κανουν.

τα υπολοιπα θα σου τα πουμε αυριο που θα ξερεις και που βαδιζεις.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ετσι πρεπει να σκεφτεσαι!:D

τι να προσεξεις...ακομα και τωρα που εισαι νεαρος κι επειδη τωρα ψαχνεις τροπους πως να την πεσεις σε μια κοπελα...να εισαι διακριτικος,λιγα να λες τα ματια της να κοιτας,πολλα να καταλαβαινεις.

γιατι συνηθως τα κοριτσακια αλλα λενε,αλλα κανουν.

τα υπολοιπα θα σου τα πουμε αυριο που θα ξερεις και που βαδιζεις.

 

και άλλα εννοούν!:lol: Τώρα ετοιμάζομαι,σιγά σιγά!Αύριο πρωί τα νεότερα!:)

Bye!

Link to comment
Share on other sites

Πιο κλασική περίπτωση δε γίνεται.

 

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να δείξεις αδιαφορία για κάποιες μέρες.

Αν γίνει πιο τρυφερή,αν δείξει ενδιαφέρον προς το πρόσωπό σου,έχεις ελπίδες.

Αν όχι...

 

Δεν είμαι ειδικός σε αυτά τα θέματα.Την άποψή μου εξέφρασα.Δεν πρόκειται για συμβουλή :O .

Mπα δεν έχεις δίκιο!Αν δείξω αδιαφορία δε θα τη κερδίσω,γιατί δε με θέλει είπαμε!Θέλει άλλον!Πρέπει να τη κερδίσω με τα λόγια και τις πράξεις μου!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,χθες ήταν απο τις πιο άτυχες μου μέρες!:( Βγήκα με τους φίλους μου,πήγαμε στο μαγαζί,δεν ήταν εκει...:( :love: Εκτός αυτού το κατάστημα είχε πόρτα και κάτσαμε έξω και έδιναν μόνο χυμό!(τέλως πάντων)!Σήμερα της στέλνω μήνυμα καλήμερα και αν ξύπνησε,και δεν ήξερε το νούμερο μου,μέχρι να το καταλάβει,πέρασαν δυο τρία μηνύματα,όταν κατάλαβε όμως δεν μου ξαναέστειλε:( ,τι ρώτησα αν βγήκε και δεν απάντησε,τώρα θα να ξαναρωτήσω τίποτα?!Να της στείλω κανα στιχάκι με :love: ή θα με περάσει για κανά nube και μετά δε θα μου μιλάει ούτε στο σχολείο?

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά αφού το λέτε και εσείς,απομακρύνομαι αμέσως,δε της μιλάω,ούτε απο το κινητό,ούτε στο σχολείο,ούτε έξω!:( :mad: :confused: :cry: Θα κοιτάξω να βρώ καμοιά άλλη καλύτερη!Δε συμφωνείτε!Πάμε για άλλα!;) :) :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά αφού το λέτε και εσείς,απομακρύνομαι αμέσως,δε της μιλάω,ούτε απο το κινητό,ούτε στο σχολείο,ούτε έξω!:( :mad: :confused: :cry: Θα κοιτάξω να βρώ καμοιά άλλη καλύτερη!Δε συμφωνείτε?!Πάμε για άλλα

ναι,συμφωνω!

Καλά παιδιά αφού το λέτε και εσείς,απομακρύνομαι αμέσως,δε της μιλάω,ούτε απο το κινητό,ούτε στο σχολείο,ούτε έξω!:( :mad: :confused: :cry: Θα κοιτάξω να βρώ καμοιά άλλη καλύτερη!Δε συμφωνείτε!Πάμε για άλλα!

 

ναι συμφωνω!:p

εχεις καιρο μπροστα σου να γνωρισεις κοριτσιαααααααααααα

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ναι,συμφωνω!

 

 

ναι συμφωνω!:p

εχεις καιρο μπροστα σου να γνωρισεις κοριτσιαααααααααααα

 

Πάει πέρασε αυτή!Έχει και άλλες ο κόσμος!:lol:

 

Υ.Γ:Σόρυ για το διπλό!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,χθες ήταν απο τις πιο άτυχες μου μέρες!:( Βγήκα με τους φίλους μου,πήγαμε στο μαγαζί,δεν ήταν εκει...:( :love: Εκτός αυτού το κατάστημα είχε πόρτα και κάτσαμε έξω και έδιναν μόνο χυμό!(τέλως πάντων)!Σήμερα της στέλνω μήνυμα καλήμερα και αν ξύπνησε,και δεν ήξερε το νούμερο μου,μέχρι να το καταλάβει,πέρασαν δυο τρία μηνύματα,όταν κατάλαβε όμως δεν μου ξαναέστειλε:( ,τι ρώτησα αν βγήκε και δεν απάντησε,τώρα θα να ξαναρωτήσω τίποτα?!Να της στείλω κανα στιχάκι με :love: ή θα με περάσει για κανά nube και μετά δε θα μου μιλάει ούτε στο σχολείο?

 

Μην στειλεις τιποτα, παρτην ενα τηλεφωνο η ακομα καλυτερα πηγαινε και πες της να πατε για ενα καφε/ποτο/χυμο μετα (οχι και τα 3 ταυτοχρονα) ωστε να της πεις αυτα που θες και στο κατω κατω αν δεν θελει ασ'την δεν ειναι και το μονο κοριτσι στο σχολειο σου πιστευω...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Μην στειλεις τιποτα, παρτην ενα τηλεφωνο η ακομα καλυτερα πηγαινε και πες της να πατε για ενα καφε/ποτο/χυμο μετα (οχι και τα 3 ταυτοχρονα) ωστε να της πεις αυτα που θες και στο κατω κατω αν δεν θελει ασ'την δεν ειναι και το μονο κοριτσι στο σχολειο σου πιστευω...

 

Μπα δε θα ρθει...:( :cry:

Link to comment
Share on other sites

καθως σκευτομουν να της πω να αλλαξουμε την ωρα του ραντεβου..ερχετε το ακολουθο μηνυμα..

 

κοιτα κωστα νομιζω οτι δεν ειναι καλη ιδεα να βγομε αυριο.εχουν γινει κπ πραγματα για τα οποια δεν σ μιλησα γιατι δεν ηθελα να σε στεναχωρησω!απλα αυτο π εχει σημασια ειναι οτι δεν υπαρχει μελλον με μας τους 2.ηθελα να ειμαι ειλικρινης μαζι σ!ελπιζω να καταλαβαινεις την θεση μου..

 

τεσπα..μετα την παιρνω τηλ γιατι τα ειχα παιξει κ εγω και ο φιλος μου(που μας εβλεπε σχολειο π καναμε διαφορα-παιχνιδια-)

 

της λεω..μπορεις να μου πεις τον λογο?μου λεει παιζεται κατι εδω και μια εβδομαδα..το ξερω οτι σε ξενερωσα η και σε στεναχωρησα..της λεω,τουλαχιστον μπορουσες να μου το πεις..αν και το ειχα ψιλιαστει γιατι μ εκανες διαφορα..

ναι μου λεει δικιο εχεις,λαθος δικο μου..αυτα ηταν τα πιο σημαντικα..

πφφφ..:(

 

 

τελικα η κουρτινα no.3 ηταν ο κολλητος, η no.2 εσυ και η no.1 ο αλλος ;)

 

Γενικα σε αυτην την ηλικια οι γυναικες ειναι μπερδεμενες και ψαχνονται γιατι δεν ξερουν τι θελουν. ;)

Γι'αυτο δοκιμαζουν με τον ενα, δοκιμαζουν με τον αλλο μηπως και καταλαβουν τι ειναι αυτο θελουν τελικα.

 

Καποιες το ανακαλυπτουν μεσα σε ενα συντομο χρονικο διαστημα (1-2 χρονια ας πουμε) και καποιες αλλες συνεχιζουν και αφηνουν πισω τους συντριμια :(

 

Που με απλα λογια σημαινει: αστην αυτη, δεν κανει για σενα...παμε γι' αλλα :O

Link to comment
Share on other sites

τελικα η κουρτινα no.3 ηταν ο κολλητος, η no.2 εσυ και η no.1 ο αλλος ;)

 

Γενικα σε αυτην την ηλικια οι γυναικες ειναι μπερδεμενες και ψαχνονται γιατι δεν ξερουν τι θελουν. ;)

Γι'αυτο δοκιμαζουν με τον ενα, δοκιμαζουν με τον αλλο μηπως και καταλαβουν τι ειναι αυτο θελουν τελικα.

 

Καποιες το ανακαλυπτουν μεσα σε ενα συντομο χρονικο διαστημα (1-2 χρονια ας πουμε) και καποιες αλλες συνεχιζουν και αφηνουν πισω τους συντριμια :(

 

Που με απλα λογια σημαινει: αστην αυτη, δεν κανει για σενα...παμε γι' αλλα :O

kαι ο kostakiss και εσύ και γω και όλοι όσους μας πουλάνε,είμαστε τα συντρίμια?:) ;) :mad: :(

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά αφού το λέτε και εσείς,απομακρύνομαι αμέσως,δε της μιλάω,ούτε απο το κινητό,ούτε στο σχολείο,ούτε έξω!:( :mad: :confused: :cry: Θα κοιτάξω να βρώ καμοιά άλλη καλύτερη!Δε συμφωνείτε?!Πάμε για άλλα! :) :lol:

 

Ειτε ειχε τον αριθμο σου ειτε οχι δεν ειναι τροπος αντιμετωπισης αυτος. ;)

Το οτι αντιμετωπιζει ετσι οσους δεν της αρεσουν φανερωνει οτι ειναι βλαμμενη.

Μηπως (μηπως λεω) εχει και μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της; :whistle:

 

Ακομα και να της αρεσες, θα ηθελες να εχεις σχεση με καποια που αντιμετωπιζει με τετοιο τροπο οσους δεν της αρεσουν; Εγω παντως οχι ;)

 

Που με απλα λογια σημαινει: αστην αυτη, δεν κανει για σενα...παμε γι' αλλα :O

Link to comment
Share on other sites

kαι ο kostakiss και εσύ και γω και όλοι όσους μας πουλάνε,είμαστε τα συντρίμια?:) ;) :mad: :(

 

Aκριβως. ;)

Βεβαια απ'την αλλη, και οι ανδρες πουλανε τις γυναικες. Αλλα εμεις θα λεμε για τις γυναικες, ετσι; :p

Link to comment
Share on other sites

Ειτε ειχε τον αριθμο σου ειτε οχι δεν ειναι τροπος αντιμετωπισης αυτος. ;)

Το οτι αντιμετωπιζει ετσι οσους δεν της αρεσουν φανερωνει οτι ειναι βλαμμενη.

Μηπως (μηπως λεω) εχει και μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της; :whistle:

 

Ακομα και να της αρεσες, θα ηθελες να εχεις σχεση με καποια που αντιμετωπιζει με τετοιο τροπο οσους δεν της αρεσουν; Εγω παντως οχι ;)

Άκουσα πολλά για τη κοπελίτσα!Απο το ότι είναι το καλύτερο κορίτσι της Έδεσσας,μέχρι ότι την έχει ψωνίσει,ότι θέλει έναν μ@λ@κ@,(αρα υπάρχει αμφιβολία για την εξυπνάδα της),ότι λέει όλο βλακείες!Εγώ σχημάτισα τη δική μου άποψη:Η κοπέλα δεν αξίζει,δεν είναι του τύπου μου,είναι ψώνιο,θα προσπαθήσω να τη βγάλω απο μέσα,και να βρώ καμοιά άλλμόνο άν τύχει κάτι θα κάνω σχέση μαζί της!Λέτε να ήξερε το νούμερο μου?Τις έκανα μερικές αναπάντητες απο το πρωί αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση..Να της πω τίποτα αύριο στο σχολείο?ή μήπως να μη την πλησιάσω?Να κάνω τον αδιάφορο μήπως?

 

Αααχ ρε Μ@ριλΕν@ μας έχεις κάψει!

Link to comment
Share on other sites

Aκριβως. ;)

Βεβαια απ'την αλλη, και οι ανδρες πουλανε τις γυναικες. Αλλα εμεις θα λεμε για τις γυναικες, ετσι; :p

εννοείται!Αλλά αυτές είναι πιο πονηρές και δόλιες!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα πολλά για τη κοπελίτσα!Απο το ότι είναι το καλύτερο κορίτσι της Έδεσσας,μέχρι ότι την έχει ψωνίσει,ότι θέλει έναν μ@λ@κ@,(αρα υπάρχει αμφιβολία για την εξυπνάδα της),ότι λέει όλο βλακείες!Εγώ σχημάτισα τη δική μου άποψη:Η κοπέλα δεν αξίζει,δεν είναι του τύπου μου,είναι ψώνιο,θα προσπαθήσω να τη βγάλω απο μέσα,και να βρώ καμοιά άλλμόνο άν τύχει κάτι θα κάνω σχέση μαζί της!Λέτε να ήξερε το νούμερο μου?Τις έκανα μερικές αναπάντητες απο το πρωί αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση..Να της πω τίποτα αύριο στο σχολείο?ή μήπως να μη την πλησιάσω?Να κάνω τον αδιάφορο μήπως?

 

Αααχ ρε Μ@ριλΕν@ μας έχεις κάψει!

 

Φίλε μου, ότι πιστεύεις εσύ για σωστό, αυτό θα κάνεις.

Εμείς τοποθετούμε τις απόψεις μας πάνω στο θέμα, με τα στοιχεία που μοιράζεσαι με εμάς, χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι αυτό που λέμε είναι και το σωστό ή κατάλληλο για την περίπτωσή σου. Άλλωστε η κάθε περίπτωση είναι μοναδική, διαφορετικά θα είχαμε βγάλει "ερωτικό αλγόριθμο" και δεν θα υπήρχε καν αυτό το θέμα στο φόρουμ. :)

 

Στο θέμα μας... Αυτό με τις "απόψεις τρίτων" είναι αρκετά πονηρό. Εγώ στην θέση σου και αν πραγματικά πίστευα 100% ότι το άτομο που με ενδιαφέρει αξίζει πραγματικά κάθε σταγόνα της αγάπης μου, τότε δεν θα στηριζόμουνα στις απόψεις των τρίτων για την ίδια. Θα προτιμούσα να ρωτήσω την ίδια, πρόσωπο με πρόσωπο, όσο πιο ανοιχτά γίνεται. Σε τέτοιες περιπτώσεις και όταν την ρωτήσεις ανοιχτά, μπορείς να καταλάβεις τα διπλάσια από αυτά που θα σου απαντήσει, αν απλώς την κοιτάς μέσα στα μάτια την ώρα που μιλάτε. Τα μάτια -δυστυχώς ή ευτυχώς- δεν μπορούν να κρύψουν τα ψέμματα.

 

Γενικά, άποψη μου είναι, ότι αυτή η κοπέλα δεν αξίζει τον παραπάνω τρόπο.

Και δεν αξίζει τέτοιας σημασίας. Όπως και να εξεληχθεί η περίπτωσή σου, μην χαλαστείς. Έχεις μπροστά σου ακόμη αρκετά χρόνια για να μπορέσεις να ερωτευτείς. Στην ηλικία σου, λίγα άτομα και των δύο φύλων, ψάχνουν για να βρουν "ταίρι ζωής". Σε τεράστιο ποσοστό η αναζήτηση έχει να κάνει με "κρεβάτι" και με "εμπειρίες". Τίποτα ουσιαστικό και τίποτα παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα πολλά για τη κοπελίτσα!Απο το ότι είναι το καλύτερο κορίτσι της Έδεσσας,μέχρι ότι την έχει ψωνίσει,ότι θέλει έναν μ@λ@κ@,(αρα υπάρχει αμφιβολία για την εξυπνάδα της),ότι λέει όλο βλακείες!Εγώ σχημάτισα τη δική μου άποψη:Η κοπέλα δεν αξίζει,δεν είναι του τύπου μου,είναι ψώνιο,θα προσπαθήσω να τη βγάλω απο μέσα,και να βρώ καμοιά άλλμόνο άν τύχει κάτι θα κάνω σχέση μαζί της!Λέτε να ήξερε το νούμερο μου?Τις έκανα μερικές αναπάντητες απο το πρωί αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση..Να της πω τίποτα αύριο στο σχολείο?ή μήπως να μη την πλησιάσω?Να κάνω τον αδιάφορο μήπως?

 

Αααχ ρε Μ@ριλΕν@ μας έχεις κάψει!

 

Κι εσυ απο Μαριλενα ε? κακες αλλα και πολυ ευχαριστες εμπειριες που ευτυχως κρατανε ακομα και τωρα, να το προσεχεις. Δεν ξερεις τι μπορει να κρυβει ενα τοσο ομορφο ονομα...:p

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, ότι πιστεύεις εσύ για σωστό, αυτό θα κάνεις.

Εμείς τοποθετούμε τις απόψεις μας πάνω στο θέμα, με τα στοιχεία που μοιράζεσαι με εμάς, χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι αυτό που λέμε είναι και το σωστό ή κατάλληλο για την περίπτωσή σου. Άλλωστε η κάθε περίπτωση είναι μοναδική, διαφορετικά θα είχαμε βγάλει "ερωτικό αλγόριθμο" και δεν θα υπήρχε καν αυτό το θέμα στο φόρουμ. :)

 

Στο θέμα μας... Αυτό με τις "απόψεις τρίτων" είναι αρκετά πονηρό. Εγώ στην θέση σου και αν πραγματικά πίστευα 100% ότι το άτομο που με ενδιαφέρει αξίζει πραγματικά κάθε σταγόνα της αγάπης μου, τότε δεν θα στηριζόμουνα στις απόψεις των τρίτων για την ίδια. Θα προτιμούσα να ρωτήσω την ίδια, πρόσωπο με πρόσωπο, όσο πιο ανοιχτά γίνεται. Σε τέτοιες περιπτώσεις και όταν την ρωτήσεις ανοιχτά, μπορείς να καταλάβεις τα διπλάσια από αυτά που θα σου απαντήσει, αν απλώς την κοιτάς μέσα στα μάτια την ώρα που μιλάτε. Τα μάτια -δυστυχώς ή ευτυχώς- δεν μπορούν να κρύψουν τα ψέμματα.

 

Γενικά, άποψη μου είναι, ότι αυτή η κοπέλα δεν αξίζει τον παραπάνω τρόπο.

Και δεν αξίζει τέτοιας σημασίας. Όπως και να εξεληχθεί η περίπτωσή σου, μην χαλαστείς. Έχεις μπροστά σου ακόμη αρκετά χρόνια για να μπορέσεις να ερωτευτείς. Στην ηλικία σου, λίγα άτομα και των δύο φύλων, ψάχνουν για να βρουν "ταίρι ζωής". Σε τεράστιο ποσοστό η αναζήτηση έχει να κάνει με "κρεβάτι" και με "εμπειρίες". Τίποτα ουσιαστικό και τίποτα παραπάνω...

δηλαδή να πράξω αναλόγως!?Γιατί κάποιος φίλος μου(λέμε τώρα)έλεγε ότι του είπαν ότι είναι χαζή και λέει όλο βλακείες,και απο την άλλη ζητούσε μπροστά μου το κινητό της και μετα μου έλεγε ότι του αρέσει:wacko:(φίλοι σου λέει,δε θέλω τέτοιους φίλους...)Εγώ θα κάνω ότι λέει το ενστικτό μου!Το ενστικτο μου λέει να δοκιμάσω,και αυτό θα κάνω!όσο για το άλλα ντρέπομαι να της το πω στα ίσια!:O

Κι εσυ απο Μαριλενα ε? κακες αλλα και πολυ ευχαριστες εμπειριες που ευτυχως κρατανε ακομα και τωρα, να το προσεχεις. Δεν ξερεις τι μπορει να κρυβει ενα τοσο ομορφο ονομα...:p

Πράγματι!!!...Είναι θεά η κοπέλα!Και γ@μω τις γκόμενες!:)

Link to comment
Share on other sites

@mi3s φιλε για ολα υπαρχει η πρωτη φορα..

μην μασας..πανε πες της οτι σου βγει,μην το εχεις προσχεδιασμενο ομως..

και να φας χιλοπιτα χεστηκες,δεν θα ειναι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια..εχεις πολυυυ δρομο..δεν ξερεις τι μπορει να γινει σε εναν χρονο..απ τα 14,5 αρχισα κ εγω ..;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...