Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειμαι βεβαιος πως αυτα που κανει δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα του εαυτου της.Αυτο ειναι το αδικο trela...
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το θεμα δεν ειναι αν θα βρει αλλη γυναικα, το θεμα ειναι ΑΥΤΗ η γυναικα με την οποια ηταν κι η οποια του αρεσε. δεν συμφωνω παντα με αυτο το 'ανδρες και γυναικες υπαρχουν πολλοι και πολλες'. ναι, σιγουρα υπαρχουν, αλλα το ζητημα δεν ειναι να εχεις στη ζωη σου εικοσιπεντε συντροφους, αλλα να προσπαθησεις να παλεψεις για αυτον τον εναν που σου αρεσει...;)

 

 

 

 

ετσι ειναι, στα λογια ολοι ειμαστε δασκαλοι, αλλα το θεμα ειναι η πραξη... κι εκει τα πραγματα δυσκολευουν! :)

 

 

 

ειναι χάλια η κατάσταση, αλλα να σου πω κατι, αυτο το λεω παντα και το πιστευω. αυτη θα χασει που επελεξε ας πουμε να μην μπορειτε να τα γιορτασετε μαζι τα γενεθλια της... αυτη χανει την εκδρομη, τη βολτα, την αγαπη σου, τα δωρα σου, εσενα... οποτε εσυ δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι. ας στεναχωριεται εκεινη που σε εχασε!:):)

(παρθενακι η κοπελα εε;; δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα, ειμαστε καλυτεροι ανθρωποι, να το ξερεις... :D)

trela? τι να το κανω εγω αν ειμαι με καποια που μου αρεσει και μου βγαζει το λαδι? ή με καποια που ειναι πολυ ευαλωτη και δεν ξερει τι θελει? πες μου τι?

οχι 25 συντροφους θα αλλαξω...105 θα αλλαξω!

ειπαμε,κανουμε σχεσεις..γιατι μας αρεσει ο αλλος/η,οκ. οταν βλεπεις οτι δεν παει? τι να κανεις? να χαλιεσαι με το ζορι?

ενταξει,ολες οι σχεσεις εχουν την δυσκολια τους,στο να βρεις μια κοινη συνησταμενη με τον συντροφο σου..αλλα στην πορεια? και δεν μιλαω για τον ραλιστα,μιλαω γενικα.

εδω αντρογυνα χροοοονια που ειναι μαζι..και στο τελος βαριουνται..κουραζονται..δεν ξερω τι και στο τελος χωριζουν. θα κολησουμε στις εφημερες σχεσεις?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι βεβαιος πως αυτα που κανει δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα του εαυτου της.Αυτο ειναι το αδικο trela...

 

Δεν το βρίσκω άδικο αυτό που λες..Το ότι αυτά που κάνει δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα του εαυτού της σημαίνει ότι δεν σκέφτεται αυτά που κάνει....Όσο και να μας παρασύρει το συναίσθημα και το τρελό και το παλαβό μια στιγμαία λάμψη λογικής την έχουμε..Δλδ μια σκέψη έστω και μισή περνάει από το κεφαλάκι μας...:O

 

 

Και θα συμφωνήσω με τον billako..Αν με κάποιον δεν μπορώ να βρω κοινό έδαφος όσο και αν μου άρεσει γιατί να κάθομαι και να βασανίζομαι?!?Γιατί εγώ βασανιστήριο το βλέπω να χαλιέμαι και να προσπαθώ για κάτι που στην τελική δεν βγαίνει πουθενά..Δεν λέω να μην προσπαθήσεις και να την κοπανήσεις με την 1η ευκολία αλλα όχι να συνεχίζεις μια σχέση που στο τέλος θα είναι βασανισμένη..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Και θα συμφωνήσω με τον billako..Αν με κάποιον δεν μπορώ να βρω κοινό έδαφος όσο και αν μου άρεσει γιατί να κάθομαι και να βασανίζομαι?!?Γιατί εγώ βασανιστήριο το βλέπω να χαλιέμαι και να προσπαθώ για κάτι που στην τελική δεν βγαίνει πουθενά..Δεν λέω να μην προσπαθήσεις και να την κοπανήσεις με την 1η ευκολία αλλα όχι να συνεχίζεις μια σχέση που στο τέλος θα είναι βασανισμένη..

...και θα καταληξει παλι στον χωρισμο..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι βεβαιος πως αυτα που κανει δεν ειναι αντιπροσωπευτικο δειγμα του εαυτου της.Αυτο ειναι το αδικο trela...

 

ναι αλλα το θεμα ειναι οτι καθεσαι εσυ να στεναχωριεσαι γι αυτο, ενω θα επρεπε να το κανει εκεινη. αλλα τοσο μυαλο εχει... τεσπα...

 

trela? τι να το κανω εγω αν ειμαι με καποια που μου αρεσει και μου βγαζει το λαδι? ή με καποια που ειναι πολυ ευαλωτη και δεν ξερει τι θελει? πες μου τι?

οχι 25 συντροφους θα αλλαξω...105 θα αλλαξω!

ειπαμε,κανουμε σχεσεις..γιατι μας αρεσει ο αλλος/η,οκ. οταν βλεπεις οτι δεν παει? τι να κανεις? να χαλιεσαι με το ζορι?

ενταξει,ολες οι σχεσεις εχουν την δυσκολια τους,στο να βρεις μια κοινη συνησταμενη με τον συντροφο σου..αλλα στην πορεια? και δεν μιλαω για τον ραλιστα,μιλαω γενικα.

εδω αντρογυνα χροοοονια που ειναι μαζι..και στο τελος βαριουνται..κουραζονται..δεν ξερω τι και στο τελος χωριζουν. θα κολησουμε στις εφημερες σχεσεις?

 

αα σορρυ, δεν ηξερα οτι μιλαμε για εφημερες σχεσεις. εγω μιλουσα για σχεση σοβαρη που θα πας οπου κι αν σε βγαλει, απο τα καλυτερα ως τα χειροτερα. για σχεση του ενος μηνα δεν το συζηταω, ναι.

 

Δεν το βρίσκω άδικο αυτό που λες..Το ότι αυτά που κάνει δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα του εαυτού της σημαίνει ότι δεν σκέφτεται αυτά που κάνει....Όσο και να μας παρασύρει το συναίσθημα και το τρελό και το παλαβό μια στιγμαία λάμψη λογικής την έχουμε..Δλδ μια σκέψη έστω και μισή περνάει από το κεφαλάκι μας...:O

 

 

Και θα συμφωνήσω με τον billako..Αν με κάποιον δεν μπορώ να βρω κοινό έδαφος όσο και αν μου άρεσει γιατί να κάθομαι και να βασανίζομαι?!?Γιατί εγώ βασανιστήριο το βλέπω να χαλιέμαι και να προσπαθώ για κάτι που στην τελική δεν βγαίνει πουθενά..Δεν λέω να μην προσπαθήσεις και να την κοπανήσεις με την 1η ευκολία αλλα όχι να συνεχίζεις μια σχέση που στο τέλος θα είναι βασανισμένη..

 

ισως φταιω εγω βρε παιδια, που ειμαι στη φαση που ειμαι και τα βλεπω ολα καπως. απλως πιστευω οτι δεν ειναι ευκολο να αφηνεςι τους ανθρωπους να φυγουν απο τη ζωη σου, ουτε ωραιο. δυστυχως ομως καμια φορα ειναι επιβεβλημενο... ;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

αα σορρυ, δεν ηξερα οτι μιλαμε για εφημερες σχεσεις. εγω μιλουσα για σχεση σοβαρη που θα πας οπου κι αν σε βγαλει, απο τα καλυτερα ως τα χειροτερα. για σχεση του ενος μηνα δεν το συζηταω, ναι.

γιατι ξερεις ποια σχεση ειναι σοβαρη και ποια εφημερη?ολες ειναι το ιδιο στην ουσια.απλα αλλες σε βγαζουν χρονια και αλλες μηνες:p ποτε δεν ξερεις!

ισως φταιω εγω βρε παιδια, που ειμαι στη φαση που ειμαι και τα βλεπω ολα καπως. απλως πιστευω οτι δεν ειναι ευκολο να αφηνεςι τους ανθρωπους να φυγουν απο τη ζωη σου, ουτε ωραιο. δυστυχως ομως καμια φορα ειναι επιβεβλημενο... ;);)

ολα ωραια τα βλεπεις εσυ! απο τοτε που σε θυμαμαι!:D:O axxx καψουρευτικεςςςςς!! και δεν ερχεσαι και στο meeting!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ξερεις ποια σχεση ειναι σοβαρη και ποια εφημερη?ολες ειναι το ιδιο στην ουσια.απλα αλλες σε βγαζουν χρονια και αλλες μηνες:p ποτε δεν ξερεις!

 

ολα ωραια τα βλεπεις εσυ! απο τοτε που σε θυμαμαι!:O axxx καψουρευτικεςςςςς!! και δεν ερχεσαι και στο meeting!

 

εξαρταται βρε βασιλη μου πώς μπαίνεις σε μια σχέση, αμα μπαίνεις μονο για κοκό ή για να περάσεις καλά μόνο, εεε δεν το λες και σοβαρή σχεση αυτό. αν μπαίνεις γιατι αναζητάς πανω από ολα την συντροφικοτητα και την επαφή, τοτε αλλαζει το πραγμα...

 

το ωραια που το ειδες;;; :worry: ισα ισα, επεσες εξω, ειμαι πολυ καπως, και δεν νομιζω με την καλη εννοια... ;)

το μιτινγκ να το κανετε αθηνα... αντε...:ρ:ρ εχουμε κι εμεις εδω ψυχη...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Trela καλά κάνεις και τα βλέπεις όλα ωραία...Μόνο που κάποιες φορές δεν είναι όλα τόσο ωραία...

 

Το να σκας και να στενοχωριέσαι για μια σχέση που δεν βγαίνει πουθενά από το να την λήξεις για να προχωρήσετε και οι 2 σας παρακάτω δεν αξίζει...Ξέρω άτομα που είναι χρόνια μαζί και όμως η σχέση τους είναι πιο εφήμερη και από one-night stand..Το εφήμερο για μένα δεν έχει σχέση με το πόσο καιρό είσαι με τον άλλον αλλά τι νιώθεις για τον άλλον και πως συμπεριφέρεσαι στον άλλον...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Trela καλά κάνεις και τα βλέπεις όλα ωραία...Μόνο που κάποιες φορές δεν είναι όλα τόσο ωραία...

 

Το να σκας και να στενοχωριέσαι για μια σχέση που δεν βγαίνει πουθενά από το να την λήξεις για να προχωρήσετε και οι 2 σας παρακάτω δεν αξίζει...Ξέρω άτομα που είναι χρόνια μαζί και όμως η σχέση τους είναι πιο εφήμερη και από one-night stand..Το εφήμερο για μένα δεν έχει σχέση με το πόσο καιρό είσαι με τον άλλον αλλά τι νιώθεις για τον άλλον και πως συμπεριφέρεσαι στον άλλον...

ΣΕ κανω εξουσιοδοτηση να απαντας και για μενα πλεον! αφου ολο τα ιδια λεμε! :p

trela7 χμμμ τι να σου πω...εσυ θα την βρεις την ακρη θαρρώ!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Trela καλά κάνεις και τα βλέπεις όλα ωραία...Μόνο που κάποιες φορές δεν είναι όλα τόσο ωραία...

 

Το να σκας και να στενοχωριέσαι για μια σχέση που δεν βγαίνει πουθενά από το να την λήξεις για να προχωρήσετε και οι 2 σας παρακάτω δεν αξίζει...Ξέρω άτομα που είναι χρόνια μαζί και όμως η σχέση τους είναι πιο εφήμερη και από one-night stand..Το εφήμερο για μένα δεν έχει σχέση με το πόσο καιρό είσαι με τον άλλον αλλά τι νιώθεις για τον άλλον και πως συμπεριφέρεσαι στον άλλον...

 

ρε παιδια θα με τρελανετε;; το ωραιο που μου λετε οτι τα βλεπω ολα που ακριβως το βλεπετε;;; :confused::confused:

 

μιλησα εγω καθολου για χρονικο διαστημα;; δεν εχει σχεση αυτο. φυσικα και μπορει να εισαι με καποιον πολυ καιρο κι ομως να ειναι εφημερη η σχεση, εγω δεν το σχετιζω με το χρονο, το σχετιζω με την διαθεση του καθενος και τον τροπο με τον οποιο ειναι μεσα στην σχεση... και για ποιους λογους ειναι....

 

ολοι αυτο λενε ρε βασιλη μου, αλλα να δω... που σκατα ειναι αυτη η ακρη και μου κρυβεται;;; τη ρημαδα... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ κανω εξουσιοδοτηση να απαντας και για μενα πλεον! αφου ολο τα ιδια λεμε! :p

trela7 χμμμ τι να σου πω...εσυ θα την βρεις την ακρη θαρρώ!

 

Έγινε...!!Θα απαντώ εγώ για σένα πια..

 

 

ρε παιδια θα με τρελανετε;; το ωραιο που μου λετε οτι τα βλεπω ολα που ακριβως το βλεπετε;;; :confused::confused:

 

μιλησα εγω καθολου για χρονικο διαστημα;; δεν εχει σχεση αυτο. φυσικα και μπορει να εισαι με καποιον πολυ καιρο κι ομως να ειναι εφημερη η σχεση, εγω δεν το σχετιζω με το χρονο, το σχετιζω με την διαθεση του καθενος και τον τροπο με τον οποιο ειναι μεσα στην σχεση... και για ποιους λογους ειναι....

 

ολοι αυτο λενε ρε βασιλη μου, αλλα να δω... που σκατα ειναι αυτη η ακρη και μου κρυβεται;;; τη ρημαδα... :)

 

Συνήθως μπροστά μας...Κυριολεκτικά μπροστά μας...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θα με τρελανετε;; το ωραιο που μου λετε οτι τα βλεπω ολα που ακριβως το βλεπετε;;; :confused::confused:

 

μιλησα εγω καθολου για χρονικο διαστημα;; δεν εχει σχεση αυτο. φυσικα και μπορει να εισαι με καποιον πολυ καιρο κι ομως να ειναι εφημερη η σχεση, εγω δεν το σχετιζω με το χρονο, το σχετιζω με την διαθεση του καθενος και τον τροπο με τον οποιο ειναι μεσα στην σχεση... και για ποιους λογους ειναι....

 

ολοι αυτο λενε ρε βασιλη μου, αλλα να δω... που σκατα ειναι αυτη η ακρη και μου κρυβεται;;; τη ρημαδα... :)

μπορει να χεις αναδρομο ερμη γι'αυτο..

τι να σου πω? εσυ τα ξερεις αυτα.. πως νοιωθει..πως νοιωθεις..τα συγκρινετε και βλεπετε.. απλα μαθηματικα στην ουσια.

 

κουκι σορρυ,επρεπε να παρεμβω :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως μπροστά μας...Κυριολεκτικά μπροστά μας...

 

:( στραβη ειμαι;;:(

 

 

μπορει να χεις αναδρομο ερμη γι'αυτο..

τι να σου πω? εσυ τα ξερεις αυτα.. πως νοιωθει..πως νοιωθεις..τα συγκρινετε και βλεπετε.. απλα μαθηματικα στην ουσια.

 

ναι αλλα εγω ημουν κι ειμαι σκραπας στα μαθηματικα...:cry::sorry::sorry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

μπορει να χεις αναδρομο ερμη γι'αυτο..

τι να σου πω? εσυ τα ξερεις αυτα.. πως νοιωθει..πως νοιωθεις..τα συγκρινετε και βλεπετε.. απλα μαθηματικα στην ουσια.

 

κουκι σορρυ,επρεπε να παρεμβω :p

 

Συγχωρεμένος αν και ανάδρομο Ερμή έχουμε από 24/9 μέχρι 15/10 αν θυμάμαι καλά...

 

:( στραβη ειμαι;;:(

 

ναι αλλα εγω ημουν κι ειμαι σκραπας στα μαθηματικα...:cry::sorry::sorry:

 

Δεν είσαι στραβή αλλά όταν είσαι μέσα στο πρόβλημα σίγουρα σου διαφεύγει...Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να δεις το όλο θέμα αλλιώς (το πως αλλιώς βρες το εσύ..)Και τότε σίγουρα θα δεις και θα βρεις την άκρη..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

απλα μαθηματικα στην ουσια.

 

Δε νομιζω οτι στις σχεσεις μπορουμε να μιλαμε για μαθηματικα (δηλαδη λογικη), ειδικα αρχικα.

Ειναι συνισταμενη καρδιας περισσοτερο και λιγοτερο λογικης, νομιζω.

Τωρα, αν υπαρχουν δυσκολιες απο την αρχη, ή επιλυονται ή το διαλυουμε.

Δε χρειαζεται η τυραννια.:)

Ουτε αγχος χρειαζεται για το αν θα βρεθει επομενος.Οσο ψαχνεις, δε βρισκεις! :p Ερχεται συνηθως εκει που δεν το περιμενεις...:!:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Χθες ειχε γενεθλια και πηγα Παρασκευη 2 το βραδυ στη Ραφηνα στο εξοχικο της που ηταν μονη της.Της εστειλα για τα χρονια πολλα αρχικα.Με πηρε τηλ και ψιλολογομαχισαμε,της ειπα πως το δικο μου κοριτσι δεν περναει χωρις εμενα τα γενεθλια του,της το εκλεισα κι εφυγα για εκει.Γυρισα στην Αθηνα 7 το πρωι...Ολη την ωρα αγκαλια με πολλα λογια,φιλια,κλαμματα...Με ρωτησε αν μου εχει πει ποτε ψεμματα κι αν της εχω εμπιστοσυνη.Ποτε δεν το εχει κανει.Μου ειπε πως γυρναει πισω για να σπασει ολα τα κομματια του παρελθοντος της γιατι μονο ετσι θελει να ειμαστε μαζι και πως τιποτα δεν εχει τελειωσει μεταξυ μας.Εχουμε μπει σε παυση.Θελει να παταει στα ποδια της.Μου ειπε να την αφησω να παει να ξενερωσει και θα γυρισει εκεινη και να της εχω εμπιστοσυνη.Ειπαμε να μην ξαναβρεθουμε αλλα περασε απο το μαγαζι και βγηκαμε και χθες το απογευμα οπου αφου ειπωθηκαν περιπου τα ιδια καναμε μια βολτα στη Μαρινα του Αλιμου αγκαλια και ειπαμε πως θα το κοψουμε μαχαιρι για οσο χρειαστει και πως εκεινη φοβαται μην ειναι αργα για μας οταν γυρισει...Με ηρεμισε κι εφυγε...
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι τα ξαναβρηκαμε.Συνεχεια της ιστοριας ειναι.Μην σε παρασυρει η ατακα "το κοριτσι μου" οπως και το οτι γυρναει πισω εννοω στον αλλο.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

και παλι μου αφησες κενα...

τι θα πει "γυρναει να σπασει τα κομματια του παρελθοντος"

και απο που και ως που ρωταει ΕΣΕΝΑ αν ΑΥΤΗ σου εχει πει ψεμματα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειπα πως ειναι ψευτρα.

 

ισως οπως τα λες να μη μας δινεις να καταλαβουμε

τεσπα,εσυ ξερεις..θες κατσε και περιμενε αν θα σπασει ολα τα κομματια απο το παρελθον και αν γυρισει σε σενα,θες προχωρα και μην γυρνας στα σπασμενα και κολλημενα γυαλια.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια, την προηγουμενη εβδομαδα μου ετυχαν καποιες υποχρεωσεις και δεν μπορουσα να μιλαω για ωρες μαζι της στο τηλεφωνο. θυμωσε και νομιζε οτι την εγραφα την ωρα που αυτη ουτε που νοιαστηκε για το τι κανω. και οταν πηγα να συζητησουμε και να τα βρουμε, με μια φθηνη δικαιολογια του τυπου -με γραφεις αρα δεν συνεχιζουμε- 'αποχωρησε':!:

 

χτες μιλησε με εναν φιλο μου και του ειπε πως θελει να μιλησουμε και να τα βρουμε. εν τω μεταξυ την ειχα ηδη πετυχει μια φορα στο δρομο και απλα χαιρετηθηκαμε. ρε γαμwτο πανω που ειπα πως θα βγαλω απο το μυαλο μου τα παντα γυρω απο σοβαρες σχεσεις για ενα χρονο μπας και πιασω καμια σχολη, ερχεται τωρα αυτη και φερνει παλι τα πανω κατω. ξερω οτι δεν πρεπει να παω να την βρω, κατα βαθος δεν το θελω κ ολας(λογω εγωισμου). αλλα αν κλεισω και αυτο το παραθυρακι τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να ξανακανω κατι με αυτη την κοπελα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειπα πως ειναι ψευτρα.

 

ισως οπως τα λες να μη μας δινεις να καταλαβουμε

τεσπα,εσυ ξερεις..θες κατσε και περιμενε αν θα σπασει ολα τα κομματια απο το παρελθον και αν γυρισει σε σενα,θες προχωρα και μην γυρνας στα σπασμενα και κολλημενα γυαλια.

freak δεν λειτουργει καλα! :ρ

 

ραλιστα σε καταλαβα νομιζω! οποτε πανε για αλλα...και την σκεψη σου να την αφησεις να ξενερωσει και να γυρισει..παλι δεν μου καθεται εμενα καλα.. αφου ηρεμησες ομως..ενταξει! παμε γι'αλλα! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι δεν πρεπει να παω να την βρω, κατα βαθος δεν το θελω κ ολας(λογω εγωισμου). αλλα αν κλεισω και αυτο το παραθυρακι τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να ξανακανω κατι με αυτη την κοπελα

 

Αν τη θελεις και αξιζει, δειξε της οτι θελεις να μιλησετε και ασε την να σε πλησιασει αυτη. Θα βρει τον τροπο να ερθει σε σενα. Οχι να τρεξεις εσυ να την βρεις...:cool:

 

Αν παλι δεν ενδιαφερεσαι, εχεις ξενερωσει και γενικα δε θελεις δυσκολα, μην το κουραζεις και πανε για αλλα...:cool:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως μπροστά μας...Κυριολεκτικά μπροστά μας...

Καμια φορα τον βλεπουμε κιολας τον σωστο δρομο αλλα φοβομαστε να τολμησουμε. Φοβομαστε μην χασουμε την βολη μας, τον ανθρωπο που χουμε συνηθισει να χουμε, την ρουτινα μας βρε αδερφε και μενουμε σε καταστασεις ψυχοφθορες. Κακο πραμα ο φοβος.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...